Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Dostawcy internetowi ... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5721 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/01/2011 19:29
znajdę gdzieś taki internet żeby umowa była na 3 miesiące?


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/01/2011 20:02

  exces napisał:  
znajdę gdzieś taki internet żeby umowa była na 3 miesiące?



O jaki internet Ci chodzi? Możesz sobie wziąć internet radiowy CDMA w Orange (w wersji na próbę masz 30 dni na test - aktywacja bezzwrotna 69 zł płatna na miejscu). Możesz wziąć np. mobilny na próbę(tutaj jest niestety tylko 14 dni próby, chyba, że w wersja biznes to 30), albo wziąć sobie kupić starter i masz neta na kartę. Chyba najrozsądniejsze rozwiązanie - pytanie czego Ty potrzebujesz, bo musisz sobie zdawać sprawę, że nie będziesz miał zajebistego neta na 3 miesiące.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5721 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/01/2011 20:51
Wiesz ogólnie koleżanka jest przejazdem w Szczecinie i potrzebuje neta, podejrzewam że nie ma wygórowanych wymagań, tylko poprostu żeby był net w laptopie. Dlatego interesowała by ją umowa krótkoterminowa. Który Ty polecasz?
Dzięki


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/01/2011 21:03

  exces napisał:  
Wiesz ogólnie koleżanka jest przejazdem w Szczecinie i potrzebuje neta, podejrzewam że nie ma wygórowanych wymagań, tylko poprostu żeby był net w laptopie. Dlatego interesowała by ją umowa krótkoterminowa. Który Ty polecasz?
Dzięki



Z tego co się orientuję, żaden operator nie proponuję umowy na 3 m-ce. Najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem będzie oferta na kartę. Bierze starter, doładowuje za x zł i ma określony limit do wykorzystania. Żadnych umów brać nie trzeba, trzeba mieć tylko modem, ale jak ma dobry telefon, to on może jej służyć za modem. Chyba, że w laptopie ma wbudowane wejście na dualne karty sim.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5721 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/01/2011 21:06

  Ambasador napisał:  

  exces napisał:  
Wiesz ogólnie koleżanka jest przejazdem w Szczecinie i potrzebuje neta, podejrzewam że nie ma wygórowanych wymagań, tylko poprostu żeby był net w laptopie. Dlatego interesowała by ją umowa krótkoterminowa. Który Ty polecasz?
Dzięki



Z tego co się orientuję, żaden operator nie proponuję umowy na 3 m-ce. Najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem będzie oferta na kartę. Bierze starter, doładowuje za x zł i ma określony limit do wykorzystania. Żadnych umów brać nie trzeba, trzeba mieć tylko modem, ale jak ma dobry telefon, to on może jej służyć za modem. Chyba, że w laptopie ma wbudowane wejście na dualne karty sim.


a w jakiej sieci najkorzystniej ?


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/01/2011 21:38

  exces napisał:  

  Ambasador napisał:  

  exces napisał:  
Wiesz ogólnie koleżanka jest przejazdem w Szczecinie i potrzebuje neta, podejrzewam że nie ma wygórowanych wymagań, tylko poprostu żeby był net w laptopie. Dlatego interesowała by ją umowa krótkoterminowa. Który Ty polecasz?
Dzięki



Z tego co się orientuję, żaden operator nie proponuję umowy na 3 m-ce. Najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem będzie oferta na kartę. Bierze starter, doładowuje za x zł i ma określony limit do wykorzystania. Żadnych umów brać nie trzeba, trzeba mieć tylko modem, ale jak ma dobry telefon, to on może jej służyć za modem. Chyba, że w laptopie ma wbudowane wejście na dualne karty sim.


a w jakiej sieci najkorzystniej ?



Orange Free na kartę

iPlus na kartę

Blueconnect na kartę

Play online na kartę

W sumie ceny starterów są takie same(19,20, 25 zł - żadna różnica). W Orange za 100 kb jest 1 grosz, u innych 3 i 2. Przy użytkowaniu na 3 m-ce myślę, że i tak to żadna różnica, którą ofertę weźmie:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5721 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/01/2011 23:15
Ambasador dzięki za pomoc piwo


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5080 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 28/01/2011 19:22
Jak chcesz mieć szybki to iPlus . Jedynie on obsługuje prędkość HSPA+ w Szczecinie . Reszta pobiera pliki z prędkością chyba do 385 kb's .


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Dostawcy internetowi ... - 28/01/2011 20:05

  Bulin napisał:  
Jak chcesz mieć szybki to iPlus . Jedynie on obsługuje prędkość HSPA+ w Szczecinie . Reszta pobiera pliki z prędkością chyba do 385 kb's .



Co z tego, że technologia umożliwia transfer niby do 21 Mb/s jak to są warunki laboratoryjne. Sam osobiście mam internet mobilny w play'u. Wtedy była mowa o transferze do 7,2, tylko trzeba wziąć pod uwagę modem jaki się ma (mój obsługuje transfer do 3,6, przy podpisywaniu umowy były dostępne do 7,2) i powiem szczerze, że nigdy nie miałem transferu 3,6 :) do 1024 ledwo co dochodzi jak idzie o ściąganie plików z neta. Przy mobilnym trzeba mieć na uwadze fakt, że jest wiele zmiennych, które wpływają na komfort korzystania z takiej formy internetu.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5080 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 29/01/2011 09:08
Z czego wiem to twój net tak funkcjonuje w Warszawie . W Szczecinie play chyba nie ma HSPA+ .


