Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Puchar Polski << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 20:00

  mundek napisał:  
prosze was zrozumcie tego trenera, ktory ciezko tu pracuje. nie jest jego wina to ze trafil na bande rozkapryszonych gwiazdeczek ( z wyjatkami) do ktorych nie dotarby nawet Ferguson. oni chca decydowac za trenera, a jeszce nie daj boshe zadac jakies ciezkie pytanie to sie obraza. Nie bede juz wiecej tlumaczyl Panika, ale zrozumcie ten czlowiek nie zasluguje na takie teksty z trybun. moge powiedziec, ze znam go dobrze, lecz o niektorych sprawach pisac nie moge...



Według mnie jedną z cech dobrego trenera jest zdobycie autorytetu u piłkarzy. I kto ma go zdobyć jak nie on sam? Wyobrażacie sobie np.Wdowczyka żeby mu jakiś piłkarzyna się obijał lub dąsał? A Panik rozkłada bezradnie ręce i prawie płacze, że piłkarze nie chcą grać. A co on zrobił dotychczas, żeby temu zapobiec? Trzeba było już dawno przesunąć np. Kaźmierczaka do rezerw i niech tam gra kilka meczów. Ale Panik się po prostu boi. Nawet teraz mówi, że trzeba dograć tymi zawodnikami dwa mecze a później sie zobaczy!!! Wywalić natychmiast kilku do rezerw a nie pozwalać im udawać, że grają. Ale do tego trzeba mieć jaja, których Panikowi brakuje.

A co do tych nie lubiacych w składzie nie całkiem białych. Będziecie sie musieli niestety albo z tym pogodzić albo zostaniecie wpędzeni w jeszcze większą frustrację bo Ptak zapowiada kolejne posiłki z Brazylii. A tak poza tym ja wolę np. oglądać grę Ronaldinho niż np.Kaźmierczaka, chociaż ten drugi ma prawidłową barwę skóry. Ale to już kwestia gustu.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 20:13
Widac golym okiem ze pilkarze na niego leja skoro on sam mowi ze nikt tu nie chce grac,to co to ma k.. znaczyc.Sprzedac ich gdzies do 2 ligi i niech sie kisza

Ps.Panik zawsze bronil pseudo gwiazdeczki ale widac ze to sie skonczylo...


,,Vi är överallt,,- POGON
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 20:17
Haha Ronaldinho tylko ze wiesz Ronaldinho nigdy nie przejdzie do Pogoni a taki zawodnik jest tylko jeden. Pewnie ptak jescze sprowadzi same nie wypaly albo zawodnikow typu Edi.


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 20:25
tak samo jak ja moge dotrzec do Ciebie tak Panik do zawodnikow. Ilu juz bylo trenerow i nikt do nich nie dotarl, a nasze gwiazdki ciesza sie, ze jak odejdzie ten przyjdzie inny. nastepnego zrobia w hu... i tak w kolko. sa pilkarze ktorzy wszystko przekladaja ponad gre w Pogoni: a to dziecko, a to apteka, a to fryzjer itp. i do takich nie dotrze nawet sam "skurwysyn"! jak mozna zbudowac sobie autorytet u zawodnika ktory nawet cie nie slucha, ktory decyduje o ktorej trzeba zrobic trening, jaka taktyke przyjac itp. Panik tak jak kazdy wczesniejszy trener Pogoni znalazl sie w bardzo ciezkiej sytuacji, i moze poprawic ja tylko wywalajac niektorych grajkow. To nie chodzi o to aby zawodnik musial kochac trenera, on tu jest pracownikiem i musi zapier... bez znaczenia czy trenerem jest Panik czy Wdowczyk. Wdowczyk przewietrzyl Legie, gdyby tego nie zrobil tez bylo by mu ciezko. Na zachodzie to trener dyktuje warunik i jak ci sie nie podoba to papa, przyjda inni, lepsi gracze. Pogon jest w podobnej sytuacj jak Real M, jedna i druga ekipe trzeba posprzatac. zobaczycie jak przyjdzie nowy trener do Realu to pierwsye co wyjebie kilku kopaczy. z ta ekipa nie da rady juz nic zrobic bo jednym brakuje umiejetnosci, innzm zaangazowania, a normalni pilkarze to mniejszosc. i dlaczego Panik ma placic za niektorych debili, ktorzy nie chca sie juz niczego nauczyc, a to ze przyjechali z jakis pilkarskich wiosek do szczecina gdzie moga gwiazdowac, zwalniac trenerow jest dla nich super sytuacja. oni czuja sie jak ponczki w masle bo wiedza ze Ptakowi latwiej jest wywalic 1 trenera niz ich.


