Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 14:49
i w dodatku Robert wlecze sie za jakimis głąbami..dobrze nie bedzie


Ko nie pije,ten kapuje
kumpell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5700 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 15:00

  Plum napisał:  
Co za wyścig dziś. Głupi błąd Piqueta i wszytsko się wali. Kubica zjeżdza do boksu podczas gdy na torze jest Safety car za co dostaje karę. Pierwszy prze neutralizacją Massa wyjeżdza z boksu razem z wężem do tankowania i traci szanse na pierwsze miejsce... ehh



właśnie to jest zajebiste w F1 że do końca nie wiadomo co się zdarzy.Teraz najlepiej dla Kubicy by było jak by deszcz zaczął padać:)


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6892 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 15:36

  Plum napisał:  
Kubica zjeżdza do boksu podczas gdy na torze jest Safety car za co dostaje karę.



Wyjaśniając dokładniej: Za to nie dostaje kary. 10 sekund postoju dla Kubicy jest wynikiem zjazdu do boksu na tankowanie podczas zamkniętej alei serwisowej.
Zjazd do boksu podczas udziału "samochodu bezpieczeństwa" jest dopuszczalny tylko przy otwartej "serwisówce".
To tyle ode mnie ;)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 16:13

  oczko82 napisał:  

  Plum napisał:  
Kubica zjeżdza do boksu podczas gdy na torze jest Safety car za co dostaje karę.



Wyjaśniając dokładniej: Za to nie dostaje kary. 10 sekund postoju dla Kubicy jest wynikiem zjazdu do boksu na tankowanie podczas zamkniętej alei serwisowej.
Zjazd do boksu podczas udziału "samochodu bezpieczeństwa" jest dopuszczalny tylko przy otwartej "serwisówce".
To tyle ode mnie ;)



Masz rację, mój skrót myślowy, ale każdy kto oglądał wiedział o co chodzi. Plus dla Kubicy za odrobienie tych kilku oczek... Szkoda tylko że, Hamilton umocnił się na pozycji lidera...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 16:19
Pojebany ten wyścig tak jak ten regulamin. Co biedak Kubica mógł zrobic jak paliwa pewnie nie miał. Musiał zostac kozłem ofiarnym przepisów.


fantazja13
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5705 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 16:24
Czy ktoś może mi to logicznie wytłumaczyć? Nie oglądałem tego wyścigu w telewizji tylko śledziłem online. Nie bardzo jednak rozumiem jak jeden kierowca z 10 sekundową karą może być drugi, a kolejny który musiał odbyć identyczną karę, czyli nasz Robert jest 11.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5872 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 16:25

  fantazja13 napisał:  
Czy ktoś może mi to logicznie wytłumaczyć? Nie oglądałem tego wyścigu w telewizji tylko śledziłem online. Nie bardzo jednak rozumiem jak jeden kierowca z 10 sekundową karą może być drugi, a kolejny który musiał odbyć identyczną karę, czyli nasz Robert jest 11.



Rosberg prowadzil przed odbyciem kary i zdolal wypracowac odpowiednio duza przewage, a Kubica wlokl sie na 4 miejscu za Fisichella, ktory spowalnial go na kazdym kolku


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 16:36
Co nie zmienia faktu, że regulamin wymyślili jacyś idioci - co może zrobić jak nie ma paliwa? mógł stanąć na znak protestu na środku bokiem aby nikt nie przejechał :]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 16:37
Myślę, że Kubica zjeżdzając do tankowania był świadomy tego, że zostanie ukarany


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6675 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 16:59
No pewnie był, ale co miał zrobić? W "biegu" mieli mu paliwa dolać?


To nie są leszcze Stefan...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 17:03

  mastah86 napisał:  

  fantazja13 napisał:  
Czy ktoś może mi to logicznie wytłumaczyć? Nie oglądałem tego wyścigu w telewizji tylko śledziłem online. Nie bardzo jednak rozumiem jak jeden kierowca z 10 sekundową karą może być drugi, a kolejny który musiał odbyć identyczną karę, czyli nasz Robert jest 11.



