Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Jedziemy do Wronek. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7113 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 15:36
Pula biletów Pogoni- 800
O 14 poszly 102 bilety
Pozdro.


MKS !
MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7143 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 15:39

  Mlody_86 napisał:  
Pula biletów Pogoni- 800
O 14 poszly 102 bilety
Pozdro.



Dobry pomysl moglyby ktos informowac codziennie ile poszlo biletow.Z gory dzieki.


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7656 dni

****




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 15:42

  Disco Terrorist napisał:  

  Alchim napisał:  
Stary to ty jestes w MW to chyba do was nalezy...bo po co wy jestescie zeby raz na 3-4 mecze zrobic oprawe...moze zainteresujecie sie tez wyjazdem



Dla mnie debil miesiaca - kto jest za? :]


chciales być fajny?


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7514 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 15:46

  Harlem napisał:  
mam propozycje dla wszystkich osob, ktore by chcialy jechac, a nie maja swojego transportu, zamiast biadolic i pierdolic glupoty na forum, spotkajcie sie o 20:00 dzisiaj na czacie Pogoni i obgadajcie wszystkie sprawy co i jak, moza akurat uda wam sie skombinowac jakis busik, albo dwa...nie ma co czekac na gotowe,

ps. koles mi mowil, ze za 14 osobowego busa w 2 strony 500zl, to wychodzi ok. 35zl od osoby wiec na pewno mniej niz za bilet weekendowy na pociag,
pozdro



Emilbus chce 780zł za 18osób czyli wychodzi 43zł. Firma raczej konkretna w chuja nie poleci jak niektóre inne...


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 16:18

  Mati. napisał:  

  Harlem napisał:  
mam propozycje dla wszystkich osob, ktore by chcialy jechac, a nie maja swojego transportu, zamiast biadolic i pierdolic glupoty na forum, spotkajcie sie o 20:00 dzisiaj na czacie Pogoni i obgadajcie wszystkie sprawy co i jak, moza akurat uda wam sie skombinowac jakis busik, albo dwa...nie ma co czekac na gotowe,

ps. koles mi mowil, ze za 14 osobowego busa w 2 strony 500zl, to wychodzi ok. 35zl od osoby wiec na pewno mniej niz za bilet weekendowy na pociag,
pozdro



Emilbus chce 780zł za 18osób czyli wychodzi 43zł. Firma raczej konkretna w chuja nie poleci jak niektóre inne...



jak poszukacie na dworcu autobusowym to znajdziecie nawet za 600zl 14osob mysle ze sie oplaca:)a na liscie o 14.10 bylo 110osob


www.sectorshop.net
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7990 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 17:50
o 17:35 bylo 200 osob... pozdro


Pogoń To My!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni

*




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 18:15

  FFU napisał:  
Ban dla tego calego Alchima. ( z ksywka to tez niezle podjechal)

I bedzie spokojnie.



a po co ban??? - za kilka dni się ogarnie i będzie grzeczny (jak każdy) buhaha

a w temacie:
nie dajcie sie sprowokować wronieckim chuliganom!!!


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 18:53
Jak byłem po 15 to było 130 osób. Zainteresowanie dosyc duże. Do końca dnia będzie z 230.


Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 20:17

  Alchim napisał:  
Stary to ty jestes w MW to chyba do was nalezy...bo po co wy jestescie zeby raz na 3-4 mecze zrobic oprawe...moze zainteresujecie sie tez wyjazdem



nie radze ci zadzierac z młodymi wilkami


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7955 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 20:34
prawdopodobnie może nie być meczu!!!!! Pogoń chce oddać walkowera!!!
nie potwierdzone ale w miare wiarygodne żródło.


Obrazek jpg wstawiony na forum
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7959 dni

**




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 21:14
jak tak czytam niektore posty to jestem za nieograniczonym dostepem do broni palnej...


Szlugi, wóda, gołe baby !
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 22:08

  fenster napisał:  
prawdopodobnie może nie być meczu!!!!! Pogoń chce oddać walkowera!!!
nie potwierdzone ale w miare wiarygodne żródło.


Ziomus wyluzj po 1 pzpn zajmie sie tym nie predko napewno nie w ciagu 3 dni wiec po jakiego h&&&& maja nie przystepowac do meczu jak nie znaja werdyktu pzpnu !!! OMG !!!!! jak to ktos powiedzial Boze widzisz ie grzmisz !!


