Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Polski hip hop!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5448 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 18/02/2011 18:19
Myślę, że odpowiedni temat, wrzucam na prośbę koleszki.
Kolega zrobił w pełni profesjonalne studio nagraniowe, godzina w studio 15 zł, dostępny masterning i wszelkie cuda. Dziś sam byłem i mogę w pełni polecić, kontakt do mnie 2473794.


Liberta' Per Gli Ultras
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7678 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2011 15:50
Ostrowski znów pozamiatał :)


Babilon Team
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7299 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 22/02/2011 20:14

  Orło napisał:  
Ostrowski znów pozamiatał :)


a jak dla mnie najslabszy album w dyskografii ostrego. ladnie wydane jak wszystko od asfaltu, bity fajne, cena spoko ale co z tego jak gadanie jest o niczym, po kilku przesluchaniach utkwilo mi w pamieci tylko to ze ostry by tego i tamtego zajebal... zdecydowanie najgorzej wydane 30zl w tym roku. wzialem dzisiaj w mm w ciemno i zaluje. ogolnie od jakiegos czasu jego albumy kupuje bardziej z sentymentu do starych czasow niz zachwytu nad nowym materialem. i chyba "jazz dwa trzy" jest jego ostatnim wydawnictwem ktore znajduje sie u mnie na polce, no chyba ze tekstowo powroci do formy z pierwszych albumow. ogolnie hh nie slucham, kupuje tylko plytki ostrego, eldo i lony. jakos kilka lat temu nadzialem sie na jakis kawalek grubsona, pozniej trafilem na "piwo", posluchalem ORS, kupilem, ostatnio nabylem "cos wiecej niz muzyka" i musze powiedziec ze zdecydowanie zajebista rzecz:D o wiele lepsza od nowego ostrego (pod wzgledem tekstowym, muzycznie tez jak dla mnie lepiej, calosc jako wydanie w obu przypadkach na wysokim poziomie za niewielka cene). fajnie wydane, dobre - wpadajace w ucho bity, teksty tez spoko, naladowane pozytywna energia, pelno gosci na poziomie, fajnie to wszystko buja. jedynym mankamentem jest ilosc kawalkow bo tam cos pod 40 podchodzi. jakby troche tego wyrzucic i zmontowac 1cd to kocur by byl totalny. album byl testowany w czasie dlugiej podrozy samochodem, fajny klimat wprowadza, czlowiekowi sie humor poprawia jak po tych dziurach jezdzi. nowego ostrego natomiast w aucie nie puszcze bo nie chce zasnac za kierownica;) no ale to kwestia gustu wszystko;)
edit: przesluchalem jeszcze kilka razy i kilka moich przemyslen/zarzutow: flow - wszystkie kawalki na jedno kopyto, a np taki Lona udowodnil w Promomixie ze mozna rapowac roznie. ostry nawija jakby czytal dzieciom nudna ksiazke. album jest za dlugi, ciezko dobrnac do konca "na jednym posiedzeniu". szkoda ze zamiast tej 2 plytki ktora tez jest przecietna nie ma cdka z instrumentalami

Ostatnio edytowany przez: tribu, 23 lutego 2011, 13:01 [2 raz(y)]


100% PD
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5370 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 23/02/2011 12:05
Co do Łony, to podobno w tym roku pojawi się nowa płyta.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 23/02/2011 15:11
co do łony, to polecam ciekawy wywiad z nim, dla cmg czy cgm czy jak to tam:P

Łona i Webber vs. Rawicz


a co do ostrego, to właśnie dzisiaj z kolesiem w rozmowie doszliśmy do takiego samego wniosku. niby ostr to ostr, ale jakoś nic tam nie ma szczególnego.. to może przez to, że za dużo tego wszystkiego wydaje, gdyby się odciął od tego na jakiś czas, zgłodniał, to pewnie by zrobił coś z pierdolnięciem. widać, że to ogólnospołeczna tendencja. nawet na ankiecie na artyste roku na hh.pl, gdzie od paru lat albo wygrywał, albo był w czołówce, jest gdzieś nisko. a artystą roku została pyra z poznania:)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5133 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 24/02/2011 10:39
Polecam płyte Waldemara Kasty "Prawda Naga"

Sokół , Ero - Jeż Jerzy

http://www.youtube.com/watch?v=VWtsJUoBua4&feature=player_embedded#at=79

Ostatnio edytowany przez: Owczarek, 24 lutego 2011, 12:49 [1 raz(y)]


PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5393 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 24/02/2011 14:23

  Hasor napisał:  
Co do Łony, to podobno w tym roku pojawi się nowa płyta.



