Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 02/03/2012 13:49

  reclaimenn napisał:  

  Pirotechnik amator napisał:  
Chyba czegoś nie wiem - w jaki sposób Małecki wojuje z kibicami Wisły?



bardziej chyba z trenerem z tego co słyszałem...



Kibicó Wisły wysyłał na Cracovie ale nie wiem dokłądnie o co chodizło.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6441 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 02/03/2012 13:56

  xxjarek05xx napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Pirotechnik amator napisał:  
Chyba czegoś nie wiem - w jaki sposób Małecki wojuje z kibicami Wisły?



bardziej chyba z trenerem z tego co słyszałem...



Kibicó Wisły wysyłał na Cracovie ale nie wiem dokłądnie o co chodizło.



Heh, wysyłał "tych gwiżdżących" dokładnie. Młyna się nie czepiał, co nie znaczy, że po ostatnich ekscesach kibice nie mają mu za złe odmówienia gry u Moskala.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 02/03/2012 14:28
Sasal chociaż ma dobry warsztat trenerski, też we wcześniejszych wywiadach jechał na kibiców.
Obraził się po meczu z Dolcanem. A "bałkańska" gwiazdeczka bierze z niego przykład.

Sasal: I to jest przykre. Zamiast świetnej atmosfery na boisku, mamy kibiców sukcesu, którzy są z drużyną tylko wtedy, gdy jej dobrze idzie.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 02/03/2012 14:56

  M.K 74 napisał:  
Sasal chociaż ma dobry warsztat trenerski, też we wcześniejszych wywiadach jechał na kibiców.
Obraził się po meczu z Dolcanem. A "bałkańska" gwiazdeczka bierze z niego przykład.

Sasal: I to jest przykre. Zamiast świetnej atmosfery na boisku, mamy kibiców sukcesu, którzy są z drużyną tylko wtedy, gdy jej dobrze idzie.



To, że w praktycznie każdym polskim klubie są kibice sukcesu to fakt. Fakt też, że jest ich zdecydowana większość. Tak było, jest i będzie i na to się nie poradzi.
Niech sobie trenerzy czy piłkarze na nich narzekają. Szkoda tylko, że nie potrafią docenić tych co przychodzą na każdy mecz i wrzucają wszystkich do jednego wora...


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5485 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 02/03/2012 15:37

  Radziu napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Pirotechnik amator napisał:  
Chyba czegoś nie wiem - w jaki sposób Małecki wojuje z kibicami Wisły?



bardziej chyba z trenerem z tego co słyszałem...



Kibicó Wisły wysyłał na Cracovie ale nie wiem dokłądnie o co chodizło.



Heh, wysyłał "tych gwiżdżących" dokładnie...



Tak, o tą sytuację mi chodziło.
Zapewne konfliktów na lini kibice a piłkarz jest więcej ale akurat ja znam tylko ten, i tak zresztą jest więcej różnic niż podobieństw między wieprzem a Małeckim.
Tylko przy okazji tamtego incydentu przypomnę:
..."W związku z pomeczowymi wypowiedziami zawodnika Patryka Małeckiego klub Wisła Kraków podkreśla, że każdy kibic, przychodzący na stadion przy ul. Reymonta 22 jest dla niego bardzo ważny. Zachowanie wszystkich pracowników klubu, a w szczególności piłkarzy, które niosą znamiona braku szacunku dla kibiców, są w klubie traktowane jako najwyższe przewinienia dyscyplinarne. Wisła Kraków przeprasza wszystkich kibiców, którzy poczuli się urażeni słowami Patryka Małeckiego po meczu z Lechią Gdańsk - czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu."...
A u nas chowanie głowy w piasek i profesjonalizm pełną gębą.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 02/03/2012 15:48

  Orangutan napisał:  

  Radziu napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Pirotechnik amator napisał:  
Chyba czegoś nie wiem - w jaki sposób Małecki wojuje z kibicami Wisły?



bardziej chyba z trenerem z tego co słyszałem...



Kibicó Wisły wysyłał na Cracovie ale nie wiem dokłądnie o co chodizło.



Heh, wysyłał "tych gwiżdżących" dokładnie...



Tak, o tą sytuację mi chodziło.
Zapewne konfliktów na lini kibice a piłkarz jest więcej ale akurat ja znam tylko ten, i tak zresztą jest więcej różnic niż podobieństw między wieprzem a Małeckim.
Tylko przy okazji tamtego incydentu przypomnę:
..."W związku z pomeczowymi wypowiedziami zawodnika Patryka Małeckiego klub Wisła Kraków podkreśla, że każdy kibic, przychodzący na stadion przy ul. Reymonta 22 jest dla niego bardzo ważny. Zachowanie wszystkich pracowników klubu, a w szczególności piłkarzy, które niosą znamiona braku szacunku dla kibiców, są w klubie traktowane jako najwyższe przewinienia dyscyplinarne. Wisła Kraków przeprasza wszystkich kibiców, którzy poczuli się urażeni słowami Patryka Małeckiego po meczu z Lechią Gdańsk - czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu."...
A u nas chowanie głowy w piasek i profesjonalizm pełną gębą.



