Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 21:06

  pchela napisał:  
ps:,,Nie placa mi wystarczajacao duzo'' - niektorym to juz sie w dupach poprzewracalo:D



Ciekawe ile mu brakuje i do czego.. rotfl. Typowa sodówka i tyle, do Schumahera mu jeszcze daleko więc niech tak nie cwaniaczy.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 13/09/2007 21:22

  byku napisał:  

  pchela napisał:  

:) a dlaczego tak tego Hamiltona nie lubisz? ;>



Po pierwsze dlatego ,ze kazdy mu sprzyja.Ta sytuacja gdzie Alonso zostal przesuniety o kilka miejsc startowych bo ponoc Hamiltona przystopowal.Druga sprawa- facet nie przejechal jeszcze calego sezonu w F1 a juz pisze biografie.Pytany o powod pisania ksiazki powiedzial cos w stylu - "skoro nie placa mi wystarczajaco duzo to musze zarabiac w inny sposob"...



Hamilton jest ponad prawem F1. W GP Europy kiedy przechodziła nad torem potężna ulewa i wyścigówki co chwilę wypadały na bandy i szuter, bolid Lewis'ka skorzystał z uprzejmości ciągnika i... jechał dalej. Raz, że pomoc służb drogowych jest w regulaminie równoznaczna z wyjebaniem, dwa że reszta zawodników została wtedy wykluczona z zabawy, a czarny pajac nie. I gdzie tu sprawiedliwość?

Niech ten Alonso zostanie mistrzem świata, zresztą obojętnie kto byle nie w/w.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: F1 - sezon 2007 - 14/09/2007 20:13
Akurat ta sytuacja na Nurburgring byla zgodna z regulaminem - Hamilton wypadl w trakcie czerwonej flagi. W tym przypadku mozna skorzystac z pomocy w postaci wyciagarki (tak jak w treningu).

Hamilton stracil w moich oczach z innego powodu. Wygral pare wyscigow i zaczal sie stawiac obok Schumachera i Senny, mowiac, ze ciekawie by bylo jakby sie z nim scigali. Legendom, szczegolnie zmarlym nalezy sie szacunek, a nie pogarda.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6675 dni

*




Odp: F1 - sezon 2007 - 15/09/2007 13:41
Kubica cofnięty... KLIK

Coraz bardziej mnie to BMW zaczyna wkurwiać szczerze powiem. Ale jest jeden pozytyw...Kubica będzie sporo wyprzedzał podczas wyścigu więc będzie się ciekawiej oglądało :]

Pzdr.


To nie są leszcze Stefan...
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 15/09/2007 13:52

  Prawy napisał:  
Kubica cofnięty... KLIK

Coraz bardziej mnie to BMW zaczyna wkurwiać szczerze powiem. Ale jest jeden pozytyw...Kubica będzie sporo wyprzedzał podczas wyścigu więc będzie się ciekawiej oglądało :]

Pzdr.



Kurwa mam nadzieje, że Robert spierdoli z tamtąd jak najszybciej. Wkurwiająca jest ta cała niezdrowa otoczka w Team'ie BMW i w całej F1. Może jak przejdzie do innego zespołu bedzie normalniej. Np do takiego Renault. może słabsze są auta, ale jeśli ogarną się konstruktorzy na przyszły sezon aby wzmocnić auto to może o coś powalczą. Zobaczymy jak to się potoczy nie wiadomo czy Kubica pojeździ dla BMW w przyszłym sezonie mimo,że ma kontrakt. To życie pokazuje, że gówno warte są takie kontrakty...


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: F1 - sezon 2007 - 15/09/2007 14:20
Renault odpada. Kovalainen ma kontrakt na 3 lata, a na miejsce Fisichelli grzeje sie juz Alfonso :)

Blizej Kubicy do Mclarena, choc uwazam, ze pobyt w BMW nie jest wcale zły. Niech zbiera potrzebne doswiadczenie - czy to negatywne, czy pozytywne.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 16/09/2007 18:38

  eJay napisał:  
Akurat ta sytuacja na Nurburgring byla zgodna z regulaminem - Hamilton wypadl w trakcie czerwonej flagi. W tym przypadku mozna skorzystac z pomocy w postaci wyciagarki (tak jak w treningu).



Przecież Hamilton wypadł jako czwarty na bodaj siedem wozów. To co reszta nie skorzystała z ciągnika, bo wolała zjechać sobie z toru? Cwaniak z niego i tyle.


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6620 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 25/09/2007 22:27
W weekend w Realu na os. Słonecznym można było obejrzeć bolid zespołu Williams, prezentację zorganizowała firma Bridgestone.
Dzisiaj natomiast i jutro w Galaxy na parterze (w miejscu sceny) prezentowany jest bolid BMW Sauber Roberta Kubicy. Polecam wszystkim, efekt niesamowity.