ja kocham Pogon
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 20:37
Jak słucham że będzie karał Elokana za walke, a Kazikowi to wybaczy bo przez kilka dni był kontuzjowany to ręce opadają.

to nie sluchaj bo to sa zdania Panika wyrwane z kontekstu calej rozmowy na wczorajszej konferencji. szkoda ze was na nich nie ma bo zobaczylibyscie jaka jest roznica i co mozna zrobic z wypowiedza trnera. idz na trening zobacz kto sie obija, pogadaj z Panikem i pilkarzami i artykuly prasowe traktuj na luzie. wszystko mozna napisac w rozny sposob. wiecej na temat Panika sie nie wzpowiem bo i tak za duzo zasugerowalem. poydrawiam


ja kocham Pogon
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

****




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 21:01

  mundek napisał:  
prosze was zrozumcie tego trenera, ktory ciezko tu pracuje. nie jest jego wina to ze trafil na bande rozkapryszonych gwiazdeczek ( z wyjatkami) do ktorych nie dotarby nawet Ferguson. oni chca decydowac za trenera, a jeszce nie daj boshe zadac jakies ciezkie pytanie to sie obraza. Nie bede juz wiecej tlumaczyl Panika, ale zrozumcie ten czlowiek nie zasluguje na takie teksty z trybun. moge powiedziec, ze znam go dobrze, lecz o niektorych sprawach pisac nie moge...




Taaa..."Dobry trener, tylko wynikow nie ma". Tak mozna by podsumowac to co napisales. 49 lat, kilkanascie lat pracy trenerskiej i zadnego sukcesu. Przypadek? Nie. Milosnik taktyki o ktorej potrafi mowic godzinami, przydalby sie bardziej jako wykladowca na uczelni (cos a'la Milosz Stepinski). Jako czlowieka to go lubie, sympatyczny gosc ale warsztatu to on nie ma. Zawodnicy go nie sluchaja? To tylko swiadczy o jego autorytecie. Jesli mialby charakter to przy pierwszych zagrywkach gwiazdeczek walnal by piescial w stol i odeslal by ich do rezerw. Oczywiscie zaraz po tym na polecenie AP polecialby ze stanowiska, ale pokazalby ze nikt za jego plecami nie bedzie prowadzil wewnetrznych gierek. A tak chowa glowe w piasek i szuka tlumaczen pokroju kiepskiej murawy (jakby murawa byla dla przeciwnikow inna). Najpierw powinni poleciec ci, ktorzy graja przeciw niemu, a zaraz po tym on sam. Tak by bylo w normalnym klubie, ale Pogon pod przywoctwem 'pana Ptaka' klubem normalnym nie jest i nie bedzie. Nie bedzie tez zadnych sukcesow sportowych, bo nie da sie osiagnac tego bez wlasciwej organizacji w klubie. Ja juz sie z tym pogodzilem i Wam tez radze...


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
Praga Płd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 21:01

  Cytat:  
a po trzecie hehe dobro a zlo,troche wyimagowane to porownanie.Porowanie powinno byc biale czy czarne wybor jest proty:Biale a i nie obrazaj innych uzytkownikow.


Jak bylem w twoim wieku tez tak mowilem :). Zycie ma wiele odcieni kolorow. Nie zycze Ci tego ale jestem niemal pewny, ze wiele razy jeszcze sie o tym przekonasz.

Wracajac do trenera. Mysle ze, nie potrafil w zaden sposob znalezc wspolnego jezyka z zawodnikami.
Jesli chodzi o zawodnikow to juz dawno wypowiedzialem sie na ich temat.
Slabi sa i nie ma co wiecej debatowac na ich temat. Oni teraz czytaja nasze wypocini i maja z tego ostra polewke.


WYCHOWANY NA POGONI
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 21:48
HL w Czechach wiele trudniej o sukces niz w Polsce i kazdy trener pracujacy w czechach jest lepszy od naszch rodzimzch ligowych trenerow. taki stepinski i panik maja wieksza wiedza na temat taktyki systemow gry niz nie jeden ligowy trener w polsce. on sie nadaje na wykladowce?? hehe ciekawie napisane. jesli mielibz go wywalic to jak zwolnic z uczelni profesora, bo jego uczniowie nie zdaja egzaminow. i idac Twoim tokiem myslenia ci ucyniowie a nie nadaja sie na uczniow.

