Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Polski hip hop!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
adas|MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7655 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 03/01/2004 17:46
> > > Szkoda SPZ bo się dobrze zapowiadało....


>Co miałes na mysli piszac to?
> :>

> Pewnie to , ze dwoch czlonkow SPZ jest teraz na wakacjach. :)


a to slyszalem ze w stargardzie w osrodku wypoczynkowym siedzi... jedna osoba.... a ze ktos jeszcze to nie wiedzialem ;]




Jestem paprykarzem i się tego nie wstydzę!!
M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7571 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 03/01/2004 19:22
No ale nie wszystko można pisac na forum. Ale już 2 osoby mają wakacje...


God, I'm glad I'm not me.
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 03/01/2004 23:37
" nie jeden gosc jest dla mnie jak brat, bo jest najlepszym ziomkiem od lat
zycie jest czasem jak kat, dlatego nie jeden dobry chlopak wyglada zza krat" - Firma " Brat", gdzies slyszalem, ze kibicuja Cracovii, ale co tam piosenka wypas


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7641 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 04/01/2004 00:48
to ja jeszcze raz zapraszam:

winamp CTRL+L - http://hiphoppolska.com:8000

Dyha (Wild West) dziś pogrywa do 2:00


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 05/01/2004 15:49
ja polecam kawałek Zipera - Bez ciśnień , przypadkowo na to trafiłem :P
jest on dostępny na wp , gorąco polecam :)

P.S. oto pare stron ze szczecinskim hip hopem , zna ktoś może jeszcz jakies dobre strony oprócz tych ?
www.kgm.prv.pl ( polecam osiedle porzuconych aniołów , dziarski podkład )
www.hip-hop.pl ( kilka szczecinskich squadów )
www.metropolia.net ( dział Szczecin , mogą być problemy ze ściąganiem , więc można przekierować się na hip-hop.pl )
www.decemwir.cyberion.pl ( nawet fajnie grają )
www.13element.prv.pl ( skromny borsuk :P , który nie chwali się swoją twórczością , P.S gdzie można ściągnąć wasze kawałki ? ( bo ze strony chyba nie można )

mam nadzieję , że to nie będzie potraktowane jako reklama innych stron www ;)

[Ostatnio edytowane przez KopaN - FixBLast: 2004-01-05 16:36]


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7641 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 05/01/2004 23:58
da mi ktoś namiar na kawałem b.s.n.t. mor wa ? Albo najlepiej na cały album "te slowa mowia wszystko" ;) bede wdzieczny.... najszybszemu postawie browara :)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Ajfel Siksti Fajf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7412 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 00:03
Peja-Głucha noc ruuuulllllleeeezzzzzz!!!!:)


Blu.
Ajfel Siksti Fajf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7412 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 00:04
Ciemno juz zgasly wszystkie swiatla.....


Blu.
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 08:04
"www.13element.prv.pl ( skromny borsuk , który nie chwali się swoją twórczością , P.S gdzie można ściągnąć wasze kawałki ? ( bo ze strony chyba nie można )"

Kopan skad o tym wiesz??:D hehe byly juz utworki do sciagniecia...teraz nagrywamy nowe i jak skonczymy to napewno na stronce sie pojawia:P


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 10:27
> "www.13element.prv.pl ( skromny borsuk , który nie chwali się swoją twórczością
> , P.S gdzie można ściągnąć wasze kawałki ? ( bo ze strony chyba nie można
> )"

Kopan skad o tym wiesz??:D hehe byly juz utworki do sciagniecia...teraz
> nagrywamy nowe i jak skonczymy to napewno na stronce sie pojawia:P

na waszą stronę trafiłem przypadkowo , znałem waszą nazwę , a adres przewidziałem :P , wiedziałem o waszym squadzie , bo już wcześniej mieliście jakieś nagrywki na wp i tam było coś napisane - borsuk (Mc Szczecin) , to skojarzyłem , ostatnio coś pisałeś z resztą na tym forum o 13 Elemencie ;) , wtedy to już byłem pewien


bartolozo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 13:25
Ja słucham trzeciego wymiaru ,pfk ,tede ,wwo, i 52 dębiec , moje ulubione wersy to :

Gdzie tu sens jest jeden za wszystkich a i tak wszyscy liczą pensje (foqus,hastu,dene - za mikrofonami)
Spokojnie powoli spokój ducha imitacją zbroi(soundkail,zipera, - bez ciśnień)
Hajsu wtyki to dziś główne tryby polityki(trzeci wymiar - skamieniali)
Jest pewna dywiza "carpe diem" szanują ją ludzie z którymi gram o tym wiem (pfk-chwile ulotne)


nawet gdy na starcie powinie sie noga raz wojna uliczna raz walka na słowa
Borys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7492 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 15:29
ja słucham : molesty,wwo,fenomena,tede,pfk,eldo,ostry,borixon i rozne poszczegolne kawalki


O swe walczyć będziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy...
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7641 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 15:32
> da mi ktoś namiar na kawałem b.s.n.t. mor wa ? Albo najlepiej na cały album "te
> slowa mowia wszystko" ;) bede wdzieczny.... najszybszemu postawie browara :)

ponawiam moje pytanie i podnosze stawke do 2 browców ;)



Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
kawek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7541 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 16:02
Owal+52 Debiec "PRzepraszan za to ze slucham rapu,za dziewczyne ktora kocham ty mozesz marzyc ja dotykac i całowac....."
Fu&Pono "NIech anioł stróz chroni przed złym,złym zeby był rym,tym co był na poczatku zebym nie stracił watku, badz mym glosem rozsadku,prosze Cie zeby znow było w porzadku tak jak kiedys,prosze Cie zebys mial nas w opiece zeby ludziom zylo sie choc troche lepiej............."
i wiele wiele innych.pozdro [Ostatnio edytowane przez kawek: 2004-01-06 16:04]


