Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 05/04/2009 13:21
To musiał być ten żydo-niemiecki spisek przeciwko Kubicy. Dosypali mu cukru do baku wczoraj potajemnie. Jestem za zawieszeniem Heidfelda, wyrzuceniem Theissena i przyznaniu Robertowi 10 punktów w ramach zadośćuczynienia.

Wyścig tragiczny, a sędziowie znowu pokpili sprawę.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 18/04/2009 10:19
Wreszcie kwalifikacje poszły po myśli BMW. Nick 11. Robert zdecydowanie gorzej 18.(przesunięty na 17. po cofnięciu Glocka). BMW udowadnia, że Kubica jest jednym z najsłabszych kierowców w F1 z Niemcem Nickiem nie ma żadnych szans. Cel Kubicy na ten wyścig to wreszcie dojechać do mety. Zobaczymy czy da radę. :)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 18/04/2009 10:20
niech Robert spierdala jak najszybciej z tego zafajdanego teamu...
Swoją drogą fajne różnice czasowe między 1 a ostatnim miejscem;)

a Janek skonczyl sie na Kill'em All;)

Ostatnio edytowany przez: tribu, 18 kwietnia 2009, 11:13 [1 raz(y)]


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 18/04/2009 10:58

  Janek44 napisał:  
Wreszcie kwalifikacje poszły po myśli BMW. Nick 11. Robert zdecydowanie gorzej 18.(przesunięty na 17. po cofnięciu Glocka). BMW udowadnia, że Kubica jest jednym z najsłabszych kierowców w F1 z Niemcem Nickiem nie ma żadnych szans. Cel Kubicy na ten wyścig to wreszcie dojechać do mety. Zobaczymy czy da radę. :)


Czy ja mogę odpowiedzieć śpiewająco ? KLIK!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 18/04/2009 14:00
Przestańcie zwracać uwagę na tego kretyna. Miarka dawno się przebrała.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 18/04/2009 14:46

  malcoolm napisał:  

  Janek44 napisał:  
Wreszcie kwalifikacje poszły po myśli BMW. Nick 11. Robert zdecydowanie gorzej 18.(przesunięty na 17. po cofnięciu Glocka). BMW udowadnia, że Kubica jest jednym z najsłabszych kierowców w F1 z Niemcem Nickiem nie ma żadnych szans. Cel Kubicy na ten wyścig to wreszcie dojechać do mety. Zobaczymy czy da radę. :)


Czy ja mogę odpowiedzieć śpiewająco ? KLIK!



Zdecydowanie bardziej pasowałoby tu TO


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 18/04/2009 14:53
no ciekawe jak Robert poradzi sobie w zgoła innej sytuacji :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 18/04/2009 15:35

  Cypek napisał:  

  malcoolm napisał:  

  Janek44 napisał:  
Wreszcie kwalifikacje poszły po myśli BMW. Nick 11. Robert zdecydowanie gorzej 18.(przesunięty na 17. po cofnięciu Glocka). BMW udowadnia, że Kubica jest jednym z najsłabszych kierowców w F1 z Niemcem Nickiem nie ma żadnych szans. Cel Kubicy na ten wyścig to wreszcie dojechać do mety. Zobaczymy czy da radę. :)


Czy ja mogę odpowiedzieć śpiewająco ? KLIK!



Zdecydowanie bardziej pasowałoby tu TO



Do niektórych żadne argumenty nie trafiają. Nawet jakby nie ukończył żadnego wyścigu Kubica. Powtórzę jeszcze raz. W niemieckich teamie Polak nie ma czego szukać, bo tam nie będzie wygrywał, ewentualnie może troche zarobić. Szkoda z wami dyskutować.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 19/04/2009 11:11
To BMW to tragedia jest. Co prawda Heidfeld przed Kubicą, ale przecież jeszcze kilka okrążeń przed końcem był na punktowanym miejscu, a skończył tuż przed Robertem na 12. Kubicy jakimś cudem udało się dojechać do końca, bo po tym jak wskoczył na auto jadące przed nim wydawało się, że znowu nie dojedzie. Vetel po raz kolejny najlepszy w deszczowych warunkach. W ogóle Red bull to ma jakiś patent z tymi ustawieniami na deszcz.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 19/04/2009 11:30
sezon jeszcze nie rozpoczął sie na dobre,a dla roberta raczej sie już zakończył...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 19/04/2009 11:45
No wygląda to nieciekawie, chociaż ja bym poczekał z takimi twierdzeniami aż przyjadą na wyścigi do Europy.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 19/04/2009 12:30
Moim zdaniem Robert po prostu chciał spróbować nowego sposobu na dyfuzory - wjechać na nie ;P


