Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Jedziemy do Wronek. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 03/08/2005 22:33

  Vicek napisał:  
Bo jestes wielka pizda i nie zabieraj sie za wyjazdy tylko idz sobie muszelki zbierac na plazy . Kurwa wyjazdy sa dla powazny7ch ludzi a nie dla pizd takich jak ty power .



hahahaha zbierać muszelki !!!!!!!!


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6985 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 03/08/2005 22:47
przejaw rasizmu dla mniej rozgarnietych ? oh..


Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 03/08/2005 22:49

  maks napisał:  

  Vicek napisał:  
Bo jestes wielka pizda i nie zabieraj sie za wyjazdy tylko idz sobie muszelki zbierac na plazy . Kurwa wyjazdy sa dla powazny7ch ludzi a nie dla pizd takich jak ty power .



hahahaha zbierać muszelki !!!!!!!!



Ogólnie kosmiczny debiut na FORUM. Chyba Ty nie uważasz się za poważnego człowieka ? :)
Vicek-twój poziom jest żenujący...


Adriano
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 03/08/2005 23:57
Dobra dziewczyny KONIEC Srania... znowu przedszkole sie zaczyna


"To że nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego..."

"Pijmy piwo, jedzmy Śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie"

"Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga stu procent"
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7167 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 04/08/2005 13:11

  Vicek napisał:  
Bo jestes wielka pizda i nie zabieraj sie za wyjazdy tylko idz sobie muszelki zbierac na plazy . Kurwa wyjazdy sa dla powazny7ch ludzi a nie dla pizd takich jak ty power .



hauhaua muszelki zbierac ... huauha
Wyjazd dla powaznych ludzi ? a powazny czlowiek musi miec skonczone 18 lkat ? sorry panowie juz nie jezdze na wyjazdy nie jestem powazny ... ;O


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7297 dni

**




Odp: Jedziemy do Wronek. - 04/08/2005 14:13

  Vicek napisał:  
Bo jestes wielka pizda i nie zabieraj sie za wyjazdy tylko idz sobie muszelki zbierac na plazy . Kurwa wyjazdy sa dla powazny7ch ludzi a nie dla pizd takich jak ty power .



a ty jestes jakis kurwa lepszy? nie wydaje mi sie jak sie w jakis smieszny sposob napinasz


POGOŃ SZCZECIN!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 04/08/2005 14:13
W związku z planowaną transmisją w Canal+, mecz Amica-Pogoń rozegrany zostanie w niedzielę 21 sierpnia o godzinie 19.30.

Sprzedaż biletów na ten mecz rozpocznie się w poniedziałek 8 sierpnia od godziny 10.00 w kasie klubowej przy ulicy Karłowicza 28.
W związku z modernizacją sektora dla przyjezdnych, Amica przeznaczyła dla szczecińskich kibiców 1300 biletów w cenie 15 i 20 PLN.


RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 04/08/2005 14:41

  Vicek napisał:  
Bo jestes wielka pizda i nie zabieraj sie za wyjazdy tylko idz sobie muszelki zbierac na plazy . Kurwa wyjazdy sa dla powazny7ch ludzi a nie dla pizd takich jak ty power .



Zbastuj trochę. Żal mi takich ludzi, którzy myślą, że są nie wiem czym, że mogą wszystko. :|
Trochę szacunku:) To jest żałosne. Szkoda, że jestem nie poważnym człowiekiem, bo nie jeżdze na wyjazdy i w ogóle. Na dwóch byłem, ale to za mało zeby być powaznym ?


mks1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6947 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 04/08/2005 15:46
vicek picek ile ty masz lat 12 czy 13 ? bo twoje wypowiedzi na to wskazuja :-/ uspokuj sie bo jestes zalosny....


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 04/08/2005 16:15
zaluzcie sobie taki temat : ILE UZYTKOWNICY FORMUM MAJA LAT

i w temacie bedziemy zgadywac ile kto ma lat a puzniej ten ktos sie bedzie przyznawal....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7658 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 04/08/2005 16:24
Hehehe dobre, a ja proponuje zalozyc dla nich osobne forum "dziecięce" niech sie chlopaki tam ponapinają :D Pozdro!


