Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Michał ( L )
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 00:58

  Pirotechnik amator napisał:  
Chuj mu w nerę. Dla mnie jest na równi z rockim i kaczorowskim. jebać całą trójkę.



nasz szczecinski Maciek Kaczorowski? a co nabroił xD


gdybym miał wybrać raz jeszcze to tylko Pogoń i tylko Szczecin
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 01:03
wyjeb tą eLkę ze swojego nicku lamusie, bo z Legią nie masz nic wspólnego.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4865 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 02:21
Czuję teraz że będzie robił Spacerovic jeszcze bardziej na złość. Wyobrażacie sobie sytuację że gdy strzeli bramkę(o ile mu się uda), całując herb Pogoni na koszulce, podbiega pod zegar! :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 03:00
Dlatego jak pisalem-olac frajera a my skupmy sie na czym innym.Szkoda na niego farbe z klawiatury scierac


,,Vi är överallt,,- POGON
everton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4442 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 10:54
Zamiast przeprosin moglby po prostu zamknac gebe, przestac pucowac sie do Slaska i zaczac zapierdalac - to duzo wiecej niz jakies oswiadczeniew internecie napisane na polecenie szefostwa :)


NSNO
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6975 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 06/03/2012 19:39
"Kiedy Turek nie rozumie czegoś w obcym języku, najczęściej odpowiada z automatu z uśmiechem: - yes sir. Tak robił również arbiter liniowy widoczny na zdjęciu. – A czy jak wrócimy do hotelu, zrobisz mi kebab? – zapytał dla żartu jeden z piłkarzy Pogoni. – Yes sir – odpowiedział uśmiechnięty sędzia."

No ciekawe który :D


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4865 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 07/03/2012 15:30
http://www.kibice.net/news/3212_Zwyciestwo_dla_kibicow.html

Super zachowanie piłkarzy Korony Kielce. Tak się żyje z kibicami "baranku" Vuku.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 01:57
Po tym meczu Vuk już pokazał, że zasługuje tylko na gwizdy i na to by zostać wyjebany.
Jeśli chciał by było mu jako tako zapomniane, to po meczu powinien bądź co bądź jednak podejść do kibiców, z których ostatecznie duża część biła mu brawo. Ale to już mniejsza z tym, bo tego nie robi od dawna. Dziś po prostu pokazał, że tą drużynę ma głęboko w dupie. Kiedy wszyscy piłkarze po meczu zebrali się na środku boiska on sobie łaził. Tacy ludzi psują wszystko od wewnątrz i jedyną dobrą metodą jest po prostu pozbycie się takiego grajka.


Superbrand
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4447 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 02:02
Jakbyś przeprosił, a później po raz któryś znowu dostawał gwizdy to ciekawe czy rzeczywiście miałbyś ochotę podchodzić do kibiców. To naprawde nie jest miłe jak na własnym stadionie dostaje się gwizdy. Jest jaki jest można nie bić mu braw ale gwizdy (po raz kolejny) to już wg mnie przesada.


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5832 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 02:07

  Superbrand napisał:  
Jakbyś przeprosił, a później po raz któryś znowu dostawał gwizdy to ciekawe czy rzeczywiście miałbyś ochotę podchodzić do kibiców. To naprawde nie jest miłe jak na własnym stadionie dostaje się gwizdy. Jest jaki jest można nie bić mu braw ale gwizdy (po raz kolejny) to już wg mnie przesada.



Naprawdę nie jest miłe to słuchanie od ziomka , który reprezentuje Twój klub , że jesteś kibicem sukcesu i że ty to nie to co kibic śląska

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa NIECH WYPIERDALA


Superbrand
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4447 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 02:13

  thomithomass napisał:  

  Superbrand napisał:  
Jakbyś przeprosił, a później po raz któryś znowu dostawał gwizdy to ciekawe czy rzeczywiście miałbyś ochotę podchodzić do kibiców. To naprawde nie jest miłe jak na własnym stadionie dostaje się gwizdy. Jest jaki jest można nie bić mu braw ale gwizdy (po raz kolejny) to już wg mnie przesada.



Naprawdę nie jest miłe to słuchanie od ziomka , który reprezentuje Twój klub , że jesteś kibicem sukcesu i że ty to nie to co kibic śląska

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa NIECH WYPIERDALA



Dobrze , ale przeprosił, więc można by się przynajmniej powstrzymać od gwizdów, wkońcu napewno nie pomaga to CAŁEJ drużynie. To tak samo jak sfochowwana nastolatka, która obraża się i koniec ! nie ma dyskusji.

P.s. nie bronie go bo też za nim nie przepadam ale staram się patrzeć obiektywnie.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4863 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 02:31
przeprosił bo mu kazano widzisz roznice ?...


