Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Vuk przestań być królem w kapciach << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*****




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 11:50

  verte napisał:  
Nie przesadzaj. Nie mówił nic o frajerach. Nabuzowano to co powiedział i stworzono atmosferę oblężonej twierdzy. Popatrz na frekwencję i zdjęcia np młyna z kolejnych meczy, porównaj to z wynikami i powiedz uczciwie czy Vuk trochę prawdy nie powiedział. A że jest pewny siebie to prawda. Nie zawsze to wada. Podejrzewam, że Ty też jesteś pewny siebie. I co z tego?
Generalnie zbyt wyolbrzymiono jego słowa.



To ja Ci mowie, ze mowil...NIe w wywiadach.
Mozesz mi nie wierzyc, ale to co mowil poza wywiadami znacznie gorzej brzmi. Tak wiec i tak zastosowal cenzure.


Sami przeciw wszystkim!!!
Superbrand
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4448 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 11:54

  verte napisał:  
Nie przesadzaj. Nie mówił nic o frajerach. Nabuzowano to co powiedział i stworzono atmosferę oblężonej twierdzy. Popatrz na frekwencję i zdjęcia np młyna z kolejnych meczy, porównaj to z wynikami i powiedz uczciwie czy Vuk trochę prawdy nie powiedział. A że jest pewny siebie to prawda. Nie zawsze to wada. Podejrzewam, że Ty też jesteś pewny siebie. I co z tego?
Generalnie zbyt wyolbrzymiono jego słowa.



Chodzę na Pogoń od wielu lat, jak byłem młody to zapierdalałem na młynie, teraz siedzę na 8, i po 15 min gry ludzie zaczęli gwizdać w naszym sektorze, ogarnąłem tych, którzy byli wkoło. Ale wqrwiło mnie to na maxa, że po 15 min ludzie już gwiżdża zamiast dopingować...

"my jesteśmy jego pracodawcą itp" to jako jego "pracodawca" zastanów się czy warto psuć atmosferę w CAŁEJ drużynie gwiżdżac na niego.

P.s. dla przypomnienia ta "kurwa" zapewniła nam ważne 3 pkt w Poznaniu, więc chyba jakoś praccuje na swoją pensje.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5280 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 12:05
Mnie też nie zabolało to, że powiedział tak czy inaczej, ale nie zapominajmy, że cała Pogoń zawsze razem. Mówiąc to uraził wielu kibiców, czyli naszych braci po szalu.
Najbardziej mnie wkurwiło, że ta tłusta świnia weszła na boisko zamiast Zwolińskiego. Jest tak jak wszyscy przypuszczali.
Wielki chuj mu w dupę i niech wypierdala jak najszybciej.


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 12:22
Ja pier... odnosząc się do mej wcześniejszej wypowiedzi i jej skomentowania. Nie chodzi mi o jego podejście do kibiców, tylko o jego podejście do drużyny. Nas może mieć w dupie, ale kurwa jak wszyscy się cieszą na środku to wszyscy a nie że ten pajac sobie gdzieś łazi.


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 12:36

  Superbrand napisał:  

  verte napisał:  
Nie przesadzaj. Nie mówił nic o frajerach. Nabuzowano to co powiedział i stworzono atmosferę oblężonej twierdzy. Popatrz na frekwencję i zdjęcia np młyna z kolejnych meczy, porównaj to z wynikami i powiedz uczciwie czy Vuk trochę prawdy nie powiedział. A że jest pewny siebie to prawda. Nie zawsze to wada. Podejrzewam, że Ty też jesteś pewny siebie. I co z tego?
Generalnie zbyt wyolbrzymiono jego słowa.



Chodzę na Pogoń od wielu lat, jak byłem młody to zapierdalałem na młynie, teraz siedzę na 8, i po 15 min gry ludzie zaczęli gwizdać w naszym sektorze, ogarnąłem tych, którzy byli wkoło. Ale wqrwiło mnie to na maxa, że po 15 min ludzie już gwiżdża zamiast dopingować...