" Jesli mialby charakter to przy pierwszych zagrywkach gwiazdeczek walnal by piescial w stol i odeslal by ich do rezerw. Oczywiscie zaraz po tym na polecenie AP polecialby ze stanowiska, ale pokazalby ze nikt za jego plecami nie bedzie prowadzil wewnetrznych gierek". - i tutaj sam sobie odpowiedziales na pytanie. Tylko Panik pracuje na swoj chleb jak kazdy trener, chce do tego udowodnic niedowiarkom ze stac go na sukces i jesli tylko pozbedzie sie kanali bedzie lepiej. dlatego mowi o posprzataniu itp. moze za pozno, ale lepiej pozno niz wcale. Do tego dodam ze ten trener ma charakter, tylko on nie jest tu od tego aby uzerac sie z grajkami, do ktorzch nic nie dociera, nie tylko trener ale i kibice. Ten czlowiek po prostu potrzebuje szeroko pojetego komfortu pracy.

"Nie bedzie tez zadnych sukcesow sportowych, bo nie da sie osiagnac tego bez wlasciwej organizacji w klubie. Ja juz sie z tym pogodzilem i Wam tez radze... " - to juz temat na inna dyskusje, ale najlatwiej jest tak powiedziec. szkoda.

Jescze raz zadam pytanie Dlacyego trener ma odpowiadac za brak odpowiedzialnosci swoich podopiecznych. To oni biora ospowiedzialnosc w 100 procentach za to ze nie che im sie grac. nie trener, bo tu jak juz napisalem nawet sam skurwysyn nie pomoze.


ja kocham Pogon
Jachu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 21:58

  Kastor napisał:  

  pchela napisał:  

Nie wieże w to co tu jest wypisywane??? To co pisze vasyl , i ci inni no i ty kastor. Szkoda mi was. Jeszce tak niedawno temu wielcy kibice ,, ludzie '' , gdy umierał papież i po jego śmierci pieprzyliście o pojednaniach i o dobroci. TEraz widać jakie wasze słowa są prawdziwe.Gdy widze taki opis - ,, Pogoń biała drużyna , nie chcemy murzyna '' , czy coś w tym stylu to aż mnie na wymioty bierze. Zło ludzkie nie zna granic.I pewnie bedziecie pisać , że to nie prawda i inne takie. że to nie ma nic wspólnego.
Aha i to , że vasyl czy ktos tak pisze o czarnoskórych to nie znaczy , że są to na codzień hamy czy prostacy , ale według mnie ich słowa nie są na miejscu i , ba są głupie.Owszem każdy ma swoje zdanie ale wg mnie te ich słowa są złe i nieludzkie.



Hmmm... nie jestem dziennikarzem ani zadnych pokrewnym chujem wiec na pewno nie pieprzylem o zadnych pojednaniach. Zla i nieludzka to jest postawa tej miedzynarodowej zbieraniny na boisku. Czlowiekowi pizdzi niesamowicie na trybunach a te przyglupy biegaja jakby sie w berka bawili. I za to chuj im w pyski.
A tak na marginesie to:
Urzekla mnie Twoja historia.

Wypowiedź Kastora dla mnie zajebista.Nie mam nic przeciwko czarnym,tylko wkurwiają mnie te czarne nygusy które po prostu nic nie grają.A że człowiek przychodzi na stadionik wydaje ostatnie pieniądze,wydziera japę to te grajki mają głęboko w dupie.Chciałbym żeby to się wkońcu zmieniło.Jeszcze dziś ten skandal z podgrzewaną murawą,brak słow po prostu...


www.legia-video.com
www.krwiodawstwo.szczecin.pl
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

****




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 22:39

  mundek napisał:  
HL w Czechach wiele trudniej o sukces niz w Polsce i kazdy trener pracujacy w czechach jest lepszy od naszch rodzimzch ligowych trenerow. taki stepinski i panik maja wieksza wiedza na temat taktyki systemow gry niz nie jeden ligowy trener w polsce. on sie nadaje na wykladowce?? hehe ciekawie napisane. jesli mielibz go wywalic to jak zwolnic z uczelni profesora, bo jego uczniowie nie zdaja egzaminow. i idac Twoim tokiem myslenia ci ucyniowie a nie nadaja sie na uczniow.



