Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Jedziemy do Wronek. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 18:52

  lolek napisał:  

bilety są tylko na miesjca siedzące i za miejsce siedzące płacę (takie są we Wronkach)!!! Kupiłem bilet i nie chce by jakiś cwaniaczek zajął mi miejsce mimo że tego biletu nie kupił! jak go nie stać na bilet to niech nie zajmuje miejsca



twój nick mówi o Tobie całą prawdę ;)


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 19:04

  lukas86 napisał:  
Czy wie ktoś,ile mniej więcej sprzedano do tej pory biletów??



a co ca ciecie kupuja bilety do wronek ?!

bylem tam 5 razy i nigdy nie mialem biletu a na meczu bylem zawsze.... wyluzujcie i nie traccie pieniedzy


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7462 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 19:15

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  lolek napisał:  

  seeedzik napisał:  

Twoim tokiem rozumowania skoro kupujesz bilet do tramwaju to tez masz miejsce siedzace bo takie sa w tramwaju ??
Jedz juz do tych Wronek i zajmij sobie miejsce, przynajmniej glupot nie bedziesz bazgrolil.



tylko że jak wejdziesz do tramwaju bez biletów to może ciebie skasować kanar!
na stadionie nie!
chodzi mi też o to (bo bywały takie sytuacje na różnych meczach itp.) że nie starczy miejsc dla tych co kupili bilety bo zajmią je kibice których na bilet nie stać i go nie kupili (zamiast wydawać po drodze na piwsko)



A ja ci powiem cienki lolku bolku, ze cie znajde i na pewno nie bedziesz siedzial :]



Jadac dalej twoim tokiem rozumowania - kanara spotkalem w zyciu 2 razy, raz mialem bilet, za drugim razem nie i wiesz jaka jest roznica ?? zadna, ino posiedzialem w autobusie 10 min dluzej, nie kazdy ma hajs zeby dac na dojazd (albo i nie dac :] ) i jeszcze na bilet i co w zwiazku z tym, ma nie jechac bo go nie stac ?? liczy sie to ze posiwecasz swoj czas dla druzyny, ze bedziesz z nia zawsze tam ...
PS Jesli chcesz sobie siedziec i ogladac mecz to lepiej oddaj bilet komus innemu.
PS 2. A jesli chcesz sie czegos nauczyc, to jak Vasyl napisal, nie bedziesz siedzial, tylko stoj obserwuj i ucz sie od innych a moze beda z ciebie ludzie.


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 19:23

  lolek napisał:  

  dziki napisał:  

  lolek napisał:  

  Kryniu567 napisał:  

  lolek napisał:  
strona oficllna Amicy Wronki. Bilety!!!

Tak propos biletów to kto się nie załapie to niech wejdzie z gospodarzami. Najlepiej grupą. Ci kibice Amici to prędzej będą się nas bać niż my ich. Przecież tam zawsze jest piknikowa atmosfera!!!

bilety można zarezerwowac na stronie oficjalnej Amicy Wronki http://sport.amica.com.pl. U góry jest też link



z czego ty afere robisz !? zawsze bilety można kupić przed meczem w kasie



dziwne że co innego mówią organizatorzy!
w każdym ogłoszeniu na stronach Pogoni jest napisane: kibice gości nie będą mogli kupić wejściówek na miejscu!!!



czlowieku nie sraj zarem ja tam biletu nie kupuje a wejsc wejde napewno .....takze nie stresuj ssie



no niestety. bo gdybyś miał zapłacić za bilet to byś wogóle nie pojechał. potem zajmujesz uczciwym kibicom miejsca na sektorze.
mam nadzieję że organizatorzy wyłapią takich cwaniaczków jak ty.
PO BILET IDŹ NA KARŁOWICZA ALBO NIE JEDŹ DO WRONEK!!!



czlowieku nie bedziesz mi dytkowal czy mam jechac czy nie takze kontroluj ruchy warga bo mam w dupie twoje nic nie znaczace zdanie


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 19:25
aha i jescze jedno...tak dla twojej wiadomosci kretynie....stac mnie na bilet


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
Mielu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 21:23
przestancie sie szczypac dziewczyny !!!!!!!!

INWAZJA NA WRONKI !!!!!! JAZDAAAA !!!

PORTOWCY TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


FAN
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7297 dni

**




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 22:56

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  lolek napisał:  

tylko że jak wejdziesz do tramwaju bez biletów to może ciebie skasować kanar!
na stadionie nie!
chodzi mi też o to (bo bywały takie sytuacje na różnych meczach itp.) że nie starczy miejsc dla tych co kupili bilety bo zajmią je kibice których na bilet nie stać i go nie kupili (zamiast wydawać po drodze na piwsko)



A ja ci powiem cienki lolku bolku, ze cie znajde i na pewno nie bedziesz siedzial :]



buhaha


POGOŃ SZCZECIN!
komun
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 23:02

  dziki napisał:  

  lolek napisał:  

  dziki napisał:  

  lolek napisał:  

  Kryniu567 napisał:  

  lolek napisał:  
strona oficllna Amicy Wronki. Bilety!!!