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5446 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 29/01/2011 22:28
CPU_NET - omijać z daleka...mają pakiety transferowe i jak się skończy udają, że to awaria..zazwyczaj awaria jest w piątek wieczorem i sobotę (ew. pierwszy dzień świat) jako że tel czynny 9-17 w dni robocze...naprawa neutralizowana jest w poniedziałek :)

Na 25 weekendów (ok. pół roku) będąc w ich sieci Internetu w weekend nie miałem ok 10 razy czyli jakieś 40%


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 30/05/2012 00:38
Podbijam.
Potrzebuję jakiegoś dobrego, bezlimitowego internetu z kablówką w centrum.
Jest coś korzystniejszego niż UPC? Za każdą opinię będę wdzięczny.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7231 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 30/05/2012 07:13

  Kuba L. napisał:  
Podbijam.
Potrzebuję jakiegoś dobrego, bezlimitowego internetu z kablówką w centrum.
Jest coś korzystniejszego niż UPC? Za każdą opinię będę wdzięczny.



nie ma nic lepszego od UPC szczególnie w pakiecie z TV i telefonem gdy internet jest dużo tańszy, a nawet bezpłatny.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 30/05/2012 10:31

  kijevo napisał:  

  Kuba L. napisał:  
Podbijam.
Potrzebuję jakiegoś dobrego, bezlimitowego internetu z kablówką w centrum.
Jest coś korzystniejszego niż UPC? Za każdą opinię będę wdzięczny.



nie ma nic lepszego od UPC szczególnie w pakiecie z TV i telefonem gdy internet jest dużo tańszy, a nawet bezpłatny.



właśnie, jak tam wygląda sprawa z UPC na nowych warunkach? wiem ze najmniejszy internet jaki maja na stanie to 30 mega, ja chce właśnie taki plus pełny pakiet tv plus canal plus. na dziś dzień za cos takiego bule prawie 150 zł, było dzwonione by przedłużyć z nimi umowę to krzyknęli ponad 150 zł, a na to niezbyt chętnie chce przystać. do tego chca dodatkowa opłate za wymianę dekodera, co dla mnie jest niedorzeczne.dlatego zastanawiam sie czy nie zerwać umowy i nie podpisać na nowych warunkach...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 28/08/2013 12:54
Poleci ktoś jakiegoś ogarniętego dostawcę internetowego w okolicach os. Somosierry? Chodzi o stałe łącze światłowodowe. Multimedia odpada. Dzięki z góry.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 28/08/2013 13:20
Też mam pytanie do użytkowników UPC, jaki pakiet byście teraz polecili ? Obecnie mam jakiś za 135zł ze sporą ilością kanałów HD, net 25mb i stacjonarny, ale myślę o zwiększeniu trochę łącza, tak może do 60mb, o ile taka możliwość jest.


LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 28/08/2013 18:37

  prts napisał:  
Poleci ktoś jakiegoś ogarniętego dostawcę internetowego w okolicach os. Somosierry? Chodzi o stałe łącze światłowodowe. Multimedia odpada. Dzięki z góry.



Tu nic nie ma poza Multimedia i Asternetem :) No jest radiowy Shentel ale ponoc kiepski jest.

Jezeli mieszkasz w domku jednorodzinnym to sproboj od Netii - wysondowac tego 100mbit FOTON'a to moze obok Ciebie beda lezaly swiatlowody Netii - a na Pogodnie Netia pokrywa zaledwie 15-20% obszaru swiadlotowego - ale moze bedziesz mial szczescie ;)

http://www.netia.pl/internetia.html?r=1l ten FOTON'a za 65zll - sprawdzone lacze na Gumiencu w domu jednorodzinnym - wspaniale osiagi :) I znajomy akurat mial od domu do swiatlowodu z 100 metrow i zrobili wykopy i zainstalowali w domu modem i sie cieszy teraz bardzo szybkim internetem :) Akurat mial farta :) A za aktywacje zaplacil zaledwie 9zl :)

A co do Multimedii - to tak sobie jest internet - dobre predkosci, ale mala stabilnosc i czesto sie wiesza.
Asternet - to juz padaka - ponoc juz firma sie rozpada - problemy kadrowe itd.
Shentel - nie znam ich - ale opinie maja kiepska - jedynie na Gumiencach rzadza.


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Tadzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 28/08/2013 22:14

  LeOnik napisał:  
[cytat=prts]
Shentel - nie znam ich - ale opinie maja kiepska - jedynie na Gumiencach rzadza.



Mam internet w Shentelu i mocno polecam, jeśli występują awarie naprawiane są praktycznie natychmiast. Do tego firma ciągle się rozwija poszerzając ofertę.


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same - Phil Bosmans
prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 02/09/2013 10:03
Dzięki za rozjaśnienie tematu. To faktycznie niezła padaka z tym netem. Radiówka odpada, więc pozostaje mi do wyboru opcja neostrady lub netii. Ciekaw jestem tylko jak się ma u jednych i drugich prędkość oferowana do gwarantowanej.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7983 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 03/09/2013 01:31

  prts napisał:  
Dzięki za rozjaśnienie tematu. To faktycznie niezła padaka z tym netem. Radiówka odpada, więc pozostaje mi do wyboru opcja neostrady lub netii. Ciekaw jestem tylko jak się ma u jednych i drugich prędkość oferowana do gwarantowanej.



Mam neostradę 40 mb. praktyczna prędkość ściągania 38-41 mb , wysyłu 3,5-3,9 bez względu na porę dnia. Awaryjność 0,12% (z ostatnich 6 m-cy) 0,09 z 12 m-cy.
Jedyny feler to trzeba mieć nr stacjonarny (abonament) lub utrzymać linię (zawieszasz nr ale 23 zł netto płacić trzeba)
Koszt 79,90 zł brutto+28 za utrzymanie linii.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005