Pogoń Szczecin MKS!
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7297 dni

**




Odp: Jedziemy do Wronek. - 04/08/2005 20:44

  Arturo napisał:  
Hehehe dobre, a ja proponuje zalozyc dla nich osobne forum "dziecięce" niech sie chlopaki tam ponapinają :D Pozdro!



a ja proponuje przestac w kolejnych postach powtarzac to samo ;) topic nie jest o tym


POGOŃ SZCZECIN!
bodzio997
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6848 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 05/08/2005 21:11

  Vicek napisał:  
Bo jestes wielka pizda i nie zabieraj sie za wyjazdy tylko idz sobie muszelki zbierac na plazy . Kurwa wyjazdy sa dla powazny7ch ludzi a nie dla pizd takich jak ty power .



Drogi małolacie (Vicku). Przestań klnąć i idź się czymś zajmij albo do roboty w kamieniołomach to może zmądrzejesz.Szkoda że znieśli chipy bo może nie wpuścili by ciebie na stadion. Mecze są do oglądania a nie po to by pójść i się lać. Twoje wypowiedzi pokazują jedynie że jesteś zwyczjnym prostakiem z osiedla i na poważny to ty nie jesteś.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7200 dni

*




Odp: Jedziemy do Wronek. - 05/08/2005 22:14

  bodzio997 napisał:  

  Vicek napisał:  
Bo jestes wielka pizda i nie zabieraj sie za wyjazdy tylko idz sobie muszelki zbierac na plazy . Kurwa wyjazdy sa dla powazny7ch ludzi a nie dla pizd takich jak ty power .



Drogi małolacie (Vicku). Przestań klnąć i idź się czymś zajmij albo do roboty w kamieniołomach to może zmądrzejesz.Szkoda że znieśli chipy bo może nie wpuścili by ciebie na stadion. Mecze są do oglądania a nie po to by pójść i się lać. Twoje wypowiedzi pokazują jedynie że jesteś zwyczjnym prostakiem z osiedla i na poważny to ty nie jesteś.



Tak abstrahujac od tego vicka to bardzo zagadkowy masz nick Kręci oczyma hmmm


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7658 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 05/08/2005 22:50
bardzo zagadkowy :D


Pogoń Szczecin MKS!
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 06/08/2005 00:41

  bodzio997 napisał:  

  Vicek napisał:  
Bo jestes wielka pizda i nie zabieraj sie za wyjazdy tylko idz sobie muszelki zbierac na plazy . Kurwa wyjazdy sa dla powazny7ch ludzi a nie dla pizd takich jak ty power .



Drogi małolacie (Vicku). Przestań klnąć i idź się czymś zajmij albo do roboty w kamieniołomach to może zmądrzejesz.Szkoda że znieśli chipy bo może nie wpuścili by ciebie na stadion. Mecze są do oglądania a nie po to by pójść i się lać. Twoje wypowiedzi pokazują jedynie że jesteś zwyczjnym prostakiem z osiedla i na poważny to ty nie jesteś.



odpowiedz bardzo adekwatna do Twojego nicku i avataru ;) generalnie zawiało komendą ;)


bodzio997
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6848 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 06/08/2005 14:56
wieje to od ciebie. oczywiście smrodem kolejny małolacie na tym forum. drogie dzieci! idźcie do piaskownicy odreagować a nie normalnym ludziom przeszkadzacie w oglądaniu meczu.
NORAMLNI


bodzio997
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6848 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 06/08/2005 14:58
odpowiedź na komentarz "Bartka"


x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7139 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 06/08/2005 15:01

  bodzio997 napisał:  
odpowiedź na komentarz "Bartka"



Ogarnij to co robisz mozesz zrobic cytat albo edytowac twego posta .....a ogolnie przypominam ze temat to Jedziemy do Wronek przestanmy pisac kto jest malolat, dziecieka itp. baby W temacie szkoda ze niebedzie mnie w Szczecinie byla by szansa pojechac ......pozdro


Szczecińska albo Zadna
olo84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8233 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 06/08/2005 15:01
bodzio997 wiesz ze jest cos takiego jak edycja postow ???
A po twoim nicku i sygnaturze widac ze jestes policyjnym konfidentem :]


Swój cel widzę, do przodu idę i choćbyś chciał, nie podetniesz skrzydeł...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005