Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wisła Płock - Pogoń 2:1 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 23:10

  Orło napisał:  
[cytat=Randall McMurphy]I tak Ptak zrobi co zechce...zreszta jak wspomnial Helmut co za roznica kto bedzie gral w Pogoni Brazylijczycy czy polacy jak i tak maja kibicow w dupie ja jednak jestem za brazylijczykami


Tak samo można jednak powiedzieć co za różnica czy po boisku będą biegali ci gracze co teraz czy może banda szympansów :]



Taka roznica ze ci co teraz biegaja NIC NIE GRAJA a tamci moze cos umieja


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Rzeznik
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 23:40

  Randall McMurphy napisał:  

  Orło napisał:  
[cytat=Randall McMurphy]I tak Ptak zrobi co zechce...zreszta jak wspomnial Helmut co za roznica kto bedzie gral w Pogoni Brazylijczycy czy polacy jak i tak maja kibicow w dupie ja jednak jestem za brazylijczykami


Tak samo można jednak powiedzieć co za różnica czy po boisku będą biegali ci gracze co teraz czy może banda szympansów :]



Taka roznica ze ci co teraz biegaja NIC NIE GRAJA a tamci moze cos umieja



dokładnie !! nie wiem czemu odrazu nastawiacie sie że bedzie tak źle ! Czy nasz prezez Antoni popełnił kiedyś jakąs pochopną decyzje ?? nie przypominam sobie


KaCZoR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 23:45

  Marcin07 napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Orło napisał:  
[cytat=Randall McMurphy]I tak Ptak zrobi co zechce...zreszta jak wspomnial Helmut co za roznica kto bedzie gral w Pogoni Brazylijczycy czy polacy jak i tak maja kibicow w dupie ja jednak jestem za brazylijczykami


Tak samo można jednak powiedzieć co za różnica czy po boisku będą biegali ci gracze co teraz czy może banda szympansów :]



Taka roznica ze ci co teraz biegaja NIC NIE GRAJA a tamci moze cos umieja



dokładnie !! nie wiem czemu odrazu nastawiacie sie że bedzie tak źle ! Czy nasz prezez Antoni popełnił kiedyś jakąs pochopną decyzje ?? nie przypominam sobie




ROTFL... czarodziej srodka pola... ostatnio rosa i jeszcze kilku to nie pochopne decyzje? ehhh


-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 00:07

  Marcin07 napisał:  

dokładnie !! nie wiem czemu odrazu nastawiacie sie że bedzie tak źle ! Czy nasz prezez Antoni popełnił kiedyś jakąs pochopną decyzje ?? nie przypominam sobie




O kurwa...eek?eek?eek?


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
PKU !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 00:27

  Marcin07 napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Orło napisał:  
[cytat=Randall McMurphy]I tak Ptak zrobi co zechce...zreszta jak wspomnial Helmut co za roznica kto bedzie gral w Pogoni Brazylijczycy czy polacy jak i tak maja kibicow w dupie ja jednak jestem za brazylijczykami


Tak samo można jednak powiedzieć co za różnica czy po boisku będą biegali ci gracze co teraz czy może banda szympansów :]



Taka roznica ze ci co teraz biegaja NIC NIE GRAJA a tamci moze cos umieja



dokładnie !! nie wiem czemu odrazu nastawiacie sie że bedzie tak źle ! Czy nasz prezez Antoni popełnił kiedyś jakąs pochopną decyzje ?? nie przypominam sobie



ja juz wole żeby po boisku z herbem Pogoni na piersi biegał Celeban, Kowal Bugaj Trałka czy za dawnych czasów nawet Kaczorowski czy Andruszko...;) a w Bramce stał Fabiniak (marzenie: Majdan:]) Niz jakies perezy, oliviery santosy i inne czarnuchy..!! nawet gdybysmy bronili sie przed spadkiem czy grali w 2lidze!! pomysl Randall McMurphy nad tym...bo mistrzostwa w najblizszym czasie nie zdobędziemy...a to też nie jest przecież najwazniejsze...
ale teraz przynajmiej na młyn będą przychodzic nie przypadkowe osoby (licząc ze frekwencja będzie 2-4tyś...;/ ) jednym słowem chujnia...a my tak naprawde jestesmy bezsilnii....


