Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Polski hip hop!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 29/10/2010 22:43
Nikt z was nie wie jak to było między nimi,jakimi oni są ludzmi,więc nie róbcie z forum życia na gorąco.Oni robią muzyke i z tego ich rozliczajcie..pozdro


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
RSI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 29/10/2010 22:43
Dobra jebać legalną scene, podziemie też się dobrze trzyma

Kękę - peace & pis


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 29/10/2010 23:05

  dewu napisał:  
Nikt z was nie wie jak to było między nimi,jakimi oni są ludzmi,więc nie róbcie z forum życia na gorąco.Oni robią muzyke i z tego ich rozliczajcie..pozdro



A co Ty myslisz że Włodi , Pelson , Vienio to jakieś fifty centy czy inne giwazdy hollywoodu? To są zwykłe typki ze stołecznych blokowisk i w pewnych kręgach w Warszawie nie jest żadną tajemnicą , ze osoby o których mowa chujowo zachowałyi się w stosunku do Wilka.Dlatego tez jesli nie jesteś w temacie to nie zabieraj głosu , chłopaki we wczesniejszych wpisach juz o tym wspominali ;)


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6481 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 30/10/2010 12:46

  janspontan napisał:  

  kuleK napisał:  

  PSK napisał:  

  kuleK napisał:  

  RaZ3r napisał:  
Pojutrze koncert Molesty! Dawac wszyscy na to wielkie wydarzenie;d !Jeszcze jutro bilety w cenie 19 zł.



Termin do dupy bo po pierwsze w tym samym czasie jest mecz , po drugie w sobotę byłoby chyba więcej osób . Sam bym chętnie poszedł na Moleste bo cenie ich za całą dyskografię i wkład w scenę , no ale mecz ważniejszy .



Nie ma Molesty bez Wilka, teraz to tylko trzepanie hajsu za nazwę(A o hajsy się rozeszli)- tyle w temacie



Widzę złotą myśl Ryśka Pejii Solufki Hehe , chłopaki dorośli co słychać na ostatniej płycie (Molesta i Kumple) a 30 letni chłopaczyna nawijający w wiekszości o tym samym (jaranie,ćpanie, jebanie mendowni itd. nie mówię że to złe , ale te teamty zajmują znaczną część jego tekstów) by tam poprostu nie pasował , dla mnie to nie jest żadna strata , odeszli po prostu od ulicznego rapu . Wilku niech dalej brata się z pyrą i nawija więcej kawałków pt. "Dr.Joint"




huja wiesz jakie są fakty pseudo kumaty lamiusie,wiec zamknij pipe:) molestery wobec wilka zachowaly sie bardzo ale to bardzo nie ladnie,jak nie przystoji wspolasom a co dobiero kolega:) wiec japka :)



I po co mi wyjeżdzasz z lamusami i pajacami ? Zachowały się jak zachowały spoko , nie moja sprawa tylko ich , ale to nie umniejsza tego że w mojej opinii robią dobry rap . Chcesz to sie nie zgadzaj i słuchaj kogo innego ale wyzywanie od lamusów i pajaców to chyba przegięcie , nie ma się co kłócić , bo hh ma łączyć nie dzielić . I tyle w temacie Pezet & Małolat - Nagapiłem się feat. Małpa


Obrazek gif wstawiony na forum
SPR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6106 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 30/10/2010 15:04
Szare Szeregi-Podziemny Styl Powrocilem do tego kaweleczka po pewnym czasie i jak juz go uslyszalem tak 2 h wyjety z zycia. Jednym slowem MIAZGA jak wiekszosc produkcji PS


U Nas na śródmieściu każdy jest Pogoni wierny..
arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5811 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 30/10/2010 17:55
Polecam Tusz na Rękach. Facet jest niesamowity.

TUSZ NA RĘKACH

Wydał niedawno płytę Get Fejm or Die Tryin'

Ostatnio edytowany przez: arik, 30 października 2010, 18:04 [1 raz(y)]


Obrazek png wstawiony na forum
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 30/10/2010 21:35

  Owczarek Kaukaski napisał:  
Tego tekstu Pelsona nie było na Skandalu , skandal był w 97 a to nagranie (chodzi Tobie chyba o "tak miało być") napewno nie jest takie stare.



no bez kitu...pojebałem..hehe ale wiadomo o co chodzilo, a przede wszystkim chcialem zwrocic uwage na te slowa... do Dewu: niestety chodzi o to ze sa rozliczani z tego co nawijaja a jak mozna kogos dobrze traktowac sluchac, szanowac skoro mowi jedno robi drugie?? chyba ze ktos bezmyslnie slucha bo mu sie podoba muzyka a nie wsluchuje sie w tekst..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 31/10/2010 02:04
Jeśli chodzi o dobry rap z podziemia to dla mnie na 1 miejscu Radom.

Szkatuła-Ironia losu 2
ZDR - R do M / Nie zapomnij pochodzenia
Banda Unikat - Czarna seria


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 31/10/2010 09:50
Hemp Gru - Niespełnione obietnice , wydaje mi się ,że może to tyczyć się właśnie Molesty..