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4865 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 05:31
Dziękował i przybijał piątki dzieciakom na rodzinnym. Oddał zaskoczonemu 8-letniemu chłopcu koszulkę. Zresztą po każdym meczu ściąga koszulkę i daje dzieciom. Ale i tak jest frajerem, nie zasługującym nosić Nasz herb na piersi.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7914 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 10:07
Podchodzenie Vuka pod sektory w tej sytuacji jest bez sensu. Dobrze że tego nie robi. Nie ma co psuć atmosfery. A dodatkowo napiszę, że jakby tak dobrze przeczytać to co było w tym wywiadzie, to trochę tam prawdy było. I może to niektórych boli najbardziej. Ja byłem na każdym meczu i wcale nie poczułem się urażony . Oczywiste jest że wszyscy piłkarze grający w kilku klubach mają różne wspomnienia kibiców i nie muszą się od razu pucować tym aktualnym. To, że powinien być bardziej wyważony to oczywiste, ale ja włazidupstwa nie lubię. Lepiej jak mówi co mysli.


21:37
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4450 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 10:25

  verte napisał:  
Podchodzenie Vuka pod sektory w tej sytuacji jest bez sensu. Dobrze że tego nie robi. Nie ma co psuć atmosfery. A dodatkowo napiszę, że jakby tak dobrze przeczytać to co było w tym wywiadzie, to trochę tam prawdy było. I może to niektórych boli najbardziej. Ja byłem na każdym meczu i wcale nie poczułem się urażony . Oczywiste jest że wszyscy piłkarze grający w kilku klubach mają różne wspomnienia kibiców i nie muszą się od razu pucować tym aktualnym. To, że powinien być bardziej wyważony to oczywiste, ale ja włazidupstwa nie lubię. Lepiej jak mówi co mysli.




W sumie to się z Tobą zgadzam. Ja również chodzę na każdy mecz i jako tako mnie tym jugol nie obraził ale...no właśnie :) Czasami lepiej jednak jest się wstrzymać z takimi komentarzami z jego strony - i tylko i wyłącznie dlatego gościa nie trawie.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

*****




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 10:30
Tylko tu jeszcze dochodzi jego osobiste podejscie. A skurwiel ma bardzo duze mniemanie o sobie i bardzo krytyczne wokol wszystkich.Kibicow Pogoni uwaza za "frajerow". Chocby strzelil 17 bramek, chocby rzodal dzieciom skarpeki , spodenki, koszulki czy buty...JEBAC KURWE!!!


Sami przeciw wszystkim!!!
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7914 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 10:52
Nie przesadzaj. Nie mówił nic o frajerach. Nabuzowano to co powiedział i stworzono atmosferę oblężonej twierdzy. Popatrz na frekwencję i zdjęcia np młyna z kolejnych meczy, porównaj to z wynikami i powiedz uczciwie czy Vuk trochę prawdy nie powiedział. A że jest pewny siebie to prawda. Nie zawsze to wada. Podejrzewam, że Ty też jesteś pewny siebie. I co z tego?
Generalnie zbyt wyolbrzymiono jego słowa.


21:37
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 11:04
Powiedzial co powiedzial, tego nie cofnie swoim "szczerym przepraszam". Nie jest to moj kumpel, ktoremu mam wybaczyc, bo zjebal misje. To, ze podpisal wczesniej napisane oswiadczenie nie zmienia jego sposobu myslenia. Osobiscie przestalem gwizdac na niego, bo to do niczego nie doprowadza, tylko do zlej atmosfery w druzynie, a Vuk bedzie gral czy to chcemy czy nie. Jedno wiem na pewno, chocby na kolanach sie przyczolgal pod 12, kurwie "piatki" nie przybije.


x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 11:19

  verte napisał:  
Nie przesadzaj. Nie mówił nic o frajerach. Nabuzowano to co powiedział i stworzono atmosferę oblężonej twierdzy. Popatrz na frekwencję i zdjęcia np młyna z kolejnych meczy, porównaj to z wynikami i powiedz uczciwie czy Vuk trochę prawdy nie powiedział. A że jest pewny siebie to prawda. Nie zawsze to wada. Podejrzewam, że Ty też jesteś pewny siebie. I co z tego?
Generalnie zbyt wyolbrzymiono jego słowa.



Dlaczego niektórzy tak bronią jakiegoś śmiecia, który zamiast zapierdalać ma problemy do kibiców. Gdyby to był jeszcze nasz wychowanek, który zrobił błąd i chciał to naprawić a to zwykły pajac który grając u nas jest w pracy i nikt go tu na sile nie trzyma my jesteśmy po części jego pracodawcami bo to dla nas gra, rzadko spotyka się sytuacje gdzie pracownik otwarcie krytykuje swojego szefa tym bardziej teraz kiedy robi się fajna atmosfera na Pogoń i awans. Vuk to cwel, który sieje ferment a wiadomo co trzeba z takimi robić.


Szczecińska albo Zadna
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 11:24
Ja sie w ogole zastanawiam na chuj ta dyskusja,.Juz od samego poczatku mowil otwarcie ze nie lubi tego miasta,ze sie nie cieszyz e tu gra. Marudzil i gral bardzo przecietnie a pozniej doszly wywiady oczerniajace NAS kibicow. niech sie pierdoli wielki gwiazdor


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005