PKU !
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 00:32

  Czyzu napisał:  

  Marcin07 napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Orło napisał:  
[cytat=Randall McMurphy]I tak Ptak zrobi co zechce...zreszta jak wspomnial Helmut co za roznica kto bedzie gral w Pogoni Brazylijczycy czy polacy jak i tak maja kibicow w dupie ja jednak jestem za brazylijczykami


Tak samo można jednak powiedzieć co za różnica czy po boisku będą biegali ci gracze co teraz czy może banda szympansów :]



Taka roznica ze ci co teraz biegaja NIC NIE GRAJA a tamci moze cos umieja



dokładnie !! nie wiem czemu odrazu nastawiacie sie że bedzie tak źle ! Czy nasz prezez Antoni popełnił kiedyś jakąs pochopną decyzje ?? nie przypominam sobie



ja juz wole żeby po boisku z herbem Pogoni na piersi biegał Celeban, Kowal Bugaj Trałka czy za dawnych czasów nawet Kaczorowski czy Andruszko...;) a w Bramce stał Fabiniak (marzenie: Majdan:]) Niz jakies perezy, oliviery santosy i inne czarnuchy..!! nawet gdybysmy bronili sie przed spadkiem czy grali w 2lidze!! pomysl Randall McMurphy nad tym...bo mistrzostwa w najblizszym czasie nie zdobędziemy...a to też nie jest przecież najwazniejsze...
ale teraz przynajmiej na młyn będą przychodzic nie przypadkowe osoby (licząc ze frekwencja będzie 2-4tyś...;/ ) jednym słowem chujnia...a my tak naprawde jestesmy bezsilnii....




z całym szacunkiem dla Radka, ale on swoje już pograł.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 00:37

  Marcin07 napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Orło napisał:  
[cytat=Randall McMurphy]I tak Ptak zrobi co zechce...zreszta jak wspomnial Helmut co za roznica kto bedzie gral w Pogoni Brazylijczycy czy polacy jak i tak maja kibicow w dupie ja jednak jestem za brazylijczykami


Tak samo można jednak powiedzieć co za różnica czy po boisku będą biegali ci gracze co teraz czy może banda szympansów :]



Taka roznica ze ci co teraz biegaja NIC NIE GRAJA a tamci moze cos umieja



dokładnie !! nie wiem czemu odrazu nastawiacie sie że bedzie tak źle ! Czy nasz prezez Antoni popełnił kiedyś jakąs pochopną decyzje ?? nie przypominam sobie




Zamilcz wreszcie


,,Vi är överallt,,- POGON
PKU !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 00:48

  Luk2 napisał:  

  Czyzu napisał:  
[ja juz wole żeby po boisku z herbem Pogoni na piersi biegał Celeban, Kowal Bugaj Trałka czy za dawnych czasów nawet Kaczorowski czy Andruszko...;) a w Bramce stał Fabiniak (marzenie: Majdan:]) Niz jakies perezy, oliviery santosy i inne czarnuchy..!! nawet gdybysmy bronili sie przed spadkiem czy grali w 2lidze!! pomysl Randall McMurphy nad tym...bo mistrzostwa w najblizszym czasie nie zdobędziemy...a to też nie jest przecież najwazniejsze...
ale teraz przynajmiej na młyn będą przychodzic nie przypadkowe osoby (licząc ze frekwencja będzie 2-4tyś...;/ ) jednym słowem chujnia...a my tak naprawde jestesmy bezsilnii....




z całym szacunkiem dla Radka, ale on swoje już pograł.



Wiesz, jak dla mnie to może być nawet Tomasiewicz albo ktoś choc troszke związany z nasza Pogonią, byle by nie jakis czarnuch, bo z bananami na mecz ochrona mnie nie wpusci...;)


PKU !
Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7563 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 07:36
o co wam wogole chodzi??
wystawienie wszystkich na liste transferowa nie oznacza jescze ze ktos kupi naszych pilkarzy
wydaje mi sie ze Ptak dal do zrozumienia, ze nikt nie moze byc pewny miejsca zeby przylozyl sie do swoich obowiazkow
na pewno tez nie bedzie chcial spzredac za grosze wiec nie martwcie sie, ze wyprzeda druzyne
a z drugiej strony jesli nowi pilkarze (nawet z brazylii) beda lepsi od obecnych to niech graja
a kto pisze ze przestanie chodzic na mecze bo graja czarni lub jacys inni i bedzie rzucal bananami to zal mi was
pozdro


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 08:46
Takie male podsumowanko ostatnich wydarzen...:
...zle sie dzieje... kwasny


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 09:24

  -HL napisał:  

  Marcin07 napisał:  

dokładnie !! nie wiem czemu odrazu nastawiacie sie że bedzie tak źle ! Czy nasz prezez Antoni popełnił kiedyś jakąs pochopną decyzje ?? nie przypominam sobie




O kurwa...eek?eek?eek?