  Cytat:  
na ulicy słowo droższe od pieniędzy
biznes jest biznes, każdy za czymś pędzi
ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci
kiedyś się odbije wróci jak na tacy ziom
kto daje plame musi pożegnac szacunek
było takich paru obrali zły kierunek
niby tacy twardzi, niby znali się na rzeczy
dziś juz nie ma ich wsród nas, nikt nie zaprzeczy




  Cytat:  
pomyśl co chcesz powiedzieć zanim zaczniesz się jąkać
unikasz ludzi których za nic nie chcesz spotkać
Twoje gwarancje wielu brało za pewnik
Ci co oszukują samych siebie są na prawde biedni



Może się w tym doszukać jakiegoś głębszego sensu.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 31/10/2010 10:39

  Owczarek Kaukaski napisał:  
Hemp Gru - Niespełnione obietnice , wydaje mi się ,że może to tyczyć się właśnie Molesty..


  Cytat:  
na ulicy słowo droższe od pieniędzy
biznes jest biznes, każdy za czymś pędzi
ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci
kiedyś się odbije wróci jak na tacy ziom
kto daje plame musi pożegnac szacunek
było takich paru obrali zły kierunek
niby tacy twardzi, niby znali się na rzeczy
dziś juz nie ma ich wsród nas, nikt nie zaprzeczy




  Cytat:  
pomyśl co chcesz powiedzieć zanim zaczniesz się jąkać
unikasz ludzi których za nic nie chcesz spotkać
Twoje gwarancje wielu brało za pewnik
Ci co oszukują samych siebie są na prawde biedni



Może się w tym doszukać jakiegoś głębszego sensu.



Przestań tak głęboko rozkminiać bo ci czacha spuchnie. Jest jak jest i tyle. Ta Molesta to nie to samo, nie ma co szukać sensacji.


MW'03
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 31/10/2010 12:52
wyluzuj L. dobrze chłopak mowi..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
DavidPS1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5535 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 31/10/2010 13:15
Byłem na koncercie, i tez uwazam ze to nie to samo ale dają rade jakoś.


dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 02/11/2010 22:53
Dowód Rzeczowy Piha już śmiga po sieci:)


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5811 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 02/11/2010 23:00

  dewu napisał:  
Dowód Rzeczowy Piha już śmiga po sieci:)



Pihu bez formy dla mnie. Refren w kawałku z Chadą bardzo słaby, ogólnie bez polotu


Obrazek png wstawiony na forum
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6059 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 03/11/2010 08:48

  arik napisał:  

  dewu napisał:  
Dowód Rzeczowy Piha już śmiga po sieci:)



Pihu bez formy dla mnie. Refren w kawałku z Chadą bardzo słaby, ogólnie bez polotu


Myślę, że większość osób poczeka jednak do premiery i zapłaci te pare złotych za dobrą i ciężką robotę Piha. ;)


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5811 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 03/11/2010 16:02

  PS. napisał:  

  arik napisał:  

  dewu napisał:  
Dowód Rzeczowy Piha już śmiga po sieci:)



Pihu bez formy dla mnie. Refren w kawałku z Chadą bardzo słaby, ogólnie bez polotu


Myślę, że większość osób poczeka jednak do premiery i zapłaci te pare złotych za dobrą i ciężką robotę Piha. ;)



Ja nawet chyba nie będę sprawdzał, jakoś nie przepadam za jego twórczością, a singiel z teledyskiem tylko mnie w tym przekonał.

Swoją droga, kiedyś już coś było o tym projekcie

http://www.popkiller.pl/2010-10-31,pride_of_flavour_szczecin_dokument_o_szczecinskim_b_boyingu
http://www.popkiller.pl/2010-11-01,wywiad_z_arkiem_maka_sinior_sklad_family_i_solo_ex_broken_steps


Obrazek png wstawiony na forum
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7674 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 04/11/2010 13:16
Miałem już okazję przesłuchać nowego PIHa i ogólnie nie czuję się jakoś zawiedziony. Na krążku jest solidna porcja dobrego agresywnego rapu w jego stylu, chociaż przyznam szczerze, że... spodziewałem się nieco więcej chamstwa ze strony tego artysty :D. Oczywiście na krążku można znależć też jakieś "gnioty" ale jak dla mnie więcej jest pozytywów.


Babilon Team
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 04/11/2010 22:41
W sobote, w Kontrastach koncert PMM. Kto przyjdzie nie pożałuje ;)


MW'03
janspontan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 04/11/2010 22:48
a co ? dopkami bedziesz handlował? :D :D :D ihhihi


szywno przed siebie,z podniesioną głową...
DavidPS1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5535 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 04/11/2010 22:58

  PS. napisał:  

  arik napisał:  

  dewu napisał:  
Dowód Rzeczowy Piha już śmiga po sieci:)



Pihu bez formy dla mnie. Refren w kawałku z Chadą bardzo słaby, ogólnie bez polotu


Myślę, że większość osób poczeka jednak do premiery i zapłaci te pare złotych za dobrą i ciężką robotę Piha. ;)



Ja kupuje, w empiku juz jest ale czekam aż w MM będzie zawsze to 5 zł taniej ;p


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005