Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wisła Płock - Pogoń 2:1 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 12:03

  Cobra_S napisał:  

  malolat_ps napisał:  


a z nieoficjalnych zrodel wiadomo ze Antos rozwiazal konkrakty z WSZYSTKIMI pilkarzami Pogoni , zostawil Panika i kilku dzialaczy ....



z moich informacji słyszałem o około 80% piłkarzy! ma zostać tylko kilku
a nowa Pogoń już trenuje i gra w Brazylii od ponad tygodnia


Możesz powiedzieć coś więcej, mimo że są to informacje nieoficjalne ?


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 12:04
kurwa... Ptak mial po rudnie zdecydowac kto odejdzie a kto zostanie wiec rozwiazal kontrakty ze WSZYSTKIMI poza Panikiem , ale to nie oznacza ze Ptak pozbyl sie ich kart zawodniczych .... a info nieoficjalne - prosto z szatni Pogoni po meczu w Plocku ....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Plock
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 12:09

  malolat_ps napisał:  


trzeba bylo napasc innego busa jak chcieliscie sie sprawdzic ....

no ale co by nie mowic akcja dobra a zachowanie " busowych " fatalne.....



Ja sie w to nie mieszam :) ale po kilku latach Pogoń Flage traci, nr telefonów macie :) gdybyście sie nie zajmowali sie jaką dziwką na stadionie:) flaga byłaby jeszcze wasz... poza tym nie rozsądną opcją jest jazda po obcym miecie bez obstawy ;) niebieskich orłów(997) :]

pozdrawiam :] do zobaczenia nastepnym razem i w moim imieniu sorrka ze niektórych pajaców co coś tam wykrzykiwało.


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 12:14

  Plock napisał:  

  malolat_ps napisał:  


trzeba bylo napasc innego busa jak chcieliscie sie sprawdzic ....

no ale co by nie mowic akcja dobra a zachowanie " busowych " fatalne.....



Ja sie w to nie mieszam :) ale po kilku latach Pogoń Flage traci, nr telefonów macie :) gdybyście sie nie zajmowali sie jaką dziwką na stadionie:) flaga byłaby jeszcze wasz... poza tym nie rozsądną opcją jest jazda po obcym miecie bez obstawy ;) niebieskich orłów(997) :]

pozdrawiam :] do zobaczenia nastepnym razem i w moim imieniu sorrka ze niektórych pajaców co coś tam wykrzykiwało.



o by nastepnym razem bylo u nas bo jak na razie to wszystko co sie dzieje, dzieje sie u was , wybierzcie sie do szczecina ... pozdrawiam rowniez


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 12:24

  Macias napisał:  

Możesz powiedzieć coś więcej, mimo że są to informacje nieoficjalne ?



nie szukajmy na razie sensacji, jesli to co wiem sie sprawdzi to bedzie tak jak napisalem wyzej
musimy się przyswajac, że w marcu Pogoń będzie już bardzo brazylijska!


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 12:58
Kurwa mać !! NIe chcem na wiosne oglądać czarnej murawy !! EUROPA DLA BIAŁYCH !! POLSKA DLA POLAKÓW !!


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 13:09
To juz jest koniec nie ma juz nic Panik jestes wolny mozesz juz isc :d


Obrazek gif wstawiony na forum
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 13:19
ciekawe jaka bedzie teraz frekwencja na brazyliane w wydaniu polskim ?? 1 tys czy moze 2 tys :)
Ptakom gratulujemy pomyslow !!!
oby tak dalej 4 liga juz blisko :)


Better dead than red!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 14:08
Po wielu batach jakie Petra (sorówka Wisła) dostawala czy to u siebie czy u nas niespodziewany rewanz...szkoda


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6962 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 15:36

  pogon.v.pl napisał:  
Jak podaje portal internetowy "www.cracovia.pasy.net" jest wielce prawdopodobne, że kilku piłkarzy Pogoni zasili przed rundą wiosenną zespół z Krakowa.
Wczoraj do prezesa MKS Cracovia SSA Janusza Filipiaka zadzwonił wiceprezes Pogoni Szczecin Marek Łopiński informując go, że Pogoń wystawiła wszystkich swoich piłkarzy na listę transferową.
Zdaniem prof. Janusza Filipiaka właściciel Pogoni Antoni Ptak najprawdopodobniej chce przywieźć z Ameryki Południowej nowy zaciąg graczy i dlatego stara się wyprzedać posiadaną kadrę piłkarzy. - Jeśli to prawda to zastanowimy się, czy nie kupić któregoś z graczy Pogoni – komentuje na łamach Dziennika Polskiego propozycję Pogoni prezes Filipiak. – Na pewno tacy piłkarze jak Kaźmierczak, Grzelak czy Trałka byliby wzmocnieniem naszego zespołu – ocenia prezes.



eXi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7623 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 15:39
Jak naprawde Peskovic, Fabiniak, Julcimar, Matlak, Celeban, Tavares, Grzelak, Kazmierczak, Elokan, Edi czy Milar zostali wystawieni na sprzedaz to polityka klubu nie ma juz najmniejszego sensu...


...:::eXi:::...
Przemek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7486 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 15:46

  eXi napisał:  
Jak naprawde Peskovic, Fabiniak, Julcimar, Matlak, Celeban, Tavares, Grzelak, Kazmierczak, Elokan, Edi czy Milar zostali wystawieni na sprzedaz to polityka klubu nie ma juz najmniejszego sensu...



