Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Polski hip hop!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 23/06/2011 20:52

  Ozi. napisał:  
Piszesz, że są emocje ale zaraz że teksty nie są wybitne to nie idzie jedno z drugim w parze bo te emocje muszą być czymś spowodowane.
Wiele osób zarzuca Tomkowi, że teksty są monotematyczne ale to jest jego styl ulica i te sprawy i on będzie ciągle o tym nawijał. Ważne, że nawija w zajebisty sposób i dzięki temu nie boli mnie jakoś monotonia w jego wykonaniu. Teksty są zawsze dosadne, szczerze i trafiają w samo sedno sprawy, za to go cenie.



Rozczaruje Cię, ale emocje w głosie nie muszą iść w parze z wybitnymi tekstami, nie trafiłeś. Dla Ciebie zajebisty sposób nawijki to brak progresu od 10 lat (monotonne flow, kwadratowe rymy) ? Żeby nie było, lubię słuchać obu płyt solowych Tomka, ale raperem najwyższych lotów na pewno nie jest.


Obrazek gif wstawiony na forum
Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5514 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 24/06/2011 10:29

  kuleK napisał:  

Rozczaruje Cię, ale emocje w głosie nie muszą iść w parze z wybitnymi tekstami, nie trafiłeś. Dla Ciebie zajebisty sposób nawijki to brak progresu od 10 lat (monotonne flow, kwadratowe rymy) ? Żeby nie było, lubię słuchać obu płyt solowych Tomka, ale raperem najwyższych lotów na pewno nie jest.



Akurat Chada zrobił duży progres. Jak nie słyszysz na nowej płycie to daj spokój.


  kuleK napisał:  
Bonson/Matek, jedna z najlepszych płyt (IMO), która wyszła w tym roku w polskim rapie. W dodatku typy które tworzą to LP to szczecinianie. Polecam ! Zajebiste bity i zajebista nawijka ! .


Co do tego akurat się zgodze. Zajebista płyta o emocjach, miliard razy lepsza niż Muzyka Emocjonalna Pezeta, która miała podobny charkter. Kupiłem wersje fizyczną za 16zł, 250 sztuk wyszło. To będzie klasyk.


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 24/06/2011 13:29

  Arso napisał:  
Akurat Chada zrobił duży progres. Jak nie słyszysz na nowej płycie to daj spokój.



Gdzie ten progres ? Tekstowo naprawdę minimalny, flow to samo od czasów Molesty


Obrazek gif wstawiony na forum
Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5514 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 24/06/2011 13:40

  kuleK napisał:  

  Arso napisał:  
Akurat Chada zrobił duży progres. Jak nie słyszysz na nowej płycie to daj spokój.



Gdzie ten progres ? Tekstowo naprawdę minimalny, flow to samo od czasów Molesty



Jak dla mnie cały czas flow zajebistego nie ma, ale słucha się go dużo lepiej niż na Procederze.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6766 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 24/06/2011 19:04
dzisiaj pener w heya jak by się komuś nudziło, w zeszłym roku (czy też dwa lata temu) było tak:

pener w heya


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: Polski hip hop!!! - 24/06/2011 19:17

  Arso napisał:  
Akurat Chada zrobił duży progres. Jak nie słyszysz na nowej płycie to daj spokój.



Bez przesady , jak dla mnie Chada zatrzymał sie w miejscu.Tak jak pierwszą płytą zajebiście zaskoczył tak WGW słucha się jak dalszą część Procederu . Zero progresu. Nic nowego nie nawinął . Ja się zawiodłem...


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7681 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 26/06/2011 12:52

  eM napisał:  

  Arso napisał:  
Akurat Chada zrobił duży progres. Jak nie słyszysz na nowej płycie to daj spokój.



Bez przesady , jak dla mnie Chada zatrzymał sie w miejscu.Tak jak pierwszą płytą zajebiście zaskoczył tak WGW słucha się jak dalszą część Procederu . Zero progresu. Nic nowego nie nawinął . Ja się zawiodłem...



