Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wisła Płock - Pogoń 2:1 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 16:41
jak jest bosman po brazylijsku ? moze zaczne sie powoli przyzwyczajac .. :o


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7057 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 16:55

  maniek^^ napisał:  
jak jest bosman po brazylijsku ? moze zaczne sie powoli przyzwyczajac .. :o



Raczej po portugalsku :)


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 17:04

  Szołn napisał:  
Nie chce mi się w to wierzyć i mam nadzieję, że aż tak radykalnych posunięć nie było - gdyby odeszło rzeczone 80% graczy z obecnej kadry, to zostałoby nam... 4 piłkarzy



Szołn pisząc to na forum i jak to usłyszałem miałem na myśli całą kadrę, która liczy bez Bataty chyba koło 20 piłkarzy, ile to będzie tego sam nie wywnioskowałem, a może to po prostu do 80%
może w gre wejdzie obnizenie kontraktu, wypozyczenie do innego klubu
jeśli nawet zostanie 10 piłkarzy, 5 z podstawowego składu i 5 z jak to nazwie ławki rezerwowych to mamy 10, z których zrezygnują
te informacje co rico zapodał pare dni temu ze trenuje nowa Pogon tez w jakims stopniu zostały potwierdzone, ile? Głos już pisał o 6 Brazylijczykach

jesli dobrze usłyszałem Marek Kowal chyba musi wrócić do Pogoni, bo już go drugi raz nie mogą wypożyczyć co najwyzej sprzedac, a wtedy szkoda byłoby chlopaka - ale tu polityka klubu się kłania - młody Polak czy Brazyliczyk/Urugwajczyk kolo 30? nie nam o tym decydowac


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7684 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 17:04
Jebać tych wszystkich pseudo Pogońiarzy z Brazylii którzy mają tu niby przyjść :/


Babilon Team
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7108 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 17:04
Ma ktoś jakies foty z wyjazdu? Jesli tak, to prosze przeslac na [email protected]

P.S. Sandał jak możesz to tez przeslij mi zdjecia z aparatu co robiles w naszym niesamowitym busie, na stadionie itp.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 17:50
czas zacząć się uczyć portugalskiego :(


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 18:03
jak plotkowalem tak sie mniej wiecej to odbylo mamy wiec rewolucje


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 18:35

  Bzyku napisał:  
czas zacząć się uczyć portugalskiego :(



Czas dac do zrozumienia ptakowi, ze jego miejsce nie jest w Szczecinie...


MW'03
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 18:39

  Lissek napisał:  

  Bzyku napisał:  
czas zacząć się uczyć portugalskiego :(



Czas dac do zrozumienia ptakowi, ze jego miejsce nie jest w Szczecinie...


no tak tylko ze teraz wychodzimy na idiotow i znowu bedzie polewka calej Polski 2 lata temu nam nie przeszkadzal a teraz jest be


Better dead than red!
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni

***




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 18:53
Kto wie,może następni będą kibice a na stadion będzie można wejść tylko z Brazylijskim obywatelstwem... ;)


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 19:14

  Bator napisał:  
Kto wie,może następni będą kibice a na stadion będzie można wejść tylko z Brazylijskim obywatelstwem... ;)



breakdancebuhaha no jest to bardzo możliwe...


  Cobra_S napisał:  
mamy wiec rewolucje


Aż strach się bać co to będzie wiosną


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 19:25
Wystawienie graczy pokroju Julcimara, Grzelaka, Ediego czy Kazmierczaka na liste razem z pilkarzami pokroju Magdonia, Labedzkiego, Tralki, czy Bugaja jest szczytem debilizmu... albo nie! Jest tym co zawsze nam Ptak dostarcza po kazdej rundzie, czego nikt wiecej nie moze pojac (krotko mowiac "ptasie" ruchy). Nie moge pojac po co wlasciwie podawac taka informacje, przeciez oczywiste jest to ze taka wymiana kadry jest niemozliwa a na np. Grzelaku czy Celebanie w przyszlosci mozna zarobic duzo wieksze pieniadze niz obecnie. Nie bede przytaczal kolejnych epitetow jakie to glupie czy zupelnie nieekonomiczne, bo to kazdy wie. Ja po prostu jestem ciekawy co z tego bedzie!


