Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4632 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 19:41
Chłopaki nie wiem czy czytaliście ale ostatnio zaczęło odpieprzać naszemu Donaldowi chodzi mi o Djousse trener się żalił że Djousse jednego dnia jest zdrowy drugiego chory znaczy mówi że go noga boli naprawdę atmosfera zaczyna się pieprzyć niech jeszcze Vuk zacznie strzelać fochy to już będzie apogeum Czerwona kartka


PS 1948
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

*
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 19:47
Bez przesadyzmu - odpadamy z pucharu Polski grając jakimś dziwnym (pół rezerwowym, pół zmiennikami) składem, który wiadomo, że niespecjalnie jest zgrany - odpaść w 1 rundzie pucharu to WSTYD, wiadomo ale nie ma co wysnuwać jakichś nie wiadomo jak pesymistycznych daleko idących wniosków bo jest na to zwyczajnie za wcześnie - dajmy Sasalowi i drużynie trochę czasu i wtedy z czystym sumieniem każdy będzie mógł ocenić co mu się podoba, a co nie - tymczasem nie oglądając meczu (bazując tylko na relacji ze strony Stomilu) już snute są pesymistyczne scenariusze, spokojnie bo zaraz Sasala będziemy chcieli zwalniać.


Pichu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3832 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 19:59
Dlugo nie trzeba bylo czekac, zeby decyzje naszego zarzadu odbily sie czkawką. Sasal i jego niezrozumiale decyzje w sprawie ustalenia lawki rezerwowej gdzie to albo nie ma zmiennika do ataku, albo obrony. Kolejna, a raczej pierwsza decyzja - o nieprzedluzeniu kontraktu z Krzysiem Hrymowiczem.

Szkoda PP i wstyd.
Zobaczymy co bedzie w sobote


To Co Nas Łączy ! - Granatowo-Bordowa Krew
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5973 dni

**
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 20:02
Dla mnie nie zrozumiała sytuacja powinni cisnąć na ten puchar, bo tam można trafić Wisłę, Legie czy Lecha. A to dałoby nawet bodziec dla ludzi aby wyrobić kartę i przyjść na mecz, ale cóż. :)


Z daleka nie będzie widać.
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4632 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 20:06
Wiadomo czemu Pogoń wychodzi w 37 minucie z meczu? Tak napisali na stronce z relacją z meczu.


PS 1948
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5406 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 20:07

  eF^ napisał:  
Bez przesadyzmu - odpadamy z pucharu Polski grając jakimś dziwnym (pół rezerwowym, pół zmiennikami) składem, który wiadomo, że niespecjalnie jest zgrany - odpaść w 1 rundzie pucharu to WSTYD, wiadomo ale nie ma co wysnuwać jakichś nie wiadomo jak pesymistycznych daleko idących wniosków bo jest na to zwyczajnie za wcześnie - dajmy Sasalowi i drużynie trochę czasu i wtedy z czystym sumieniem każdy będzie mógł ocenić co mu się podoba, a co nie - tymczasem nie oglądając meczu (bazując tylko na relacji ze strony Stomilu) już snute są pesymistyczne scenariusze, spokojnie bo zaraz Sasala będziemy chcieli zwalniać.Szczerze: Niestety decyzje Sasala są niezrozumiałe. By nie powiedzieć wręcz głupie. Brak na ławce chodź jednego zawodnika z danej formacji to czysta głupota, to raz. Brać na puchar, na wyjazd, gdy jest jeden mecz i wiadomo, że przeciwnik z nizszej ligi będzie grać mega ambitnie, drugi skład to głupota. Jak można tak olać puchar. W czym on przeszkadza w czym. Mecze w lidze są co tydzień. To jest ewidentny brak szacunku dla kibiców, ale i też dla siebie. Dalej, niezrozumiała polityka transferowa, niezatrzymanie dobrego zawodnika (Hrymowicz), a przy tym walczaka, w sytaucji gdy de facto pozostało w klubie dwóch stoperów na poziomie. Jak tak można?

Dlatego uważam, że słuszne jest zwolnienie Sasala już teraz. Im szybciej, tym lepiej. Potem może być już za późno i okaże się, że kolejny sezon jest stracony. A ekstraklasa jest coraz mocniejsza, coraz większe są w niej pieniądze i jeżeli teraz się nie wsiądzie do tego pociągu, potem już się nie dogoni. Przykład ŁkS i Podbeskidzia jest dość znaczący.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 20:17
Tak juz zwalniajcie Sasala. 3/4 zawodników z dzisiejszego meczu aspiruje do pierwszego składu, gdyby nie przeszli obok meczu to by wygrali, ale trzeba zapierdalać, a nie spocząć na laurach po losowaniu.


GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3736 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 22:19
Być może była to strategia podjęta z góry, jeśli mają nastawiać się na awans.. Nie wieszajmy psów na Sasalu.