Mam podobne odczucia. Chociaż niespodziewałem się po nim rewelacji, płytę sprawdziłem. Poprostu taki Chada ma styl, jednym to pasuje bardziej innym mniej. Mi widocznie mniej. Niech dalej robi swoje. Zaproponujcie jeszcze jakieś ciekawe płytki do odsłuchu, bo nie ma już zbytnio czego słuchać. Niekoniecznie muszą być polskie :)


Babilon Team
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5451 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 26/06/2011 13:25
Diox Logika gry jak najbardziej godne polecenia, jak nie słuchałeś wcześniejszych płyt HiFi to płyta 23:55 i Fakty ludzie pieniądze. Zajebisty materiał warty sprawdzenia. Ściągniesz wszystko na rapvision.pl
Fabula-Made_in_2 słyszałem, że zacna, lecz sam dopiero zaraz będę odsłuchiwał ;)

Ostatnio edytowany przez: TakiTam, 26 czerwca 2011, 13:48 [1 raz(y)]


Liberta' Per Gli Ultras
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 26/06/2011 13:49

  Orło napisał:  

  eM napisał:  

  Arso napisał:  
Akurat Chada zrobił duży progres. Jak nie słyszysz na nowej płycie to daj spokój.



Bez przesady , jak dla mnie Chada zatrzymał sie w miejscu.Tak jak pierwszą płytą zajebiście zaskoczył tak WGW słucha się jak dalszą część Procederu . Zero progresu. Nic nowego nie nawinął . Ja się zawiodłem...



Mam podobne odczucia. Chociaż niespodziewałem się po nim rewelacji, płytę sprawdziłem. Poprostu taki Chada ma styl, jednym to pasuje bardziej innym mniej. Mi widocznie mniej. Niech dalej robi swoje. Zaproponujcie jeszcze jakieś ciekawe płytki do odsłuchu, bo nie ma już zbytnio czego słuchać. Niekoniecznie muszą być polskie :)


Haju/Złote Twarze - Międzyświat
Rasmentalism - Hotel trzygwiazdkowy
Okoliczny Element - Schody donikąd


Obrazek gif wstawiony na forum
Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5514 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 27/06/2011 00:42

  kuleK napisał:  
Haju/Złote Twarze - Międzyświat
Rasmentalism - Hotel trzygwiazdkowy
Okoliczny Element - Schody donikąd



Okoliczny mi nie podszedł, ale Rasmentalism i Haju rozpierdol.

Taka ciekawostka. Kupując płytę" Haju- Międzyświat" można sobie samemu wybrać cenę. Od 1 do 100 zł.


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 27/06/2011 14:17
Projekt Nasłuch - 7


Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6331 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 27/06/2011 14:42

  Pgn. napisał:  


spoko ale jak dla mnie to ta kobza w tle zagłusza wokal


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
Keb.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 27/06/2011 16:46
http://www.youtube.com/watch?v=IJatY0AnTjo&feature=player_embedded ;]


Pogoń Szczecin.
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7402 dni

****




Odp: Polski hip hop!!! - 29/06/2011 00:39

  Cytat:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

WITAMY WAS SERDECZNIE !!

Miło jest nam poinformować, że kolejne miasto na mapie Polski przyodziało barwy HempSzopu.

Już w środę 29.06.2011r, o godzinie 18:00 przy ul. Bohaterów Warszawy 24,
...staniesz się świadkiem wielkiego otwarcia sklepu, z najlepszymi ubraniami w kraju !

HEMPSZOP SZCZECIN – Najlepsze ciuchy w mieście !!

Sprawdź to !!

Dla każdego kto pojawi się w środę o 18:00 będzie przygotowana NIESPODZIANKA !

ELO !


Środa 29.06.2011 r.
godz. 18;00
ul. Bohaterów Warszawy 24



MW'03
Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5514 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 05/07/2011 12:50
Pezet- Co mam powiedzieć
Singiel z nadchodzącej płyty Pezeta


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 14/07/2011 10:28
rzadko słucham polskiego hh ale ten wałek strasznie mi wchodzi:
Bartas - Szczecin żyje feat.Pirat, Sochan (Sprzymierzeni) , Kari, Truskav kozak utwór


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5872 dni

*




Odp: Polski hip hop!!! - 14/07/2011 12:00
Jak dla mnie najlepszy kawałek z wszystkich dotychczasowych. Szacun!


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 14/07/2011 12:43
MP3 jest gdzieś do pobrania?


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Polski hip hop!!! - 14/07/2011 14:25
Linki do pobrania płyty Bartas "Rap rodzina" :

http://www.megaupload.com/?d=098ICLXL

http://www.sendspace.com/file/8wj43f
bit przekozak, a nawiązanie Sochana do komitetu mnie rozjebało... SZCZECIN powrócił.....

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 14 lipca 2011, 22:35 [2 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni

***




Odp: Polski hip hop!!! - 14/07/2011 22:44

  ManeS napisał:  
rzadko słucham polskiego hh ale ten wałek strasznie mi wchodzi:
Bartas - Szczecin żyje feat.Pirat, Sochan (Sprzymierzeni) , Kari, Truskav kozak utwór



Kozak !! Gratki chłopaki !!


www.sectorshop.net
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005