Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wisła Płock - Pogoń 2:1 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6543 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 22:17

  gosc napisał:  

  Shivan napisał:  

  gosc napisał:  

  BTR napisał:  

  cEzY napisał:  
Tak? To powiedzcie czy ktoś z Waszych rodziców ma sklep spożywczy, może odzieżowy? Albo prowadzą jakąś hurtownię, może własną firmę... też przyjdę i sobie coś wezmę. Paranoja.



Kibice Pogoni okradli stację Orlenu a nie sklepik twojej matki.



jaką lumpiarską mentalnośc trzeba mieć, zeby ukrasc kilka browarow? zwykła banda żuli spod ... nic więcej ... i nie zesraj sie jeden z drugim z textem typu, ze to oni jezdza na wyjazdy, bo tego nie mozna juz czytac ...



o nastepny debiutant, gdzie ich sieja.
1. Taka tradycja a te trzeba kultywowac i szanowac :).
2. Poczytaj troche historii zanim ten debilny znaczek sobie postawisz, ale co ja wymagam.



czlowieku, to ma byc tradycja? czy moze bohaterstwo?
przeciez to jest pospolite zlodziejstwo... ja sie tylko zastanawiam jak mozna temu tak przyklaskiwac...?

a sierp i mlot to sobie dla jaj wstawilem, swoja droga to ciekawe, ze na kibicowskim forum az tak skrajnie nieprawicowe symbole mozna znalezc ...



To przymróż oko na to, a nie afere robisz ... tradycja to tradycja :]


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni

***




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 22:49

  gosc napisał:  

  Shivan napisał:  

  gosc napisał:  

  BTR napisał:  

  cEzY napisał:  
Tak? To powiedzcie czy ktoś z Waszych rodziców ma sklep spożywczy, może odzieżowy? Albo prowadzą jakąś hurtownię, może własną firmę... też przyjdę i sobie coś wezmę. Paranoja.



Kibice Pogoni okradli stację Orlenu a nie sklepik twojej matki.



jaką lumpiarską mentalnośc trzeba mieć, zeby ukrasc kilka browarow? zwykła banda żuli spod ... nic więcej ... i nie zesraj sie jeden z drugim z textem typu, ze to oni jezdza na wyjazdy, bo tego nie mozna juz czytac ...



o nastepny debiutant, gdzie ich sieja.
1. Taka tradycja a te trzeba kultywowac i szanowac :).
2. Poczytaj troche historii zanim ten debilny znaczek sobie postawisz, ale co ja wymagam.



czlowieku, to ma byc tradycja? czy moze bohaterstwo?
przeciez to jest pospolite zlodziejstwo... ja sie tylko zastanawiam jak mozna temu tak przyklaskiwac...?

a sierp i mlot to sobie dla jaj wstawilem, swoja droga to ciekawe, ze na kibicowskim forum az tak skrajnie nieprawicowe symbole mozna znalezc ...



Dla jaj to uderz sie w glowe


www.sectorshop.net
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6587 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 22:53

  kaktus56 napisał:  
brawo, gratuluje. to mają być kibice? złodzieje i idioci! Pogoń to wy? śmieszne. mam nadzieje że nie tylko dadzą wam zakazy ale i troche posiedzicie. jeszcze nie dawno uważano kibiców ze Szczecina za najlepszych w Polsce, nie ma co pokazujecie klase! jak wypuszczone bydło! eh, brak słów....



Wez sie juz spoleczniaku nie udzielaj.. zapisz sie do Policji tam takich lubia co z ucha beda walic na innych..


