Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Polski hip hop!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6482 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 07/10/2010 16:58

  Przema napisał:  

  GRZ napisał:  
W sieci pojawil sie rip z myspace'a plyty Pezet & Malolat. Jakosc slaba ale plyta kozacka:)



Plytka raczej mocno przecietna. Tyle nad nia pracowali, nie powalaja ani teksty, ani bity (choc te nawet przyzwoite).



W mojej opinii płyta raczej dobra , tekstowo trzyma poziom choć wiadomo ze bracia są czasami monotematyczni (kobiety , hajs , narko) , ale da się to znieść, flow jak to bracia Pezet ładnie pływa a u Małolata da się wyczuć spory progres od jego solowej płyty (z resztą na featach już ładnie jechał) , ogólnie jak dla mnie pod względem tekstowym Małolat > Pezet , bity na dobrym poziomie ,z dużą dawką elektroniki/syntetyki , eksperymentują z autotunem , niektórzy lubią , inni nie , mi to zbytnio nie przeszkadza . Warto wspomnieć o gościach (Molesta , VNM , Małpa , Diox , Grizzly , Fabri Fibra) , którzy są naprawde kozaccy , zwrotka Włodka z "Co by to zmieniło" jak dla mnie jedna z najlepszych na płycie , dobre zwrotki również Małpy i Dioxa . Pezet kozacka zwrota w "Hip-hop robi dla mnie" . Ogólnie dobra płyta na dobrych bitach , polecam

Edit:


  arik napisał:  
Ogólnie płyta na plus, ale bez porównania do takich klasyków jak rozrywkowa czy klasyczna



Co do Muzyki Klasycznej się zgodzę że to klasyk , ale już co do Muzyki Rozrywkowej bym się spierał , w jej miejsce wstawiłbym Muzykę Poważną

Ostatnio edytowany przez: kuleK, 7 października 2010, 20:51 [3 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5812 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 07/10/2010 20:28
Płyta całkiem dobra, oczywiście wole Pezeta na bitach klasycznych. Małolat progresja jest, jak to Eldoka powiedział na koncercie ostatnio, młody przerósł starego. Pezet czasem bardzo dziwaczne flow, które mi nie pasuje szczerze mówiąc. Małolat bez kombinatoryki, konkretnie. Najlepszy bit na płycie zdecydowanie Jestem sam i Nagapiłem się. Ogólnie płyta na plus, ale bez porównania do takich klasyków jak rozrywkowa czy klasyczna


Obrazek png wstawiony na forum
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5903 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 07/10/2010 21:16
Po kilkukrotnym przesluchaniu Pezeta faktycznie troszke zdanie moge zmienic, ale to nie jest to czego od tej plyty oczekiwalem. Myslaelm, ze Rozrywkowa byla pierwsza i ostatnia taka plyta, ale niestety bracia powielili te tematy. Szkoda.

Co do plyty Vienia. Szacunek dla tych, ktorzy przesluchali to od poczatku do konca. Masakra.


arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5812 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 07/10/2010 22:43

  Przema napisał:  
Co do plyty Vienia. Szacunek dla tych, ktorzy przesluchali to od poczatku do konca. Masakra.



Hehe no jest tragiczna, chociaż Grill. Te sprawy, jeszcze do przesluchania, reszta tragiczna. ostatnio bardzo dobry album W Zmowie wyszedł. Kilka kawałków naprawdę na poziomie.

Dla tych, którzy lubią klasyczny hip-hop polecam sprawdzić typa, który się nazywa J.Nolan, naprawdę kot.

Także Fashawn, młody chłopak, a zrobił taką płytę, że ręce się składają do oklasków, chociaż dla tych, którzy słuchają takiego stricte rapu, to może nie być najlepsza pozycja, bo jest tam w sumie całkiem sporo śpiewu, podśpiewywania. Bity bardzo oryginalne.


Obrazek png wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 07/10/2010 22:51

  arik napisał:  

  Przema napisał:  
Co do plyty Vienia. Szacunek dla tych, ktorzy przesluchali to od poczatku do konca. Masakra.



Hehe no jest tragiczna, chociaż Grill. Te sprawy, jeszcze do przesluchania, reszta tragiczna. ostatnio bardzo dobry album W Zmowie wyszedł. Kilka kawałków naprawdę na poziomie.

Dla tych, którzy lubią klasyczny hip-hop polecam sprawdzić typa, który się nazywa J.Nolan, naprawdę kot.

