Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 13:57
[Helmut: strasznie słaby dowcip...]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 14:56

  sb napisał:  
I nie pierdolcie ze mieli kase przy sobie... Niby po kiego chuja zbierane byly pieniadze na bilety dla nich?????? i gdzie sie one podzialy??



sam nie pierdol jak nie masz pojecia jak bylo , jasne jest ze czesc osob nie miala hajsu na bilety , ale wiekszosc miala , a z hajsu ze zrzutki byly wydzielane " 15 " na bilety az do momentu jak nam zakomunikowali ze nie bedzie dla nas zadnych biletow i mozemy zawijac

a co do kwestii gdzie sie one podzialy , to jak to sobie wyobrazasz ?!? ze stal by ziomek z czapaja i kazdego z wychodzacych pytal ile rzucil bo sa zwroty????


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7277 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 15:07

  Inspektor G. napisał:  
]
  Inspektor G. napisał:  
Co do meczu , właśnie wróciłem . Jeszcze przed rozpocząciem meczu opuściliśmy stadion , ja od tego momentu incognito na sektorze pod VIPami w 40 minuecie pobajrze grupka samochodowa wpada na sektor jakieś 30 osób na ogół spokojnie jutro wrzuce fotki:D a wracając do spraw przyziemnych to Policja znowu dała o Sobie znać , co wyjazd to samo. I poraz kolejny problem z biletami ehh... chłopaki :D Lech kibicowsko zaprezętował się dosyć dobrze po 1 bramce ich "My wierzymy..." wyglądało całkiem nieźle . Ogólnie rzecz biorąc wyjazd jak najbardziej na + dużo przygód ;)

PS. Pozdro dla ekipy z Mc Donalda w Poznaniu :D




  Wuju napisał:  
jakiś ty ogarnięty ja pier****, jeżdże tylko z Tobą od dziś :)




Dobra dobra:D nie pie*** tyle ;) opisywałem tak bo w postach jęczeli czemu jak i co :) a co do jeżdzenia to teraz Kraków , jakoś się zgadamy:D



dobra już nie będę tyle pie****** przepraszam :) oczywiście, ze sie zgadamy ;)


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 15:08
Dobrze ale co to za wymowka ze czesc miala kase? Zazwyczaj wiekszosc nie ma biletow bo nie chce ich miec. Chyba kazdy jest dorosly i liczy sie z tym ze moze nie wejsc na stadion albo ze bilety nie dojadą. Co wy kurwa liczycie na łaske waszaka czy przywiezie laskawie czy nie? Smieszne.


Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7277 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 15:20

  sb napisał:  
Dobrze ale co to za wymowka ze czesc miala kase? Zazwyczaj wiekszosc nie ma biletow bo nie chce ich miec. Chyba kazdy jest dorosly i liczy sie z tym ze moze nie wejsc na stadion albo ze bilety nie dojadą. Co wy kurwa liczycie na łaske waszaka czy przywiezie laskawie czy nie? Smieszne.



Śmieszna i to bardzo to jest twoja wypowiedź, prawdziwy z Ciebie wyjazdowicz :) wiesz jakie panują obyczaje i w ogole. respect. Kazdy liczył z Nas na jego łaskę :D


AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7102 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 15:36

  sb napisał:  
Dobrze ale co to za wymowka ze czesc miala kase? Zazwyczaj wiekszosc nie ma biletow bo nie chce ich miec. Chyba kazdy jest dorosly i liczy sie z tym ze moze nie wejsc na stadion albo ze bilety nie dojadą. Co wy kurwa liczycie na łaske waszaka czy przywiezie laskawie czy nie? Smieszne.


sb- jakies sluzby??
widze ze jestes kolejnym z tych netkibicow,
ktorzy jak ktos ich wykmini w realu
to za bardzo nie maja ochoty na rozmowe,
tylko glowa w dol.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 15:36

  Wuju napisał:  

  sb napisał:  
Dobrze ale co to za wymowka ze czesc miala kase? Zazwyczaj wiekszosc nie ma biletow bo nie chce ich miec. Chyba kazdy jest dorosly i liczy sie z tym ze moze nie wejsc na stadion albo ze bilety nie dojadą. Co wy kurwa liczycie na łaske waszaka czy przywiezie laskawie czy nie? Smieszne.



