Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Fresh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5382 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 15:06
Podobno bardzo dobry przyjaciel Vuk'a

Obrazek jpg wstawiony na forum


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 17:33
KFC dzisiaj strzelił dwie bramki.

Jak myślicie? Ktoś mu obiecał kubełek za każdego gola? Jeśli tak, to może będziemy mieli króla strzelców :D


EDIT: Vuk Sotirović czwartym bramkarzem Pogoni
kolana

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 3 marca 2012, 18:16 [1 raz(y)]


piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 20:04
dobrze tam v.pl ogarnelo gadam z zwolakiem i mowi "nieee, vuk nic nie stzrelil, bramki stzrelali mosnikov i golla"


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4439 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 22:09
Vuk to juz jest taki kultowy u nas jak kiedys byl na necie Rasiak :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 22:59

  Bzyku napisał:  



Myślę, że gdyby zamiast piłek latały kubełki to by dosłownie tam latał i każdy wyjął :D Parady by KFC w różnych pozach" Na Twistera, na Kukurydze, na Polędwiczkę":D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 23:17
Obrazek jpg wstawiony na forum


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 23:23
a u nas na forum jest słynny Kamil (Kamilos czy jak tam) wielki fan Vuka ? obecnie robi furorę na facebooku w obronie jego

pozwole sobie zacytować

"Jesteście pojebani pisząc żle o zawodniku dumy pomorza jestesie kibicami sukesu gdzie byliście na poczadku rundy , gdyby nie VUK Pogoń była by 4 lub 5 VUK ma 100 procent racji i bardzo dobrze robi mowiąc o takich kibicach VUK SZACUNECZEK U NORMALNYCH KIBICÓW"

"Człowieku jak ja chodziłem na Pogoń to ty waliłes w pieluchy Śmieszy mnie to ze tyracie Vuka trzeba być pierd...... gdyby nie Vuk Pogoń byla by max 4 w tabeli a jezeli chodzi o KFC to chyba ci gól skacze ze VUKA stać na kubełek , widac gołym okiem ze co nie którzy kibice to Dumy Pomorza to dzieciaki"

"Żal mi nie których kibiców sukcecu trzeba być pierd...... aby robic złą atmosfewre wobec piłkarza DUMY POMORZA myśle ze chyba za dobrze dzieje się w klubie . gdzie byli kibice na poczadku rundy , nie wspomne co sie działo na dolcanie gwizdząć na SASALA jak dla mnie to chore to jest nie do pomyslenia zeby tak kiedyś było na stadionie w Szczecinie , ci co jadą na piłkarzy POGONI to buraki"

:)


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 04/03/2012 07:19

  Junior napisał:  
a u nas na forum jest słynny Kamil (Kamilos czy jak tam) wielki fan Vuka ? obecnie robi furorę na facebooku w obronie jego

pozwole sobie zacytować

"Jesteście pojebani pisząc żle o zawodniku dumy pomorza jestesie kibicami sukesu gdzie byliście na poczadku rundy , gdyby nie VUK Pogoń była by 4 lub 5 VUK ma 100 procent racji i bardzo dobrze robi mowiąc o takich kibicach VUK SZACUNECZEK U NORMALNYCH KIBICÓW"

"Człowieku jak ja chodziłem na Pogoń to ty waliłes w pieluchy Śmieszy mnie to ze tyracie Vuka trzeba być pierd...... gdyby nie Vuk Pogoń byla by max 4 w tabeli a jezeli chodzi o KFC to chyba ci gól skacze ze VUKA stać na kubełek , widac gołym okiem ze co nie którzy kibice to Dumy Pomorza to dzieciaki"

"Żal mi nie których kibiców sukcecu trzeba być pierd...... aby robic złą atmosfewre wobec piłkarza DUMY POMORZA myśle ze chyba za dobrze dzieje się w klubie . gdzie byli kibice na poczadku rundy , nie wspomne co sie działo na dolcanie gwizdząć na SASALA jak dla mnie to chore to jest nie do pomyslenia zeby tak kiedyś było na stadionie w Szczecinie , ci co jadą na piłkarzy POGONI to buraki"

:)




Ten koleś jest niedorozwinięty umysłowo więc po co się takim pajacem przejmować :)


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 04/03/2012 09:54
wiec o co chodzi na v.pl pisze ze 2 bramki spacerowicz a mi wiadomo na 100% ze strzelil golla i mosnikov ...


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 04/03/2012 09:55
jestesie kibicami sukesu...gdyby nie VUK Pogoń była by 4 lub 5

1 miejsce


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
jonny90
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 04/03/2012 10:55
wlasnie ja tak samo na poczatku w relacji widzialem bramki Mosnikova i Golli potem na 90minu patrze 2 spacerowicza wracam na oficjalna i widze 2 spacerowicza cos mi tu smierdzi :P


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 04/03/2012 11:02

  eJay napisał:  
jestesie kibicami sukesu...gdyby nie VUK Pogoń była by 4 lub 5

1 miejsce



przed meczem z Termalicą ten śmieć pisał zupełnie inaczej. Chorągiewka jakich wiele - ktoś ma jego zdjęcie ?


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 04/03/2012 12:11
Co wy sie jakims dzieckiem internetu przejmujecie.Olac frajera


,,Vi är överallt,,- POGON
chtwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6713 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 04/03/2012 13:11

  eJay napisał:  
jestesie kibicami sukesu...gdyby nie VUK Pogoń była by 4 lub 5

1 miejsce



http://www.facebook.com/profile.php?id=100001728414202 slynny kamilos w pelnej okazalosci...


Szacunek dla Braci - Pogarda dla frajerów
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6198 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 04/03/2012 13:45

  Bzyku napisał:  



Ze wstawaniem miał kłopoty to musieli obraz przyspieszać hihi


Bukowe
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5826 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 17:43
Oświadczenie Vuka


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:02

  thomithomass napisał:  



Jeszcze mogło by się ukazać oświadczenie kto strzelił w końcu te bramki w sparingu z Olimpikiem Donieck

:D


PS 1948
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:03
Strasznie sztucznie to oświadczenie wygląda mając na uwadze to jak w poprzednich wywiadach/wypowiedział brzmiał. Niemniej lepsze to niż w ogóle - pewnie zarząd mu kazał coś takiego wystosować (albo sami napisali). Niech się ogarnie z zachowaniem w następnej rundzie/sezonie - to będzie najlepszymi przeprosinami.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:04
Vuk'u mamy na Ciebie serdecznie wyjebane! Dziekuje dobranoc!


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Cooler
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:04
Ech, te chorągiewki... Przy najbliższej nadarzającej się okazji powinniśmy odpowiednio Vuka "pozdrowić" i pokazać, co sądzimy o takich, jak on.


Sursum corda!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005