Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Polski hip hop!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5444 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 28/08/2010 23:27
Chada wyszeł już z pierdla, siedział rok czasu i oczywyiście trasa koncertowa, promująca płyte. Do Szczecina niestety Chada nie przyjedzie, lecz będzie w Zielonej Górze. 13.11 bilety 35 zł. Ja osobiście z paroma znajomymi planuje jechać pociągiem, ale jak więcej osób by było chętnych, można busa wynająć. Jak ktoś by jechał na koncert, to niech na Gadu napisze, jest w profilu. Więcej informacji na www.trasachady.pl/


Liberta' Per Gli Ultras
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6059 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 29/08/2010 11:11
Solar w ogóle dla mnie do Białasa nie pasuje. O ile dobrze pamiętam to chyba w 2008 roku, w finale WBW Białas zniszczył Solara, zresztą cały turniej jechał kozacko miażdżąc rywali. :D


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5811 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 29/08/2010 11:47

  Czk. napisał:  
Solar w ogóle dla mnie do Białasa nie pasuje. O ile dobrze pamiętam to chyba w 2008 roku, w finale WBW Białas zniszczył Solara, zresztą cały turniej jechał kozacko miażdżąc rywali. :D



Ja generalnie ani jednego ani drugiego nie lubie, tzn. w bitwach na wolno ok, ale na kawałkach są średni, te trzy czy cztery akurat są ok, ale generalnie nie przepadam.


Obrazek png wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 02/09/2010 23:49
Obrazek jpg wstawiony na forum


heh kadr z nowego teledysku rysia! nawet bosiek jest:P

a tu link do całego kozackiego kawałka:

klik

dawno nie widziałem takiej symbiozy miedzy kawałkiem i teledyskiem, ze kawałek i teledysk kozak nie będę dodawać:P

pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7197 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 03/09/2010 02:12

  TeHaCe napisał:  

heh kadr z nowego teledysku rysia! nawet bosiek jest:P
pzdr!



a na końcu to nie przypadkiem Park Kasprowicza?


100% PD
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 03/09/2010 08:27

  Heaton napisał:  

  TeHaCe napisał:  

heh kadr z nowego teledysku rysia! nawet bosiek jest:P
pzdr!



a na końcu to nie przypadkiem Park Kasprowicza?



tak jest:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 03/09/2010 17:27
A październik kozak się w Szczecinie zapowiada:


  Cytat:  
OSTR w Szczecinie!

Ostatni album Ostrego „Tylko dla dorosłych” już od maja jest platynową płytą. To pierwszy krążek z tego kruszcu dla Adama, jak i pierwszy w historii Asfalt Records.
Już 9 października OSTR zagra w Szczecinie i będzie to jego pierwszy koncert w tym mieście, na którym zaprezentuje ten właśnie materiał. Podczas szczecińskiego koncertu niewątpliwie nie zabraknie kawałków z poprzednich albumów i freestylu. Na scenie towarzyszyć mu będą tradycyjnie DJ Haem oraz Kochan.


OSTR feat. Dj Haem & Kochan, „Tylko dla dorosłych”

Sobota, 9 października 2010

Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2

Otwarcie: 20:00, Start: 21:00

Bilety do nabycia (30 złotych w przedsprzedaży, 35 w dniu koncertu): sklep Platinum, deptak Bogusława 7, Szczecin




  Cytat:  
Eldo & Daniel Drumz w Szczecinie! 1.10.2010r. DK SŁOWIANIN

1. października odbędzie się premierowy koncert promujący najnowszy album rapera wywodzącego się z legendarnego składu Grammatik - pt. "Zapiski z 1001 nocy". Jest to już szósty album solowy tego artysty, gdzie osobiste teksty odgrywają ważną rolę, a całość złożona z 18 "małychfabuł" składa się w jedną całość. Singlem promującym materiał jest utwór "Pożycz mi płuca", do którego powstał również teledysk. Znany z wielu interesujących kolaboracji Eldo (m.in. Leszek Możdżer, DJ Vadim), tym razem do współpracy zaprosił duet producencki The Returners. Jego występ zostanie poprzedzony przez debiut koncertowy zespołu Tłuste Koty, w skład którego wchodzą znani szczecińskiej publiczności Rymek i Dj Twister. Po koncertach zapraszamy na afterparty do klubu Cityhall, gdzie imprezowy set zagra Daniel Drumz.

Door open: 20.30; Start: 21.00

Wstęp: Przedsprzedaż 25,- zl / w dniu 30,- zl.

