Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 18:32
W Szczecinie jest niewykorzystany potencjał i oprócz tych kilku tysięcy najwierniejszych jest przynajmniej kilkanaście tysięcy tych co kiedyś chodziło a teraz (mimo iż dalej interesują się wynikami Pogoni) z jakiś względów pojawiają się rzadziej na meczach (np. 1, 2 razy w sezonie). Do tego dochodzą wspomniane "pikniki". Tak więc umowny podział jest na 3 grupy a nie na 2.
Mimo, że klub nie ułatwia sprawy w budowaniu atmosfery i "mody na Pogoń" (mała ilość akcji promocyjnych, problemy z wejściem na stadion), to jedynym wyjściem jest budowanie klimatu przez nas kibiców i mecz z Legią może być ku temu świetną okazją).

Na mecz w tamtym sezonie Pogoń - Ruch wyciągnąłem kumpla który od kilku lat nie był na stadionie i właśnie tym meczem dzięki świetnej atmosferze na nowo załapał "faze", był na pozostałych meczach w lidze, pojechał do Bydgoszczy a w tym sezonie kupił karnet.

Także nie można zamykać się w wąskim gronie i najeżdzać na innych, tym bardziej, że mamy w Szczecinie duży potencjał, a mecz z Legią może być dobrą promocją i szansą na zwiększenie zainteresowania Pogonią.


Pogoń Szczecin MKS!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4839 dni
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 19:01
Wierzę że po wyrównanym spotkaniu awansujemy dalej i zagramy oczywiście następny mecz na wyjeździe.:)

Legia - Pogoń!


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4309 dni

**
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 19:29
Ludzi znowu będzie dużo, a kolejki przy kasach jak i przy wejściach jeszcze większe. Znowu nerwy popuszczają co, niektórym:). Oczywiście nie da się nic zrobić z tymi strefami, co by Legia mogła z nami usiąść? Jakiś wyjątek od reguły mógł by zaistnieć.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5654 dni
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 19:56

  unknown napisał:  

  BadBoy napisał:  

  SzynaPogodno napisał:  
Rok Temu w 1/16 pokonalismy już jednych Warszawiaków ;) miejmy nadzieję że historia się powtórzy.
Legia Pogoń!Z tego co kojarzę w Warszawie nie ma innego klubu niż Legia..To z kim my wygraliśmy??? :D

Braci Się nie TRACI!!!!A taki klub jak Polonia Warszawa jest Ci znany?Ni Huja!!

Do Starego Dziada

Myślę że kolega jak i wielu z nas ma takie zdanie o tzw "kibicach sukcesu". Wiadomo że przychodzi czas kiedy człowiek przestaje się angażować i zasiada po to żeby obejrzeć mecz.Mam w huj takich znajomych i ich szanuje, ale szanuje za to że jak Pogoń grała z Leśnikiem Rossa Manowo a później z Ruchem Chorzów to bez względu na to z kim grali oni zawsze byli!!i takich ludzi jest u nas bardzo mało! Reszta to niestety kibice sukcesu którzy z tych dwóch meczy wybrali ten drugi(z przyczyn oczywistych)! Także w moim przekonaniu piknik to osoba nie zainteresowana niczym, oprócz tego co dzieje się na zielonej murawie,ale na mecze chodząca, a kibic sukcesu- jak sama nazwa wskazuje.Dlategoi właśnie tej grupie środkowy palec ode mnie!

