Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wisła Płock - Pogoń 2:1 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 07/12/2005 17:46
. . .

Ostatnio edytowany przez: hPS, 17 sierpnia 2006, 12:21 [1 raz(y)]


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 07/12/2005 17:51

  Łysy napisał:  

  polis napisał:  
No doBra niech sprowadzi tych brazylijczyków ale tez młodych zdolnych Polaków..wiadomo ze Polacy od Brazylijczyków dużo mogą sie nauczyć...



W jakim Ty świecie żyjesz ? W Polsce teraz bardzo cięzko o zdolną ( a co dopiero utalentowaną bo to są wyjątki ) młodzież . Nawet jesli znajdą sie owe przypadki to zawijają je lepsze kluby niż Pogoń . Tu dwie strony mają racje bo jedni chcą puchary a drudzy chcą aby piłkarzami byli Polacy jednak wiadomo ze nie trafi do nas taki Piechna, Garguła, Lobodziński czy inni piłkarze ekstraklasy, a to dlatego ze są za drodzy wiec Antoni szuka rozwiązań w Ameryce P. gdzie mozna zarobić i cos trafić :) . Działania jakie podejmuje Ptak to zalezy tylko i wyłacznie od niego bo on płaci kase i on tez wymaga . I tu mi sie wydaje ze ma ambicje cos osiągnąc, a że ten skład nie dał mu wynikow są takie a nie inne decyzje. Oczywiście zal niektorych piłkarzy ale taka jest piłka.. Pzdr !



Wcale nie jest ciezko, wystarczy tylko POSZUKAC, bo sam nikt nie przyjdzie. Podam przyklad: Łukasz Fabiański- bramkarz Legii, wychowanek 3(moze 4)ligowej Poloni Słubice.Gdzie mu było blizej?? Nie licze juniorow ktozy wyjezdzaja na testy do zachodnich klubow, czy graczy z naszego regionu testowanych w klubach I ligi. Powtarzam wystarczy szukac uwazniej na swoim podworku, a nie wyjezdzac do Brazylii.


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 07/12/2005 18:53
Prawde mowiac to zygac mi sie juz chce tymi Brazylijczykami - Ptak caly czas tak zachwala i zachwala (w pewnym sensie ma racje bo to Brazylia to obecnie najlepsza druzyna swiata) ale ci pilkarze ktorych sprowadzal ostatnimi czasy wcale tacy znakomici nie byli i naprawde w 1 czy nawet 2 lidze polskiej mozna bylo znalezc o niebo lepszych od nich zawodnikow. Inna sprawa to Edi, ktory jest niechlubnym wyjatkiem, z drugiej strony co to za pilkarz ktory nie umie przystosowac sie do warunkow pogodowych oraz do otoczenia i nie potrafi grac w pewnych sytuacjach na 100 procent?

Popieram przedmowcow ktorzy twierdza ze na lepsze wyszloby Pogoni sprowadzenie paru mlodych utalentowanych polskich zawodnikow. Rozumiem ze Ptak chce od razu miec druzyne na europejskim poziomie, ale trzeba pamietac ze na sukces nie skladaja sie tylko i wylacznie indywidualne umiejetnosci zawodnikow.


RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 07/12/2005 19:04

  czoczo napisał:  

  Łysy napisał:  

  polis napisał:  
No doBra niech sprowadzi tych brazylijczyków ale tez młodych zdolnych Polaków..wiadomo ze Polacy od Brazylijczyków dużo mogą sie nauczyć...



W jakim Ty świecie żyjesz ? W Polsce teraz bardzo cięzko o zdolną ( a co dopiero utalentowaną bo to są wyjątki ) młodzież . Nawet jesli znajdą sie owe przypadki to zawijają je lepsze kluby niż Pogoń . Tu dwie strony mają racje bo jedni chcą puchary a drudzy chcą aby piłkarzami byli Polacy jednak wiadomo ze nie trafi do nas taki Piechna, Garguła, Lobodziński czy inni piłkarze ekstraklasy, a to dlatego ze są za drodzy wiec Antoni szuka rozwiązań w Ameryce P. gdzie mozna zarobić i cos trafić :) . Działania jakie podejmuje Ptak to zalezy tylko i wyłacznie od niego bo on płaci kase i on tez wymaga . I tu mi sie wydaje ze ma ambicje cos osiągnąc, a że ten skład nie dał mu wynikow są takie a nie inne decyzje. Oczywiście zal niektorych piłkarzy ale taka jest piłka.. Pzdr !



Wcale nie jest ciezko, wystarczy tylko POSZUKAC, bo sam nikt nie przyjdzie. Podam przyklad: Łukasz Fabiański- bramkarz Legii, wychowanek 3(moze 4)ligowej Poloni Słubice.Gdzie mu było blizej?? Nie licze juniorow ktozy wyjezdzaja na testy do zachodnich klubow, czy graczy z naszego regionu testowanych w klubach I ligi. Powtarzam wystarczy szukac uwazniej na swoim podworku, a nie wyjezdzac do Brazylii.