Także Fashawn, młody chłopak, a zrobił taką płytę, że ręce się składają do oklasków, chociaż dla tych, którzy słuchają takiego stricte rapu, to może nie być najlepsza pozycja, bo jest tam w sumie całkiem sporo śpiewu, podśpiewywania. Bity bardzo oryginalne.




eee tam, już nie przesadzajcie. vienia zawsze najmniej z molesty lubiłem, ale ta płytka jest spoko.
co do małolata, to progres odnotował zajebisty!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 08/10/2010 15:40
Ktoś z was może jutro robi "tripa" Mecz, + O.S.T.R?


Liberta' Per Gli Ultras
Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5508 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 08/10/2010 16:40

  Ozzy napisał:  
Ktoś z was może jutro robi "tripa" Mecz, + O.S.T.R?



Nie jestem jeszcze pewny, ale możliwe że zrobię


DavidPS1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5536 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 09/10/2010 20:57
WIe ktoś gdzie można będzie kupić płyte Sprzymierzeni-"Nadchodzimy" ?


C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 09/10/2010 21:13
[email protected]


SPR2
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7675 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 10/10/2010 00:24
O.S.T.R. rozjebał dziś konkretnie!!! :D


Babilon Team
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6049 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 10/10/2010 20:11

  C. napisał:  



Jakiś news na temat płytki można?


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8314 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 11/10/2010 11:26
Paluch - Bezgranicznie oddany zajebista plyta! oczywiscie do przesluchania, pozniej do usuniecia i zakup w empiku;)


Hold skladam temu miastu...
C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 11/10/2010 11:44

  Bengoro napisał:  

  C. napisał:  



Jakiś news na temat płytki można?



Niestety jest opóźnienie premiery, ale na pewno nastąpi w tym miesiącu.


SPR2
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 11/10/2010 16:51

  Orło napisał:  
O.S.T.R. rozjebał dziś konkretnie!!! :D


Mam nadzieję, że te słowa które powiedział na koniec, odnośnie naszego miasta i Słowianina nie były kłamstwem i powiedział to na prawdę, ponieważ tu czuje;) Szacunek dla niego i oczywiście, dla Jana Pawła Ostrowskiego :D


Liberta' Per Gli Ultras
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5130 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 12/10/2010 20:34
Nie przepadam za Szczecinskim rapem ale to jest godne polecenia

http://www.youtube.com/watch?v=h1hSm9YiwnU


DavidPS1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5536 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 14/10/2010 21:07
Wybiera się ktoś na koncert Molesty i Soboty który się odbędzie w Heya Arena 29.10? I mam pytanie : Czy wejscie na taki koncert jest od 18 lat tak samo jak wejscie do klubu?


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 14/10/2010 21:20
no raczej. ale pewnie nie wszystkich będą sprawdzać więc może Ci się uda


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7675 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 14/10/2010 21:33

  RaZ3r napisał:  
Wybiera się ktoś na koncert Molesty i Soboty który się odbędzie w Heya Arena 29.10? I mam pytanie : Czy wejscie na taki koncert jest od 18 lat tak samo jak wejscie do klubu?



Wow, to niewiedzialem ze Molesta ma byc u nas! Wiadomo cos o biletach?


Babilon Team
DavidPS1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5536 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 14/10/2010 21:43

  Orło napisał:  

  RaZ3r napisał:  
Wybiera się ktoś na koncert Molesty i Soboty który się odbędzie w Heya Arena 29.10? I mam pytanie : Czy wejscie na taki koncert jest od 18 lat tak samo jak wejscie do klubu?



Wow, to niewiedzialem ze Molesta ma byc u nas! Wiadomo cos o biletach?



Bilety w przedsprzedaży 19 zł, w dniu koncertu 24 zł.
Rezerwacja: [email protected], 508 329 636


TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 14/10/2010 21:58

  Owczarek Kaukaski napisał:  
Nie przepadam za Szczecinskim rapem ale to jest godne polecenia

http://www.youtube.com/watch?v=h1hSm9YiwnU



Muszę przyznać nie znałem go od tej strony, chodzi mi o taką spokojniejszą i "w miarę normalną" piosenkę, lecz patrząc na całokształt twórczości tonego, to niestety najlepiej to nie wygląda... Wszystkie piosenki w klimacie "skurwysyny kurwa kurwa jaki ja zajebisty laski kox woda"


Liberta' Per Gli Ultras
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005