Ostatnio edytowany przez: BadBoy, 31 sierpnia 2010, 20:08 [1 raz(y)]


No One Like Us....We don't Care...
mort
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3802 dni

*
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 20:16

  Stary Dziad napisał:  
.
Tak się składa, że jak w mieście są dwie ekipy to się nienawidzą chociaż ja (i nie tylko ja) uważam, że w Wawie ze względu na historię (chociażby Powstanie Warszawskie, tępienie przez komunę Polonii itd.) mogłaby być neutralność. (tak, tak wiem Polonia to Groclin, tylko że kosa była już przed Groclinem).
.gdyby jakis moderator był tak miły i zechciał te posty przenieść do tematu o Legii a Stary Dziad kontynuować polemikę to z chęcią odbrązowię w jego oczach mit gnębionej przez komunę Polonii. Polonii, która za PRL zdobywała medale we wszystkich dyscyplinach i grała w pierwszych ligach wszelkich sportów poza piłką nożną, gdzie działacze uczynili sobie z komuny wymówke dla swej nieudolności choć przeciez sam ich Najjaśniejszy i nieskalany Prezes - mitologiczny " bojownik" o wolną Polske - jest oficjalnie zarejestrowanym w aktach IPN TW Służby Bezpieczeństwa :D

Ostatnio edytowany przez: mort, 31 sierpnia 2010, 20:29 [2 raz(y)]


BETTER DEAD THAN RED

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5762 dni
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 20:46

  Cytat:  
Przy wyliczeniach przyjęliśmy cenę biletu na mecz pucharowy w cenie biletu na spotkanie ligowe.

Ostateczny cennik biletów na mecz pucharowy z Legią Warszawa podamy w osobnym komunikacie.Czyli całkiem możliwe, że ceny biletów będą wyższe.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4839 dni
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 21:08
Panowie! Po co ta bezsensowna dyskusja o Polonii o piknikach i kibicach sukcesu. Chciałbym widzieć co najmniej tyle postów w temacie PS on Tour: Setki kilometrów setki Pogoni! Gliwice!. Priorytetem jest ten najbliższy wyjazd. Musimy tam pojechać dobrą bandą! Chcemy aby o Nas mówiono głośniej i na każdym krańcu Polski, to jest nasze 5 minut. Jedziemy kurwa wszędzie gdzie się da. Reprezentujemy POGOŃ. Na Puchar Polski przyjdzie czas! Wszyscy do GLIWIC!!!


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5656 dni

****
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 21:18
Niech ktoś przeczyści ten dział,co to w ogóle za rozkminki nt. ksp i sosnowca.
Trafiliśmy mecz zgody i bardzo fajnie tylko się z tego cieszyć:)

PS.a frajerków z konfiturskiej jebać:]


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
msc.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5100 dni
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 22:07

  Stary Dziad napisał:  

  MSK napisał:  

Ja rozumiem że na ten mecz przyjdą "pikniki" i zapełnią stadion, ale jeśli oni nie przyjdą to będzie nas 8 tysięcy? nawet pewnie nie, i też się zgadzam z jakimś poprzednikiem że o wielu z tych osobach o których piszecie pikniki nie można powiedzieć że są tylko fanami piłki kopanej, bo takich na stadion przyjdzie z tysiąc, ale są oni napewno kibicami Pogoni którzy wypełniali stadion na każdym meczu jeszcze kilka lat temu, ktoś powie kibice sukcesu, nie wiem nie oceniam tych tysięcy którzy przestali przychodzić na twardowskiego ale wiem że trzeba coś z tym zrobić. Nie wiem w czym jest problem, mamy to czego zawsze chcieliśmy czyli drużyny którą śmiało możemy utożsamiać z Szczecinem i regionem a nagle nie mamy pełnego stadionu.To Ci tak na szybko odpowiem, że dla mnie problemem jest np. to, że tzw. "pikniki" są non stop obrażane m. in. na tym forum. Pierwszy raz na wyjazd Pogoni pojechałem w 1988, jeździłem w czasach kiedy ekipa Pogoni coś znaczyła. Teraz jeżdżę okazjonalnie bo z racji wieku jestem już tzw. piknikiem. I wkurwiają mnie komentarze niektórych szczyli co nie potrafią zjarzyć, że za 15 lat też będą piknikami.