Co to znaczy lepszy trener? Taki ktory ma wieksza wiedze? Czy taki ktory ma lepsze wyniki? Raczej to drugie. Mowisz ze w czeskiej lidze ciezko sie wykazac. W slabej, polskiej lidze prowadzil Lecha Poznan, pamietasz z jakim skutkiem, czy mam przypomniec? Panik wiedze nt. taktyki moze miec najwieksza w naszym kraju, ale co z tego skoro nie ma wynikow? Nie porownuj uczniow na uczelni, do zawodowej gry w pilke. Strasznie idiotyczny przyklad - do studiowania nie jestes zoobowiazany - to Twoje prawo, zapisane w konstytucji. Prawo, a nie obowiazek! Co innego profesjonalna gra w pilke - to jest zawod, ktory wiaze Ciebie umowa o prace na czas okreslony z pracodawca, ktory musisz wykonac by otrzymywac wynagrodzenie.



  Cytat:  
Do tego dodam ze ten trener ma charakter, tylko on nie jest tu od tego aby uzerac sie z grajkami, do ktorzch nic nie dociera, nie tylko trener ale i kibice. Ten czlowiek po prostu potrzebuje szeroko pojetego komfortu pracy.




Gdyby mial charakter to by potrafil przyznac sie do bledow, ktore przeciez kazdy moze popelnic. Nie tlumaczylby sie w glupkowaty sposob ze swych zmian czy przyczyn porazek. Gdyby mial charakter to by nie dawal sobie ustalac skladu, tylko zlozylby rezygnacje. Gdyby wreszcie mial charaktre to by nie pozwalal soba pomiatac. A tak skoro tak bardzo liczyla sie dla niego ta posada, wymyslal rozne dziwne teorie, krytykowal nie tych ktorzy naprawde grali slabo tylko tych ktorych krytykowac kazal AP & Co. (vide sytuacja z Moskalewiczem). "Potrzebuje komfortu pracy" hmmm...no ciezko o taki komfort skoro drugi raz prowadzi zespol i drugi raz zespol gra zle. Panik do Pogoni sprowadzil 3 zawodnikow tj. zapowiadanego jako super playmakera, uczestnika zmagac LM Tomasa Kuchara, ktory okazal sie niewypalem; Tego tam niby perspektywicznego Kaspraka, co byl slabszy od polowy naszych rezerw i w koncu super napadziora Diveckiego - ambicji odmowic mu nie mozna, ale on w 30 ligowych spotkaniach nie strzelil zadnej bramki. Aha sory, raz w go w Poznaniu pilka trafila - bramek strzelonech 0, bramek nastrzelonych 1. Transfery takie same jak gra - nieudane.



  Cytat:  
Jescze raz zadam pytanie Dlacyego trener ma odpowiadac za brak odpowiedzialnosci swoich podopiecznych. To oni biora ospowiedzialnosc w 100 procentach za to ze nie che im sie grac. nie trener, bo tu jak juz napisalem nawet sam skurwysyn nie pomoze.




Trener nie ma odpowiadac za brak odpowiedzialnosci swoich zawodnikow. Trener ma odpowiadac za wyniki - tyle.

A ze nie wierze ze bedzie lepiej za kadencji AP? Takie moje odczucie - po zaangazowaniu WueFisty Malury na stanowisku trenera 1 zespolu, wiele juz mnie nie zdziwi. I co nadal twierdzisz ze kazdy czeski trener jest lepszy od polskiego?


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
putynek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 22:45
Jest tylko jedno ale : najwięcej opierdalają się nasze "biale gwiazdy" .


"Kto nie wierzy w cuda, nie jest realistą"
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 22:51
najlepsze jest to przeplatanie sie przez ten temat dwoch watkow .....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Puchar Polski - 23/11/2005 23:03

  malolat_ps napisał:  
najlepsze jest to przeplatanie sie przez ten temat dwoch watkow .....



I tu ci przyznam 100% Racje.


będę pamiętał.
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 00:20
Na trenera naszych supergwiazd przydalby sie ktoś pokroju Smudy albo Łazarka, ale to nie w odcinku pod tytulem "Pogoń pod rzadami Ptaka"


MKS Pogoń Szczecin Polska
mundek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 00:26
„Co to znaczy lepszy trener? Taki ktory ma wieksza wiedze? Czy taki ktory ma lepsze wyniki?” – wlasnie raczej to pierwsze. Na wyniki sklada się wiele czynnikow, a wiedza to jedyny sposób w jaki można sprawiedliwie oceniac szkoleniowca. Porownaj sobie treningi Pietrzaka i Panika a wyjdzie Ci który ma wieksza wiedze. Porozmawiaj z dwoma trenerami, zadaj konkretne pytania, a wyjdzie ci który ma wieksza wiedze. Jedno jest pewnie: Panikowi do osiagniecia sukcesu z ta ekipa brakuje wiele czynnikow, ale wiedzy mu nie brakuje. Drugi problem tkwi w tym, ze nasi pilkarze wcale nie chca chlonac jego wiedzy, uczyc się nowych ustawien itp. „ Ja tak nigdy wczesniej nie gralem i nie mam zamiaru grac teraz” – powiedzial jeden z pilkarzy kiedy zapytalem o ustawienie.