Rosberg prowadzil przed odbyciem kary i zdolal wypracowac odpowiednio duza przewage, a Kubica wlokl sie na 4 miejscu za Fisichella, ktory spowalnial go na kazdym kolku



Jakim cudem on prowadził. Jakoś wcześniej niż Kubica zjechał po paliwo zabronione i prześlizgnął się przed Kubicę.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 17:16

  Cytat:  
Później, w nieodpowiednim dla mnie momencie na torze pojawił się safety car. Wiedziałem, że mam bardzo mało paliwa, więc zapytałem przez radio, czy mam zjechać na pit stop. Zespół nakazał mi jednak pozostanie na torze. Miałem świadomość, że tak czy inaczej będę musiał ponieść karę, ale mogłem zjechać wcześniej - tak jak Nico Rosberg. Niepotrzebnie przejechałem jeszcze jedno okrążenie - później aleja serwisowa była zamknięta i musiałem czekać, aż przejadą wszystkie samochody. W tym momencie wyścig był już dla mnie skończony - dodał z żalem Robert Kubica.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 17:16

  kiko napisał:  
Co nie zmienia faktu, że regulamin wymyślili jacyś idioci - co może zrobić jak nie ma paliwa? mógł stanąć na znak protestu na środku bokiem aby nikt nie przejechał :]



Dokładnie ! Regulamin to dno i metr mułu ... Piquet załatwił głupim błędem cały wyścig ;) Jeszcze Massa wyjechał razem z wężem od tankowania paliwa zajeżdżając innemu kierowcy drogę ( drugi raz ) . Ekipa Ferrari usuwała owy wąż poza boksem co powinno być surowo ukarane, ale widać sędziowie dla Ferrari są bardzo pobłażliwi ...

Są równi i równiejsi oczy


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 17:23

  DeeMeN. napisał:  

  kiko napisał:  
Co nie zmienia faktu, że regulamin wymyślili jacyś idioci - co może zrobić jak nie ma paliwa? mógł stanąć na znak protestu na środku bokiem aby nikt nie przejechał :]



Dokładnie ! Regulamin to dno i metr mułu ... Piquet załatwił głupim błędem cały wyścig ;) Jeszcze Massa wyjechał razem z wężem od tankowania paliwa zajeżdżając innemu kierowcy drogę ( drugi raz ) . Ekipa Ferrari usuwała owy wąż poza boksem co powinno być surowo ukarane, ale widać sędziowie dla Ferrari są bardzo pobłażliwi ...

Są równi i równiejsi oczy



A co mieli zrobić? Puścić Massę, żeby z tym wężem na tor wyjechał?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 17:47

  Plum napisał:  

  DeeMeN. napisał:  

  kiko napisał:  
Co nie zmienia faktu, że regulamin wymyślili jacyś idioci - co może zrobić jak nie ma paliwa? mógł stanąć na znak protestu na środku bokiem aby nikt nie przejechał :]



Dokładnie ! Regulamin to dno i metr mułu ... Piquet załatwił głupim błędem cały wyścig ;) Jeszcze Massa wyjechał razem z wężem od tankowania paliwa zajeżdżając innemu kierowcy drogę ( drugi raz ) . Ekipa Ferrari usuwała owy wąż poza boksem co powinno być surowo ukarane, ale widać sędziowie dla Ferrari są bardzo pobłażliwi ...

Są równi i równiejsi oczy



A co mieli zrobić? Puścić Massę, żeby z tym wężem na tor wyjechał?



Kolo co komentował wyraźnie powiedział, że każda naprawa/korekta samochodu poza swoim boxem = wykluczenie z wyścigu. Widać regulamin Ferrari nie obowiązuje - Massa dostał kare!? przejechania przez PitStop, a Kubica który musiał zjechać bo nie miał paliwa dostał oprócz przejechania przez PitStop także 10 sekund postoju? czy to nie jest wał?


kumpell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5700 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 17:49
w tamtym sezonie przymykali oko na hamiltona w tym sezonie przymykają na masse.kubica znowu sie wkurwił na swoj team bo jak wjechał samochód bezpieczeństwa to spytał odrazu czy ma zjechac do boksu ci mu kazali zostac na torze a na nastepnym kolku dopiero kazali mu zjechac.gdyby zjechał tak jak chciał razem z rosbergiem napewno by był na pudle.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni

***




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 19:07

  kiko napisał:  

  Plum napisał:  

  DeeMeN. napisał:  

  kiko napisał:  
Co nie zmienia faktu, że regulamin wymyślili jacyś idioci - co może zrobić jak nie ma paliwa? mógł stanąć na znak protestu na środku bokiem aby nikt nie przejechał :]



Dokładnie ! Regulamin to dno i metr mułu ... Piquet załatwił głupim błędem cały wyścig ;) Jeszcze Massa wyjechał razem z wężem od tankowania paliwa zajeżdżając innemu kierowcy drogę ( drugi raz ) . Ekipa Ferrari usuwała owy wąż poza boksem co powinno być surowo ukarane, ale widać sędziowie dla Ferrari są bardzo pobłażliwi ...