"my jesteśmy jego pracodawcą itp" to jako jego "pracodawca" zastanów się czy warto psuć atmosferę w CAŁEJ drużynie gwiżdżac na niego.

P.s. dla przypomnienia ta "kurwa" zapewniła nam ważne 3 pkt w Poznaniu, więc chyba jakoś praccuje na swoją pensje.



udał mu się jeden mecz w którym i tak nie błyszczał. jebać kurwę niech wypierdala.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni

**




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 13:05
Hehe byłem zadowolony z tego transferu latem, ale po tych gadkach ten koleś na prawdę nieprzypadkowo wyleciał z dwóch poprzednich klubów.

Niech spierdala.

Raz gamoń wyleci, dwa zrobi się miejsce dla chłopaka ze Szczecina. Ja widzę same plusy. ;)


Z daleka nie będzie widać.
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6976 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 13:25

  pogonifan napisał:  
Ja pier... odnosząc się do mej wcześniejszej wypowiedzi i jej skomentowania. Nie chodzi mi o jego podejście do kibiców, tylko o jego podejście do drużyny. Nas może mieć w dupie, ale kurwa jak wszyscy się cieszą na środku to wszyscy a nie że ten pajac sobie gdzieś łazi.



Jak piłkarze krzyczeli w kółku "Kto wygrał mecz", to Vuk był w tej grupce i brał w tym czynny udział, łaził sobie gdzieś później jak reszta już sobie piątki zbijała między sobą.

Nie bronie gamonia.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 13:52
Tak czy inaczej wszedl salceson a nie Zwolinski:/


,,Vi är överallt,,- POGON
AdisWolin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 14:33
Na 40 bramek dla Pogoni, w tym sezonie, zdobył 4, jakoś super kluczowy dla drużyny nie jest. Psuje atmosferę, kłóci się z kibicami, bramek nie strzela, no bo co to za dobytek 4 gole na 16 meczów? A pensję zapewne ma kosmiczną. Nie ma co go bronić.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7915 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 17:17

  AdisWolin napisał:  
Na 40 bramek dla Pogoni, w tym sezonie, zdobył 4, jakoś super kluczowy dla drużyny nie jest. Psuje atmosferę, kłóci się z kibicami, bramek nie strzela, no bo co to za dobytek 4 gole na 16 meczów? A pensję zapewne ma kosmiczną. Nie ma co go bronić.



Ale co dały jego bramki? Strzelił 1-1 w Niecieczy, 1-0 z Zawiszą, 1:0 z Sandecją, w 90 min na 2-1 z Wartą i pierwszą z Olimpią Elbląg. Plus wywalczenie wolnego z czerwoną dla bramkarza z którego Aka strzelił na 2-1 z Wartą w Szczecinie.

Zasadniczą rzeczą jest wywiad, bo efektywnością gry się broni. A wywiad wcale nie był jakiś ekstremalnie obraźliwy. Raczej denerwujący (szczególnie dla tych co na kilku meczach tylko byli).


21:37
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4451 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 18:22
Gwizdy na niego są zupełnie niepotrzebne - proponuję porozmawiać z nim po meczu i wyjaśnić parę spraw w kulturalny sposób - niech wie jugol, że źle zrobił i albo odpokutuje albo po sezonie niech spada.

W zasadzie to najlepszym wyjściem będzie jak wyda publiczne oświadczenie, zapłaci finansową i przykładną karę i niech nie pierdoli więcej w wywiadach na temat kibiców.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4512 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 18:24

  verte napisał:  

  AdisWolin napisał:  
Na 40 bramek dla Pogoni, w tym sezonie, zdobył 4, jakoś super kluczowy dla drużyny nie jest. Psuje atmosferę, kłóci się z kibicami, bramek nie strzela, no bo co to za dobytek 4 gole na 16 meczów? A pensję zapewne ma kosmiczną. Nie ma co go bronić.



