Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Polski hip hop!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jasny_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7414 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 23/01/2004 22:18
Maly i co z tą piosenka ;)??


Pij Bosmana będziesz wielki
Pogoń - Legia Obrazek gif wstawiony na forum
hedorka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 20/02/2004 16:55
Jasny Maly wyjechal... ja hh slucham od kurde nawet nie pamietam... ogolnie to draznia mnie ludzie ktorzy go sluchaja rok lub dwa i uwazaja ze pozjadali wszystkie rozumy... najbardziej lubie pioseneczke Pezete-5-10-15 bo tak fajnie jedzie te małe siksy... heh


Quod Me Nutrit Me Destruit
Kar(L)os
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7372 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 12:06
Słyszal ktoś:
Trzeci Wymiar- Dla mnie masz stajla
Liber-Skarby
Venio i Pele-Ej
Jede Osiem L -Twoje Miejsce


[img]http://www.legia.net/emde/ulw.jpg[/img]
..:MiSiEk:..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 13:37
a ja wole techno;p


Byliśmy Tu I Zawsze Będziemy, Stąd Jesteśmy I Tu Umrzemy
Kliku_Ziom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 15:32
Najepszy HH jest w stolicy (mor W.A. , WWO , Pono ,itp.)!! A najgorszy to chyba nie musez mówić......w POZNANIU (peja,mezo,astecoś tam , liber,i inne kozaki)


Wolność piersiom, precz ze stanikami :) :P
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8050 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 15:42
> Najepszy HH jest w stolicy (mor W.A. , WWO , Pono ,itp.)!! A najgorszy to chyba
> nie musez mówić......w POZNANIU (peja,mezo,astecoś tam , liber,i inne kozaki)
widze ze ty patrzysz pod wzgledem rejonu polski a nie jakiosci muzyki....
bylo by zajebiscie gdyby u nas byl taki hh jak w poznaniu....


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 15:56
WFH zgadzam sie z Toba...pomimo iz nie lubie np. Mezo i tej calej bandy drombo ale np. wczesniejsze nagrywki SLU czy Nagly Atak Spawacza to jest dla mnie mistrzostwo:D:D [Ostatnio edytowane przez borsuk: 2004-02-22 15:56]


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7948 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 16:58
> "polski hiphop smierdzi - tak m@niac! twierdzi"

dobre :D


Szlugi, wóda, gołe baby !
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7634 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 18:32
"wiesz co ci zrobie jak cie zlapie przy rapie na kanapie.." <- Zipera "co ci zrobie jak cie zlapie"
"bezplciowy lamusie z nikad spotykam cie na drodze do przodu idac nie dla ciebie przekaz tej kultury jesli jestes zawistny z natury" <- Vienio i Pele feat. Wlodi "zawistne serce"
"tany tany tany najebany ide w tany :P" <-Tede "tany"
"esenuzet nasi ludzie-duma pomorza" <-Snuz "styl nad style"
"polak nie popusci gorsi to sa tylko ruscy:P" <-hans 52 "to my polacy"
"co ciebie cieszy ladna pogoda bo do pracy krotsza droga i na spacer a mnie jaraja na meczu legii race" <-Fenomen "rutyna"
"tu ludzie wpadli na piwko ziom na tance a ty jestes popaprancem :P" <- MCF feat.Tede "nie mow hop.."
"pisza mu rymy ja znam tych chlopakow placi im od zwrotki po tysiaku 3 w kawalku to 3 klocki refren daja mu w promocji.." <-Pareslow feat. Tede "gwiazda"


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 18:45
"Kobiety z krwi i kosci, nie dawajcie powodow do zazdrosci..bo przez jedna rasowa suke przyjaciele na ulicy moga mijac sie lukiem" - Wlodi "Zebro Adama"


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7520 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2004 19:04
"FSO pacernik, wnim szmula której nawet chuj nie pasuje do geby" O.S.T.R. - Patent na luxus
"Ludzie przeciwko ludziom To wszystko działa jakby na złość, sami sobie życie burzą Przez głupotę i zazdrość" FENOMEN - Ludzie przeciwko ludzią
"Wiem, że nawet jak ci powiem co zrobić, a to bedzie bledne ja za to nie odpowiem to jest w 100 % pewne, wiec po co mnieć pretesje do kogoś, sam decyduj wkórej ręce, którą drogą" FENOMEN - Decyzje


Z daleka nie będzie widać.
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 23/02/2004 11:21
"Gruby czarny Kot On Przebiegl Nam Droge, A Chuj Mu w Dupe, Nawet 13-stego w Piatek"
"Czuje sie dobrze i jebie mnie jaka jest pogoda, ktora godzina i jaki dzien tygodnia"
"Chcesz ze mnie kpic, nie poczulem nic, daj peace, nie powiedziales tego w ryj to nie powiedziales nic" 52 Debiec
"Damy rade bo nie damy sie sklocic" WWO
"Co cie nie zabije co co? Co cie nie zabije - to cie wzmocni !!" Wychowani na bledach


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
BeJot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 23/02/2004 14:28
ja nielubie takiego hip hopu robinego dla "jaj" nagły atak spawacza nie zasługuje na miano hip hopowca
albo jeden osiem l który tak mi przypomiona paktofonike (tytuły albumów widoteka(18L) - kinematografia(PFK))


"Jaka jest różnica pomiędzy demokracją, a demokracją ludową? Taka sama jak pomiędzy krzesłem, a krzesłem elektrycznym"
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 23/02/2004 16:22
Fakt...niektore kawalki maja "dla jaj" (moge wymieniac z godzine:D) ale niektore maja tez calkiem powazne...tylko ze trzeba byc tak jebnietym jak oni zeby je zrozumiec:D:D:D [Ostatnio edytowane przez borsuk: 2004-02-23 16:23]


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7634 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 29/02/2004 19:58
"...ponownie odpaliłem BATATA ile to nie widziałem ciebie ze dwa lata siadaj pal co u ciebie opowiadaj jak zyjesz ty a to daewoo to czyje..:P"


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Borys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 29/02/2004 20:49
Kurwa jak komuś nie leży polski HH to niech powstrzyma sie od prymitywnbych wypowiedzi w stylu "polski hip hop śmierdzi" i komentarz zachowa dla siebie....

Co do spawcza to wygrywa Anty Liroy :P (mam album spawa na kompie :D )


O swe walczyć będziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy...
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8050 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 29/02/2004 20:54
nie no swego czasu Nagly Atak Spawacza to wymiatal nigdy nie zapomne ich piosenek:D
aha a kto z was byl wczoraj na koncercie Trzeciego Wymiaru i Ascetoholixow?!?!
pozdro


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
Jasny_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7414 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 29/02/2004 21:19
> > "polski hiphop smierdzi - tak m@niac! twierdzi"
>dobre :D

Tia...Hip Hopa wrzuć do klopa ;)

Ostatnio spodobał mi sie List - Flexxipa, cała nowa płytka Zipery (Druga strona medalu) i Ostr - witaj w 2003


Pij Bosmana będziesz wielki
Pogoń - Legia Obrazek gif wstawiony na forum
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 29/02/2004 21:22
zajebista jest solówka Numera - Muzyka, Bloki, Skręty


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 29/02/2004 21:24
Co do Flexxipa to rowniez mi sie spodobal ten kawalek...a teraz zbieram kase na najnowszy album O.S.T.R. "Jazz w wolnych chwilach" mialem na kompie 20 sekundowki...plyta jest po prostu genialna (dla mnie)


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005