Śmieszna i to bardzo to jest twoja wypowiedź, prawdziwy z Ciebie wyjazdowicz :) wiesz jakie panują obyczaje i w ogole. respect. Kazdy liczył z Nas na jego łaskę :D



Nie przypierdalaj sie do kazdego,kto jest niegatywnie do tego nastawiony, chlopak ma troche racji i nie trzeba byc PRAWDZIWYM WYJAZDOWICZEM zeby dojsc do takich wnioskow, wystarczy miec troche oleju w glowie,swoja droga bardzo dziwnie niektore osoby reaguja a kazda negatynwa wypowiedz dotyczaca wyjazdu,niektorzy poprostu zjebali i tyle,ciezko sie do tego przyznac? Jeden z lepszych wyjazdow,na ktorych mozna sie godnie pokazac z dobrym dopingiem i niewchodzimy bo niema biletow trzeba bylo sie sprezyc i je zalatwic w jakikolwiek sposob, ale po co i tlumaczenia ze chcielismy kupic ale oni nie chcieli sprzedac sa smieszne po to byla dystrybucja w Szczecinie zeby tu kupic tym bardziej ze bylo wyraznie napisane : NIE BEDZIE MOZLIWOSCI KUPIENIA BILETOW W POZNANIU,wiec do kogo zale? to tylko 15zl...przez niektorych wyjazd zostal zawalony i mozna to sobie powiedziec szczerze...przypomnijcie sobie jakie slowa byly po meczu z Lechem u siebie i jak kazdy zachwalal LEcha,ze mamy szanse w rewanzu na PP i co?zesmy sie kurwa zrewanzowali....

p.s komentarze typu: ``pierdolnij sie`` ``wez sie ogarnij`` czy`` pojedz gdzies dalej to sie dowiesz wiecej `` tak bardzo POPULARNE na forum, mnie nie rusza,przedstawilem fakty .

p.s 2 jak tak wiele osob krytykuje tych co jada ze ``niedzielny kibice`` ``jada raz na 10 meczow`` to pozniej sie nie dziwice ze na wyjazdy jedzie tyle osob ile jedzie...bo po chuj? przez kilkanascie osob znowu nie wejde?

p.s3 acha no tak zapomnialem,Waszak zawinil... dzisiaj byl wypadek na Kolumba to pewnie tez waszak..

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 26 października 2006, 15:44 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7277 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 15:42

  Randall McMurphy napisał:  

  Wuju napisał:  

  sb napisał:  
Dobrze ale co to za wymowka ze czesc miala kase? Zazwyczaj wiekszosc nie ma biletow bo nie chce ich miec. Chyba kazdy jest dorosly i liczy sie z tym ze moze nie wejsc na stadion albo ze bilety nie dojadą. Co wy kurwa liczycie na łaske waszaka czy przywiezie laskawie czy nie? Smieszne.



Śmieszna i to bardzo to jest twoja wypowiedź, prawdziwy z Ciebie wyjazdowicz :) wiesz jakie panują obyczaje i w ogole. respect. Kazdy liczył z Nas na jego łaskę :D



Nie przypierdalaj sie do kazdego,kto jest niegatywnie do tego nastawiony, chlopak ma troche racji i nie trzeba byc PRAWDZIWYM WYJAZDOWICZEM zeby dojsc do takich wnioskow, wystarczy miec troche oleju w glowie,swoja droga bardzo dziwnie niektore osoby reaguja a kazda negatynwa wypowiedz dotyczaca wyjazdu,niektorzy poprostu zjebali i tyle,ciezko sie do tego przyznac? Jeden z lepszych wyjazdow,na ktorych mozna sie godnie pokazac z dobrym dopingiem i niewchodzimy bo niema biletow trzeba bylo sie sprezyc i je zalatwic w jakikolwiek sposob, ale po co i tlumaczenia ze chcielismy kupic ale oni nie chcieli sprzedac sa smieszne po to byla dystrybucja w Szczecinie zeby tu kupic tym bardziej ze bylo wyraznie napisane : NIE BEDZIE MOZLIWOSCI KUPIENIA BILETOW W POZNANIU,wiec do kogo zale? to tylko 15zl...przez niektorych wyjazd zostal zawalony i mozna to sobie powiedziec szczerze...przypomnijcie sobie jakie slowa byly po meczu z Lechem u siebie i jak kazdy zachwalal LEcha,ze mamy szanse w rewanzu na PP i co?zesmy sie kurwa zrewanzowali....

