Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Jedziemy do Wronek. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 15:26
Od środy w salonie sportowym LOTTO przy ulicy Piłsudskiego w Szczecinie będzie można nabywać bilety na bardzo atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie Amica Wronki – Pogoń Szczecin. Cena biletu wynosi 15 PLN. Przy zakupie należy wpisać się na listę - podać imię, nazwisko i numer PESEL.
Grupa zmotoryzowana, tradycyjnie już wyruszy spod stacji benzynowej w Płoni o godzinie 12.00 w dniu meczu i również tradycyjnie na trasie przejazdu zorganizowane będzie w Przytocznej ognisko z kiełbaskami. No to jedziemy :D mam jeszcze takie pytanie, czy mozna jechać na własna rękę bo jaki jest sens wyjeżdżać już o 12??

Ostatnio edytowany przez: Stanisław Grzesiuk, 16 maja 2005, 15:37 [1 raz(y)]


crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7156 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 15:45

  Pogoń1948 napisał:  
...mam jeszcze takie pytanie, czy mozna jechać na własna rękę ...



1 miejsce


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 15:45

  Pogoń1948 napisał:  
Od środy w salonie sportowym LOTTO przy ulicy Piłsudskiego w Szczecinie będzie można nabywać bilety na bardzo atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie Amica Wronki – Pogoń Szczecin. Cena biletu wynosi 15 PLN. Przy zakupie należy wpisać się na listę - podać imię, nazwisko i numer PESEL.
Grupa zmotoryzowana, tradycyjnie już wyruszy spod stacji benzynowej w Płoni o godzinie 12.00 w dniu meczu i również tradycyjnie na trasie przejazdu zorganizowane będzie w Przytocznej ognisko z kiełbaskami. No to jedziemy :D mam jeszcze takie pytanie, czy mozna jechać na własna rękę bo jaki jest sens wyjeżdżać już o 12??




Jak będziesz miał szczęscie to zrozumiesz to na rondzie w Gorzowie:D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
M4ks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 15:49
Ma ktos 2 wolne miejsca w autku? ;-)
GG: 1691165


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 15:51
Ktoooo mnie zabierze autem :)?

Pozdrawiam :)


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
cofe_shop
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7523 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 15:53
Szukam jednego miejsca :] zabierze ktos??
kontak na gg:1055071 lub [email protected]
Pozdrowionka


Wódka jest bogiem,faja nałogiem,życie zabawą a piłka nożna podstawą !!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:00

  tarpan napisał:  

  Pogoń1948 napisał:  
Od środy w salonie sportowym LOTTO przy ulicy Piłsudskiego w Szczecinie będzie można nabywać bilety na bardzo atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie Amica Wronki – Pogoń Szczecin. Cena biletu wynosi 15 PLN. Przy zakupie należy wpisać się na listę - podać imię, nazwisko i numer PESEL.
Grupa zmotoryzowana, tradycyjnie już wyruszy spod stacji benzynowej w Płoni o godzinie 12.00 w dniu meczu i również tradycyjnie na trasie przejazdu zorganizowane będzie w Przytocznej ognisko z kiełbaskami. No to jedziemy :D mam jeszcze takie pytanie, czy mozna jechać na własna rękę bo jaki jest sens wyjeżdżać już o 12??




Jak będziesz miał szczęscie to zrozumiesz to na rondzie w Gorzowie:D



A skąd ja miałem wiedzieć że pojedziemy przez Gorzów. Myślałem że pojedziemy przez Stargard Suchań i Choszczno.


Jey - M
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6935 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:12
orjentuje sie ktos czy bedzie jechal jaksi autobus lub busy jakies zeby sie zabrac ze szczecina??
z checiom bym sie zabral. gg w profilu


...Wiele Serc, Jedno Bicie, Pogoń Szczecin Ponad Życie...
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7021 dni

**




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:16

  Pogoń1948 napisał:  

  tarpan napisał:  

  Pogoń1948 napisał:  
Od środy w salonie sportowym LOTTO przy ulicy Piłsudskiego w Szczecinie będzie można nabywać bilety na bardzo atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie Amica Wronki – Pogoń Szczecin. Cena biletu wynosi 15 PLN. Przy zakupie należy wpisać się na listę - podać imię, nazwisko i numer PESEL.
Grupa zmotoryzowana, tradycyjnie już wyruszy spod stacji benzynowej w Płoni o godzinie 12.00 w dniu meczu i również tradycyjnie na trasie przejazdu zorganizowane będzie w Przytocznej ognisko z kiełbaskami. No to jedziemy :D mam jeszcze takie pytanie, czy mozna jechać na własna rękę bo jaki jest sens wyjeżdżać już o 12??