Zagadnąłem kiedyś Sasala na jednym z treningów, mówiąc o zachowaniu "bałkańskiej" gwiazdy wobec kibiców. W odpowiedzi usłyszałem:
-Spokojnie Panowie, jemu to przejdzie. Wszystko ucichnie i będzie ok.
Jednak widać po wywiadzie 2X45.com.pl ten frajerzyna Vuk jeszcze bardziej się panoszy.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 06:33
za ofi:

Vuk oczywiście i nam zrobił w Turcji psikusa. Tym razem jednak nie do końca mu się udało, bo byliśmy czujni. Kawalarzu, jeśli to czytasz: widzieliśmy, jak chowałeś kamerę w krzaki. Następnym razem bardziej się postaraj :-)!


Dowcipny ten Vuk że ho ho. Następnym razem to sam się schowa w krzaki, żeby nie trenować. Bo opierdalać to on się umie!


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5009 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 10:24
Apropo Specorowicza i jego negatywnego zdania na temat Nas kibiców, inny Nasz były zawodnik i też obcokrajowiec ferdinand Chifon ma inne zdanie: (...) Największe sukcesy, wicemistrzostwo Polski, odniosłem z Pogonią. Pogoni oddałem sporo serca. Bardzo szanuję szczecińskich kibiców, bo na każdym spotkaniu potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę. Oni zasługują na sukcesy i grę zespołu w ekstraklasie. W Szczecinie mieszka też moja córka." Zawodnik do tej pory mówi pozytywnie o swoim byłym klubie, choc wcale nie musi.


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5497 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 12:28
Gadu gadu a Spacerowicz dwie bramki w sparingu strzelił jak na razie . Widać otyłość mu pomaga .


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 12:56
Pewnie go nie kryli bo mysleli ze knur do pilki i tak nie dobiegnie ,a tu zonk.


,,Vi är överallt,,- POGON
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:03
Co do bramek Sotirovicia nie byłbym taki pewny czy to on te bramki strzelił. Śledziłem relację na bieżąco i było napisane że pierwszą bramkę po dobitce głową strzelił Mosnikov a przy drugiej piękną asystą popisał się Sotirović a bramkę strzelił Wojtek Golla. ??? Podejrzewam że Sotirovicovi mogli przypisać 2 bramki w celu polepszenia stosunków na linii piłkarz-kibice.


PS 1948
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:08
Na pewno dobrze śledziłeś?

43 min. GOL! Pogoń prowadzi już 2:0 Znów skutecznością popisał się Vuk Sotirović i bramkarz FK Olimpik musiał po raz drugi wyciągać piłkę z siatki.

42 min. GOL! W końcu.. Strzał Wojtka Golli dobijał głową Vuk Sotirović i mamy 1:0 dla Portowców!

A zresztą - chuj w niego.

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 3 marca 2012, 13:13 [1 raz(y)]


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:13
mniejsza z tym - niech spier** z Pogoni (oby jak najszybciej)


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:15
Misiek tak jak mówiłem wyczuwam wałek , nazwisko Sotirovicia zostało wstawione w miejsce Mosnikova i tekst przy drugiej bramce został trochę zmieniony. Nie wiem może ktoś kto relacjonował ten sparing niedowidzi albo się zagapił poszedł do kibla i ktoś mu źle powiedział strzelców bramek albo to jawna manipulacja ja odświeżałem stronę co chwila i mówię co było napisane w danym momencie.

Edit. Nie tylko ja to zauważyłem komentarz z 90minut.pl cytuję: na Pogoni pisza ze gole strzelili Mosikov i Golla ;D ktos tu klamie ;D


PS 1948
piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:17
kfc 2 gole :o


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5938 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:20
moge potwierdzic. sledzilem relacje live na ofi i bylo podane ze bramki Mosnikowa i Golli. dopiero po meczu zmienili.


Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5461 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:21

  zach-pom napisał:  
Misiek tak jak mówiłem wyczuwam wałek , nazwisko Sotirovicia zostało wstawione w miejsce Mosnikova i tekst przy drugiej bramce został trochę zmieniony. Nie wiem może ktoś kto relacjonował ten sparing niedowidzi albo się zagapił poszedł do kibla i ktoś mu źle powiedział strzelców bramek albo to jawna manipulacja ja odświeżałem stronę co chwila i mówię co było napisane w danym momencie.

Edit. Nie tylko ja to zauważyłem komentarz z 90minut.pl cytuję: na Pogoni pisza ze gole strzelili Mosikov i Golla ;D ktos tu klamie ;D




Taak kolega mam racje... tez śledziłem relacje , po końcowym gwizdku sędziego zmienili nazwisko strzelca ;/


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:24
Też było w trakcie relacji, że Zwoliński wszedł za Lewandowskiego a za 20 minut, że Lewandowski sam na sam nie wykorzystał :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:27
Ktoś wie do kiedy ten bałkański wesołek z KFC ma kontrakt że się jeszcze go nie pozbyli? Szkoda że nie przyszedł do Pogoni Szczecin Cieśliński może by wtedy wyleciał z klubu ten fan Śląska Wrocław


PS 1948
Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5938 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 03/03/2012 13:31

  zach-pom napisał:  
Ktoś wie do kiedy ten bałkański wesołek z KFC ma kontrakt że się jeszcze go nie pozbyli? Szkoda że nie przyszedł do Pogoni Szczecin Cieśliński może by wtedy wyleciał z klubu ten fan Śląska Wrocław



podpisal roczny kontrakt wiec do konca sezonu


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005