Przedsprzedaż w Salonie Stoprocent, przy al. Piastów 54

Organizator: dobrzewiesz.net

Partnerzy:

Copyland (copyland.com.pl), klub Cityhall, sklep forDj.pl, hotel Focus, Artvaders
Patroni medialni:

Polskie Radio Szczecin, MM Moje Miasto, Środek Miasta, Audycja Wu-doo, wSzczecinie.pl



http://wudoo.radio.szczecin.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6013 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 03/09/2010 17:45
Do tego Peja w Kontrastach w ten sam dzień co Ostry


PS !
Keb.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5015 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 03/09/2010 21:53
Naprawdę dobry sląski rap
http://www.youtube.com/watch?v=KQTaB4w3m2E


Pogoń Szczecin.
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6059 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/09/2010 00:52
No i 16 września Gural w Kontrastach.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 12/09/2010 11:42
nowy klip Vienia:

Vienio - Nowe Bloki


No i zapowiedź albumu NON KONEKSJA:

http://www.youtube.com/watch?v=jb0MfQfwvDI&feature=related

Ostatnio edytowany przez: J., 12 września 2010, 11:57 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 20/09/2010 17:24
Dzisiaj premiera płyty Vienia - Etos 2010 - jak dla Mnie miazga już hajs szykuje na ten krążek.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 20/09/2010 17:36

  Maxvell napisał:  
Dzisiaj premiera płyty Vienia - Etos 2010 - jak dla Mnie miazga już hajs szykuje na ten krążek.



A premiera nie jest aby 22 września? Ja przynajmniej coś tak słyszałem. Również czekam :D


Babilon Team
C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5857 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 21/09/2010 13:55
Sprzymierzeni - Nadchodzimy PROMOMIX 2010 !!!


SPR2
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 23/09/2010 20:31

  Orło napisał:  

  Maxvell napisał:  
Dzisiaj premiera płyty Vienia - Etos 2010 - jak dla Mnie miazga już hajs szykuje na ten krążek.



A premiera nie jest aby 22 września? Ja przynajmniej coś tak słyszałem. Również czekam :D





Masz rację ;D W empiku nie było jeszcze chyba przez neta zamówię bo będzie jak z płytą Eldoki czekanie ;P


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6481 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 23/09/2010 20:58

  Maxvell napisał:  
Dzisiaj premiera płyty Vienia - Etos 2010 - jak dla Mnie miazga już hajs szykuje na ten krążek.



Jak na pierwsze przesłuchanie moim zdaniem średnia/słaba płyta , o ile bity w większości są dobre , to słuchanie Vienia poprostu męczy , flow nic ciekawego , śmiesznie akcentuje końcówki , goście wpierdalają Jego płyte swoimi gościnnymi zwrotkami (Łona , Medium , Hades , Diox i reszta ) , z ciekawostek mamy dwójkę reprezentantów Szczecina na płycie : Łona (kozacka zwrotka) oraz Sobota (słabiej od Adasia ale trzyma poziom). Postaram się przesłuchać raz jeszcze ten krążek , może się przekonam do niego , bo jak narazie , nie zagości u mnie na odtwarzaczu .

Edit.

Dziś premiera płyty reprezentanta Poznania Słonia pt. Dem6n6l6gia/Demonologia , w moim odczuciu ta płyta to naprawde chore melodie , chore horrorcore'owe teksty , lepsza od debiutu ("Chore Melodie") , polecam .

Ostatnio edytowany przez: kuleK, 24 września 2010, 17:56 [2 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 25/09/2010 10:48

  kuleK napisał:  
[cytat=Maxvell]


Dziś premiera płyty reprezentanta Poznania Słonia pt. Dem6n6l6gia/Demonologia , w moim odczuciu ta płyta to naprawde chore melodie , chore horrorcore'owe teksty , lepsza od debiutu ("Chore Melodie") , polecam .



Masz rację, Słoń zrobił naprawdę kawał dobrej muzy, bity poprostu rozpierdalają a teksty są naprawde hardcorowe, niekiedy to chyba aż za bardzo. Tutaj taka mała zachęta dla wszystkich Słoń-Początek końca


Babilon Team
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7629 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 30/09/2010 09:33
W sieci pojawil sie rip z myspace'a plyty Pezet & Malolat. Jakosc slaba ale plyta kozacka:)


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6759 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 07/10/2010 15:27
http://www.hip-hop.pl/video/projector.php?id=1286450375


przedsmak nowej płyty penera pyry. nie wiem co wy sądzicie, ale dla mnie bity rozpierdalają i wydaje mi się, że płyta konkretnie pozamiata.
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 07/10/2010 15:31

  GRZ napisał:  
W sieci pojawil sie rip z myspace'a plyty Pezet & Malolat. Jakosc slaba ale plyta kozacka:)



Plytka raczej mocno przecietna. Tyle nad nia pracowali, nie powalaja ani teksty, ani bity (choc te nawet przyzwoite).


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005