Jak będziesz miał szczęscie to zrozumiesz to na rondzie w Gorzowie:D



A skąd ja miałem wiedzieć że pojedziemy przez Gorzów. Myślałem że pojedziemy przez Stargard Suchań i Choszczno.



aaaa2 aaaa2 aaaa2


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7707 dni

*




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:18
Powtorzyc nie tak odlegle czasy... jesien 2001
Pamietam jak nasi zaczeli przeskakiwac przez plot na strone Amici a tam panika... tylko nikt nie chcial nikogo lac poprostu juz nie miescilismy sie. Spiker blagalnym glosem wzywal miejscowych aby sie posuneli bo "...przeciez musimy sie jakos pomiescic..."


Obrazek jpg wstawiony na forum


Kto nie pije ten donosi....
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:20

  Pogoń1948 napisał:  

  tarpan napisał:  

  Pogoń1948 napisał:  
Od środy w salonie sportowym LOTTO przy ulicy Piłsudskiego w Szczecinie będzie można nabywać bilety na bardzo atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie Amica Wronki – Pogoń Szczecin. Cena biletu wynosi 15 PLN. Przy zakupie należy wpisać się na listę - podać imię, nazwisko i numer PESEL.
Grupa zmotoryzowana, tradycyjnie już wyruszy spod stacji benzynowej w Płoni o godzinie 12.00 w dniu meczu i również tradycyjnie na trasie przejazdu zorganizowane będzie w Przytocznej ognisko z kiełbaskami. No to jedziemy :D mam jeszcze takie pytanie, czy mozna jechać na własna rękę bo jaki jest sens wyjeżdżać już o 12??




Jak będziesz miał szczęscie to zrozumiesz to na rondzie w Gorzowie:D



A skąd ja miałem wiedzieć że pojedziemy przez Gorzów. Myślałem że pojedziemy przez Stargard Suchań i Choszczno.



No teraz to już zwariowałem:D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:28
Droga przez Gorzów jest krótsza (198 km) ale dosyć niebezpieczna a droga przez stargard suchań choszczno przebiega podobnie jak linia kolejowa ale jakośc drog fatalna i jest troche dłuższa.

Pociąg do Wronek: Szczecin Główny 14.05 we Wronkach o 15.58 a powrót o 21 a w Szczecinie 22.48.


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7980 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:36
Pogoń1948, hehe ale tak naprawde wyjazd do wronek pod zadym pozorem nie jest niebezpieczny czym by to nie bylo no chyba ze sam...


Pogoń To My!
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:43

  matek napisał:  
Pogoń1948, hehe ale tak naprawde wyjazd do wronek pod zadym pozorem nie jest niebezpieczny czym by to nie bylo no chyba ze sam...



No czasem witają nas tubylcy z Gorzowa, wiadomo ronda nie da się ominąć i oni otym wiedzą;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 16:47

  matek napisał:  
Pogoń1948, hehe ale tak naprawde wyjazd do wronek pod zadym pozorem nie jest niebezpieczny czym by to nie bylo no chyba ze sam...


Wyjazd nie , ale tak jak Tarpan mówił Czasem tubylcy z gorzowa dają o sobie znać.


MKSfazi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 17:20
Na wyjezdzie do Godziska kolesiom ktorzy jechali samochodem w Gorzowie wyskoczyla ekipa i przywalila sztacheta w auto tak ze mial dosc duze wgniecenie a jeszcze na szczescie wczesniej kuzyn siedzial w oknie i dobrze sie sie schowal bo inaczej byloby po nim.
PS.Jedzmy jak najwiekasz ekipa zeby pobic rekord z 2001 roku.


A mnie jarają na meczu Pogoni race...racaracaracaracaraca
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 17:26

  MKSfaza napisał:  
Na wyjezdzie do Godziska kolesiom ktorzy jechali samochodem w Gorzowie wyskoczyla ekipa i przywalila sztacheta w auto tak ze mial dosc duze wgniecenie a jeszcze na szczescie wczesniej kuzyn siedzial w oknie i dobrze sie sie schowal bo inaczej byloby po nim.
PS.Jedzmy jak najwiekasz ekipa zeby pobic rekord z 2001 roku.




No bo taktojest jak ktoś się upiera zeby nie jechac z grupą...;)


"CSWD" i to się nie zmieni....
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7980 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 17:29
Paulina zgadza sie;) i wlasnie dlatego napisalem jesli samemu :D


Pogoń To My!
Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7024 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 17:33
Jedzie ktoś tym pociągiem o 14.05 ??


"1948 & 1916"
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 16/05/2005 17:38
A zapomnialem dodac... jak ktos ma wolne miejsce to pisac na gg: 4650427 :)

Pozdrawiam.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005