Każdy ma racje tyle że W Polsce są zdolni zawodnicy.. i jestem pewnien ze młody z zawodnik z okolic Szczecina wybrałby Pogoń,,,bo tak jak kibice kochaja swój klub to i piłkarz moze oddać serce klubowi <METAFORA TAKA>...trzeba poszukac po szkółkach piłkarski albo zainfestowac w swoja młodzież.. A co do brazylijczyków..to może wypalic ale w jakis pozniejszy sukces wątpie...w pucharach..
POZDRO


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 07/12/2005 21:22

  narodowiec napisał:  
Przeciez nie mozemy brac jakis weteranow ligi brazylijskiej i oczekiwac od nich ze pograja dla Pogoni bo ptak chce mistrzostwa - to absurd. Zreszta czy ktos czytal wywiad z Jaskulskim na konkurencyjnej stronie Pogoni - on wlasnie ma racje co do calej sytuacji w okół piłkarzy.



Polecalbym takze wywiad z P.Mandryszem a szczegolnie przedostatnie zdanie ktore pozwole sobie zacytowac; "Ale właściwie nie wiem, czy to jest Pogoń, bo według mnie to raczej jest Piotrcovia. Do dziś nie potrafię tej drużyny utożsamiać ze Szczecinem. Według mnie to zespół na środek tabeli na zakończenie sezonu.
..nic dodac,nic ujac.. ;)
tak wogole to robi sie troche nie na temat..

Ostatnio edytowany przez: 1973, 5 sierpnia 2006, 20:06 [1 raz(y)]


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6820 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 07/12/2005 23:20

  czoczo napisał:  

  Łysy napisał:  

  polis napisał:  
No doBra niech sprowadzi tych brazylijczyków ale tez młodych zdolnych Polaków..wiadomo ze Polacy od Brazylijczyków dużo mogą sie nauczyć...



W jakim Ty świecie żyjesz ? W Polsce teraz bardzo cięzko o zdolną ( a co dopiero utalentowaną bo to są wyjątki ) młodzież . Nawet jesli znajdą sie owe przypadki to zawijają je lepsze kluby niż Pogoń . Tu dwie strony mają racje bo jedni chcą puchary a drudzy chcą aby piłkarzami byli Polacy jednak wiadomo ze nie trafi do nas taki Piechna, Garguła, Lobodziński czy inni piłkarze ekstraklasy, a to dlatego ze są za drodzy wiec Antoni szuka rozwiązań w Ameryce P. gdzie mozna zarobić i cos trafić :) . Działania jakie podejmuje Ptak to zalezy tylko i wyłacznie od niego bo on płaci kase i on tez wymaga . I tu mi sie wydaje ze ma ambicje cos osiągnąc, a że ten skład nie dał mu wynikow są takie a nie inne decyzje. Oczywiście zal niektorych piłkarzy ale taka jest piłka.. Pzdr !



Wcale nie jest ciezko, wystarczy tylko POSZUKAC, bo sam nikt nie przyjdzie. Podam przyklad: Łukasz Fabiański- bramkarz Legii, wychowanek 3(moze 4)ligowej Poloni Słubice.Gdzie mu było blizej?? Nie licze juniorow ktozy wyjezdzaja na testy do zachodnich klubow, czy graczy z naszego regionu testowanych w klubach I ligi. Powtarzam wystarczy szukac uwazniej na swoim podworku, a nie wyjezdzac do Brazylii.



brakuje Janczyka tez dobry malolat


Obrazek gif wstawiony na forum
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/08/2006 12:22

  Zbylu napisał:  

  czoczo napisał:  

  Łysy napisał:  

  polis napisał:  
No doBra niech sprowadzi tych brazylijczyków ale tez młodych zdolnych Polaków..wiadomo ze Polacy od Brazylijczyków dużo mogą sie nauczyć...



W jakim Ty świecie żyjesz ? W Polsce teraz bardzo cięzko o zdolną ( a co dopiero utalentowaną bo to są wyjątki ) młodzież . Nawet jesli znajdą sie owe przypadki to zawijają je lepsze kluby niż Pogoń . Tu dwie strony mają racje bo jedni chcą puchary a drudzy chcą aby piłkarzami byli Polacy jednak wiadomo ze nie trafi do nas taki Piechna, Garguła, Lobodziński czy inni piłkarze ekstraklasy, a to dlatego ze są za drodzy wiec Antoni szuka rozwiązań w Ameryce P. gdzie mozna zarobić i cos trafić :) . Działania jakie podejmuje Ptak to zalezy tylko i wyłacznie od niego bo on płaci kase i on tez wymaga . I tu mi sie wydaje ze ma ambicje cos osiągnąc, a że ten skład nie dał mu wynikow są takie a nie inne decyzje. Oczywiście zal niektorych piłkarzy ale taka jest piłka.. Pzdr !



