Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:05

  zach-pom napisał:  

  thomithomass napisał:  



Jeszcze mogło by się ukazać oświadczenie kto strzelił w końcu te bramki w sparingu z Olimpikiem Donieck

:D



hehe :)

a oświadczenie faktycznie trochę sztuczne, wymuszone... Naprawdę przeprosić będzie mógł grą


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:14

  thomithomass napisał:  



Ciekawe jak to było.

Wzywa Smolny Vuka do swojego gabinetu.
- Musisz przeprosić kibiców, bo nie bedziesz miał życia na meczach. Kibice Cie nie lubią i nie kupią karnetów.
- Ja je Srbija, ja nie przepraszu. Ślunsk Breslau jest gut weltmeister von Polen.
Na te słowa wpada do gabinetu Sasal z kubełkiem Classic powiększonym o 3 Hot Wingsy i sałatke ( w końcu Spacerovic się musi zdrowo odżywiać).
- Tera to je inna rozmowa... Ja ich przepraszu za kubliczka.

Vuk, ja tam w Twoją szczerosć nie wierzę.

Ostatnio edytowany przez: Radziu, 5 marca 2012, 18:22 [1 raz(y)]


piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:22
http://www.pogononline.pl/index.php/news/12982

DEBIL -.-


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:35
Zmiękła mu fajka ale niestety na opinie pracuje się całokształtem, a nie tylko jedną wypowiedzią wyrażającą skruche


mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6262 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:48
a tam , mnie przekonał:D


=ZDR=
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 18:58

  thomithomass napisał:  




tak po prawdzie to mam go w dupie. Niech pokaże na wiosnę, że cokolwiek potrafi oprócz wpier***nia żarcia z KFC.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5449 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 19:05
Na tą chwilę myślę, że nie ma co specjalnie po nim jechać. Trzeba spokojnie poczekać te ponad 2 tygodnie i zobaczyć co zagra (o ile w ogóle zagra). Jeśli napisał to sam, to dobrze że zrozumiał swój błąd, jeśli mu ktoś kazał to napisać to i tak widnieje tam jego nazwisko. Się ukorzył, więc nie ma co się nad nim pastwić tylko spokojnie trzeba poczekać na rozwój wydarzeń.

Post nie ma na celu obrony Vuka. Najlepszym wyjściem z sytuacji moim zdaniem byłoby opuszczenie przez niego Szczecina.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 19:38
+ wreszcie jest jakaś reakcja na ten smród wokół "pana KFC"
- średnia wiarygodność tej reakcji, bardziej wygląda to marketingowe działanie


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4860 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 19:49
Nie wierze w ani jedno jego słowo!


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 19:57

  pogonifan napisał:  
Na tą chwilę myślę, że nie ma co specjalnie po nim jechać. Trzeba spokojnie poczekać te ponad 2 tygodnie i zobaczyć co zagra (o ile w ogóle zagra). Jeśli napisał to sam, to dobrze że zrozumiał swój błąd, jeśli mu ktoś kazał to napisać to i tak widnieje tam jego nazwisko. Się ukorzył, więc nie ma co się nad nim pastwić tylko spokojnie trzeba poczekać na rozwój wydarzeń.

Post nie ma na celu obrony Vuka. Najlepszym wyjściem z sytuacji moim zdaniem byłoby opuszczenie przez niego Szczecina.



Tutaj nie chodzi o to jak gra na boisku. Jakby nie powiedział tego co powiedział to nawet jakby dalej się pasł na boisku to byłby mi obojętny - ot po prostu słaby grajek.
Strzelone bramki na wiosnę tutaj nie pomogą. Tak samo jak nie pomogły te wirtualne w sparingu. W czerwcu wygasa jego kontrakt - mam nadzieję, że nie zostanie przedłużony.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 20:13
Cóż za szczera skrucha, nie ma co... Masz vuk oświadczenie zwrotne ---> http://w352.wrzuta.pl/audio/3blgFVp8J40/owypie_laj


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7036 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 20:48
I tu nalezy postawic kropke
dziekuje dobranoc:):)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6540 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 20:58
Dla mnie sprawa prosta.
Nasz bohater dostał polecenie od szefostwa aby przeprosić za swoje słowa.
Chciał czy nie chciał, musiał to zrobić i tyle.
Szczerości tutaj nie widzę bo taki perfidny charakterek pokazał już w niejednym klubie.