Rozumiem to, tylko wiesz co ja myślę że u nas ludzie nie są nazywani tak z racji wieku, tylko dlatego że nie potrafią się zmobilizować i zaśpiewać jakiejś pieśni razem z młynem, nie mówie już tu o darciu ryja przez 90 minut bo od tego jest młyn ale jakby każdy normalnie zaśpiewał to by było dobrze. Mówi się tak też o ludziach którzy przy stanie 0-2 w plecy już tylko marudzą albo i wychodzą ze stadionu. Jeśli Ty poczuleś się urażony bo np rozumiem że mogą być takie sytuacje że ludzie generalizują i mówią że na krytej siedzą pikniki , ale jeśli nie jesteś taki jak opisałem "piknika" przed chwilą to nie masz czym się martwić bo nie obrażają Ciebie.
Po twoich wypowiedziach widzę że żyjesz trochę zasługami z przeszłości, to że kiedys jeździłes na wyjazdy chwała Ci za to ale czy my pokolenie szczyli którzy np zaczęli kibicować od roku 95 mamy mieć o kibicach ktorzy tylko siędzą inne zdanie tylko dlatego że kiedyś coś robili? Jeśli byli takimi kibolami to dlaczego już nie są? Jeśli tak było to Wy powinniście dziś nas uczyć dopingu, wierności klubowi, to grupa kibiców z tamtych lat powinna dawać nam młodym przykład.

Nie wiem co teraz robisz na meczach czy siedzisz tylko ogladajac mecz czy dopingujesz więc jeśli to co pisałem nei dotyczy Ciebie to nie bierz tego osobiście, chciałem Ci tylko przedstawić moje zdanie o tzw piknikach. Podsumowywując myślę że trzeba wkońcu naprawdę się zjednoczyć, dojść do porozumienia między pokoleniami, niech młodzi zrozumią i zaczną szanować tych starszych ale starzy niech też szanują nas i dają nam dobry przyklad. Wszystcy razem dopingujmy drużyne której oddaliśmy serce bo potencjał jest jak już było mówione milion razy, ale nic się z tym narazie nie rob, myślę że na tym by Pogoń wróciła na swoje miejsce zarówno kibicowsko jak i piłkarsko zależy wszystkim i tym młodym i tym starszym więc do dzieła panowie !i !

z odpowiedziami zapraszam do tematu :Zjednoczony Szczecin ! akcja pełny stadion !, moderatorów proszę może o przeniesienie kilku wypowiedzi z tego tematu

Ostatnio edytowany przez: msc., 31 sierpnia 2010, 22:22 [3 raz(y)]


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3896 dni

**
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 22:28
czy kurawac modni spią..tego się nie da czytac

PO chuj (o jak fajnie zabrzmialo PO CHUJ:)) rozkminy czy wygramy czy przejebiemy..bedzie jak bedzie

POGON LEGIA i chuj frajerom do tego..koniec kropka amen


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5846 dni

****
Odp: Puchar Polski - 31/08/2010 22:28
Skończcie pierdolić jakieś kocopoły o piknikach i innych bzdurach. Kurwa prawda jest taka, ze nie wypełnisz stadionu 20-ma tysiącami fanatyków. Ludzi, którzy przychodzą na mecz żeby obejrzeć lepszego przeciwnika tez są potrzebni, a są tez tacy, którym taki mecz jest potrzebny by dostać bakcyla na jeżdżenie. Będzie 15tys ludzi to się cieszmy, a nie szukajmy dziury w całym.
Wkurwia mnie ta polska mentalność - jest dobrze, to zamiast się z tego cieszyć to nie, trzeba ponarzekać

Stary Dziad - nie prowokuj. Super, że zaczynałeś jeździć w 1988, mogę tylko pozazdrościć. Ale nie wiem po co unosisz się, ze ktoś takich jak Ty nazywa piknikiem. Daj spokój, tak było jest i pewnie będzie. Prawda jest taka, ze 90% odchodzi na tor boczny i przygląda się w spokoju co się dzieje, wspominając stare czasy, ale są też tacy, którzy idą w uparte i jeżdżą dalej. Przykład ? Jeden miły Pan od Naszych przyjaciół z Warszawy.