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
Lemur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5189 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 23:19
Nie przesadzajmy ze zwalnianiem Sasala. Po pierwsze - nie da się przewidzieć wszystkiego przygotowując osiemnastkę meczową. Bramkarz i młodzieżowiec to już dwie pozycje zabrane. Pozostaje pięć miejsc. A zmiany najczęściej dokonywane są w formacjach ofensywnych, bo zmiana stopera zdarza się rzadko. Miał Matuszczyka na tej pozycji, więc mógł sobie odpuścić. Brak napastnika? Djousse stroi fochy, Klatt gra jak gra, Vuk jest nowy a reszta... wiadomo. Brać zawodnika na sztukę nie ma sensu. Miał Frączczaka, który przypominam, że do Pogoni przychodził jako napastnik.

A co do PP... Brać Ediego czy Akę do Olsztyna, żeby męczyli się w autokarze, tylko po to, żeby posiedzieli sobie na ławce? Bez sensu. Łatwo nam mówić teraz, kiedy znamy wynik i przebieg meczu. A większość zawodników, którzy zagrali ze Stomilem. pretenduje do I składu. Więc to nie do końca był drugi garnitur. A gdyby Pogoń wygrała 3:0, to by się wszyscy zastanawiali po co pojechał Edi. Albo Sasal wystawiłby pierwszy skład, to byście narzekali, że nie daje innym zawodnikom szans i męczy podstawowy skład.

A co do Hrymowicza, to Sasal powiedział jasno - piłkarsko ten zawodnik będzie przydatny do zespołu. Ale on nie podejmuje tu wszystkich decyzji. A że Hrymowicz się nie dogadał z zarządem to już nie wina Sasala. Przypominam też, że Pogoń dalej szuka stopera (prawdopodobnie z doświadczeniem z ekstraklasy).

Szkoda Pucharu, ale wolę porażkę teraz, niż w sobotę z Sandecją. Za Mandrysza mieliśmy finał z Jagiellonią i oprócz wspomień wiele nam nie zostało. A wierzę, że ekstraklasą będziemy się cieszyć długo. A co do tego, że puchar nie przeszkadza lidze, bo mecze są co tydzień. Nie jest problemem, żeby grać co trzy dni. Tylko niech tak gra cała liga. W momencie, kiedy jeden zespół męczy się w Pucharze (dogrywki, karne), a drugi spokojnie trenuje albo odpoczywa, to nie liczmy potem na równe szanse podczas meczów ligowych.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3315 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 23:34

  manisz napisał:  
Tak juz zwalniajcie Sasala. 3/4 zawodników z dzisiejszego meczu aspiruje do pierwszego składu, gdyby nie przeszli obok meczu to by wygrali, ale trzeba zapierdalać, a nie spocząć na laurach po losowaniu.co Ty pier... wiecznie ze przeszli obok meczu jakos jak Płatek był to nie przechodzili obok żadnego... potrafil ich ustawić na kazdy jeden mecz tak ze zapierd... az sie chcialo patrzec dla mnie to ten czlowiek (Sasal) nie ma pojecia co sie dzieje i jezeli nie wygra z Sandecja a chemy awansowac to pora przeprosic Pana Płatka i prosic o powrot a tego typa wyj... w 3 migi bo jak bedizemy czekac jak z Mandryszem to sie znow obudzimy z reka w nocniki ;]


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4544 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 23:50

  kubełek napisał:  

  manisz napisał:  
Tak juz zwalniajcie Sasala. 3/4 zawodników z dzisiejszego meczu aspiruje do pierwszego składu, gdyby nie przeszli obok meczu to by wygrali, ale trzeba zapierdalać, a nie spocząć na laurach po losowaniu.co Ty pier... wiecznie ze przeszli obok meczu jakos jak Płatek był to nie przechodzili obok żadnego... potrafil ich ustawić na kazdy jeden mecz tak ze zapierd... az sie chcialo patrzec dla mnie to ten czlowiek (Sasal) nie ma pojecia co sie dzieje i jezeli nie wygra z Sandecja a chemy awansowac to pora przeprosic Pana Płatka i prosic o powrot a tego typa wyj... w 3 migi bo jak bedizemy czekac jak z Mandryszem to sie znow obudzimy z reka w nocniki ;]Co to za jakieś przepraszanie,lizanie dupy itp.Był Płatek,teraz go nie ma,takie jest życie,takie jest prawo smolnego,mogą brać kogo im się podoba,a awans? O tym to będzie można porozmawiać w zimie,choć osobiście nie widzę go ( obym się mylił ).


