Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Jedziemy do Wronek. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7034 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/08/2005 20:48
Szukam 4 miejsc w busie lub samochodzie. 509996307 lub gadu. Z kasa nie bedzie problemu.


"1948 & 1916"
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7552 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/08/2005 21:03
Tez sie wszyscy budza na ostatnia chwile.. Btw. gdyby ktos przypadkiem chcial sie zabrac z 'malego' miasteczka w Wielkopolsce zaczynajacego sie na P. to niech da znac. Trzy miejsca czekaja..


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
kamyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7847 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/08/2005 21:57
siema, nie wiecie moze czy we wronkach bedzie mozna nabyc ticket??????


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/08/2005 21:58

  kamyk napisał:  
siema, nie wiecie moze czy we wronkach bedzie mozna nabyc ticket??????



W Szczecinie nabyto 400 biletów pozostała pula została odesłana do Wronek i będzie można kupić na miejscu ticket :D. Była już o tym mowa wcześniej.


P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7114 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 18:34
Witam.Szukam wolnego miejsca dla 1 lub 2 osob w aucie lub busie.Jesli ktos ma wolne miejsca to prosze o kontakt. GG - 3979320 lub tel. kom.- 501028560.


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Kibic z Wlkp.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 18:36
Czesc!! jestem kibicem z Pogoni z Wlkp. jezdze na wszystkie mecze w ktorych gra Pogon w moim regionie. Wiem ze jedzie do wronek spora grupa kibicow i chcialbym wiedziec w jakich sektorach bedziecie siedziec.
pozdro


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 18:39

  Kibic z Wlkp. napisał:  
Czesc!! jestem kibicem z Pogoni z Wlkp. jezdze na wszystkie mecze w ktorych gra Pogon w moim regionie. Wiem ze jedzie do wronek spora grupa kibicow i chcialbym wiedziec w jakich sektorach bedziecie siedziec.
pozdro



hmmm w sektorze gosci bodajze H1,H2 i podobno czesc pod dachem:o dziwne pytania zadajesz.


www.sectorshop.net
Kibic z Wlkp.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 18:41
podobno do wronek jedzie 1300 kibicow ze szczecina wie watpie w to zeby sie wszyscy zmiescili w 2 sektorach!!
pozdro


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 18:54

  Kibic z Wlkp. napisał:  
podobno do wronek jedzie 1300 kibicow ze szczecina wie watpie w to zeby sie wszyscy zmiescili w 2 sektorach!!
pozdro



Pewnie bedzie tak jak ostatnio, czesc kibicow przejdzie na nastepny sektor.A co do liczby przekonamy sie na miejscu.


www.sectorshop.net
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 19:07

  Czarny85 napisał:  

  Kibic z Wlkp. napisał:  
Czesc!! jestem kibicem z Pogoni z Wlkp. jezdze na wszystkie mecze w ktorych gra Pogon w moim regionie. Wiem ze jedzie do wronek spora grupa kibicow i chcialbym wiedziec w jakich sektorach bedziecie siedziec.
pozdro



hmmm w sektorze gosci bodajze H1,H2 i podobno czesc pod dachem:o dziwne pytania zadajesz.



podejrzana sprawa.......:P:P:P


Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni

****




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 20:20

  Kibic z Wlkp. napisał:  
Czesc!! jestem kibicem z Pogoni z Wlkp. jezdze na wszystkie mecze w ktorych gra Pogon w moim regionie. Wiem ze jedzie do wronek spora grupa kibicow i chcialbym wiedziec w jakich sektorach bedziecie siedziec.
pozdro



Skoro jeździsz na wszystkie mecze w Twoim regionie, to chyba powinieneś już wiedzieć ;)


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
jano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 20:24

  Kibic z Wlkp. napisał:  
podobno do wronek jedzie 1300 kibicow ze szczecina wie watpie w to zeby sie wszyscy zmiescili w 2 sektorach!!
pozdro



Jesssssu....człowieku skąd sie zerwałes napewno nie z Wronek....nie wiesz że kibice Pogoni zasiądą na sektorach H1, H2 , G i F


cycek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6834 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 23:22
UWAGA kibole ze Szczecina - poczyniliśmy na naszym stadionie inwestycje żebyście znowu nie narobili takiego burdelu jak ostatnio. Wejście jest przbudowane i już wam tak do śmiechu nie będzie. I powinni was obciążyć w ogóle za te zniszczenia.

Wronki rulez.


Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6996 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 23:25

  cycek napisał:  
UWAGA kibole ze Szczecina - poczyniliśmy na naszym stadionie inwestycje żebyście znowu nie narobili takiego burdelu jak ostatnio. Wejście jest przbudowane i już wam tak do śmiechu nie będzie. I powinni was obciążyć w ogóle za te zniszczenia.

Wronki rulez.



to byl wasz psi obowiazek zeby wejscie bylo jak DLA LUDZI a nie jak dla karaluchow!


dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 19/08/2005 23:32

  cycek napisał:  
UWAGA kibole ze Szczecina - poczyniliśmy na naszym stadionie inwestycje żebyście znowu nie narobili takiego burdelu jak ostatnio. Wejście jest przbudowane i już wam tak do śmiechu nie będzie. I powinni was obciążyć w ogóle za te zniszczenia.

Wronki rulez.



Jurgen ? :D


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7917 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 20/08/2005 00:03

  DzeM napisał:  

  cycek napisał:  
UWAGA kibole ze Szczecina - poczyniliśmy na naszym stadionie inwestycje żebyście znowu nie narobili takiego burdelu jak ostatnio. Wejście jest przbudowane i już wam tak do śmiechu nie będzie. I powinni was obciążyć w ogóle za te zniszczenia.

Wronki rulez.



Jurgen ? :D



zapewne, napinacz rodem z Wronek. Ami powinni oddać za bilet, bo nikt nie chcial go do kontroli i za straty moralne których doswiadczyłam 10 minut po rozpoczęciu meczu stojąc zamiast na stadionie i ogladac mecz przed plotem...


"CSWD" i to się nie zmieni....
dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 20/08/2005 01:53

  cycek napisał:  
UWAGA kibole ze Szczecina - poczyniliśmy na naszym stadionie inwestycje żebyście znowu nie narobili takiego burdelu jak ostatnio. Wejście jest przbudowane i już wam tak do śmiechu nie będzie. I powinni was obciążyć w ogóle za te zniszczenia.

Wronki rulez.



no ty pewnie najwiecej czyniles osiolku...wsadz leb w dupe i siedz juz cicho...cieciu rozumiesz


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7297 dni

**




Odp: Jedziemy do Wronek. - 20/08/2005 02:34

  cycek napisał:  
UWAGA kibole ze Szczecina - poczyniliśmy na naszym stadionie inwestycje żebyście znowu nie narobili takiego burdelu jak ostatnio. Wejście jest przbudowane i już wam tak do śmiechu nie będzie. I powinni was obciążyć w ogóle za te zniszczenia.

Wronki rulez.



codziennie rano budze sie z przekonaniem ze mnie nic na tym necie juz nie zaskoczy... i jak zwykle sie myle buhaha


POGOŃ SZCZECIN!
MaT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 20/08/2005 09:20

  Cytat:  
codziennie rano budze sie z przekonaniem ze mnie nic na tym necie juz nie zaskoczy... i jak zwykle sie myle buhaha



Na Internecie wszystko jest mozliwe ... ;)


kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 20/08/2005 09:47
tak na marginesie mialem sen ze Pogo wygrala z Amica 2-1 :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005