Wcale nie jest ciezko, wystarczy tylko POSZUKAC, bo sam nikt nie przyjdzie. Podam przyklad: Łukasz Fabiański- bramkarz Legii, wychowanek 3(moze 4)ligowej Poloni Słubice.Gdzie mu było blizej?? Nie licze juniorow ktozy wyjezdzaja na testy do zachodnich klubow, czy graczy z naszego regionu testowanych w klubach I ligi. Powtarzam wystarczy szukac uwazniej na swoim podworku, a nie wyjezdzac do Brazylii.



brakuje Janczyka tez dobry malolat



Najblizszym przykladem jest Lukasz Tubacki, ktory rok temu wyjechal grac w Zaglebiu Lublin .. :)
rocznik 89 :P
Najblizszy chyba, pozniewaz gral w Salosie, ul. Witkiewicza ; >


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 17/08/2006 11:32
"Organizator meczu 4 kolejki Orange Ekstraklasy Wisła Płock – MKS Pogoń Szczecin, początek spotkania w sobotę, 19 sierpnia o godzinie 19-tej, przygotował dla szczecińskich kibiców 300 biletów, które w czwartek od godzin południowych będą do nabycia w kasie klubowej przy ul. Karłowicza 28. Sprzedaż kontynuowana będzie w piątek w godz. 9.00 – 15.30, cena biletu 15 złotych, przy zakupie należy okazać dowód tożsamości z numerem PESEL.

Jednocześnie informujemy, że w Płocku nie będą dostępne bilety na sektor dla kibiców zespołu gości." oficjalka


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7028 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 17/08/2006 13:31
nieaktualne . . .

Ostatnio edytowany przez: hPS, 17 sierpnia 2006, 22:31 [2 raz(y)]


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Sara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6564 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 17/08/2006 18:14
Ma ktoś jeszcze jakieś info o miejscach najlepiej w samochodzie dzięki za info gg 4649224


Sanchez87
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6474 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 17/08/2006 20:15
A moje kolanka moga byc? :D[/cytat]

mmm..to moze ja bym sie pisał..:P


Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 17/08/2006 20:59
Możliwe że bedzie potrzebny kierowca, zainteresowany ktoś?? jak co to gg w profilu


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 17/08/2006 21:12

  Sanchez87 napisał:  
A moje kolanka moga byc? :D



mmm..to moze ja bym sie pisał..:P[/cytat]

no to Vasyl jedziecie we dwóch fiu fiu diabel_smiech


Better dead than red!
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7911 dni

***




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 17/08/2006 21:16

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Rafał napisał:  

  Sanchez87 napisał:  
A moje kolanka moga byc? :D



mmm..to moze ja bym sie pisał..:P



no to Vasyl jedziecie we dwóch fiu fiu diabel_smiech



Nie poszlo mi.... zawstydzony[/cytat]


oj wybitnie ;) Widać chłopaki Cię lubią, albo kolega jest zdesperowany ;) i baaardzo chce jechać ;]


"CSWD" i to się nie zmieni....
TaDeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 17/08/2006 23:38
Szukam transportu dla trzech osob... Jak ktos ma wolne miejsca.. porsze o kontakt.. na gg 3955392


Zgred
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6746 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 18/08/2006 04:30
" Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył Adama Kajzera z Rzeszowa na sędziego meczu 4. kolejki Orange Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Pogonią Szczecin.
Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godz. 19."


Sygnatura:
Podpis który będzie pojawiał się po poście
Maksymalnie 500 znaków
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6898 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 18/08/2006 09:27
Do kasacji...

Ostatnio edytowany przez: Kuba L., 19 sierpnia 2006, 01:54 [1 raz(y)]


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Sara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6564 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 18/08/2006 11:24

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Sara napisał:  
Ma ktoś jeszcze jakieś info o miejscach najlepiej w samochodzie dzięki za info gg 4649224



A moje kolanka moga byc? :D




Niop zastanowiłabym się nad tą ofertą, ale widze że mam konkurencje do tego miejsca więc nie będe się między was wcinać miłej wspólnej podróży życze :D


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 18/08/2006 12:01
Poszukuje 2 miejsc dla kolesia z gryfic !
telefon do niego 663494990 !
PS .Nieaktualne

Ostatnio edytowany przez: PSMKS, 18 sierpnia 2006, 19:48 [1 raz(y)]


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
TaDeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 18/08/2006 15:47
dalej szukam 3 miejsc na wyjazd do Plocka... moje gg --> 3955392

Ostatnio edytowany przez: TaDeX, 20 sierpnia 2006, 15:52 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005