Ja pierd...le, co za gosceek?eek?eek?


WYCHOWANY NA POGONI
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8226 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 09:29

  Melu napisał:  
o co wam wogole chodzi??
wystawienie wszystkich na liste transferowa nie oznacza jescze ze ktos kupi naszych pilkarzy
wydaje mi sie ze Ptak dal do zrozumienia, ze nikt nie moze byc pewny miejsca zeby przylozyl sie do swoich obowiazkow
na pewno tez nie bedzie chcial spzredac za grosze wiec nie martwcie sie, ze wyprzeda druzyne
a z drugiej strony jesli nowi pilkarze (nawet z brazylii) beda lepsi od obecnych to niech graja
a kto pisze ze przestanie chodzic na mecze bo graja czarni lub jacys inni i bedzie rzucal bananami to zal mi was
pozdro



RACJA !!!


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 13:07
wybierzcie w wyborach samorzadowych za pare miesiecy znow jurczyka to do Pogońi sprowadzi tym razem ronalda regana


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 14:42

  wapp napisał:  
wybierzcie w wyborach samorzadowych za pare miesiecy znow jurczyka to do Pogońi sprowadzi tym razem ronalda regana



A Szczecin będzie miastem o liczbie ludności 800tyś :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 15:33

  tarpan napisał:  

  wapp napisał:  
wybierzcie w wyborach samorzadowych za pare miesiecy znow jurczyka to do Pogońi sprowadzi tym razem ronalda regana



A Szczecin będzie miastem o liczbie ludności 800tyś :D



i Pogon zdobedzie LM ..


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 16:56

  Czyzu napisał:  

  Luk2 napisał:  

  Czyzu napisał:  
[ja juz wole żeby po boisku z herbem Pogoni na piersi biegał Celeban, Kowal Bugaj Trałka czy za dawnych czasów nawet Kaczorowski czy Andruszko...;) a w Bramce stał Fabiniak (marzenie: Majdan:]) Niz jakies perezy, oliviery santosy i inne czarnuchy..!! nawet gdybysmy bronili sie przed spadkiem czy grali w 2lidze!! pomysl Randall McMurphy nad tym...bo mistrzostwa w najblizszym czasie nie zdobędziemy...a to też nie jest przecież najwazniejsze...
ale teraz przynajmiej na młyn będą przychodzic nie przypadkowe osoby (licząc ze frekwencja będzie 2-4tyś...;/ ) jednym słowem chujnia...a my tak naprawde jestesmy bezsilnii....




z całym szacunkiem dla Radka, ale on swoje już pograł.



Wiesz, jak dla mnie to może być nawet Tomasiewicz albo ktoś choc troszke związany z nasza Pogonią, byle by nie jakis czarnuch, bo z bananami na mecz ochrona mnie nie wpusci...;)



owszem ja rowniez nie zgadzam sie by w Szczecinskich barwach gralo tylu Copa Americanos.
Napisze tu cos co jednych mzoe zdenerwowac innych nie, krytykujeie z gory tych Brazylijczykow ale jesli trafil by sie naprawde Ptakowi dobry transfer(watpwie w to) i gral chociaz polowe tego co robi w Barcelonie Ronaldinho Gaucho to byscie Ptaka i Brazylijczykwo wznoisli pod niebosa, moze nie wszysczy ale wiekszosc ;)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 17:07

  Porto napisał:  
[cytat=Czyzu][cytat=Luk2][cytat=Czyzu]Brazylijczykwo wznoisli pod niebosa, moze nie wszysczy ale wiekszosc ;)



swiete slowa ...
Co do Brazylijczykow ... jesli graja ambitnie etc to moga grac ale ... jest pewna linia ktorej nie mozna przekroczyc a wg. mnie wynosi ona 5brazylijczykow ... wiec bez przesadzy z brazyliano...


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni

***




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 17:42
Ekipant podbij do mnie na gadu jak bedziesz mial czas.Znalazl ktos moze na sektorze,otwieracz do piwa z wygrawerowanym napisem?


www.sectorshop.net
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 18:11
Dzem nie byles to po jaki ch.. piszesz? Nie wiesz, slyszales, podobno...
Daruj sobie...

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 5 grudnia 2005, 18:23 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 05/12/2005 18:39
szybka reakcja moderatorow :] pozdro


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005