„W slabej, polskiej lidze prowadzil Lecha Poznan, pamietasz z jakim skutkiem, czy mam przypomniec?” – z Lecha panik zostal zwolniony za to ze nie potrafil dogadac się z dwoma grajkami. A paradoksem pilki jest wlasnie to, ze to panik przygotowal fizycznie i kondycyjnie ekipe Lecha do sezonu w którym zdobyl on PP. Od tamtej pory Michniewicz tylko „kombinuje” i nie potrafi zrobic niczego.

„Strasznie idiotyczny przyklad - do studiowania nie jestes zoobowiazany - to Twoje prawo, zapisane w konstytucji. Prawo, a nie obowiazek!” – hehe do gry w pilke tez nikt nikogo nie zmusza :]. A jeśli twierdzisz ze granie w pilke to zawod to się z toba zgodze. Jeśli granie w pilke to zawod to ja wymagam od pilkarzy Pogoni 100% zaangazowania w mecze bez względu na to czy trenerem jest panik czy baniak czy ktokolwiek.

„Gdyby mial charakter to by potrafil przyznac sie do bledow, ktore przeciez kazdy moze popelnic.” – i on się do nich przyznaje na konferencjach np. wczoraj. Inna sprawa ze nikt z redaktorow nie chce tego zauwazyc. Panik potrafi przyznac się do winy!!

„Nie tlumaczylby sie w glupkowaty sposob ze swych zmian czy przyczyn porazek.” – pogadaj z panikiem i zapytaj na temat kazdej zmiany. Zareczam ze sensownie, jak zdrowo myslacy fachowiec trenerski wytlumaczy ci swoja decyzje.

„Gdyby mial charakter to by potrafil przyznac sie do bledow, ktore przeciez kazdy moze popelnic. Nie tlumaczylby sie w glupkowaty sposob ze swych zmian czy przyczyn porazek. Gdyby mial charakter to by nie dawal sobie ustalac skladu, tylko zlozylby rezygnacje. Gdyby wreszcie mial charaktre to by nie pozwalal soba pomiatac. A tak skoro tak bardzo liczyla sie dla niego ta posada, wymyslal rozne dziwne teorie, krytykowal nie tych ktorzy naprawde grali slabo tylko tych ktorych krytykowac kazal AP & Co. , i(vide sytuacja z Moskalewiczem).” – gdyby miał charakter to nie wychodzilby z łozka, a ten gosc che zarobic na chleb i do tego zrobic cos dobrego. Inna kwesta jest jest sprawa Moskalewicza, inna Ptaka. ja chce rozmawiac o konkretnej sytuacji która ma miejsce teraz a nie analizowac cala historie pobytu Panika. Ten gosc może zgodzi się z toba w tych sprawach i przyzna do bledu. On tez wiele zrozumial i podczas swej pracy w szczecinie i w polsce. teraz postanowil wyciagnac wnioski i postawic na swoim. Może dla ciebie jest już za pozno i chcialbys go zwolnic. Dla niego widocznie jeszcze nie jest za pozno, bo potrafil zmienic warunki swojej pracy dogadujac się z Ptakiem. Ptak już nie wchodzi mu w parade od dawna.

”Trener nie ma odpowiadac za brak odpowiedzialnosci swoich zawodnikow. Trener ma odpowiadac za wyniki - tyle.” Kolego jedno z drugim się laczy. Odpowiedzialnosc pilkarzy, chec gry w tym zespole, zaangazowanie to sa skladowe dobrych wynikow. Reszta to taktyka, przygotowanie motoryczne( za które Panik nie odpowiada w tej rundzie), i umiejestnosci indywidualne pilkarzy.

Możemy tak gadac bez konca. Ja znam Panika, stoczylem z nim pare nieoficjalnych rozmow i wiem, ze jest dobrym trenerem i ze chce dobrze. Jesli chcesz pogadac to tylko prywatnie bo o niektorych sprawach nie wypada mi tu pisac. O polskiej pilce chodza takie historie w które nikt by nie uwierzyl, ale jak wejdziesz troszke glebiej to zmienisz poglad, trzeba tylko umiec i chcieć :]. Gdyby każdy pilkarz Pogoni traktowal swoja prace tak jak jej trener stalibysmy o wiele lepiej.


ja kocham Pogon
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 00:29

  FeLiPe napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  FeLiPe napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Asika napisał:  
Yhym ja nie wiem dlaczego niektóre osoby sie czepiają Ediego...moze inaczej "czarnuchów" <-- cytuję. Mam na myśli wypowiedz cytowaną troche wyżej... Czyżby rasizm? :>:> Starali sie... przecież to logiczne ze raz grają lepiej raz gorzej nie zawsze jest się najlepszym... ://



Tak. rasizm No i co?



