Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 22:17

  kibicMKS napisał:  
proponuje zamknac ten post ... co niektorzy kloca tu sie miedzy oba.nie bardzo wiem po co.skonczy sie sezon i wyrobnik odejdzie.proponuje mu odpuscic i go olac kompletnie.kyo chce niech mu klaszcze,ale przetac juz go wygwizdywac.wy tu sie drapiecie miedzy soba,a on to czyta i sie z was smieje,czy o to wam chodzi ... mysle,ze nie.



podzielam zdanie. koleś osiągnął swoje, wg tego czy mówisz źle czy dobrze, byle by byc na świeczniku. niestety, daliśmy sie wziąć pod włos. ignorowanie będzie bardziej bolało, bo wpierdol i tak mu nikt nie da, a to by go tylko ruszyło. latem i tak tu juz go nie będzie, wiec albo radykalna sprawa, albo czas wrzucić luz.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

****




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 19/03/2012 21:25
A ja uważam że jak mu zostanie odpuszczone to prezesi gotowi przedłużyć z nim kontrakt po awansie. Sotirović ch. c. w. d.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 24/04/2012 16:43
Spacerovic masz swoich najwspanialszych kibiców Śląska:

Warto także przytoczyć ciekawą sytuację jaka miała miejsce na trybunach. Na początku spotkania wrocławscy kibice dopingowali jeszcze swój zespół. Po kilkudziesięciu minutach zaczęli z co poniektórzy piłkarzy szydzić. Oberwało się obecnemu na tym meczu Franciszkowi Smudzie, a także Orestowi Lenczykowi, który z uporem maniaka wystawia w pierwszym składzie Jarosława Fojuta, a ten notabene miał udział przy straconej w końcówce bramce. Warto zaznaczyć, że Śląsk z Fojutem w składzie nie wygrywa. Skończyło się tym, że po końcowym gwizdku piłkarze usłyszeli "Śląsk to my, a nie wy!". Można to spuentować tak, że skoro zawodnicy na boisku robią sobie z przyjezdnych kibiców, mówiąc kolokwialnie, jaja, to samo zrobili z piłkarzy kibice.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*****




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 24/04/2012 17:57
a teraz tobie co??
jak ich pilkarzyny zasluzyly to dostaly wrzuty...akurat tu jakies "dopiekanie" jakiemus leszczowi w ten sposob to nieporozumienie..zajmij sie ukladaniem taktyki


Sami przeciw wszystkim!!!
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4480 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 25/04/2012 08:59
Oszczać pacjenta, w czerwcu już go tu nie będzie,szkoda tylko że to pupil Tarasia i Zwoliński za dużo nie pogra o ile wogóle pogra..


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005