Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Jedziemy do Wronek. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 10:26

  Alchim napisał:  
To chyba jest kilkakascie osob ktore mogloby sie tym zajac nie tylko ja mam problem z dojazdem....niestety niemam takich mozliwosci jak wy ale gdybym tylko mial odrazu bym sie tym zajal nawet wynajal autokary....i nie stresuj sie tak to nie mialo byc zgryzliwe.....:D



o jakich mozliwosciach mowisz??
idziesz do biura podrozy ---> wynajmujesz autokar ---> płacisz kaucje (ubezpieczenie) ----> dajesz ogłoszenie o wolnych miejscach w autokarze ---> podajesz cene przejazdu ---> jedziecie -----> wracacie -----> zdajesz autokar i pokrywasz ewentualne straty jakie znalazły się w autokarze, zarówno ze strony wrogich kibiców (wybite szyby po kamionce idt.), jak i swoich ;)
mozesz nawet zarobic na tym, a moze duzo starcic!!
a może własnie czekasz na kogoś kto to zaltwi - placisz ---> wsiadasz ---> wysiadasz ----> a reszta Cie nie martwi - wiec po co tyle hałasu robisz?


Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7917 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 10:44
Nie moge już czytać tego smęcenia....załatwcie, zróbcie etc.etc. Abstrachując od wybijanych szyb, uszkodzonych świetlówek, śmietniczek i innych ewentualnych kosztów...CZy PAnowie z MW nie mają prawa mieć życia prywatnego?? CZy muszą być na zawołanie kibiców?? Jest pociąg ŹLE - bo za ciasno, bo tłoczno,bo niewygodnie, bo ludzie w większej grupie to stado bydła...Nie mapociągu też ŹLE, bo to , bo tamto....Jak ktoś chce jechać to pojedzie, choćby miał stanąć na głowie i się zapożyczyć, więc błagam Was ograniczcie te lamenty, bo wysiadam...


"CSWD" i to się nie zmieni....
Mayday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8014 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 10:45

  Alchim napisał:  
To chyba jest kilkakascie osob ktore mogloby sie tym zajac nie tylko ja mam problem z dojazdem....niestety niemam takich mozliwosci jak wy ale gdybym tylko mial odrazu bym sie tym zajal nawet wynajal autokary....i nie stresuj sie tak to nie mialo byc zgryzliwe.....:D



to kurwa idz sobie zalatw busa...chyba ze chlopcze nie potrafisz...ja pi***e....pomocy....:(


Życie nie składa się z oddychania...Tylko z chwil które zapierają dech w piersiach
Alchim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 11:10
Ale rozpetalem wojne:D:D:D Tylko czekalem az zaczna mnie jechac....spoko mam jak jechac tylko bylem ciekaw reakcji:) alezz ostroooo


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*****




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 11:20

  Alchim napisał:  
Ale rozpetalem wojne:D:D:D Tylko czekalem az zaczna mnie jechac....spoko mam jak jechac tylko bylem ciekaw reakcji:) alezz ostroooo



To przykozaczyles....jestes super, hiper mega prowokatorem....Wszystkich oszukales...Plus za akcje
.........................LESZCZ


Sami przeciw wszystkim!!!
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 12:02
kurwa musze zapłacic 55 zł za bilet na pociąg ale damy rade :]


PS
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7543 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 12:18

  Alchim napisał:  
Ale rozpetalem wojne:D:D:D Tylko czekalem az zaczna mnie jechac....spoko mam jak jechac tylko bylem ciekaw reakcji:) alezz ostroooo



Dobre :D

Wie ktoś może czy mamy jakąś określoną liczbę biletów ?


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 12:33

  stahu napisał:  

Wie ktoś może czy mamy jakąś określoną liczbę biletów ?



z dobrze poinformowanych źródeł ;) wiem, że nie ma żadnych ograniczeń (oczywiście w miarę rozsądku) , działacze Amiki gotowi są przyjąć naprawdę sporą grupę kibiców


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7717 dni

*




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 12:40

  Cobra_S napisał:  

  stahu napisał:  

Wie ktoś może czy mamy jakąś określoną liczbę biletów ?



z dobrze poinformowanych źródeł ;) wiem, że nie ma żadnych ograniczeń (oczywiście w miarę rozsądku) , działacze Amiki gotowi są przyjąć naprawdę sporą grupę kibiców



Po ostatnich meczach miejscowych bedzie pewnie nie wiecej niz 1000 tak wiec bedzie sporo miejsca ;)


Kto nie pije ten donosi....
Alchim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 12:44

  Patyk84 napisał:  

  Alchim napisał:  
Ale rozpetalem wojne:D:D:D Tylko czekalem az zaczna mnie jechac....spoko mam jak jechac tylko bylem ciekaw reakcji:) alezz ostroooo



To przykozaczyles....jestes super, hiper mega prowokatorem....Wszystkich oszukales...Plus za akcje
.........................LESZCZ



Alezz to niemiala byc PROWOKACJA i nikogo niechcialem oszukac.........chcialem zobaczyc jaka atmosfera panuje na tym Forum bo dopiero jestem tu 3 dniiii cale 3 dni a tu widze jedno slowo nie tak i wszyscy sie rzucaja jaki to ze mnie malolat itp....dziwne to troche ale chyba tak lubicie zeby kazdy sie bal cZy szanowal....no niewiem jak to jest z wami:P:P:P:P czekam na OSTRE odpowiedziii hehe jak zawsze..