Gówno 1:0



A powiesz mi to w oczy synku?



Synku :o) porównaj lepiej daty naszych narodzin pajacu!!




do Felipe
GVR
pchela
bosmana i innych tego typu tolerancyjnych...pierwszych dwoch zapraszam jak juz ktos zauwazyl do zerwania konfederatki jak sie nie podoba albo powiedzenia to komus w twarz co tak piszecie na necie,bo podejrzewam ze osrani byscie byli po czbek glowy wiec rury zamknac morde i wypierdalac!przez komputer to twardziele a tak to nkt nie podejdzie,jezeli chodzi o Twoj wiek no to widac ze starszy jestes a nadal jak szczeniak sie zachowujesz bo myslisz ze nikt nie zgadnie kim jestes i sobie wrzucac bedziesz na chlopakow..do pozostalych tolerancja u czlowieka jest jedynie okazywaniem slabosci...a o jakim pojednaniu mowicie wogole..o tym kicie ktory media Wam wbily w mozg??nie osmieszjcie sie ze w to uwierzyliscie..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

****




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 04:38

  mundek napisał:  
„Co to znaczy lepszy trener? Taki ktory ma wieksza wiedze? Czy taki ktory ma lepsze wyniki?” – wlasnie raczej to pierwsze. Na wyniki sklada się wiele czynnikow, a wiedza to jedyny sposób w jaki można sprawiedliwie oceniac szkoleniowca. Porownaj sobie treningi Pietrzaka i Panika a wyjdzie Ci który ma wieksza wiedze. Porozmawiaj z dwoma trenerami, zadaj konkretne pytania, a wyjdzie ci który ma wieksza wiedze. Jedno jest pewnie: Panikowi do osiagniecia sukcesu z ta ekipa brakuje wiele czynnikow, ale wiedzy mu nie brakuje. Drugi problem tkwi w tym, ze nasi pilkarze wcale nie chca chlonac jego wiedzy, uczyc się nowych ustawien itp. „ Ja tak nigdy wczesniej nie gralem i nie mam zamiaru grac teraz” – powiedzial jeden z pilkarzy kiedy zapytalem o ustawienie.

„W slabej, polskiej lidze prowadzil Lecha Poznan, pamietasz z jakim skutkiem, czy mam przypomniec?” – z Lecha panik zostal zwolniony za to ze nie potrafil dogadac się z dwoma grajkami. A paradoksem pilki jest wlasnie to, ze to panik przygotowal fizycznie i kondycyjnie ekipe Lecha do sezonu w którym zdobyl on PP. Od tamtej pory Michniewicz tylko „kombinuje” i nie potrafi zrobic niczego.

„Strasznie idiotyczny przyklad - do studiowania nie jestes zoobowiazany - to Twoje prawo, zapisane w konstytucji. Prawo, a nie obowiazek!” – hehe do gry w pilke tez nikt nikogo nie zmusza :]. A jeśli twierdzisz ze granie w pilke to zawod to się z toba zgodze. Jeśli granie w pilke to zawod to ja wymagam od pilkarzy Pogoni 100% zaangazowania w mecze bez względu na to czy trenerem jest panik czy baniak czy ktokolwiek.

„Gdyby mial charakter to by potrafil przyznac sie do bledow, ktore przeciez kazdy moze popelnic.” – i on się do nich przyznaje na konferencjach np. wczoraj. Inna sprawa ze nikt z redaktorow nie chce tego zauwazyc. Panik potrafi przyznac się do winy!!

„Nie tlumaczylby sie w glupkowaty sposob ze swych zmian czy przyczyn porazek.” – pogadaj z panikiem i zapytaj na temat kazdej zmiany. Zareczam ze sensownie, jak zdrowo myslacy fachowiec trenerski wytlumaczy ci swoja decyzje.