Obrazek gif wstawiony na forum
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7953 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 20:04
w sumie juz od dawna zadna rewelacja z naszego klubu nie jest w stanie mnie zadziwic.


Szlugi, wóda, gołe baby !
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 20:33

  Bator napisał:  
Kto wie,może następni będą kibice a na stadion będzie można wejść tylko z Brazylijskim obywatelstwem... ;)



taa o do tego bedzie musial w rodzinie miec Brazylijczyko podobnego obywatela :D


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 21:25
w sumie jak ktos slusznie zauwazyl... co za roznica czy po boisku beda biegac polacy czy brazylijczycy, skoro i Ci i Ci maja kibicow w dupie. Pozostaje tylko kwestia tego czy wolimy ogladac na boisku Pogoń czarna czy biala, ale to juz temat zbacza na topic w hydeparku.


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 21:32
Z zagranicznych szacunek dla Julcimara, Milara (!) i Bataty... jedyni pokazali że Pogoń to nie tylko kasa. Edi - dzieki za bramki :<


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 22:06

  KijevO napisał:  
może to wreszcie wam uświadomi gdzie gra ta prawdziwa Pogoń :]



tez mam nadzieje ze wkrotce nadejdzie ten czas ze wiekszosc ocknie sie z tego cholernego ptakowego letargu..


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni

***




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 22:23

  maniek^^ napisał:  
Z zagranicznych szacunek dla Julcimara, Milara (!) i Bataty... jedyni pokazali że Pogoń to nie tylko kasa.



Tak sobie myśle na jakiej podstawie szacunek dla nich? Uzasadnij...


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 22:55
I tak Ptak zrobi co zechce...zreszta jak wspomnial Helmut co za roznica kto bedzie gral w Pogoni Brazylijczycy czy polacy jak i tak maja kibicow w dupie ja jednak jestem za brazylijczykami z tym skladem co teraz daleko nie zajedziemy im sie poprostu niechce...a kto wie co tam PTAK jr. przygotowal w Brazylii siedzi juz tam kilkanascie miesiecy i cos tam musial znalezc. Zostawic kilku wartosciowych pilkarzy z dzisiejszego skladu reszte wypierd.... uzupelnic sklad brazylijczykami ale sprawdzonymi . Co mamy do stracenia ? tym skladem na dzien dzisiejszy mozemy walczyc o utrzymanie moze o srodek tabeli a tak moze byc roznie moze okaza sie jakies naprawde``gwiazdki`` przeciez juz podobno sie zgrywaja pod okiem brazylijskiego treneiro.Niektorzy chca mlodych utalentowanych zdolnych ale niema takich w Polsce! ktorzy mogli by stanowic o naszej sile i walczyc o lokaty w pierwszej 4. Ja na przekor wszystkim jestem ZA. Niemamy nic do stracenia a WISI mi to czy beda sie z nas smiac w Polsce czy nie zobaczymy jak beda sie prezentowac.Oceniac mozemy ich po sezonie(oby nie bylo za pozno) 200 dni na forum,trzeba to oblacBrowarek

REWOLUCJE CZAS ZACZĄĆ!!!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7684 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 23:05
[cytat=Randall McMurphy]I tak Ptak zrobi co zechce...zreszta jak wspomnial Helmut co za roznica kto bedzie gral w Pogoni Brazylijczycy czy polacy jak i tak maja kibicow w dupie ja jednak jestem za brazylijczykami


Tak samo można jednak powiedzieć co za różnica czy po boisku będą biegali ci gracze co teraz czy może banda szympansów :]


Babilon Team
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005