Jarasija
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 21/08/2006 22:54
A co mogą wiedziec ci co siadza na dupach a jedyne co potrafia zrobic to przyjsc na mecz w Szczecinie i pomarudzic:D pierdola glupoty, na wyjezdzie nigdy nie byli a jak juz pojadą to zabłysną tekstami typu "My jestesmy lepsi bo mamy szaliki" hihi takie teksty juz slyszalem. Co wyjazd to promocja, tak jest we wszystkich ekipach i ja sie ciesze bo te ku*wy okradaja nas walac grubą kase za benzyne, wiec trzeba jakoś wyrównac to, nie :P a tak na powaznie, to juz kiedys bylo to pisane wiele razy, komus sie cos niepodoba to na zywo przekazać innej osobie swoje racje :) pozdrawiam tych lepszych :]


"Przed wojną żydzi a dzisiaj cyganie, wkrótce z tego kraju nic nam nie zostanie..."
leisaw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7423 dni

***




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 00:07
Zlooodzieje i pijacy saaa, Kiibiiice Pogoni...! :D hehe


zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6825 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 00:39

  Wasiel napisał:  
Zlooodzieje i pijacy saaa, Kiibiiice Pogoni...! :D hehe



pozdrawiam kazdego kto obłupał orleny i inne BP :D w pamieci wciaz siedzi mi wyjazd do amsterdamu... POLNISZE BANDITEN krzyczeli na stacjach :D


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 01:00

  Wasiel napisał:  
Zlooodzieje i pijacy saaa, Kiibiiice Pogoni...! :D hehe


Złodzieeejsko - przemytniczy klub (...)



konfidentom chuj do dupy!!


MKS Pogoń Szczecin Polska
Ernestopoulos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6734 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 11:28

  zakoo napisał:  

  Wasiel napisał:  
Zlooodzieje i pijacy saaa, Kiibiiice Pogoni...! :D hehe



pozdrawiam kazdego kto obłupał orleny i inne BP :D w pamieci wciaz siedzi mi wyjazd do amsterdamu... POLNISZE BANDITEN krzyczeli na stacjach :D



no to faktycznie jest sie czym chwalic:/ chyba tym ze robiac takie rzeczy podtrzymujesz opinie i utwierdzasz stereotypy o Polaku zlodzieju


zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6825 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 11:35

  Ernestopoulos napisał:  

  zakoo napisał:  

  Wasiel napisał:  
Zlooodzieje i pijacy saaa, Kiibiiice Pogoni...! :D hehe



pozdrawiam kazdego kto obłupał orleny i inne BP :D w pamieci wciaz siedzi mi wyjazd do amsterdamu... POLNISZE BANDITEN krzyczeli na stacjach :D



no to faktycznie jest sie czym chwalic:/ chyba tym ze robiac takie rzeczy podtrzymujesz opinie i utwierdzasz stereotypy o Polaku zlodzieju



wlasnie... stereotypy. ja jestem Polakiem a nie kradne. no zobacz jaka niescislosc :]


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 12:14

  Wasiel napisał:  
Zlooodzieje i pijacy saaa, Kiibiiice Pogoni...! :D hehe



... pozdro dla promoholikow !

zwycieska awantura + udana promocja = dobry wyjazd !

i nie kwestionowac tej reguly bo to proste jak 2 + 2 = 4 !


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
zek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 12:54
Moze ktos opisze co sie dzialo na sektorze co ??Bo slyszalem ze jakis dym


cEzY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 13:13
Myślałem, że żenujące było to co zrobiliście na stacjach benzynowych...

Jednak bardziej żałosne od tego są niektórych wpisy...

Od razu po IP dochodzić kto pisze i do więzienia z takimi...

... straciłem szacunek dla Was. Szkoda, że to nie jest ta sama Pogoń co kilkadziesiąt lat temu. Szkoda, że i smarkacze z podwórek tacy jak Wy wyrośli na nibykibiców. Nie ma już Pogoni, nie ma też kibiców... tacy z Was krzykacze, a jedyne co Was różni od ptaka to to, że on kradnie wizerunek Pogoni - a wy puszke piwa. Ale złodziejami jesteście takimi samymi.