-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

****




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 22:13

  Alchim napisał:  
Stary to ty jestes w MW to chyba do was nalezy...bo po co wy jestescie zeby raz na 3-4 mecze zrobic oprawe...moze zainteresujecie sie tez wyjazdem



Specjalem do Wronek... Drapie sięTo jest wyjazd samochodowy, a teraz jest jeszcze zajebiste polaczenie kolejowe. Dalem Ci namiar na bilet weekendowy - jest na okaziciela mozesz na nim jezdzic od piatku do niedzieli. Aha i o jakich mozliwosciach mowisz? Wynajac pociag moze kazdy - przychodzisz wykladasz parenascie tysiecy zlotych, bierzesz odpowiedzialnosc za zniszczenia i tyle. Krytykowac kazdy potrafi, ale samemu zoorganizowac juz nie - jestes tego typowym przykladem.
Pzdr


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
Davido
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7527 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 22:22
Alchim = DUREŃ


POGOŃ TO MY
fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7955 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 22:53

  kaktus19 napisał:  

  fenster napisał:  
prawdopodobnie może nie być meczu!!!!! Pogoń chce oddać walkowera!!!
nie potwierdzone ale w miare wiarygodne żródło.


Ziomus wyluzj po 1 pzpn zajmie sie tym nie predko napewno nie w ciagu 3 dni wiec po jakiego h&&&& maja nie przystepowac do meczu jak nie znaja werdyktu pzpnu !!! OMG !!!!! jak to ktos powiedzial Boze widzisz ie grzmisz !!




kaktusku! rozumiem że po przeczytaniu protestu piłkarzy masz wrażenie że błysk mojej inteligencji podpowiedzial mi bym uznał to jako żrodło informacji o oddaniu walkowera.Zapewniam Cię jednak że żródło jest inne i leży blisko ,,epicentrum" władzy.


Obrazek jpg wstawiony na forum
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 23:06

  fenster napisał:  

  kaktus19 napisał:  

  fenster napisał:  
prawdopodobnie może nie być meczu!!!!! Pogoń chce oddać walkowera!!!
nie potwierdzone ale w miare wiarygodne żródło.


Ziomus wyluzj po 1 pzpn zajmie sie tym nie predko napewno nie w ciagu 3 dni wiec po jakiego h&&&& maja nie przystepowac do meczu jak nie znaja werdyktu pzpnu !!! OMG !!!!! jak to ktos powiedzial Boze widzisz ie grzmisz !!




kaktusku! rozumiem że po przeczytaniu protestu piłkarzy masz wrażenie że błysk mojej inteligencji podpowiedzial mi bym uznał to jako żrodło informacji o oddaniu walkowera.Zapewniam Cię jednak że żródło jest inne i leży blisko ,,epicentrum" władzy.


szczerze to ten prostest to moze polegac na wyjsciu poznijeszym ze szatni niewiem to moje zdanie poniewaz pkt w lidze sa nam potrzebne zebysmy unikneli barazy !! bo w pilce wszystko mozliwe ! to tylko moja opinia !! a wszystko sie okaze w Sobote we wronkach pozdor dla sektorwo h1 i h2 :D:D


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni

*




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 23:15
Dzisiaj kolo 1800 bylem na dworcu i spytalem sie Goscia czy bylaby taka mozliwosc do Wronek a on niema sprawy i pyta sie ile osob? ja mowie ze komplet... to on dobra....a ja: ale bedzie mozna prawda jakies piwko i wogole....a on: Ale chyba nie na mecz do Wronek, jak na mecz to nie jade.... jego koles to slyszal i jak zaczalem isc w jego strone to tez powiedzial ze nie idzie...ale jazdaaa Boja sie wszyscy..:/:/


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7717 dni

*




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/05/2005 00:00

  R.P McMurphy napisał:  
Dzisiaj kolo 1800 bylem na dworcu i spytalem sie Goscia czy bylaby taka mozliwosc do Wronek a on niema sprawy i pyta sie ile osob? ja mowie ze komplet... to on dobra....a ja: ale bedzie mozna prawda jakies piwko i wogole....a on: Ale chyba nie na mecz do Wronek, jak na mecz to nie jade.... jego koles to slyszal i jak zaczalem isc w jego strone to tez powiedzial ze nie idzie...ale jazdaaa Boja sie wszyscy..:/:/



Ktos tu pisal o Emilbus... Firme polecam! Jak najbardziej sprawdzona. Bus na 18 osob. Kiero wpozo zaprawiony w boju. Mialem przyjemnosc na trasie na Aluminium w zeszlym roku.


Kto nie pije ten donosi....
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni

*




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/05/2005 00:05
No chyba tak bo do tych na Dworcu to nierma po co isc a co firma to firma:D Trzeba sie jeszcze popytac a jak nic niebedzie pozostaje pociag


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/05/2005 00:18
dawajcie pociągiem/:] heh


PS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005