p.s komentarze typu: ``pierdolnij sie`` ``wez sie ogarnij`` czy`` pojedz gdzies dalej to sie dowiesz wiecej `` tak bardzo POPULARNE na forum, mnie nie rusza,przedstawilem fakty .

p.s 2 jak tak wiele osob krytykuje tych co jada ze ``niedzielny kibice`` ``jada raz na 10 meczow`` to pozniej sie nie dziwice ze na wyjazdy jedzie tyle osob ile jedzie...bo po chuj? przez kilkanascie osob znowu nie wejde?



ja sie do kazdego nie przypierdalam w kwestii wyjaśnienia ;) stało sie jak sie stało, a wina "lezy u Waszaka" panie Randall ;)


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 15:46
To może umowmy sie tak, ze na kazdy wyjazd nie bedziemy kupowac zadnych biletow (na pociag tez) i wtedy bedziemy wszyscy rowni i bedzie mozna mowic o solidarnosci (po co czesc ma wydawac ciezko zapracowane pieniadze?). Zawsze istniala grupka ktora notorycznie nie kupuje biletow i taka ktora zawsze lub przewaznie je kupuje. Wtorkowa sytuacja pokazala jakie mogą byc tego skutki i tyle.


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6397 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 15:52

  sb napisał:  
To może umowmy sie tak, ze na kazdy wyjazd nie bedziemy kupowac zadnych biletow (na pociag tez) i wtedy bedziemy wszyscy rowni i bedzie mozna mowic o solidarnosci (po co czesc ma wydawac ciezko zapracowane pieniadze?). Zawsze istniala grupka ktora notorycznie nie kupuje biletow i taka ktora zawsze lub przewaznie je kupuje. Wtorkowa sytuacja pokazala jakie mogą byc tego skutki i tyle.




To chyba na żaden dojazd nie dojedziemy. bo pkp się wkurwi i wyrzuci nas ze składu:) nie a tak poważnie to ja sobie nie wyobrażam sytuacji gdzie nikt nie kupi biletu... niektórzy ludzie są uczciwi i nie walą w chuja...


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7024 dni

**




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 16:11

  sb napisał:  
To może umowmy sie tak, ze na kazdy wyjazd nie bedziemy kupowac zadnych biletow (na pociag tez) i wtedy bedziemy wszyscy rowni i bedzie mozna mowic o solidarnosci (po co czesc ma wydawac ciezko zapracowane pieniadze?). Zawsze istniala grupka ktora notorycznie nie kupuje biletow i taka ktora zawsze lub przewaznie je kupuje. Wtorkowa sytuacja pokazala jakie mogą byc tego skutki i tyle.



...bo taka grupka jezdzi wszędzie i nie nie zawsze kasy im starcza na wydatki, bo jeżdżać na każdy wyjazd i zarabiając sredni 1 000 zl nie na wszystko starcza...no alemzawsze się znajdzi taki co pojedzie do Poznania, Grodziska i kiedyś Wronek i w portwelu ma w chuj hajsu...TAKIM JESTEŚ WŁAŚNIE TY !!!
Jeśli się mylę , podaj publicznie tu na forum wszystkie wyjazdy na jakich byłeś i w jakich latach...czekamy bogaczu.

a jeśli chodzi o wcześniejszy post to czasami da sie dojechać jak nikt nie kupi (vide ŁKS 9Cfaniak ale to raczej wyczyn...hihihihi...niepolecam tego


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7027 dni

****




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 16:12

  sb napisał:  
To może umowmy sie tak, ze na kazdy wyjazd nie bedziemy kupowac zadnych biletow (na pociag tez) i wtedy bedziemy wszyscy rowni i bedzie mozna mowic o solidarnosci (po co czesc ma wydawac ciezko zapracowane pieniadze?). Zawsze istniala grupka ktora notorycznie nie kupuje biletow i taka ktora zawsze lub przewaznie je kupuje. Wtorkowa sytuacja pokazala jakie mogą byc tego skutki i tyle.



Ja pierdole pokaż mi tych ludzii ktorzy "notorycznie" nie kupują biletów? i pokaż mi gdzie oprocz Lecha nie wpuścili nas z powodu biletów? Aż tak Ci zal dupe ściska ze nie zobaczyłes meczu? Ja pierdole to juz mniej pretensji było do działaczy Korony Kielce kiedy mecz odwałali i ludzie przejechali całą Polske, a Ty srasz sie o 250 km. Jadac na wyjazd trzeba sie liczyc z roznymi przygodami ktore nie zawsze są z tych lepszych..

