Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Dostawcy internetowi ... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
dr Pavlo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7626 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 14:00
MULTIMEDIA, transwer chujowy bo max 15 kb/s, do tego abonament 60 zł ale nie narzekam, chociarz wolał bym lepszy :)


Na zawsze Pogoń
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7816 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 14:00
> > Ja mam noestrade, jeszcze bez limitów, prędkość coś około 600 kb/s podzielone na 4 kompy, płacę miesięcznie ok. 40 zł. i 10 zł. dodatkowo sąsiadowi za prąd, bo ma całą dobę włączony komp, który jest serwerem....duży plus, że jest bezawaryjna w zasadzie (mam ją ok. 1,5 roku i może były ze dwie awarie i to nie dłuższe niż 2-3 godz.) Teraz podobno wprowadzili niestety limity ściągania ale mnie to nie tyczy :-)
>
> Cii bo namierza was ze dzielicie neo i bedziecie mieli wizyte pani/pana z tepsy :D
> Co do neo to oplacalo sie brac przed limitami na czas nieokreslony i teraz nie ma problemy z limitami (nie maga sila wcisnac nowej umowy) teraz z limitami to kicha, o dzieleniu juz nie wspomne
>
>
Bzdura...
Przysylaja Ci aneks do umowy, albo taka i taka neo albo wypierdalaj.


Obrazek jpg wstawiony na forum
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 14:17
A ja co do swojego neta to wiem tylko tyle, że płace 50 zł miesięcznie i transfer mam od 1 do 100 kbs... Różnie to bywa hehe... Nie ma to jak sieć osiedlowa :D


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 14:23

> >
> > Cii bo namierza was ze dzielicie neo i bedziecie mieli wizyte pani/pana z tepsy :D
> > Co do neo to oplacalo sie brac przed limitami na czas nieokreslony i teraz nie ma problemy z limitami (nie maga sila wcisnac nowej umowy) teraz z limitami to kicha, o dzieleniu juz nie wspomne

Mogą mi skoczyć, bo jest podzielona w jednym mieszkaniu....a u siebie mogę mieć kompów ile chcę ( dla wyjaśnienia to są dwa mieszkania ale prawnie występują jako jedno )


> Bzdura...
> Przysylaja Ci aneks do umowy, albo taka i taka neo albo wypierdalaj.
>

Nic nie przysyłają, umowa wygasła nam dawno i mamy teraz z miesiąca na miesiąc i działa na starych zasadach !!!


Dziękuję :)
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 14:32
Mój dostawca to DNX Sieci Osiedlowe: tranfer na poziomie od 17 kb/s w porywach nawet do 32 kb/s (nocka) - abonament 65 PLN + VAT. Bez awaryjnie (narazie) od roku.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7399 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 14:45
Ja korzystam z Heliona, ok.15 kb/s (w nocy i rano wyższy) - 49 zika miesięcznie. Transfer troszke mały, ale obecnie dla moich potrzeb wystarczający;). Przerwy są bardzo żadko, a jak już są to króciutkie. Ogólnie nie narzekam...


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 15:02
> > > Ja mam noestrade, jeszcze bez limitów, prędkość coś około 600 kb/s podzielone na 4 kompy, płacę miesięcznie ok. 40 zł. i 10 zł. dodatkowo sąsiadowi za prąd, bo ma całą dobę włączony komp, który jest serwerem....duży plus, że jest bezawaryjna w zasadzie (mam ją ok. 1,5 roku i może były ze dwie awarie i to nie dłuższe niż 2-3 godz.) Teraz podobno wprowadzili niestety limity ściągania ale mnie to nie tyczy :-)
> >
> > Cii bo namierza was ze dzielicie neo i bedziecie mieli wizyte pani/pana z tepsy :D
> > Co do neo to oplacalo sie brac przed limitami na czas nieokreslony i teraz nie ma problemy z limitami (nie maga sila wcisnac nowej umowy) teraz z limitami to kicha, o dzieleniu juz nie wspomne
> >
> >
> Bzdura...
> Przysylaja Ci aneks do umowy, albo taka i taka neo albo wypierdalaj.
>


Nie bede sie sprzeczal bo nie wiem jak jest w Szczecinie, ja mam na nieokreslony i zadnego aneksu nie dostalem.


