Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5152 dni
Odp: Puchar Polski - 02/03/2017 21:52
Od kilku lat to wszystko wygląda tak samo - udana jesień i piach na wiosnę.
Czy to wina trenera, śmiem wątpić. No ale, co ja się znam.
Zatrudnijmy następnego.
Który to będzie w przeciągu 5 lat ?
Niech jakiś statystyk napisze, bo nie chce mi się szukać.


BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3469 dni
Odp: Puchar Polski - 02/03/2017 22:20
Lenczyk na trenera on by ich poustawiał do pionu.


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4241 dni
Odp: Puchar Polski - 02/03/2017 22:36

  psychopig napisał:  
Od kilku lat to wszystko wygląda tak samo - udana jesień i piach na wiosnę.
Czy to wina trenera, śmiem wątpić. No ale, co ja się znam.
Zatrudnijmy następnego.
Który to będzie w przeciągu 5 lat ?
Niech jakiś statystyk napisze, bo nie chce mi się szukać.
Marcin Sasal
Ryszard Tarasiewicz
Artur Skowronek
Dariusz Wdowczyk
Ján Kocian
Czesław Michniewicz
Kazimierz Moskal

Średnia imponujaca z ostatnich 20/30 trenerow to 2 albo 3 popracowalo wiecej niz rok


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2690 dni
Odp: Puchar Polski - 02/03/2017 22:44

  psychopig napisał:  
Od kilku lat to wszystko wygląda tak samo - udana jesień i piach na wiosnę.
Czy to wina trenera, śmiem wątpić. No ale, co ja się znam.
Zatrudnijmy następnego.
Który to będzie w przeciągu 5 lat ?
Niech jakiś statystyk napisze, bo nie chce mi się szukać.moim zdaniem po "wakacjach" zwyczajnie im się nie chce. Coś tam dla ściemy pograją w sparingach, wygląda to powiedzmy, obiecująco. A potem chyba boją się, że opalenizna zetrze się ze skóry podczas szybkiego sprintu. Tak na prawdę winnego i tak nie znajdziemy. Należy tylko zwrócić uwagę "Panom piłkarzom", że żyją TEŻ dzięki nam. I Pan prezes też niech nie zapomina, że to TEŻ my dajemy im chleb. Będą się starać to chleb będzie, nie będą się starać to będą jeść tynk ze ściany. A nie, przepraszam, pójdą do sądu no i zmienią naiwnego pracodawcę. Dziękuję


Portowcu noś ze sobą barwy...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4845 dni

*
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 00:11

  NIEBUSZEWO napisał:  


Marcin Sasal
Ryszard Tarasiewicz
Artur Skowronek
Dariusz Wdowczyk
Ján Kocian
Czesław Michniewicz
Kazimierz MoskalJest pewna zależność na tej liście. Po każdym dobrym trenerze zatrudniali amatora:
Tarasiewicz -> Skowronek
Wdowczyk -> Kocian
Michniewicz -> Moskal


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5466 dni

**
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 00:45
Prawda jest taka jak pisałem jakiś czas temu.... byłem pełen żalu za zatrudnienie Moskala, mówiłem że to cieć i ze 2-4 meczy i na razie, myliłem się, obiecałem wódke komus tam na zakładzie (proszę ta osobe o wpis bym wywiązał sie z zakładu) . Teraz wiem, że sie myliłem i że tak to długo trwa. Będąc w Poznaniu myslałem że grajki grają pod trenera, że jest jakis konflikt, ale czy poświęcili by Puchar kładąc go na szalę. Wg mnie NIE. Co wiec jest przyczyną ? Wg mnie jest to zle przepracowany okres przygotowawczy.......... dlaczego? tylko Delev biega w tej druzynie i tylko Delev nie trenował z 1 zespołem.... to nie twierdzenie a tylko teza


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2690 dni
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 00:59