Tak propos biletów to kto się nie załapie to niech wejdzie z gospodarzami. Najlepiej grupą. Ci kibice Amici to prędzej będą się nas bać niż my ich. Przecież tam zawsze jest piknikowa atmosfera!!!

bilety można zarezerwowac na stronie oficjalnej Amicy Wronki http://sport.amica.com.pl. U góry jest też link



z czego ty afere robisz !? zawsze bilety można kupić przed meczem w kasie



dziwne że co innego mówią organizatorzy!
w każdym ogłoszeniu na stronach Pogoni jest napisane: kibice gości nie będą mogli kupić wejściówek na miejscu!!!



czlowieku nie sraj zarem ja tam biletu nie kupuje a wejsc wejde napewno .....takze nie stresuj ssie



no niestety. bo gdybyś miał zapłacić za bilet to byś wogóle nie pojechał. potem zajmujesz uczciwym kibicom miejsca na sektorze.
mam nadzieję że organizatorzy wyłapią takich cwaniaczków jak ty.
PO BILET IDŹ NA KARŁOWICZA ALBO NIE JEDŹ DO WRONEK!!!



czlowieku nie bedziesz mi dytkowal czy mam jechac czy nie takze kontroluj ruchy warga bo mam w dupie twoje nic nie znaczace zdanie



ty glapie jak jezdzisz tylko do wronek to sie nie udzielaj bo predzej czy pozniej zlapie cie na stadionie i cie rozerwe!ja tych wyjazdow troche mam nigdy biletu nie kupilem i nie KUPIE


WYTRAWNY MELANZOWNIK
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 14/08/2005 23:02
Jak tak srasz o te swoje zasrane miejsca to wyjedź wcześniej niż inni na mecz rozbij sobie namiot na trybunach a napewno nikt ci tego miejsca nie zajmnie


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7654 dni

**




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 01:14

  lolek napisał:  


bilety są tylko na miesjca siedzące i za miejsce siedzące płacę (takie są we Wronkach)!!! Kupiłem bilet i nie chce by jakiś cwaniaczek zajął mi miejsce mimo że tego biletu nie kupił! jak go nie stać na bilet to niech nie zajmuje miejsca



Lolek nie naleze do ludzi ktorzy obrazaja innych na necie ale teraz to rozjebales mnie na maksa. Widac ze o wyjazdach to ty nie wiele wiesz. Jak dla mnie jestes debilem miesiaca... ba nawet roku. Nie rob se lepiej wiekszej wiochy... Wasc koncz i wstydu oszczedz dla siebie...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7932 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 02:22

  lolek napisał:  
bilety są tylko na miesjca siedzące i za miejsce siedzące płacę (takie są we Wronkach)!!! Kupiłem bilet i nie chce by jakiś cwaniaczek zajął mi miejsce mimo że tego biletu nie kupił! jak go nie stać na bilet to niech nie zajmuje miejsca



farsa... :/


Po życia kres!
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 08:13

  Bart1987 napisał:  

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  lolek napisał:  

tylko że jak wejdziesz do tramwaju bez biletów to może ciebie skasować kanar!
na stadionie nie!
chodzi mi też o to (bo bywały takie sytuacje na różnych meczach itp.) że nie starczy miejsc dla tych co kupili bilety bo zajmią je kibice których na bilet nie stać i go nie kupili (zamiast wydawać po drodze na piwsko)



A ja ci powiem cienki lolku bolku, ze cie znajde i na pewno nie bedziesz siedzial :]



buhaha



Domowe przedszkole wyszystkie dzieci kocha i chce bśmy także kochali je troche ...


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*****




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 09:36
Lolek - WYPIERDALAJ LESZCZYKU!!!
ps.tak jetsem moderatorem i niepotrafie sie zachowac, a gwiazdki dostalem za chamstwo....


Sami przeciw wszystkim!!!
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 10:28

  Patyk napisał:  
Lolek - WYPIERDALAJ LESZCZYKU!!!
ps.tak jetsem moderatorem i niepotrafie sie zachowac, a gwiazdki dostalem za chamstwo....



spojrz od ilu dni jestes na forum hehe Pozro !


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*****




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 10:36

  malolat_ps napisał:  

  Patyk napisał:  
Lolek - WYPIERDALAJ LESZCZYKU!!!
ps.tak jetsem moderatorem i niepotrafie sie zachowac, a gwiazdki dostalem za chamstwo....



spojrz od ilu dni jestes na forum hehe Pozro !



diabel_smiechdiabel_smiechdiabel_smiech


Sami przeciw wszystkim!!!
dziki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 11:18
satanista;D


DLA ZIOMÓW BRAT..DLA FRAJERNI KONFIDENT
M4ks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7035 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 13:10
elo, wiecie czy dzisiaj tez mozna kupic bilety? bo jak wiadomo dzisiaj swieto ;p


Mielu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 14:12
wie ktos moze czy w dniu mecz z groclinem bedzie mozna takze zakupic bilecik do wronek???


FAN
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 14:36

  M4ks napisał:  
elo, wiecie czy dzisiaj tez mozna kupic bilety? bo jak wiadomo dzisiaj swieto ;p




  Józek napisał:  
wie ktos moze czy w dniu mecz z groclinem bedzie mozna takze zakupic bilecik do wronek???



widze ze do was i tak nic nie dotrze.....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Florek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 15/08/2005 15:20

  Patyk napisał:  

  malolat_ps napisał:  

  Patyk napisał:  
Lolek - WYPIERDALAJ LESZCZYKU!!!
ps.tak jetsem moderatorem i niepotrafie sie zachowac, a gwiazdki dostalem za chamstwo....



spojrz od ilu dni jestes na forum hehe Pozro !



diabel_smiechdiabel_smiechdiabel_smiech



Ciekawe ile lolek ma lat ??

666 Magiczna liczba :P


Pogoń Szczecin
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005