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3767 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 23:53
Nie ma co przesadzać póki co, z tym zwalnianiem, Sasal dał ciała bo nie zabezpieczył się obecnością chociaż Aki na ławce i tyle. Na powrót Płatka nie ma co liczyć raczej (niestety)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni
Odp: Puchar Polski - 17/08/2011 23:59

  kubełek napisał:  

  manisz napisał:  
Tak juz zwalniajcie Sasala. 3/4 zawodników z dzisiejszego meczu aspiruje do pierwszego składu, gdyby nie przeszli obok meczu to by wygrali, ale trzeba zapierdalać, a nie spocząć na laurach po losowaniu.co Ty pier... wiecznie ze przeszli obok meczu jakos jak Płatek był to nie przechodzili obok żadnego... potrafil ich ustawić na kazdy jeden mecz tak ze zapierd... az sie chcialo patrzec dla mnie to ten czlowiek (Sasal) nie ma pojecia co sie dzieje i jezeli nie wygra z Sandecja a chemy awansowac to pora przeprosic Pana Płatka i prosic o powrot a tego typa wyj... w 3 migi bo jak bedizemy czekac jak z Mandryszem to sie znow obudzimy z reka w nocniki ;]Spoko wiesz swoje ale jak dla mnie, mamy najsilniejszą ławkę od paru sezonów, która nie potrafi sobie poradzić z II-ligowcem. Tak dla przypomnienia,
Składy zespołów:
OKS Olsztyn: Sak, Koprucki, Baranowski, Bucholc, Szaraniec, Stefanowicz ( 82-Świderski), Głowacki, Jegliński, Filipek ( 97-Bartosiewicz), Łukasik ( 67-Kun), Suchocki
Pogoń: Fabiniak, Rogalski, Szałek, Grocholski, Petasz, Wólkiewicz ( 78-Kostkowski), Łuszkiewicz, Mandrysz, Frączczak, Klatt, Djousse ( 46-Wiśniewski)


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3467 dni
Odp: Puchar Polski - 18/08/2011 00:28
Przestańcie pierdolić że to wina Sasala.A co, może im zabrania ZAPIERDALAĆ na boisku?W Piaście przegrali, bo zapomnieli że oprócz klepania, w tej "rolnikowatej"lidze trzeba żreć murawę.Przecież to ich jebany obowiązek.I wraca stary temat pt.WALKA.Płatek ok,dobry trene,r ale za niego już niżej upaść nie mogli.Przestańcie tylko winić trenerów, bo trochę się ich przewinęło a skupcie się na skórokopach i czy wszystkim tak naprawdę zależy na awansie.Temat przerabiany.Bo już nie wiem kto tu ma jeszcze przyjść aby wygrac tą ligę.Ludzie tym składem to Heniek z poczty by poprowadził ten zespół to Ekstraklasy.Sasal to" kawał chuja" i taki jest potrzebny na te rozkapryszone gwiazdki.Dajcie mu czas a nie zwalniacie po 4 kolejkach.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3315 dni
Odp: Puchar Polski - 18/08/2011 00:34

  kosa1749 napisał:  
Przestańcie pierdolić że to wina Sasala.A co, może im zabrania ZAPIERDALAĆ na boisku?W Piaście przegrali, bo zapomnieli że oprócz klepania, w tej "rolnikowatej"lidze trzeba żreć murawę.Przecież to ich jebany obowiązek.I wraca stary temat pt.WALKA.Płatek ok,dobry trene,r ale za niego już niżej upaść nie mogli.Przestańcie tylko winić trenerów, bo trochę się ich przewinęło a skupcie się na skórokopach i czy wszystkim tak naprawdę zależy na awansie.Temat przerabiany.Bo już nie wiem kto tu ma jeszcze przyjść aby wygrac tą ligę.Ludzie tym składem to Heniek z poczty by poprowadził ten zespół to Ekstraklasy.Sasal to" kawał chuja" i taki jest potrzebny na te rozkapryszone gwiazdki.Dajcie mu czas a nie zwalniacie po 4 kolejkach.Czas dalismy Mandryszowi i mało co nie znalezlismy sie w 2 lidze... - wyciagajmy wiec wnioski... Płatek i upasc nizej nie mogli ? no poza tym ze przegralismy pod jego wodza 1 mecz to ok.... ;] wiem ze nie wroci (niestety) ale Sasal tu sie po prostu nie nadaje... jezeli mowi typ po meczu ze sobie dopisali ptk, przed 1 gwizdkiem to sorry dla mnie zenada nie ten poziom i pokazuje ze nie ma w nawyku wpajania zapierdalania ! a bez tego gowno nas czeka !


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5035 dni
Odp: Puchar Polski - 18/08/2011 00:43
Za Płatka była gra skuteczna i była zła

Za Sasala miała być efektowna, przyciągająca a nie skuteczna i... jest!