P.S. Waszak pozdrawiam Cie środkowym palcem frajerze


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 16:12

  antyC napisał:  

  sb napisał:  
To może umowmy sie tak, ze na kazdy wyjazd nie bedziemy kupowac zadnych biletow (na pociag tez) i wtedy bedziemy wszyscy rowni i bedzie mozna mowic o solidarnosci (po co czesc ma wydawac ciezko zapracowane pieniadze?). Zawsze istniala grupka ktora notorycznie nie kupuje biletow i taka ktora zawsze lub przewaznie je kupuje. Wtorkowa sytuacja pokazala jakie mogą byc tego skutki i tyle.



...bo taka grupka jezdzi wszędzie i nie nie zawsze kasy im starcza na wydatki, bo jeżdżać na każdy wyjazd i zarabiając sredni 1 000 zl nie na wszystko starcza...no alemzawsze się znajdzi taki co pojedzie do Poznania, Grodziska i kiedyś Wronek i w portwelu ma w chuj hajsu...TAKIM JESTEŚ WŁAŚNIE TY !!!
Jeśli się mylę , podaj publicznie tu na forum wszystkie wyjazdy na jakich byłeś i w jakich latach...czekamy bogaczu



niewierze ze 15zl by sie nie znalazlo...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7027 dni

****




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 16:33

  Randall McMurphy napisał:  

  antyC napisał:  

  sb napisał:  
To może umowmy sie tak, ze na kazdy wyjazd nie bedziemy kupowac zadnych biletow (na pociag tez) i wtedy bedziemy wszyscy rowni i bedzie mozna mowic o solidarnosci (po co czesc ma wydawac ciezko zapracowane pieniadze?). Zawsze istniala grupka ktora notorycznie nie kupuje biletow i taka ktora zawsze lub przewaznie je kupuje. Wtorkowa sytuacja pokazala jakie mogą byc tego skutki i tyle.



...bo taka grupka jezdzi wszędzie i nie nie zawsze kasy im starcza na wydatki, bo jeżdżać na każdy wyjazd i zarabiając sredni 1 000 zl nie na wszystko starcza...no alemzawsze się znajdzi taki co pojedzie do Poznania, Grodziska i kiedyś Wronek i w portwelu ma w chuj hajsu...TAKIM JESTEŚ WŁAŚNIE TY !!!
Jeśli się mylę , podaj publicznie tu na forum wszystkie wyjazdy na jakich byłeś i w jakich latach...czekamy bogaczu



niewierze ze 15zl by sie nie znalazlo...




Kurwa..! Kiedy weszliśmy na sektor cały czas bylismy w kontakcie telefonicznym z grupą ktora stała przed. Kiedy padło hasło ze grupie tej NIE CHCIELI SPRZEDAĆ BILETÓW zapodałem hasło "wychodzimy" a nie kurwa macie wyjsc!!!!! wiec sb czy Randball jak was tak to bolało to trzeba było zostać nikt by wam za złe nie miał w koncu pojechaliście na wyjazd. Czemu nikt wtedy nie pytał dlaczego? po co? czemu? tylko wychodził jeden z drugim. I jeśli byłes a na pewno byłes bo wnioskujac po twoich postach wyzej pozwolę zadać pytanie i nie tylko Tobie.. Czemu patrzac z dołu na was wszystkich głosno krzyczeliście "wychodizmy" i "wszyscy, wszyscy, wszyscy, albo nikt" chcieliście zabłysnać w oczach kibiców lecha bo solidarnością nazwać tego raczej nie mozna skoro okazują sie to wasze puste słowa...

P.S. kto nie był w Poznaniu niech zamilknie!!! a hasło w dupie byłes chuj widizałes bedzie najlepszym doradcadla nabijaczy postów.