Ale co dały jego bramki? Strzelił 1-1 w Niecieczy, 1-0 z Zawiszą, 1:0 z Sandecją, w 90 min na 2-1 z Wartą i pierwszą z Olimpią Elbląg. Plus wywalczenie wolnego z czerwoną dla bramkarza z którego Aka strzelił na 2-1 z Wartą w Szczecinie.

Zasadniczą rzeczą jest wywiad, bo efektywnością gry się broni. A wywiad wcale nie był jakiś ekstremalnie obraźliwy. Raczej denerwujący (szczególnie dla tych co na kilku meczach tylko byli).



Z Zawiszą bramkę strzelił Kolendowicz, a nie Vuk.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7915 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 18:32
Rzeczywiście. pomyłka moja. Ale jednak strzela ważne bramki.
Szczególnej sympatii juz raczej w Szczecinie nie zdobędzie. Ale robi swoje, to nie ma co się napinać.


21:37
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 19:21

  kraroryfer napisał:  

  verte napisał:  

  AdisWolin napisał:  
Na 40 bramek dla Pogoni, w tym sezonie, zdobył 4, jakoś super kluczowy dla drużyny nie jest. Psuje atmosferę, kłóci się z kibicami, bramek nie strzela, no bo co to za dobytek 4 gole na 16 meczów? A pensję zapewne ma kosmiczną. Nie ma co go bronić.



Ale co dały jego bramki? Strzelił 1-1 w Niecieczy, 1-0 z Zawiszą, 1:0 z Sandecją, w 90 min na 2-1 z Wartą i pierwszą z Olimpią Elbląg. Plus wywalczenie wolnego z czerwoną dla bramkarza z którego Aka strzelił na 2-1 z Wartą w Szczecinie.

Zasadniczą rzeczą jest wywiad, bo efektywnością gry się broni. A wywiad wcale nie był jakiś ekstremalnie obraźliwy. Raczej denerwujący (szczególnie dla tych co na kilku meczach tylko byli).



Z Zawiszą bramkę strzelił Kolendowicz, a nie Vuk.


Za to strzelił jeszcze gola w meczu z Olimpią Elbląg na 1:0 w wygranym po niespodziewanie ciężkiej walce meczu 3:1. Ja Vukowi życzę jak najlepiej. Oby złapał jeszcze lepszą formę z jak największym pożytkiem dla drużyny. Jego postać dodaje Pogoni dużo kolorytu :)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 19:31

  Janek80 napisał:  

Za to strzelił jeszcze gola w meczu z Olimpią Elbląg na 1:0 w wygranym po niespodziewanie ciężkiej walce meczu 3:1. Ja Vukowi życzę jak najlepiej. Oby złapał jeszcze lepszą formę z jak największym pożytkiem dla drużyny. Jego postać dodaje Pogoni dużo kolorytu :)



O jakim kolorycie Ty za przeproszeniem pier***isz ??? Jego postać owszem nabija dużo, ale punktów na karcie Payback za kubełki...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Czeko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5611 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 19:36

  Ambasador napisał:  

  Janek80 napisał:  

Za to strzelił jeszcze gola w meczu z Olimpią Elbląg na 1:0 w wygranym po niespodziewanie ciężkiej walce meczu 3:1. Ja Vukowi życzę jak najlepiej. Oby złapał jeszcze lepszą formę z jak największym pożytkiem dla drużyny. Jego postać dodaje Pogoni dużo kolorytu :)



O jakim kolorycie Ty za przeproszeniem pier***isz ??? Jego postać owszem nabija dużo, ale punktów na karcie Payback za kubełki...



hehe ; ) KFC KFC KFC ..... KFC !!! Jak sie zaprezentowałeś tak zostałeś postrzeżony ; )