  HardcoreCitySzczecin napisał:  
Prawda jest taka jak pisałem jakiś czas temu.... byłem pełen żalu za zatrudnienie Moskala, mówiłem że to cieć i ze 2-4 meczy i na razie, myliłem się, obiecałem wódke komus tam na zakładzie (proszę ta osobe o wpis bym wywiązał sie z zakładu) . Teraz wiem, że sie myliłem i że tak to długo trwa. Będąc w Poznaniu myslałem że grajki grają pod trenera, że jest jakis konflikt, ale czy poświęcili by Puchar kładąc go na szalę. Wg mnie NIE. Co wiec jest przyczyną ? Wg mnie jest to zle przepracowany okres przygotowawczy.......... dlaczego? tylko Delev biega w tej druzynie i tylko Delev nie trenował z 1 zespołem.... to nie twierdzenie a tylko tezaSłuszna uwaga. Może zapomnieli mu powiedzieć, że ma zluzować? Jedno jest pewne, tak być nie może! Tylko teraz pytanie, czy może to u niego głód piłki? A może lepiej okres przepracował i teraz lata sobie na luzie? Możemy gdybać ale losów dwumeczu już nie odwrócimy. Szanse jak 1:1000000.


Portowcu noś ze sobą barwy...
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2896 dni
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 04:44
Trener ma kontrakt do końca roku. Jeśli spisze się nie gorzej od poprzedniego to nie widzę przeciwwskazań by mu tą umowę przedłużono. Dajmy w końcu komuś popracować na dłużej niż pół roku. Bądźmy profesjonalnym klubem zamiast nieodpowiedzialnie rozpierdalać wszystko co wypracowuje dany trener.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4353 dni
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 06:14

  Axiom napisał:  
Trener ma kontrakt do końca roku. Jeśli spisze się nie gorzej od poprzedniego to nie widzę przeciwwskazań by mu tą umowę przedłużono. Dajmy w końcu komuś popracować na dłużej niż pół roku. Bądźmy profesjonalnym klubem zamiast nieodpowiedzialnie rozpierdalać wszystko co wypracowuje dany trener.Poki co nic nie wypracowal. Przyszedl i przejal zespol przygotowany przez Michniewicza, tak fizycznie jak i taktycznie. Od dawna wiadomo, ze autorska druzyne mozna poznac po przygotowaniach zimoych. No to masz profesjonalne przygotowanie wg Moskala. Szkoda gadac.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2133 dni
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 06:41

  Przema napisał:  

  Axiom napisał:  
Trener ma kontrakt do końca roku. Jeśli spisze się nie gorzej od poprzedniego to nie widzę przeciwwskazań by mu tą umowę przedłużono. Dajmy w końcu komuś popracować na dłużej niż pół roku. Bądźmy profesjonalnym klubem zamiast nieodpowiedzialnie rozpierdalać wszystko co wypracowuje dany trener.Poki co nic nie wypracowal. Przyszedl i przejal zespol przygotowany przez Michniewicza, tak fizycznie jak i taktycznie. Od dawna wiadomo, ze autorska druzyne mozna poznac po przygotowaniach zimoych. No to masz profesjonalne przygotowanie wg Moskala. Szkoda gadac.Dokładnie. Zgadzam się. Ja byłem zwolennikiem Kazia, liczyłem, że po Czesiowym męczeniu buły Moskal fajnie to poukłada w ofensywie. Na jesień wydawało się, że idzie to w dobrą stronę ale teraz widać, że raczej to był przypadek. Drużyna nie ma stylu, młodzi nie grają, obrona dziurawa, trudno wskazać jakieś większe plusy pracy KM. Piszecie o błędzie w przygotowaniach zimą - przy takim fachowcu jak Jankowicz to możliwe?
Moskal powinien odejść , im wcześniej tym lepiej, chyba większość z nas na go już dosyć. No chyba, że z pyrami zrobi u nas 4-0 (haha) i wejdzie do finału PP.


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5431 dni
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 07:42

  Wierny Pogoni napisał:  
Jeżeli miałby być nowy trener to Płatek albo Petrescu.Petrescu przy takiej wąskiej kadrze musiałby sięgać do rezerw po zawodników albo do WLJ nawet.

Zresztą schodzimy trochę z tematu. Mamy Moskala, za miesiąc rewanż. Nie może być tak, że przegrywamy 0-3 i chuj kładziemy.
Napisałem wcześniej, że Lech to nie Barcelona, żeby ich nie ograć. Wszystko jest w głowach i w nogach piłkarzy. Musi być ten team spirit.