Także nie czepiajcie się! Na obronę naszych grajków powiem że jak przegrywają to nie piją i nie balują! więc mały plus jest:D


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3880 dni
Odp: Puchar Polski - 18/08/2011 01:21
W sumie to lipka, że piłkarze, którzy ocierają się o pierwszy skład (jedni mocniej drudzy słabiej) przegrali z II ligowym Olsztynem, którego kadra opiera się na młodych zawodnikach. Teraz nie będzie żadnych wymówek jak spierdolą ligę :), ale będzie dobrze, musi ;).
p.s Uważam, że troszeczkę za wcześnie z wieszaniem psów na Sasalu.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3467 dni
Odp: Puchar Polski - 18/08/2011 01:28
Człowieku, jest kurwa 4 kolejka.Nie pisz mi o Mandryszu bo trochę tu pracował.Ty zwalniasz trenera po miesiącu.Wez idz lepiej i Pogoń te Ławy i inne, aby bardziej się do treningu przyłożyli.A tak w ogóle to zejdź na ziemie.Czy Ty myślisz ze wszystko zależy od trenera?Gówno.Czy ty sądzisz że Sasal im zabronił walczyć?Przecież sam powiedział że niektórym się delikatnie pojebało i w tej lidze trzeba tez zapierdalać.Robimy trzecie podejście pod ekstraklasę a trenerów paru było.Jeśli ty widzisz problem tylko w trenerach to jesteś lekko...naiwny.Zdejmij postery zawodników ze ściany i zacznij trochę ogarniać ten syf zwany polska kopana.Tamten sezon był dokładnie zaplanowany przez Naszych..."wspaniałych".Ale co ja będę Ci pisał.Popraw lepiej postery na scianie wpokoju ...


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5956 dni

*
Odp: Puchar Polski - 18/08/2011 01:41
Mowcie co chcecie ale ten trener mnie w ogole nie przekonuje.Po ewentualnej porazce z Sandecja powinno sie mu podziekowac.Po grajkach jak na dloni widac ze maja wyjebane.Czytajac glupia relacje live czlowiek zastanawia sie czy to czasem nie Stomil gra w 1 lidze.Wedlug mnie nic z tego nie bedzie a jak ktos napisal czym predzej tym lepiej.Tylko powstaje kolejny problem...kto za niego.?.Bo znajac nasz bystry zarzad -zamieni stryjek...Ps.i kondycyjnie to tez nie ta sama druzyna..


,,Vi är överallt,,- POGON
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3315 dni
Odp: Puchar Polski - 18/08/2011 01:53

  kosa1749 napisał:  
Człowieku, jest kurwa 4 kolejka.Nie pisz mi o Mandryszu bo trochę tu pracował.Ty zwalniasz trenera po miesiącu.Wez idz lepiej i Pogoń te Ławy i inne, aby bardziej się do treningu przyłożyli.A tak w ogóle to zejdź na ziemie.Czy Ty myślisz ze wszystko zależy od trenera?Gówno.Czy ty sądzisz że Sasal im zabronił walczyć?Przecież sam powiedział że niektórym się delikatnie pojebało i w tej lidze trzeba tez zapierdalać.Robimy trzecie podejście pod ekstraklasę a trenerów paru było.Jeśli ty widzisz problem tylko w trenerach to jesteś lekko...naiwny.Zdejmij postery zawodników ze ściany i zacznij trochę ogarniać ten syf zwany polska kopana.Tamten sezon był dokładnie zaplanowany przez Naszych..."wspaniałych".Ale co ja będę Ci pisał.Popraw lepiej postery na scianie wpokoju ...tylko jak widizsz to wiele ludzi mysli jak ja ;] ja sie trzymam zdania ze Płatek potrafił zrobić tak ze zapierdalali a Sasal po 3 kolejce dochodzi do tego ze w tej lidze trzeba zapierdalac (to faktycznie nowosc odkryl) od trenera zalezy wiele co nam juz ktos runde temu pokazal... co nam tez pokazal ktos 2 rudny temu wiec mi nie piernicz ze trener nic nie moze... popatrz co on do tej pory robil bo jak dla mnie poza 1 kolejka to w kazdej jednej sie komrpomitował jednym razem decyzjami innym wypowiedziami... jezeli nie zaczniemy (a wszystko wskazuje ze nie zaczniemy) wygrywac na wyjazdach to czeka nas 3 sezon miernoty w srodku ligi... same mecze u siebie (z Warta de facto fuks bo gdyby grali w 11 to bysmy przejebali ze mala bania a w 10 nie strzelalmy im mimo okazji min 5 goli) niestety nam nie starcza i jak wspomnial kolega wyzej kondycja tez juz nie ta co runde temu ale to jest Szczecin tu jak cos zaczyna funcjonowac to trzeba to spieprzyc jak najszybciej... swoją droga nie pamietam kiedy ostatnio odpadlismy w 1 runidze ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005