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 20:01
Kur.. jak można dyskutować dziesiątą stronę o jakimś ogórku(?) Zawalił sprawę i już. Nie gwizdać na niego(?) Niby czemu? Bo strzelił kilka(tylko!) bramek? No bez jaj - o ile się nie mylę to jest napastnik i owa pozycja na boisku do tego zobowiązuje! Także ten argument nie przemawia do mnie.
Nie che grać u Nas to wypad! Inni tylko czekają na zajęcie jego miejsca.
I pytanie do broniących "pana kubełka" - czy jeśli Was obrażają to też im odpuszczacie? Jeśli obrażą Wam Matkę to też nic sobie z tego nie robicie? Jeśli tak to "gratuluje". Za awans i kilka bramek dacie się pociąć...To nie jest najważniejsze.
Nic tego gościa nie usprawiedliwia.
Temat powinniście zamknąć.

ps. vuk niech lepiej dostanie karchera i doczyszcza pozostałe krzesełka na stadionie. Nie dla takich piłkarzyków.

Ostatnio edytowany przez: db1948, 18 marca 2012, 20:07 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 20:56

  Ambasador napisał:  

  Janek80 napisał:  

Za to strzelił jeszcze gola w meczu z Olimpią Elbląg na 1:0 w wygranym po niespodziewanie ciężkiej walce meczu 3:1. Ja Vukowi życzę jak najlepiej. Oby złapał jeszcze lepszą formę z jak największym pożytkiem dla drużyny. Jego postać dodaje Pogoni dużo kolorytu :)



O jakim kolorycie Ty za przeproszeniem pier***isz ??? Jego postać owszem nabija dużo, ale punktów na karcie Payback za kubełki...



Jakby nie patrzeć dużo jest zamieszania wokół Sotirowicza, postaci kontrowersyjnej. Jeżeli obraził kibiców śmiesznym, niepoważnym gadaniem o złych "kibicach sukcesu" to przecież przyznał się do błędu i przeprosił. Moim zdaniem nie należy go skreślać tylko wspierać i kibicować, żeby się poprawił i grał dla Pogoni jak najlepiej.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 21:31

  Janek80 napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Janek80 napisał:  

Za to strzelił jeszcze gola w meczu z Olimpią Elbląg na 1:0 w wygranym po niespodziewanie ciężkiej walce meczu 3:1. Ja Vukowi życzę jak najlepiej. Oby złapał jeszcze lepszą formę z jak największym pożytkiem dla drużyny. Jego postać dodaje Pogoni dużo kolorytu :)



O jakim kolorycie Ty za przeproszeniem pier***isz ??? Jego postać owszem nabija dużo, ale punktów na karcie Payback za kubełki...



Jakby nie patrzeć dużo jest zamieszania wokół Sotirowicza, postaci kontrowersyjnej. Jeżeli obraził kibiców śmiesznym, niepoważnym gadaniem o złych "kibicach sukcesu" to przecież przyznał się do błędu i przeprosił. Moim zdaniem nie należy go skreślać tylko wspierać i kibicować, żeby się poprawił i grał dla Pogoni jak najlepiej.



daj spokój z tym specyficznym dla Ciebie obiektywizmem. Chciał byc kontrowersyjny, musi wiedziec ze takie podejscie grozi rykoszetem. Ja mam ostre podejscie, z wiekiem minał mi sentymentalizm czy przymykanie oka na pewne zachowania. Oni czyli grajki są od grania a nie od pierdolenie , za to sie ich rozlicza.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4446 dni




Odp: Vuk przestań być królem w kapciach - 18/03/2012 21:56
proponuje zamknac ten post ... co niektorzy kloca tu sie miedzy oba.nie bardzo wiem po co.skonczy sie sezon i wyrobnik odejdzie.proponuje mu odpuscic i go olac kompletnie.kyo chce niech mu klaszcze,ale przetac juz go wygwizdywac.wy tu sie drapiecie miedzy soba,a on to czyta i sie z was smieje,czy o to wam chodzi ... mysle,ze nie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005