:D

Jak ktoś tu wcześniej napisał - "Nadzieja umiera ostatnia...".


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5660 dni

**
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 07:47
Rewanż za miesiąc - w tym czasie może się zdarzyć wszystko, również to że Lech posypie się i zacznie grać tak jak my w ostatnim meczu :) Radzę schłodzić głowy. Moskal ma kontrakt do końca sezonu - nie wywiąże się to nie odnowią z nim umowy i tyle. Zwalnianie go spowoduje tylko to, że trzeba mu będzie zapłacić kasę (i nowemu trenerowi także).


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2952 dni
Odp: Puchar Polski - 03/03/2017 08:27
Moskal jest słabym trenerem ,zawsze takim był .Jedyną zaletą Kazia jest to ,że jest tani w utrzymaniu .Dla "oszczędnego " Mroczka kandydat idealny .Facet który przeprasza przeciwnika ,za to że strzelił mu 6 bramek a nie potrafi przeprosić kibiców za ,obdarcie ich z marzeń ,za blamaż w meczach na których im najbardziej zależy , jest miękką fają .Zmiana " mientkiego " Kazia na innego Rumaka nic nie da .Sezon stracony ,gramy o utrzymanie ......przynajmniej będą emocje .Spadek raczej nie grozi ,tylko pucharu żal .....


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3308 dni
Odp: Puchar Polski - 04/03/2017 20:57

  Fryzjer Zwolaka. napisał:  
Moskal jest słabym trenerem ,zawsze takim był .Jedyną zaletą Kazia jest to ,że jest tani w utrzymaniu .Dla "oszczędnego " Mroczka kandydat idealny .Facet który przeprasza przeciwnika ,za to że strzelił mu 6 bramek a nie potrafi przeprosić kibiców za ,obdarcie ich z marzeń ,za blamaż w meczach na których im najbardziej zależy , jest miękką fają .Zmiana " mientkiego " Kazia na innego Rumaka nic nie da .Sezon stracony ,gramy o utrzymanie ......przynajmniej będą emocje .Spadek raczej nie grozi ,tylko pucharu żal .....Podobnie rok temu myślało Podbeskidzie i jednak się spieprzyli, więc ja bym przekonany nie był, że spadek nie grozi, już jesteśmy na 9 miejscu od miejsca spadkowego dzieli nas tylko 7 punktów, przy takiej grze jak ostatnie mecze, i niekorzystnych innych wynikach max 4 mecze i jesteśmy na dnie... na chwilę obecną wygląda, to po prostu mega źle.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5260 dni
Odp: Puchar Polski - 04/03/2017 21:43
a czemu nie ma to isc w innym kierunku? kasujemy 3 punkty z Płockiem, kolejne z Łęczną, morale idą w góre i jedziemy dalej. Lech wpada w dołek z formą i za miesiąc pykamy ich 3:0 już w pierwszej połowie....

No dobra niech zaczną od wygranej w poniedziałek.


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5688 dni
Odp: Puchar Polski - 05/03/2017 09:05
Nie róbcie sobie i innym złudnych nadzieji. Żadne cuda się nie wydarzą. Później tylko wszyscy zawiedzeni i wkurwieni, że zagrali kaszankę jak zwykle kiedy nie na nich liczy.


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5919 dni
Odp: Puchar Polski - 08/03/2017 22:52
Niemożliwe nie istnieje :) dawać ten rewanż :)


INDIOS BRAVOS
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4625 dni
Odp: Puchar Polski - 08/03/2017 22:56
Niech Moskal puści naszym piłkarzom przed rewanżowym meczem z Lechem Poznań dzisiejszy mecz FC Barcelona - PSG może to na nich jakoś wpłynie przed rewanżem , że niemożliwe nie istnieje jak się tylko bardzo czegoś chce i ma się umiejętności.


PS 1948
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2377 dni
Odp: Puchar Polski - 08/03/2017 22:59
Wystarczy powtóreczka sprzed 3 lat. 5:1 i po sprawie ale musieliby nam Robaczka oddać na ten mecz


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2335 dni
Odp: Puchar Polski - 08/03/2017 23:15
Heh też chciałem napisać, że powinni im puścić ten mecz, ale potem druga myśl, że i tak ambicji nie mają, więc w dupie by mieli.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005