Derian
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7064 dni

*




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 12:50

  Alchim napisał:  

  Patyk84 napisał:  

  Alchim napisał:  
Ale rozpetalem wojne:D:D:D Tylko czekalem az zaczna mnie jechac....spoko mam jak jechac tylko bylem ciekaw reakcji:) alezz ostroooo



To przykozaczyles....jestes super, hiper mega prowokatorem....Wszystkich oszukales...Plus za akcje
.........................LESZCZ



Alezz to niemiala byc PROWOKACJA i nikogo niechcialem oszukac.........chcialem zobaczyc jaka atmosfera panuje na tym Forum bo dopiero jestem tu 3 dniiii cale 3 dni a tu widze jedno slowo nie tak i wszyscy sie rzucaja jaki to ze mnie malolat itp....dziwne to troche ale chyba tak lubicie zeby kazdy sie bal cZy szanowal....no niewiem jak to jest z wami:P:P:P:P czekam na OSTRE odpowiedziii hehe jak zawsze..




forum nie jest miejscem do przeprowadzania żadnych badań socjologicznych więc się trochę ogarnij. widać że lubisz pieprzyć byle co patrząc na ilość postów napisaną w ciągu 3 dni...


Alchim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 13:20
Co wy macie z tym nabijaniem postow dostalem nawet ostrzezenie za nabijanie postow a poco mam nabijac sobie posty? bez sensu...a co do ``ilosci`` moich postow wq ciagu 3 dni...jest to spowodowane wczorajszym meczykiem sprawdz sobie na dziale Wisla - Pogon 1-0 jak jeszcze jeszcze przezywalo sie troche w trakcie meczu to odrazu sie pisalo...nabijac posty tez cos na FORUm. mecz.pl jestem od roku i tam mam ok. 1000 postow ale czy ktos na to uwage zwraca?? stary wyluzuj wszystkim nam chodzi o to zeby bylo dobrze wiec ja koncze te tak to mowisz ``glupie`` teksty a ty zakoncz te pouczenia...tyle


Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7917 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 13:36

  Alchim napisał:  

  Patyk84 napisał:  

  Alchim napisał:  
Ale rozpetalem wojne:D:D:D Tylko czekalem az zaczna mnie jechac....spoko mam jak jechac tylko bylem ciekaw reakcji:) alezz ostroooo



To przykozaczyles....jestes super, hiper mega prowokatorem....Wszystkich oszukales...Plus za akcje
.........................LESZCZ



Alezz to niemiala byc PROWOKACJA i nikogo niechcialem oszukac.........chcialem zobaczyc jaka atmosfera panuje na tym Forum bo dopiero jestem tu 3 dniiii cale 3 dni a tu widze jedno slowo nie tak i wszyscy sie rzucaja jaki to ze mnie malolat itp....dziwne to troche ale chyba tak lubicie zeby kazdy sie bal cZy szanowal....no niewiem jak to jest z wami:P:P:P:P czekam na OSTRE odpowiedziii hehe jak zawsze..




A jak dla mnie były to konkretne zarzuty pod kontem konkretnych osób....Czytaj zwalanie czarnej roboty na innych...proponuje Cio żebys się nie tłumaczył, bo zwyczajnie się motasz i nadal...nabijhasz posty;)


"CSWD" i to się nie zmieni....
FFU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 14:14
Ban dla tego calego Alchima. ( z ksywka to tez niezle podjechal)


I bedzie spokojnie.


f.c. Świnoujscie
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7990 dni

***




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 14:21

  Cytat:  
Disco Terrorist napisal: Dla mnie debil miesiaca - kto jest za?



Ja jestem za bez dwoch zdan;)


Pogoń To My!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8331 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 14:23

  FFU napisał:  
Ban dla tego calego Alchima. ( z ksywka to tez niezle podjechal)


I bedzie spokojnie.



chlopiec z neostrada, mission impossible.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 14:31

  Mq napisał:  

  FFU napisał:  
Ban dla tego calego Alchima. ( z ksywka to tez niezle podjechal)


I bedzie spokojnie.



chlopiec z neostrada, mission impossible.



zmienne IP itp:D sa plusy tego badziewia:)


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 14:58
na liscie do wronek narazie 106 osob ;](sorki za blad :))

Ostatnio edytowany przez: kaktus, 18 maja 2005, 15:23 [1 raz(y)]


Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7034 dni




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 15:17

  kaktus19 napisał:  
na liscie do wronek narazie 16 osob ;]



Jak ja byłem to było 55.


"1948 & 1916"
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni

****




Odp: Jedziemy do Wronek. - 18/05/2005 15:25
mam propozycje dla wszystkich osob, ktore by chcialy jechac, a nie maja swojego transportu, zamiast biadolic i pierdolic glupoty na forum, spotkajcie sie o 20:00 dzisiaj na czacie Pogoni i obgadajcie wszystkie sprawy co i jak, moza akurat uda wam sie skombinowac jakis busik, albo dwa...nie ma co czekac na gotowe,

ps. koles mi mowil, ze za 14 osobowego busa w 2 strony 500zl, to wychodzi ok. 35zl od osoby wiec na pewno mniej niz za bilet weekendowy na pociag,
pozdro


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005