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 25/04/2009 20:22
Może po słabych kwalifikacjach BMW pojedzie na 1 pit stop i jakiś punkt uciułają?
http://sport.pl.msn.com/sport/3249780,65025,6540914,GP_Bahrajnu__Kubica_pojedzie_cysterna.html
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Kubica-pojedzie-na-jeden-pit-stop,wid,11069760,wiadomosc.html

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 25 kwietnia 2009, 20:57 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/04/2009 15:51
Uszkodzone bolidy na początku wyścigu przekreśliły praktycznie szanse na coś więcej niż dojechanie do mety. Na domiar złego to chyba Nick zniszczył nos Robertowi. Na następny wyścig BMW ma jakieś ulepszenia wprowadzić. Oby pozwoliło to przynajmniej na skuteczne włączenie się do walki o punkty.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/04/2009 17:26
coś czuje że ten temat niebawem umrze smiercią naturlną.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7014 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/04/2009 19:46

  nowa od nowa napisał:  
coś czuje że ten temat niebawem umrze smiercią naturlną.



Spoko nie umrze Jachu jest tu modem tak wiec nie ma obaw,a tak powaznie jeszcze niedawno wszyscy narzekali ze tylko ferari ,mercedes wygrywaly ,teraz jest znacznie ciekawiej pomimo slabszej jazdy bmw,dla mnie powinni zakazac tego kersu czy jak to sie nazywa lub kazac jezdzic wszystkim a tak to polowa uzywa a druga nie a tak pozatm jest ciekawie


A ja i tak wierzyc nie przestane...
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

**




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/04/2009 21:10

  Janek44 napisał:  
Uszkodzone bolidy na początku wyścigu przekreśliły praktycznie szanse na coś więcej niż dojechanie do mety. Na domiar złego to chyba Nick zniszczył nos Robertowi. Na następny wyścig BMW ma jakieś ulepszenia wprowadzić. Oby pozwoliło to przynajmniej na skuteczne włączenie się do walki o punkty.



snuj nowe domysły


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/04/2009 21:30

  s* napisał:  

  Janek44 napisał:  
Uszkodzone bolidy na początku wyścigu przekreśliły praktycznie szanse na coś więcej niż dojechanie do mety. Na domiar złego to chyba Nick zniszczył nos Robertowi. Na następny wyścig BMW ma jakieś ulepszenia wprowadzić. Oby pozwoliło to przynajmniej na skuteczne włączenie się do walki o punkty.



snuj nowe domysły



haha


POGOŃ 100% SZCZECIN
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/04/2009 21:46

  s* napisał:  

  Janek44 napisał:  
Uszkodzone bolidy na początku wyścigu przekreśliły praktycznie szanse na coś więcej niż dojechanie do mety. Na domiar złego to chyba Nick zniszczył nos Robertowi. Na następny wyścig BMW ma jakieś ulepszenia wprowadzić. Oby pozwoliło to przynajmniej na skuteczne włączenie się do walki o punkty.



snuj nowe domysły



Ja widziałem, że Nick urwał nos Kubicy, a po co on zjeżdżał do boksu to nie wiem. Na stronie BMW czytałem, że ponoć gdzieś pózniej swój nos uszkodził w walce. W poprzednim wyścigu Heidfeld coś mówił o tym, że kołem dostał i dlatego taką słabą końcówkę wyścigu miał. Z tego co ja widziałem, to urwane koło go nie trafiło tylko obok przeleciało. W tym sezonie w starciu Nick - Robert jest 3:1 :)
A było blisko 4:0 po tym jak Robert zahaczył Nakajimę, który chyba w efekcie tego incydentu nie dojechał do mety, sam jakoś do mety dojechał przed Nickiem.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

**




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/04/2009 22:37
przecież Nakajima zjechał razem z Kubicą na zmianę przedniego skrzydła, więc to nie dlatego nie dojechał : )


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005