Dopiero teraz dochodzisz do takiego wniosku...?


PS
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7269 dni

***




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 15:47

  ofconcern napisał:  

  Cobra_S napisał:  
[cytat=malolat_ps]a z nieoficjalnych zrodel wiadomo ze Antos rozwiazal konkrakty z WSZYSTKIMI pilkarzami Pogoni , zostawil Panika i kilku dzialaczy ....

z moich informacji słyszałem o około 80% piłkarzy! ma zostać tylko kilku
a nowa Pogoń już trenuje i gra w Brazylii od ponad tygodnia

Nie chce mi się w to wierzyć i mam nadzieję, że aż tak radykalnych posunięć nie było - gdyby odeszło rzeczone 80% graczy z obecnej kadry, to zostałoby nam... 4 piłkarzy. Kto? Z pewnością Kaźmierczak, Grzelak i Batata (bo na nich można zarobić grubą kasę). Najpewniej także Julcimar. Czyli wynikałoby z tego, że Ptak wypieprzył m.in. obu bramkarzy, Tavaresa, Matlaka, Elokana, Andradinę, Milara i Diveckyego - czyli graczy, do których generalnie nie można mieć większych pretensji (może poza Milarem) i będących w dobrej formie (mówię tu zwłaszcza o Peskoviciu). Nie wydaje mi się to realne i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie drużyny bez co najmniej połowy z w/w graczy.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 15:52

  Szołn napisał:  

  ofconcern napisał:  

  Cobra_S napisał:  
[cytat=malolat_ps]a z nieoficjalnych zrodel wiadomo ze Antos rozwiazal konkrakty z WSZYSTKIMI pilkarzami Pogoni , zostawil Panika i kilku dzialaczy ....

z moich informacji słyszałem o około 80% piłkarzy! ma zostać tylko kilku
a nowa Pogoń już trenuje i gra w Brazylii od ponad tygodnia

Nie chce mi się w to wierzyć i mam nadzieję, że aż tak radykalnych posunięć nie było - gdyby odeszło rzeczone 80% graczy z obecnej kadry, to zostałoby nam... 4 piłkarzy. Kto? Z pewnością Kaźmierczak, Grzelak i Batata (bo na nich można zarobić grubą kasę). Najpewniej także Julcimar. Czyli wynikałoby z tego, że Ptak wypieprzył m.in. obu bramkarzy, Tavaresa, Matlaka, Elokana, Andradinę, Milara i Diveckyego - czyli graczy, do których generalnie nie można mieć większych pretensji (może poza Milarem) i będących w dobrej formie (mówię tu zwłaszcza o Peskoviciu). Nie wydaje mi się to realne i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie drużyny bez co najmniej połowy z w/w graczy.



A moze w niedalekiej przyszlosci Pogon bedzie przyjezdzala na mecze do Szczecina z Brazyli.co za porabancy


A ja i tak wierzyc nie przestane...
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 16:00
może to wreszcie wam uświadomi gdzie gra ta prawdziwa Pogoń :]


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 16:06
To bylby bezsens. Przeciez wtedy czeka nas wielka niewiadoma. Po takim Milarze czy Michalskim mozemy sie czegos spodziewac, a przyjdzie 5 zawodnikow pokroju Rosy i mamy pozamiatane...

Nie, narazie nie chce mi sie wierzyc w te rewelacje.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 16:09

  Szołn napisał:  

  ofconcern napisał:  

  Cobra_S napisał:  
[cytat=malolat_ps]a z nieoficjalnych zrodel wiadomo ze Antos rozwiazal konkrakty z WSZYSTKIMI pilkarzami Pogoni , zostawil Panika i kilku dzialaczy ....

z moich informacji słyszałem o około 80% piłkarzy! ma zostać tylko kilku
a nowa Pogoń już trenuje i gra w Brazylii od ponad tygodnia

Nie chce mi się w to wierzyć i mam nadzieję, że aż tak radykalnych posunięć nie było - gdyby odeszło rzeczone 80% graczy z obecnej kadry, to zostałoby nam... 4 piłkarzy. Kto? Z pewnością Kaźmierczak, Grzelak i Batata (bo na nich można zarobić grubą kasę). Najpewniej także Julcimar. Czyli wynikałoby z tego, że Ptak wypieprzył m.in. obu bramkarzy, Tavaresa, Matlaka, Elokana, Andradinę, Milara i Diveckyego - czyli graczy, do których generalnie nie można mieć większych pretensji (może poza Milarem) i będących w dobrej formie (mówię tu zwłaszcza o Peskoviciu). Nie wydaje mi się to realne i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie drużyny bez co najmniej połowy z w/w graczy.



tez chce by tak bylo ale jesli mamy Ptaka to wszystko jest mozliwe.... niestety :/
co do tego co napisal Cobra to wszysto mozliwe


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7269 dni

***




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 16:09

  eJay napisał:  
To bylby bezsens.

Nie. To byłby bezdenny debilizm. Idę się przekimać, bo mi kurwa ciśnienie skoczyło.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 16:11

  Szołn napisał:  

  eJay napisał:  
To bylby bezsens.

Nie. To byłby bezdenny debilizm. Idę się przekimać, bo mi kurwa ciśnienie skoczyło.



lepiej Bosmana wypic za debilizm Ptaka


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7057 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 16:15
Cały sztab szkoleniowy zostaje a zawodnicy mogą się dogadywać z klubami i Antoś zarząda za nich niewielkie pieniądze .


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005