On najprawdopodobniej i tak nie rozumie, że to co odwalał i prezentował w zeszłej rundzie to powinien siedzieć cicho i jest ostatnim w drużynie który może się w ogóle wypowiadać.
Oświadczenie raczej powinno być wydane przez niego na temat jego beznadziejnej formy i to zaraz po zakończeniu rundy.

Niestety jest chyba jedynym zawodnikiem z obecnego składu który mnie tak mocno denerwuje. Żeby wypowiadać się o kibicach trzeba samemu coś sobą reprezentować na boisku. Jego zarozumiałość wychodzi na wyższy poziom...

A co do chorągiewek to niestety prawda. Ale to dotyczy każdego klubu piłkarskiego w Polsce, łącznie z Pogonią. Jeśli on uważa za ideał Śląsk to tym bardziej nie mam pytań... Jak przejdą taką drogę jak Pogoń, od początku, to możemy podjąć rozmowę...


Amat victoria curam
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 21:57
Ważniejszy niż on jest awans, jednych jego słowa przekonają innych nie, ale i tak awans jest najważniejszy.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 22:43
dla mnie takie przeprosiny naprawde by byly wiarygodne jak by powiedzial to przed meczem z piastem do mikrofonu lub przy wywiadzie dla tv Pogoń.jesli to naprawde jest szczere i prawdziwe jego oswiadczenie to zrobil maly krok do przodu,bo jak na razie tylko sie cofal.jesli udowodni na boisku,ze bedzie walczyl i zostawi duzo zdrowia na boisku wiekszosc kibicow mu wybaczy,ale musi dlugo na to zapracowac.bedzie pod obserwacja wiekszosci kibicow .mimo wszystko zycze mu,zeby zmadrzal,bo to bedzie korzysc dla wszystkich,lacznie z nim.


Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5939 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 23:08
ehh dobrze ze klub narescie pokazal troche profesjonalizmu w tej kwestii choc wiadomo ze takie przeprosiny sa sztuczne.

Teraz czekam tylko na filmik PogonTV z dwoma magicznymi trafieniami Vuka :P


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6175 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 05/03/2012 23:23

  Rolo napisał:  
ehh dobrze ze klub narescie pokazal troche profesjonalizmu w tej kwestii choc wiadomo ze takie przeprosiny sa sztuczne.

Teraz czekam tylko na filmik PogonTV z dwoma magicznymi trafieniami Vuka :P



Otóż to klub na 100% ma zarejestrowane na wideo bramki to niech udowodnią nam że te gole w meczu z Olimpikiem Donieck zdobył rzeczywiście Sotirović.


PS 1948
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7396 dni

****




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 00:07
Śmiać mi się chcę z tego jak nie którzy wierzą w to, że ta parówa z jugosławii szczerze przeprasza.
Tym bardziej dziwne jest to, że on obraził Nas kibiców, a nie którzy już piszą, żeby dać mu szanse !? Chuja mu dać ! Kurwa co za błazenada..Niech wypierdala i to najlepiej prosto z tej Turcji.


MW'03
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 00:29
Wiadomo ze nie musimy go odrazu lubiec,wybaczac itp.Przeprosil pod presja zarzadu czy nie to i tak wiekszosc z nas ma na to wyjebane ale...poki wydal oswiadczenie mozemy na razie wstrzymac sie z cisnieciem go.Nie potrzebne sa nam teraz jakies wojny czy psucie atmosfery bo i po co.Poprostu olac go.My skupmy sie na dopingu i atmosferze na meczach a on niech robi co chce byle przymknal gebe.Takie jest moje zdanie.Pozdro wariaty


,,Vi är överallt,,- POGON
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 00:55
Chuj mu w nerę. Dla mnie jest na równi z rockim i kaczorowskim. jebać całą trójkę.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.48 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005