„Gdyby mial charakter to by potrafil przyznac sie do bledow, ktore przeciez kazdy moze popelnic. Nie tlumaczylby sie w glupkowaty sposob ze swych zmian czy przyczyn porazek. Gdyby mial charakter to by nie dawal sobie ustalac skladu, tylko zlozylby rezygnacje. Gdyby wreszcie mial charaktre to by nie pozwalal soba pomiatac. A tak skoro tak bardzo liczyla sie dla niego ta posada, wymyslal rozne dziwne teorie, krytykowal nie tych ktorzy naprawde grali slabo tylko tych ktorych krytykowac kazal AP & Co. , i(vide sytuacja z Moskalewiczem).” – gdyby miał charakter to nie wychodzilby z łozka, a ten gosc che zarobic na chleb i do tego zrobic cos dobrego. Inna kwesta jest jest sprawa Moskalewicza, inna Ptaka. ja chce rozmawiac o konkretnej sytuacji która ma miejsce teraz a nie analizowac cala historie pobytu Panika. Ten gosc może zgodzi się z toba w tych sprawach i przyzna do bledu. On tez wiele zrozumial i podczas swej pracy w szczecinie i w polsce. teraz postanowil wyciagnac wnioski i postawic na swoim. Może dla ciebie jest już za pozno i chcialbys go zwolnic. Dla niego widocznie jeszcze nie jest za pozno, bo potrafil zmienic warunki swojej pracy dogadujac się z Ptakiem. Ptak już nie wchodzi mu w parade od dawna.

”Trener nie ma odpowiadac za brak odpowiedzialnosci swoich zawodnikow. Trener ma odpowiadac za wyniki - tyle.” Kolego jedno z drugim się laczy. Odpowiedzialnosc pilkarzy, chec gry w tym zespole, zaangazowanie to sa skladowe dobrych wynikow. Reszta to taktyka, przygotowanie motoryczne( za które Panik nie odpowiada w tej rundzie), i umiejestnosci indywidualne pilkarzy.

Możemy tak gadac bez konca. Ja znam Panika, stoczylem z nim pare nieoficjalnych rozmow i wiem, ze jest dobrym trenerem i ze chce dobrze. Jesli chcesz pogadac to tylko prywatnie bo o niektorych sprawach nie wypada mi tu pisac. O polskiej pilce chodza takie historie w które nikt by nie uwierzyl, ale jak wejdziesz troszke glebiej to zmienisz poglad, trzeba tylko umiec i chcieć :]. Gdyby każdy pilkarz Pogoni traktowal swoja prace tak jak jej trener stalibysmy o wiele lepiej.




Okolicznosci zwolnienia z Lecha jednak nie pamietasz - caly stadion machal mu na pozegnianie chusteczkami bo mieli dosc gry Lecha pod kierownictwem Panika. Wywodu mi sie nie chce kontynuowac, bo w sumie ani mnie ziebi ani grzeje kto bedzie tym trenerem. Odloz prywatne sympatie i spojrz na fakty.

PS. Jak dla Ciebie naprawde lepszy trenerem jest ten ktory wiecej wie, niz ten ktory cos w pilce osiaga to Ci jeszcze raz przypomne slowa K. Górskiego: "Dobry trener, tylko wynikow nie ma". Wiecej praktyki, mniej teorii.


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 06:12
[cytat=-HL Nie porownuj uczniow na uczelni, do zawodowej gry w pilke. Strasznie idiotyczny przyklad - do studiowania nie jestes zoobowiazany - to Twoje prawo, zapisane w konstytucji. Prawo, a nie obowiazek! Co innego profesjonalna gra w pilke - to jest zawod, ktory wiaze Ciebie umowa o prace na czas okreslony z pracodawca, ktory musisz wykonac by otrzymywac wynagrodzenie.[/cytat]

HL tu nie chodzi o takie porównanie piłkarza ze studiowaneim.
Chodzi o to, że Panik ma jakaś tam więdzę i chce ją przekazać piłkarzom, bo chyba tak jest. Jedni chcą się tego uczyć - taktyka i systrm gry itd., jedni nie chłoną wiedzy, jeszcze jedni nie mają zamiaru się tego uczyć
teraz porównanie do takich studiów - niby dobry profesor , prowadzi gupę ludzi, jednym wiedza wchodzi do głowy, jedni wiedzy nie chłoną i mają problemy, Ci co nie chcą się uczyć - te dwie ostatni grupy mają problemy, w tym przypadku, egzaminy poprawki lub wywalają ich z uczelni
w klubie za ten system wywalają trenera, bo koszt być może wywalnia kilku piłkarzy jest za wysoki, a na takiej uczelni profesor jes caly czas tylko studenci sie wymieniaja
i caly ten teskt odnosi sie tylko wylacznie do tego, że piłkarz powinien się też uczyć i rozwijać, biorąc pod uwagę, że niektórzy z nich są tu już 2 lata w Pogoni, był Baniak, Pietrzak teraz Panik - kazdy z nich miał/ma swoją wiedzę, 1 i 2 zły, 3 czyli Panik też zły - a może kilku "studentów" olewa swoje obowiązki. Tak czy inaczej żeby się nie powtarzać bo od kilku miesięcy pisze, jesli znajdziemy trenera, który z obecnego składu zrobi mocną ekipe na pierwsza czwórkę to okresle to mianem cudu.
Z całym szacunkiem dla naszych piłkarzy, w 2 lidze było fajnie, fajne mecze itd. ale na pierwsza niektórzy już nie mają umiejętności i co widać niektorym nie chce się ani uczyć ani przyswająć wiedzy.

