Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 10:41
Debil to mało powiedziane jeśli to prawda co napisali w tym wywiadzie. Teraz Pogoń będzie szła na ekstraklasę i pewnie frekwencja będzie dużo większa, to się przekona jak ludzie mu podziękują za takie wywiady. Troch to przypomina historie Drumlaka ten też kiedyś wypowiadam się o kibicach będąc w mieście Kraków. No i gdzie ten Drumlak teraz jest ?


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 10:44
Jak już kiedyś pisałem, jeszcze żaden piłkarz w historii naszego klubu nie był takim ulubieńcem. Oj będzie miał wesołą rundę ten nasz śmieszny piłkarzyk :)


Better dead than red!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 10:50
A moze by tak mejle do administracij z pytaniem o przyzwolenie na krytyke kibicow przez tlustego paczka?


,,Vi är överallt,,- POGON
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 11:01
W sobotę kupiłem karnet na "12" w kasie zapomnieli mnie poinformować że stanę się celebrytą i będą mnie pokazywać w telewizji :D :D :D Właśnie Vuk mnie uświadomił że już od 15 lat lansuje się na stadionie z kumplami po szalu. Zajebisty marketing chłop robi klubowi.


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 11:03
Jestem w szoku. Po takim wywiadzie powinna nastąpić zdecydowana reakcja zarządu. Po co klub robi kampanie, żeby kibice przychodzili na stadion, skoro zawodnik daje wywiady i jedzie po kibicach. Granda.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 11:40
Jaki tam mejl jest do tych najwyzszych?


,,Vi är överallt,,- POGON
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 17:10
Fajnie ze daliscie newsa na glownej o tlustej parowie.Wiecej osob sie dowie co o kibicach mysli tlusty czwartek


,,Vi är överallt,,- POGON
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 17:52

  Radziu napisał:  
Jestem w szoku. Po takim wywiadzie powinna nastąpić zdecydowana reakcja zarządu. Po co klub robi kampanie, żeby kibice przychodzili na stadion, skoro zawodnik daje wywiady i jedzie po kibicach. Granda.



W klubie nic nie wiedzieli o tych przemyśleniach Vuka na stronie 2X45. To zostali uprzejmie poinformowani, w postaci wydrukowanego w całości artykułu i przekazanego na ręce kierownika drużyny.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
SMN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4447 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 18:16
Skoro on taki chętny do kibiców Śląska to niech wypier**** do nich .... !!!


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 18:26
Nosz k.... to facet ma tupet niech spieprza stad skad przyjechal jak mu sie tu tak nie podoba


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2012 18:32
Vók Mruk - wypierdalaj do Śląska


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 19:26
Wypad do Wrocławia, podobno etat się zwolnił w KFC. Choć kto wie, czy jeszcze lepszym kierunkiem nie byłby płockie kluby nocne w duecie z Piotrkiem ?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 19:46
Na bank widać że procenty buzują w żyłach.[img=http://www.radio.bialystok.pl/files/index/image/f/12/z/7d8ed12ae0cfd665c987c0fdf649891a]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8184 dni

**




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 20:34
Wielu z nas jest z Pogonia od kilku, kilkunastu lub kilkudziesieciu lat. A on kim jest? Przecietny pilkarzyna, ktory wszedzie sieje ferment. Niech wypierdala robic paly chlopakom z Wroclawia. Tam nie ma kibicow sukcesu i od zawsze super frekwencja i miazdzacy doping.


1948
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 20:42

  Steryd napisał:  
Tam nie ma kibicow sukcesu i od zawsze super frekwencja i miazdzacy doping.



i zajebiste oprawy!!! a ich zawsze było więcej na stadionie bo częściej w telewizji byli, no nie? :D

ta parówka to się nadaje na testera wyrobów drobimexu a nie profesjonalnego piłkarza pobierającego ze szczecińskiej kasy gruby hajs


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 21:58
Kup karnet obejrzy Vuka...nowego króla w kapciach !



Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6049 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 22:09

  Hasor napisał:  
ta parówka to się nadaje na testera wyrobów drobimexu a nie profesjonalnego piłkarza pobierającego ze szczecińskiej kasy gruby hajs



Od drobimexu to Hasor, sio mają dobre wyroby, może niech testuje pasztet z profi? :P

Tak się zastanawiam czy aby owego wywiadu do rzecznika nie wysłać prasowego Pogoni.

Ostatnio edytowany przez: Bengoro, 20 lutego 2012, 22:26 [1 raz(y)]


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 22:32
Tak przy okazji zapytam, czy wiadomo coś na temat prezentacji zespołu?


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
W.ZPY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5841 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 23:17
Jebać cwela, nikt nie chce zeby podchodził. Co swoje dostanie na wiosne, a teraz niech wygrzewa swoja brudna dupe w Turcji.


Pyrzyce tylko granatowo- bordowe !
Andzia trzymaj się!!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni

***




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 20/02/2012 23:21

  Bengoro napisał:  

  Hasor napisał:  
ta parówka to się nadaje na testera wyrobów drobimexu a nie profesjonalnego piłkarza pobierającego ze szczecińskiej kasy gruby hajs



Od drobimexu to Hasor, sio mają dobre wyroby, może niech testuje pasztet z profi? :P

Tak się zastanawiam czy aby owego wywiadu do rzecznika nie wysłać prasowego Pogoni.



I co rzecznik zrobi? Przekaże trenerowi, który co? Pogrozi palcem? Ściągnięcie Vuka było błędem i autor tej decyzji powinien się z niej tłumaczyć, bo ani na Vuku się na zarobi, ani punktów w tabeli nie przybędzie, a na trybuny ściągnie jedynie tych, z parciem na szkło. My tu sobie będziemy gadać, a Vuk nadal na swoim telefonie przyklejonym do ręki będzie grał w swojego pokera i opierdzielał niewinne kelnerki w KFC.

W sparingu złożył się do przewrotki? starczy mu wysiłku na pół rundy.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005