Są równi i równiejsi oczy



A co mieli zrobić? Puścić Massę, żeby z tym wężem na tor wyjechał?



Kolo co komentował wyraźnie powiedział, że każda naprawa/korekta samochodu poza swoim boxem = wykluczenie z wyścigu. Widać regulamin Ferrari nie obowiązuje - Massa dostał kare!? przejechania przez PitStop, a Kubica który musiał zjechać bo nie miał paliwa dostał oprócz przejechania przez PitStop także 10 sekund postoju? czy to nie jest wał?



Regulamin nie przewidział takiej sytacji. Massie musieli wyjąć waż poza boksem, przecież nie wrzuci wstecznego i nie wróci do boksu, innej opcji niż stanie tam do końca wyściugu nie było. Przecież dostał za to karę...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/09/2008 19:57

  DeeMeN. napisał:  

  kiko napisał:  
Co nie zmienia faktu, że regulamin wymyślili jacyś idioci - co może zrobić jak nie ma paliwa? mógł stanąć na znak protestu na środku bokiem aby nikt nie przejechał :]



Dokładnie ! Regulamin to dno i metr mułu ... Piquet załatwił głupim błędem cały wyścig ;) Jeszcze Massa wyjechał razem z wężem od tankowania paliwa zajeżdżając innemu kierowcy drogę ( drugi raz ) . Ekipa Ferrari usuwała owy wąż poza boksem co powinno być surowo ukarane, ale widać sędziowie dla Ferrari są bardzo pobłażliwi ...

Są równi i równiejsi oczy



To nie byl blad Massy tylko dystrybutora! Wczesniej to samo mial Kubica ze waz sie zagniezdzil a i dzisiaj oprocz Felipe byly chyba ze 2 takie przypadki wiec tu jest cos nie tak ze sprzetem ktory nie jest wlasnoscia Ferrari czy innej stajni a jest dostarczany tak jak opony przez odpowiedniego producenta na zawody. Jedyny blad teamu to to ze Massa dostal zielone swiatlo kiedy waz nie opuscil jeszcze wlewu no i zajechal droge Sutilowi. Ale bledu Massy nie bylo tam zadnego bo od tego jest czlowiek z "lizakiem" zeby puszczac kierowce a kamera pokazala wyraznie ze w momencie ruszania Massa mial zielone swiatlo. Popostu Massa mial dzis pecha tak jak Kubica albo i wiekszego bo gdyby nie ten incydent pewnie by dojechal jako 1 a wtedy Hamilton skonczyl by na 4 pozycji i to Brazylijczyk bylby liderem... Ale pozostala jeszcze Japonia Chiny i Brazylia wiec... niech wygra najlepszy;)


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 29/09/2008 00:41
Pomimo tego, iż wyścig Formuły 1 w Singapurze odbywa się na torze ulicznym, a ulice te są dwukierunkowe, trasa jest jednokierunkowa. Przekonał się o tym Jarno Trulli.
Włoski zawodnik teamu Toyota F1 na prostej startowej wpadł w poślizg. Jego bolid obrócił się o 180 stopni. Następnie pojechał pod prąd w kierunku alei serwisowej, przy okazji przekraczając linię oddzielającą tor od zjazdu do alei. Sędziowie uznali to za poważne wykroczenie zagrażające bezpieczeństwu na torze.
Wywiązała się dyskusja, czy na torach F1 powinny być ustawione znaki informujące o ruchu jednokierunkowym. Zdaniem kibiców i kierowców, należałoby dokonać tej inwestycji ze względu na najmniej inteligentnych zawodników. Według władz F1 i właścicieli torów byłoby to zbyt kosztowne.

:D:D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7732 dni

****




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 29/09/2008 17:21

  malcoolm napisał:  
Myślę, że Kubica zjeżdzając do tankowania był świadomy tego, że zostanie ukarany



złota myśl :)


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005