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 16:50
A mi tem wyjazd się podobał.Obejrzałem sobie stadion lecha coś mały się wydaje.Zobaczyłem co to jest być na wyjeżdzie że rózne sytuacje mogą się wydarzyć i trzeba zawsze dostosować się do tych co organizują wyjazdy(no mama trochę nie zadowolona była a tata się z tego śmiał).I że nie jest zawsze tak kolorowo jak to się wydaje.Ja wyszedłem ponieważ trochę żal mi było tych ludzi stojących za bramą.Tu każdy co pisze ma odrobinę racji.Zawiodły dwie strony.Ja się cieszę że naprzykład nie była to Łodż.Myślę że każdy sobie to przemyśli bo tu co widzę grają tylko nerwy. Zobaczymy jak to będzie w następnym roku :].Pozdrawiam.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 17:58

  Łysy napisał:  

  sb napisał:  
To może umowmy sie tak, ze na kazdy wyjazd nie bedziemy kupowac zadnych biletow (na pociag tez) i wtedy bedziemy wszyscy rowni i bedzie mozna mowic o solidarnosci (po co czesc ma wydawac ciezko zapracowane pieniadze?). Zawsze istniala grupka ktora notorycznie nie kupuje biletow i taka ktora zawsze lub przewaznie je kupuje. Wtorkowa sytuacja pokazala jakie mogą byc tego skutki i tyle.



Ja pierdole pokaż mi tych ludzii ktorzy "notorycznie" nie kupują biletów? i pokaż mi gdzie oprocz Lecha nie wpuścili nas z powodu biletów? Aż tak Ci zal dupe ściska ze nie zobaczyłes meczu? Ja pierdole to juz mniej pretensji było do działaczy Korony Kielce kiedy mecz odwałali i ludzie przejechali całą Polske, a Ty srasz sie o 250 km. Jadac na wyjazd trzeba sie liczyc z roznymi przygodami ktore nie zawsze są z tych lepszych..

P.S. Waszak pozdrawiam Cie środkowym palcem frajerze



Porownanie Kielc i Poznania bylo w samo sedno! brawa myslalem, ze nikt tym ''netkibicom'' nie wyjasni oco chodzi, ale naprawde fajnie to ujeles :)
Randall - 15zl m,owisz ze sie nie znajdzie? Niby 15zl, a dodaj do tego weekendowy bilecik na pkp + jakas kasa na jedzenie/picie + CZAS i wychodzi troszq wiecej...


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Katyp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6796 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 18:05

  Cytat:  

Kurwa..! Kiedy weszliśmy na sektor cały czas bylismy w kontakcie telefonicznym z grupą ktora stała przed. Kiedy padło hasło ze grupie tej NIE CHCIELI SPRZEDAĆ BILETÓW zapodałem hasło "wychodzimy" a nie kurwa macie wyjsc!!!!! wiec sb czy Randball jak was tak to bolało to trzeba było zostać nikt by wam za złe nie miał w koncu pojechaliście na wyjazd. .



Łysy trzeba czytać wczesniejsze posty jak juz bylo pisane nikt nie mogl ZOSTAĆ na sektorze bo policja straszyla juz palkami!!

A co do tego ze nie kazdego stać na wyjazd to troszke przesada w pociagu jakoś nikt nie płaci więc zaplacic 15 zl za bilet to dużo?? przeciez na kazdy wyjazd bilet wynosi 15 zl takie wypowiedzi to poprostu osmieszanie się.

Ps. Czemu wszyscy traktują negatywne wypowiedzi jako atak??.. jeśli post nie był adresowany do konkretnej osoby .. to po co wyzywasz... jeśli nie było to do Ciebie!!.. Zastanówcie się troche bo mówicie ze tutaj jest burdel a kto ten burdel tworzy?? :P


Napinacze jedyni durni na tym Forum.....
Katyp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6796 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 18:09
Pinki tu nie grają same nerwy tutaj poprostu chodzi o to ze jeśli bedzie tak ciągle i większa grupa nie będzie kupywać biletów to notorycznie nie bedziemy wpuszczani na stadion...


Napinacze jedyni durni na tym Forum.....
pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 18:10
Czy możecie już skończyć wsyzstko było już wyjaśnione.A wy zaczynacie nowe wątki.Umówcie się na piwo to pogadacie o tym.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6397 dni




Odp: Puchar Polski - 26/10/2006 18:35

  pinki15 napisał:  
Czy możecie już skończyć wsyzstko było już wyjaśnione.A wy zaczynacie nowe wątki.Umówcie się na piwo to pogadacie o tym.



zamiast pic piwo lepiej odłożyc na bilet:D hahaha


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005