Bolid Williams F1:
Obrazek jpg wstawiony na forum
Bolid BMW SAUBER w Galaxy:
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Paweł85, 25 września 2007, 22:41 [2 raz(y)]


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 30/09/2007 11:18
powiem tak: i jak tu po dzisiejszym wyscigu lubic Hamiltona. :/ Faworyzuja go strasznie, szkoda mi Alonso. Chcialbym by w 2 ostatnich wyscigach jakis Yamamoto czy inny z tych slabiakow wjechalem w Hamiltona tak by nie dojechal do mety. Co do Roberta to pokazal klase, i wszystko przez ta smieszna kare przejazdu przez Pit-lane


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 05/10/2007 17:13

  onet.pl napisał:  
F1: podjęto decyzję w sprawie Hamiltona

Władze Formuły 1 nie znalazły powodu do ukarania lidera klasyfikacji generalnej Brytyjczyka Lewisa Hamitona z McLarena za niebezpieczną i niezgodną z przepisami jazdę w wyścigu o Grand Prix Japonii.
Powodem wszczęcia śledztwa były udokumentowane zapisem wideo oskarżenia o niebezpieczną jazdę Hamiltona za samochodem bezpieczeństwa. Anglik w pewnym momencie gwałtownie zahamował, co doprowadziło do kolizji Marka Webbera i Sebastiana Vettela. W efekcie młody Niemiec został ukarany przesunięciem o dziesięć pozycji na starcie wyścigu o GP Chin.

Opisany incydent nie był jedynym kontrowersyjnym wydarzeniem z udziałem Hamiltona podczas GP Japonii. Za rzekome przekroczenie przepisów podczas wyprzedzania Anglika ukarano Roberta Kubicę. Przejazd przez aleję serwisową kosztował krakowianina stratę kilku pozycji.
Wygrana w Japonii dała Hamiltonowi 12-punktową przewagę nad aktualnym mistrzem świata Hiszpanem Fernando Alonso (McLaren).
W niedzielę wyścig o Grand Prix Chin, podczas którego Hamilton może zapewnić sobie mistrzostwo świata.


Zanim ogłoszono decyzję FIA 22-letni Hamilton zaprzeczył, jakoby jechał niebezpiecznie podczas GP Japonii i oświadczył, że ewentualna kara zmusiłaby go do zastanowienia się nad jego przyszłością w Formule 1.

- To był dla mnie dobry weekend. Nie zrobiłem żadnego fałszywego kroku. Nie zrobiłem niczego, co byłoby dla kogokolwiek niebezpieczne - mówił w piątek dziennikarzom Brytyjczyk.

- Sądzę, że próbuje się obwinić mnie o kraksę między Markiem i Sebastianem. Wykonałem dobrą robotę w ekstremalnie trudnej sytuacji. Nic nie widziałem w moim wizjerze, bowiem gromadziła się w nim woda, a lusterka boczne były zamglone - tłumaczył sytuację na torze Fuji Hamilton.



Nawet się nie zdziwiłem...


P.S. Zamieszczam krótki filmik z ostatniej GP - piękna walka Kubicy z Massą. Zobacz


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 18:16
biedny Hamiltom:D


Ko nie pije,ten kapuje
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

*




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 19:22
Piękny trick z Rosbergiem i Heidfeldem 1 miejsce

edit; no i Rosberg się odgryzł,szkoda,mimo to piąte miejsce to dobry wynik...

Ostatnio edytowany przez: 1973, 21 października 2007, 19:38 [1 raz(y)]


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 19:37
kto by sie spodziewal....bravo Raikonen !


Ko nie pije,ten kapuje
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6517 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 19:46
Wszyscy oprocz HAMILTONA

Brawo dla Kimiego!;)


Amat victoria curam
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 19:50
Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta - brawo Kimi! 1 miejsce


Całe szczęście, że czarny pajac dostał w dupę, chociaż i tak powinien się cieszyć iż skończył na drugim miejscu.


Kubica również świetnie się zaprezentował, szkoda tylko że taktyka była na trzy stopy.

Ostatnio edytowany przez: jns, 21 października 2007, 19:57 [1 raz(y)]


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6892 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 20:07

  WM napisał:  
Wszyscy oprocz HAMILTONA

Brawo dla Kimiego!;)



Otóż to - krótko i na temat.

A Kubica ...dobry wyścig, szkoda tylko, że Go Rosberg wyprzedził. Ale i tak brawo.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 20:17
Kapitalny wyscig. Cichy bohater? Massa! Kapitalnie rozegral pierwszy zakret i kontrolowal tempo wyscigu :)

Hamilton jest jeszcze za młody na mistrza. Niech zasłuży biedak.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 21:04
fajnie ze sprawiedliwosc jeszcze istnieje w tym sporcie.
Bambo nie zasluzyl na mistrzostwo, sedziowie na marne mu pomagali.
Brawo za taktyke dla calego wloskiego teamu :)
Co do Roberta to kapitalny wyscig, szkoda czwartego miejsca, na rzecz Rosberga i tej beznadziejniej taktyki na 3 stopy, przez to bylby nawet 3.

Klasyfikacja generalna:
1. Kimi Raikkonen (Finlandia - Ferrari) 110
2. Lewis Hamilton (W. Brytania - McLaren) 109
3. Fernando Alonso (Hiszpania - McLaren) 109
4. Felipe Massa (Brazylia - Ferrari) 94
5. Nick Heidfeld (Niemcy - BMW Sauber) 61
6. Robert Kubica (Polska - BMW Sauber) 39


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 21:15
Dlaczego Alonso jest 3 skoro ma tyle samo pkt co Hamilton?


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: F1 - sezon 2007 - 21/10/2007 21:17
decyduje ilość zwyciestw w tym sezonie :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005