P.S.
jesli piłkarz to nie taki uczeń trenera jak student, bo zarabia za to duza kase to tym bardziej powinien się z tym liczyć i zap.... na boisku a nie markować wykonywanie zawodu,
bo jesli nie markuje to znaczy, ze jest słabym piłkarzem
uczen, który dobrze sie uczy po studiach nie ma problemu, znajduje dobra prace itd.. , ten co markował przez 4 czy 5 lat po studiach to wychodzi.
ale ja madry, a przeciez nie studiowałem/ nie studuje (jeszcze) ;)


FeLiPe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 07:34

  Ekipant napisał:  

  FeLiPe napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  FeLiPe napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Asika napisał:  
Yhym ja nie wiem dlaczego niektóre osoby sie czepiają Ediego...moze inaczej "czarnuchów" <-- cytuję. Mam na myśli wypowiedz cytowaną troche wyżej... Czyżby rasizm? :>:> Starali sie... przecież to logiczne ze raz grają lepiej raz gorzej nie zawsze jest się najlepszym... ://



Tak. rasizm No i co?



Gówno 1:0



A powiesz mi to w oczy synku?



Synku :o) porównaj lepiej daty naszych narodzin pajacu!!




do Felipe
GVR
pchela
bosmana i innych tego typu tolerancyjnych...pierwszych dwoch zapraszam jak juz ktos zauwazyl do zerwania konfederatki jak sie nie podoba albo powiedzenia to komus w twarz co tak piszecie na necie,bo podejrzewam ze osrani byscie byli po czbek glowy wiec rury zamknac morde i wypierdalac!przez komputer to twardziele a tak to nkt nie podejdzie,jezeli chodzi o Twoj wiek no to widac ze starszy jestes a nadal jak szczeniak sie zachowujesz bo myslisz ze nikt nie zgadnie kim jestes i sobie wrzucac bedziesz na chlopakow..do pozostalych tolerancja u czlowieka jest jedynie okazywaniem slabosci...a o jakim pojednaniu mowicie wogole..o tym kicie ktory media Wam wbily w mozg??nie osmieszjcie sie ze w to uwierzyliscie..


Czytaj uważnie! nic nie pisałem o tym że mi się nie podoba nie zawierałem żadnego głosu w tym temacie i nie mam na to ochoty! bo odbiega to od tematu i tylko zaśmieca sie tym owy temat jak masz ochote to pisz na priv!


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Puchar Polski - 24/11/2005 08:03
Jezeli tacy z was rasisci, to wywiescie na nastepny mecz sfastykę, albo jakas flage typu "Wypierdalać czarnuchy do Afryki". Pokazcie swoja psychiczną ideologię, ze nie podoba wam sie Elokan, ze banda Brazylijczykow powinna zbierac kokosy z drzewa. Nie zamykajcie sie w drzwiach internetu piszac pogrubioną czcionką, ze chodzi tu o rasizm. Rozszerzcie dzialanosc...

Glupota jest okazywanie tego typu zachowan w stosunku do jakiegos zawodnika, ktoremu mecz nie wyszedl. Rownie dobrze mozna napisac, ze Tralka to pierdolony białas, bo tez kiepsko gral. Ale mozna spokojnie napisac to w sposob fachowy, a nie cisnieniowac sie bo ktos jest czarny/czerwony/biały. Gdy Chifon gral w Pogoni to tez kazaliscie mu sie stad wynosic??

Odnosnie Panika - wiedze to moze on ma wielką, ale jesli nie umie jej przekazac zawodnikom to jest on dupa a nie trenerem. Trener moze miec nawet mniejsze zdolnosci taktyczne, ale jesli ma charakter to przekona do swoich racji wszystkich zawodnikow. Nie wierze w to, ze w Pogoni sa same Roye Keane'y, ktore maja w dupie reszte kolegow, trenera i zarzad.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.43 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005