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 15:15
Natomiast ja mam 2mbit DSL i transfery 270KB/s :> Na 15 osob :) Nice ? :>


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Greg20
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7679 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 15:19
> > > Ja mam noestrade, jeszcze bez limitów, prędkość coś około 600 kb/s podzielone na 4 kompy, płacę miesięcznie ok. 40 zł. i 10 zł. dodatkowo sąsiadowi za prąd, bo ma całą dobę włączony komp, który jest serwerem....duży plus, że jest bezawaryjna w zasadzie (mam ją ok. 1,5 roku i może były ze dwie awarie i to nie dłuższe niż 2-3 godz.) Teraz podobno wprowadzili niestety limity ściągania ale mnie to nie tyczy :-)
> >
> > Cii bo namierza was ze dzielicie neo i bedziecie mieli wizyte pani/pana z tepsy :D
> > Co do neo to oplacalo sie brac przed limitami na czas nieokreslony i teraz nie ma problemy z limitami (nie maga sila wcisnac nowej umowy) teraz z limitami to kicha, o dzieleniu juz nie wspomne
> >
> >
> Bzdura...
> Przysylaja Ci aneks do umowy, albo taka i taka neo albo wypierdalaj.
>
I co ty gadasz nic nie przysylaja ani nie bedal, przeczytaj sobie nawet na stronie neo ze umowy podpisane przed wejsciem nowych zasad nie zostaja zmnienione


Jest dobrze, ale jak zwykle moze byc lepiej!! Pogon na cale zycie w mym sercu!!
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7755 dni

****




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 16:09
Z Chello, zadowolony. Więcej na v.pl forum o tym pisałem, zresztą stamtąd temat pewnie pochodzi :)


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni

****




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 16:15
Dokładnie ! Pół roku trza było czekać !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
VT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7267 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 16:23
Ja mam obecnie Neostrade 320 tylko musze starszych wysłać do telepunku aby podpisali jakiś aneks do umowy i bede miał 512 ( tak na marginesie to co za bzdura , że trzeba chodzić podpisywać jakieś tam aneksy jakby nie mogli automatycznie , przecież kto chce tam mieć szybszego neta ;) ). Limit o ile pamiętam to 10 GB , a co do prędkości to w większości przypadków do neo chodzi szybciej , ja obecnie mam tą 320 a jest stale w przedziale 384- 393,3 kb/s a no i cena coś koło 90zł netto


:

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 16:39
> Dokładnie ! Pół roku trza było czekać !

A skąd jestes ?? Pewnie z okolic Santockiej i Wickiewicza ?? Zgadłem ??


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Sorondo MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 17:20
Ja płace 55 dzika i mam predkość 256 kb/s. :D A jak firma to nie pamiętam bo gdzieś mi umowa zgineła:D:P


Czy wygrywasz, czy nie Ja i tak kocham Cie Bo najlepsza w Polsce jest
Pogoń Szczecin Mks !!
ZDR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7755 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 17:29
> Helion, domena: internet.v.pl predkosc 25 kb/s (w porywach do 40) 65 zl miesiecznie nie pamietam :) ogolnie nei narzekam :) wszystko dziala sprawnie internet mam juz dosyc dlugo...i moze ze trzy razy netu nie mialem (najdluzej 1,5 dnia)

mam to samo i tez malo razy sie spuje net


Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7306 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 17:55
jestem z Łobza i internet ma tam jakis Nikołajczyk, 40 zł miesiecznie, kolega jest informatykiem i ominął system i mam uwolniony net cały czas, nawet sciaga sie po 200kb/s :D


Łobez zawsze z Pogonią
KoniO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 19:00
> Internet partner nikomu nie polecam:P czasami nie ma neta 256 kb/s prawei nigdy nie osiagalne za 64 zł
> transfer ok 30 kb/s przy dobrych wiatrach:P


tez mam Internet Partner i jestem bardzo zadowolony ale mam o tyle dobrą sytuacje że ich siedziba znajduje sie tuz pod moim mieszkaniem wiec płące najnizszy abonament(chyba z 50-60 zł) i mam duzy transwer (w granicach 200Kb/s - 300Kb/s)


... Burza mózgów ... NAPIERDALA
ZIOMEK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 19:28
> > > Ja mam noestrade, jeszcze bez limitów, prędkość coś około 600 kb/s podzielone na 4 kompy, płacę miesięcznie ok. 40 zł. i 10 zł. dodatkowo sąsiadowi za prąd, bo ma całą dobę włączony komp, który jest serwerem....duży plus, że jest bezawaryjna w zasadzie (mam ją ok. 1,5 roku i może były ze dwie awarie i to nie dłuższe niż 2-3 godz.) Teraz podobno wprowadzili niestety limity ściągania ale mnie to nie tyczy
> >
> >

ja mam neostrade 640kb/s!!!! a wiesz jak się dowiedzą żemasz ją na społe z sąsiadem i jakimiś kumplami to mogą ci wpierdolic niezlą kare!!!!



ja kocham POGON la la la ,pierdole LECHA la la la!Obrazek gif wstawiony na forum
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 19:32
> ja mam neostrade 640kb/s!!!! a wiesz jak się dowiedzą żemasz ją na społe z sąsiadem i jakimis kumplami to moga ci wpierdolic niezlą kare!!!!

Przeczytaj dokładnie co napisałem wyżej.....to jedno mieszkanie !!!


Dziękuję :)
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 19/09/2004 19:32

> > >
>
> ja mam neostrade 640kb/s!!!! a wiesz jak się dowiedzą żemasz ją na społe z sąsiadem i jakimis kumplami to moga ci wpierdolic niezlą kare!!!!
>
>


?? :xxrotflmao: ktos tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem ??


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005