Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wisła Płock - Pogoń 2:1 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 14:54

  Ziemiak napisał:  
a po co Ci to ogarniać ?

w pamietniku chcesz zapisać to czy jak ?



Nie no bez przesady :D chcem poprostu wiedziec czy na tej stacji stanelem :D Pozdrawiam


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
kaktus56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:07
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....


BARCA & POGOŃ......
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:20
chuj ci w dupe konfituro


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7278 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:21

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



powinni zrobić forum na oficjalnej :)


F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7904 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:40

  Wuju napisał:  

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



powinni zrobić forum na oficjalnej :)



i ranking donosów... ;)


W Jedności Siła...
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:44

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....




Tak Pogoń to MY!Dlatego ty siedzisz w domu a inni jezdza na wyjazdy.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:45

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



zmien nick bo mi wstyd za c Ciebie !


Mały123
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:48

  kaktus20 napisał:  

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



zmien nick bo mi wstyd za c Ciebie !



Co prawda w oczy kole?


Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7278 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:52

  Mały123 napisał:  

  kaktus20 napisał:  

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



zmien nick bo mi wstyd za c Ciebie !



Co prawda w oczy kole?



ooo następny :) trzeba naprawdę napisać do Barana, zeby forum sobie postawili... lolek


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 15:56

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



Jestesmy zlodziejami i diotami ale kibicami Pogoni, a Ty ani jednym ani drugim, w Rzgowie i Gutowei maja Neostrade?
PS Kaktus20 odezwij sie na gadu


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 16:03
Kaktus50 iles tam. Najlepiej to kurwa stac z boku i krytykowac wszystko co robia inni.


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7536 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 16:23
Czyn nie jest chwalebny i tyle. Po chuj sie tu wywodzic?


ZDR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 16:27

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



nawet Tobie tego nie zycze......


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 16:37

  kusik napisał:  
Kaktus50 iles tam. Najlepiej to kurwa stac z boku i krytykowac wszystko co robia inni.



kusiu nie mow ze byles na wyjezdzie?:P


Amat victoria curam
zek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 17:02
Ma ktos moze jakes fotki kibiców Pogoni z wyjazdu do Płocka??Jak by ktos mial to moglby wrzucic??


dymson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 18:26

  Wuju napisał:  

  Mały123 napisał:  

  kaktus20 napisał:  

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



zmien nick bo mi wstyd za c Ciebie !



Co prawda w oczy kole?



ooo następny :) trzeba naprawdę napisać do Barana, zeby forum sobie postawili... lolek



Bez kitu ! Moderatorem by został :D


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 19:11

  gosc napisał:  

  BTR napisał:  

  cEzY napisał:  
Tak? To powiedzcie czy ktoś z Waszych rodziców ma sklep spożywczy, może odzieżowy? Albo prowadzą jakąś hurtownię, może własną firmę... też przyjdę i sobie coś wezmę. Paranoja.



Kibice Pogoni okradli stację Orlenu a nie sklepik twojej matki.



jaką lumpiarską mentalnośc trzeba mieć, zeby ukrasc kilka browarow? zwykła banda żuli spod ... nic więcej ... i nie zesraj sie jeden z drugim z textem typu, ze to oni jezdza na wyjazdy, bo tego nie mozna juz czytac ...



o nastepny debiutant, gdzie ich sieja.
1. Taka tradycja a te trzeba kultywowac i szanowac :).
2. Poczytaj troche historii zanim ten debilny znaczek sobie postawisz, ale co ja wymagam.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6860 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 19:23
Rzeczywiście promocje to tradycja, z tym, że promocjom na Orlenach i innych gównach typu Schell czy BP mówię stanowcze TAK, natomiast promocjom w wiejskich sklepikach jestem zdecydowanie przeciwny.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7904 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 19:25
na Pogońszczecin.pl i na v.pl w komentarzach tego kurestwa jest mnostwo ..sami maruderzy


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6543 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 19:27

  Gregor napisał:  
Rzeczywiście promocje to tradycja, z tym, że promocjom na Orlenach i innych gównach typu Schell czy BP mówię stanowcze TAK, natomiast promocjom w wiejskich sklepikach jestem zdecydowanie przeciwny.



No, np. ten barek smieszny co ognisko Sandał rozpalił, jak ze śrubokrętem przybiegli do maszyny :P


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005