Wiele bzdur tolerowałem na tym forum, ale to już jest przesada. Równie dobrze idźcie do podstawówki cukierki dzieicom kraść - są tak samo bezbronni jak kobieta stojąca za kasą na ORLENIE. BAnda kretynów i już z ludzi, któzy kradną - i do tego są tak bezczelnie chamscy że się do tego tu przyznają. Od razu jednego z drugim bym do radiowozu powkładał.

I policji się nie czepiajcie, nie raz czy dwa policja Wam dupsko uratowała, a jak nie wam to waszej babci, dziadkowi, wujkowi albo mamie i tacie. Ciekawe sformuowanie, że jak coś do kogoś mam - to mam mu na żywo powiedzieć... jasne ok, ale kiedyś to była przyjemność przejechać 400 km do Szczecina na mecz pośpiewać z kibicami - teraz śpiewać ze złodziejami mi się już nie chce. I czy chcecie czy nie - tych kilkadziesiąt osób w drodze z Płocka pokazało całej Polsce jak wygląda kibicowanie w Szczecinie. Brawo. Szkoda tylko, że kradzież kilku puszek piwa to wszystko... czym dziś potrafią zasłynąć kibice Pogoni.

Szkoda mi tylko tych, co są jeszcze w miare normalni. Szkoda, że tak zawsze jest - że to czarne owce decydują o wizerunku ogółu.


Grudziądz tez kibicuje Pogoni...
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 13:19

  cEzY napisał:  


Od razu po IP dochodzić kto pisze i do więzienia z takimi...
.



Zastanow sie co ty wogole piszesz!! nikomu sie tego nie powinno zyczyc, ale widze ze tobie jako zakompleksionemu pacyfiscie z nowej promocji NEO jest to ciezko pojac.BUJAJ SIE FRAJERZE


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 14:04

  Cytat:  
I policji się nie czepiajcie, nie raz czy dwa policja Wam dupsko uratowała



Tu sie niestety grubo mylisz, jedyne co potrafi polska policja to wystawiac mandaty za byle gowno


Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 14:08

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
I policji się nie czepiajcie, nie raz czy dwa policja Wam dupsko uratowała



Tu sie niestety grubo mylisz, jedyne co potrafi polska policja to wystawiac mandaty za byle gowno



I bez powodu gazem psikac , " a psikneło mu sie kur..."


Obrazek jpg wstawiony na forum
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 14:56

  matys* napisał:  
[cytat=cEzY]

Od razu po IP dochodzić kto pisze i do więzienia z takimi...
.



Bez przesady z tym więzieniem. Ale Ci, którzy uczestniczą w "promocjach" też nie mają się czym chwalić. Bo co to za powód do dumy, że 30-40 chłopa okradnie jakiś sklep/stację? To tak jakby 50 oklepało 10 przeciwników. Powód do chwały wątpliwy. Dla mnie złodziejstwo to powód do hańby w przeciwieństwie do niektórych z tego forum. No ale zapewne zostaliśmy inaczej wychowani i mamy inne systemy wartości oraz oceny tego co dobre a co złe.
Nie cieszy mnie też to, że nazywa się kibiców Pogoni złodziejami i pijakami. No ale to też kwestia oceny kim kto się czuje.

Niestety ostatnio coraz więcej rzeczy wśród kibiców Pogoni przestaje mi się podobać. Niektóre akcje grupy "trzymającej władzę" wśród kibiców uważam za nietrafione. Nie może też być tak, że mała grupka, która na Pogoń zaczęła chodzić 3-4 lata temu decyduje o wszystkich sprawach często wbrew woli większości kibiców, którzy kibicują Pogoni od kilkunastu lat.
Łatwo jest coś zniszczyć ale trudniej podać sposoby rozwiązania czy naprawy sytuacji. Ale to już wątek na nowy temat.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń 2:1 - 22/08/2006 15:06
Temat jest o meczu, a mecz zakoczyl sie sporo godzin temu, wiec chyba najwyzszy czas go zamknac, bo do te internetowe wywody niezgodne z tematem nie prowadza do niczego.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005