I z tego co słyszałem ma być 2 część znanej piosenki 'Do Ciebie Aniu szłem'. :)


Football Without Ultras Is Nothing !
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8249 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 24/02/2011 14:58

  PZ. napisał:  

  Hasor napisał:  
Co do Łony, to podobno w tym roku pojawi się nowa płyta.



I z tego co słyszałem ma być 2 część znanej piosenki 'Do Ciebie Aniu szłem'. :)



Teraz będzie opisany powrót z Bezrzecza? :) ciekawe czy dalej w klapkach :D


za plecami psów myśliwskich cała masa
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7678 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 24/02/2011 15:42
Jeśli to prawde to już się nie mogę doczekać :D:D:D:D:D


Babilon Team
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5133 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 25/02/2011 13:51
PYSKATY - BEZ GRANIC ft. TERMANOLOGY FOKUS MAŁOLAT ŁONA FU MES TOMIKO O.S.T.R. ERO, ELDO

kozak produkcja


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6445 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 25/02/2011 14:14

  NLx napisał:  

  PZ. napisał:  

  Hasor napisał:  
Co do Łony, to podobno w tym roku pojawi się nowa płyta.



I z tego co słyszałem ma być 2 część znanej piosenki 'Do Ciebie Aniu szłem'. :)



Teraz będzie opisany powrót z Bezrzecza? :) ciekawe czy dalej w klapkach :D



Taaaa, teraz będzie wersja "szedłem". Swoją drogą to fajnie, ze Łona wraca z nowym materiałem i ciekawe, czy nowe kawałki bedą nagrywane z The Pimps jak to się ostatnio dzieje na koncertach :)


arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5815 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 25/02/2011 15:57




Ziom - "12 kwi 2010"


Obrazek png wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 06/03/2011 00:55
polecam nowy materiał pyry...


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5448 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 06/03/2011 12:19

  TeHaCe napisał:  
polecam nowy materiał pyry...



Peja Ostry - Oddałbym


Liberta' Per Gli Ultras
DavidPS1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5539 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/03/2011 12:46
REEDUKACJA kupiona ;) płyta jest zajebista,polecam. Myślę,że to będzie płyta roku ; )


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6725 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 06/03/2011 12:56

  RaZ3r napisał:  
REEDUKACJA kupiona ;) płyta jest zajebista,polecam. Myślę,że to będzie płyta roku ; )



Raczej bym się wstrzymał z takimi opiniami. 26 marca wychodzi "Jedność" Hemp Gru , w drodze jest też WGW Tomka Chady , dalej Mes i jeszcze kilka innych pozycji więc sporo moze się wydarzyć.


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7678 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 06/03/2011 13:57
Przesłuchałem jeszcze nie w pełni, ale daje radę. Oby więcej dobrych produkcji w tym roku!


Babilon Team
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6485 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 06/03/2011 14:08

  Orło napisał:  
Przesłuchałem jeszcze nie w pełni, ale daje radę. Oby więcej dobrych produkcji w tym roku!



Ten rok będzie jednym z najlepszych od wielu lat , jeśli wyjdą w nim produkcje które są na niego zapowiedziane (Cira , Łona , Parias , Proximite , Mes , Rasmentalism , Zeus) i wiele wiele innych .


Obrazek gif wstawiony na forum
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 06/03/2011 15:14
wymieniając produkcje na 2011 rok NIE MOŻNA pominąć sołówki hansa, która...juz w kwietniu;]!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5362 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 09/03/2011 22:31
Czy ktoś z was ma może możliwość udostępnić gdzieś płytę Eldo z 2003 roku "Eternia"? Szukałem, ale za chuja nie mogę znaleźć działających linków.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005