MW'03
rinororo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3741 dni
Odp: Puchar Polski - 01/09/2010 11:32
Żałosne to wszystko czytać.....

Puchar jest NASZ!


Didek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3468 dni
Odp: Puchar Polski - 01/09/2010 13:30

  Tasior napisał:  

  sebeq1948 napisał:  
Wie ktoś może czy będzie jakaś relacja czy w tv dzisiejszego losowania Pucharu Polski ?Szukam szukam i nie widzę... A tak właściwie to kto będzie w tym sezonie transmitował puchar? TVP Sport? Orange Sport?Puchar będzie transmitowany w tym sezonie właśnie w Orange Sport i TVP.
A co do losowania, to fajnie znowu gościć Legię na własnym stadionie, no ale szkoda, że już w 1/16 :)


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Puchar Polski - 01/09/2010 14:37
Takie trudne do zrozumienia, że pikniki są wszędzie? Gadanie, że to tylko szczecińska mentalnośc jest bzdurą. Każdy klub ma taki problem. Są wyniki to i ludzie są. Jestem pewny, że gdy wejdziemy do Ekstraklasy to nawet z byle jakim przeciwnikiem będzie minimum 6-8 tysięcy.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3760 dni
Odp: Puchar Polski - 01/09/2010 15:01
Na meczu z Ruchem było w chuj pikników i co? Źle było? Nawet w Bydgoszczy było sporo pikników - też źle było? Lepiej jakby na tych meczach było nas po 2000 tysiące? Więc oszczędźcie sobie tych reakcji "znowu w chuj pikników przyjdzie" itp bo jest to bez sensu. Po meczu z Dolcanem - "ale chujowa frekwencja", a zaraz potem "o niee pikniki przyjdą na Legię" od tego pierdolenia głowa boli.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5469 dni

****
Odp: Puchar Polski - 01/09/2010 16:18
wypierdalac z rozkminkami na temat jakis frajerow z ksp na gadu czy nk

W WARSZAWIE JEST TYLKO LEGIA!! i tego sie trzymać


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3580 dni
Odp: Puchar Polski - 01/09/2010 17:12
Tak juz konczac z tematem piknikow ..... Ten kto na nich narzeka niech sie zastanowi z jakich pieniedzy sie klub utrzymuje...... Kazdy klub ale to kazdy gwarantuje ze minimum w 70% ( jezeli chodzi o bilety ) wlasnie z nich ... pozdrawiam narzekajacych


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3760 dni
Odp: Puchar Polski - 01/09/2010 23:48
znany jest już dokładny termin spotkania Floty z Jagą?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
rinororo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3741 dni
Odp: Puchar Polski - 02/09/2010 13:01

  ManeS napisał:  
znany jest już dokładny termin spotkania Floty z Jagą?
Jak termin bedzie ok (np środa ) to ja osobiście wspomagam Flote przeciw małym pedałom


Nie może być tak jak przyjechały Katowice że bezkarnie łazikowali sobie po promenadzie

Ostatnio edytowany przez: rinororo, 2 września 2010, 13:07 [1 raz(y)]


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5951 dni

*
Odp: Puchar Polski - 02/09/2010 13:41

  rinororo napisał:  
Jak termin bedzie ok (np środa ) to ja osobiście wspomagam Flote przeciw małym pedałom

Nie może być tak jak przyjechały Katowice że bezkarnie łazikowali sobie po promenadzieTo fantastycznie że jedziesz, tylko nie rób już wioski u nich na forum. Internetowa aktywność chwały Ci nie przyniesie, a będziesz tam postrzegany jako kolejny idiota ze Szczecina.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005