M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7571 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 17:07
Helmut zaraz zacznę zakusy :D


God, I'm glad I'm not me.
Jasny_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 19:33
Dawno mnie tu nie było :)
I jeszcze mój ulubiony temat ;)
No wiec po kolei:

,,Braci się nie traci te słowa mówią wszystko dlatego konsekwentnie trzymamy się blisko" - Mor w.a. Braci się nie traci

,,Ile jestem w stanie dać dla tego Świata? Ile jestem w stanie z tego Świata wyłapać" - Ostry Ile jestem w stanie dać

,,Elo elo nieświadomi się śmieją" - WWO Moda

,,Raz na wolce a raz w klatce walcz, walcz, walcz ty walczysz ja walcze" - PC PARK Klatka

,,Dystans, dystans sie liczy dystans, dystans, dystans" FU Dystans

,,My to My Drzewo Morwa jedno całość" - Mor w.a. My to My

,,Ten wie tamten wie tylko ja nie wiem, może coś przegapiłem a może nie znam sam siebie" Eldo Mędrcy z Kosmosu

,,dwulicowi ludzie za plecami rozgadania przyjaciele fałszywi" Feno Dwulicowi ludzie

,,Na nic brudna krytyka słów przez chabilitantów bo mówie jak jest" Ostry M.T.J.W.B

,,Szczerze mam już dosyć tego gówna, tak szczerze otwórz oczy i porównaj" Ostry i Spinache ,,Szczerze

ogólnie cały Ostry i paktofonika

,,Głęboko związany ze swym podwórkiem rap robię" - Pezet Rap Robie

,,Budze sie co rano z japą wygrzaną z pustą kiermaną czasu jak zwykle za mało" - WWO Tak to wygląda

,,Bezsenne noce po ulicach chodze, na skraju krawężnika stoją jakieś stare proce" - WWO Bezsenne noce

,,Męczą lub dają odpocząć są twoje czasem ukojenie czasem paranoje sny nawet gdy są złe to się budzisz, możesz w nich kochać lub mordować ludzi" WWO sen

,,Nie daj sie zgnoić, pobić zrobić zerem zamkniętnym w czterech ścianach Casperem Hauserem" SKI SKŁAD Klasyczna fuzja

,,Wybrańcy narodów dla narodów darmozjady - Loża Szyderców widzi głupców i ich wady" SKI SKŁAD loża szyderców

,,Nikt mi nie odbierze to w co wierze i tą właśnie wiare szerze, wiara w siebie bo nikt nie wie ile jest naprawde warta" Pono w utworze Ascetoholix - Azyl

,,Powiedz ile życie ludzkie warte jest, powiedz ile jeszcze spadnie słonych łez" - Fenomen Powiedz

,,Ludzie Ci nie powiedzą w twarz tego co myślą" Ostry łoj

,,Bo dostał stówe liczył, ze dostanie dwieście" Feno Stówa

,,Kochanie do góry głowa bo jesteś ze mną, jeszcze będzie czas by odpoczywać to napewno" WWO W witrynach odbicia

,,Ile dałbym by zapomnieć Cie wszystkie chwile te które są na niebie, bo chce nie myśleć o tym już" Jeden Osiem L Bo chce

,,Prawdziwych przyjaciół na palcach ręki zlicze oni gdy odejde zapalą na grobie znicze" WNB Stawiam na jutro

Jak sobie coś przypomne jeszcze to napisze :)


Pij Bosmana będziesz wielki
Pogoń - Legia Obrazek gif wstawiony na forum
Jasny_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 22:52
> > da mi ktoś namiar na kawałem b.s.n.t. mor wa ? Albo najlepiej na cały
> album "te
> slowa mowia wszystko" ;) bede wdzieczny.... najszybszemu postawie browara
> :)


ponawiam moje pytanie i podnosze stawke do 2 browców ;)

To napisz do mnie na GG coś poradzimy :) O ile jeszcze Ci to potrzebne
4079818


Pij Bosmana będziesz wielki
Pogoń - Legia Obrazek gif wstawiony na forum
KaCZoR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 06/01/2004 23:16
duzo fajnych kawalkow juz zostalo wymienionych... tak wiec dodalbym wiekszosc kawalkow Łony !!! od niego zaczelo sie u mnie jakiekolwiek sluhanie HH... a "helmut, rura" to juz wogole mnie rozjebalo


RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 07/01/2004 10:42
> duzo fajnych kawalkow juz zostalo wymienionych... tak wiec dodalbym wiekszosc
> kawalkow Łony !!! od niego zaczelo sie u mnie jakiekolwiek sluhanie HH... a
> "helmut, rura" to juz wogole mnie rozjebalo

no "helmut , rura" było dobre , ten kawałek ma nawet coś wspólnego
z tym forum ;)


JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7719 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 07/01/2004 14:12
"Miejsce Polska, system samowolka, cel to forsa, w tym tkwi sekret, biore co los da, życie made in Polska" - O.S.T.R. "Kochana Polsko"

"Idąc ulicą, wszyscy patrzą jakby mnie już znali, pewnie wszyscy chętnie w morde by mi dali" oraz "ganje pale i palić nie przestane, pije z chłopakami, nie żulami pod sklepami" - 003 "Dlaczego"

"Damy rade!" - WWO "Damy rade" :D

"Ulotne chwile łapie jak fotka" , "Jestem dyspozytorem własnych torów" - PFK "Ulotne chwile"

"Bo to szmulki są do jebania, ziomki są od ich napierdalania" :D - Ghetto Sun, tytułu nie znam



MW'03
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005