Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Dostawcy internetowi ... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7965 dni

***




Odp: Kablówka+ Net - 24/06/2006 12:41

  johnson napisał:  
Niedawno zacząłem wynajmować mieszkanie w centrum, na Piłsudzkiego. Nie mam netu ani TV( szczególnie teraz to odczuwam jak są MŚ:( )
Czy ktoś wiem jakie są firmy, które się tym zajmują i jakie są ceny.
Z kablówki wiem tylko że jest UPC, podstawowy pakiet 50zl. Nie wiem czy jest coś tańszego, potrzebuje tylko trzy kanały TVP1 TVP2 i Polsat.
Mam antene pokojową ale łapie tylko Tv4...



Wiem, że w przypadku kablówki była kiedyś taka zasada, że nawet jak jej nie chcesz to powinni ci zagwarantować podstawowe kanały, bo nie pozwalali stawiać własnych anten na dachu (właśnie na Twojej ulicy tak było), ale jak jest teraz to nie wiem. Co do internetu w UPC to moge polecić, mam już od 1,5 roku i może 1-2 dni netu nie było.


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6519 dni




Odp: Kablówka+ Net - 24/06/2006 12:43
Ja mam jakis zestaw z Chello ( UPC ) kablówka (pakiet C ) + internet ( szybkosc 1mb) place 120zł ... etraz jakas promocja jest i taniej wiec zadzwon i popytaj


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni

**




Odp: Kablówka+ Net - 24/06/2006 13:15
Podstawowy pakiet to kosztuje chyba jakieś 7 zł. 50 zł to kosztuje pakiet C z ponad 50 kanałami.
Najtańszy net z UPC to 59 zł za 256 Kb ale jak napisano powyżej są zawsze jakieś promocje dla nowych. Net z UPC mogę zdecydowanie polecić, jest w zasadzie bezawaryjny.


Dziękuję :)
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8251 dni




Odp: Kablówka+ Net - 24/06/2006 13:37
Mam SMSNet z kablówką łącze 2mb place 79 zł a za kablówkę 40zł


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni




Odp: Kablówka+ Net - 24/06/2006 14:11

  johnson napisał:  
Niedawno zacząłem wynajmować mieszkanie w centrum, na Piłsudzkiego. Nie mam netu ani TV( szczególnie teraz to odczuwam jak są MŚ:( )
Czy ktoś wiem jakie są firmy, które się tym zajmują i jakie są ceny.
Z kablówki wiem tylko że jest UPC, podstawowy pakiet 50zl. Nie wiem czy jest coś tańszego, potrzebuje tylko trzy kanały TVP1 TVP2 i Polsat.
Mam antene pokojową ale łapie tylko Tv4...



To masz stary w kurwe chujowa "antene pokojowa". Moja lapie tvp1, tvp2, tvp3, polsat, tvn i tv4. Sam drut nie wystarczy, sygnal musi byc wzmoncniony. pozdro


MKS Pogoń Szczecin Polska
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 24/06/2006 14:34

  Freezer napisał:  
Mam SMSNet z kablówką łącze 2mb place 79 zł a za kablówkę 40zł



tez mam smsneta i calkiem dobry jest. w prawdzie mogliby zwiekszyc limit dzienny (jest 2gb) i upload (jest 128kbit/s) ale poza tym nie narzekam. net jest caly czas a jak nawet nie ma to telefon i zaraz jest:)

jak sciagam rozne rzeczy ostatnio to tak obserwuje jakie lacza inni ludzie maja. rekord jak na razie to jest typek ktory sciagal 1,5mb/s i wysylal podobnie:D


100% PD
Florek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 25/06/2006 22:11
a ja place 60 zl i mam UWAGA ..................... modem gprs ;d jedyna zaleta mam wszedzie neta

za to w pracy mam DSL 4 mega i nie place nic ;]


Pogoń Szczecin
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 26/06/2006 01:24

  johnson napisał:  
Niedawno zacząłem wynajmować mieszkanie w centrum, na Piłsudzkiego. Nie mam netu ani TV( szczególnie teraz to odczuwam jak są MŚ:( )
Czy ktoś wiem jakie są firmy, które się tym zajmują i jakie są ceny.
Z kablówki wiem tylko że jest UPC, podstawowy pakiet 50zl. Nie wiem czy jest coś tańszego, potrzebuje tylko trzy kanały TVP1 TVP2 i Polsat.
Mam antene pokojową ale łapie tylko Tv4...



mam z nitka.net za 512 płace 59 zł...od pol roku nie zdarzyła się zadna przerwa..instalacja kosztuje zybla..a tak pozatym mają własny serwer DC++ i jest w sieci ok 5000 osób wię film sciąga mi się do 8 minut


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7965 dni

***




Odp: Dostawcy internetowi ... - 26/06/2006 09:55

  antyC napisał:  


mam z nitka.net za 512 płace 59 zł...od pol roku nie zdarzyła się zadna przerwa..instalacja kosztuje zybla..a tak pozatym mają własny serwer DC++ i jest w sieci ok 5000 osób wię film sciąga mi się do 8 minut



moja dziewczyna ma też neta w nitce i nie jest tak wesoło, po ostatnich burzach non-stop przerwy w działaniu, w końcu po tygodniu spece wpadli na to by zmienić switcha...inna sprawa to dc++ na prawdę spore zasoby:)


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 26/06/2006 13:31

  chrisxx napisał:  

  antyC napisał:  


mam z nitka.net za 512 płace 59 zł...od pol roku nie zdarzyła się zadna przerwa..instalacja kosztuje zybla..a tak pozatym mają własny serwer DC++ i jest w sieci ok 5000 osób wię film sciąga mi się do 8 minut



moja dziewczyna ma też neta w nitce i nie jest tak wesoło, po ostatnich burzach non-stop przerwy w działaniu, w końcu po tygodniu spece wpadli na to by zmienić switcha...inna sprawa to dc++ na prawdę spore zasoby:)



..tego to niewiem bo przez ostatnie 2 tygodnie żyłem w realu i nie zxagladałem w cyberprzestrzen nawet na chwile...ale do tej pory OK


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7262 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 26/06/2006 16:58
Witam.
Poszukuje dostawcy internetowaego, ktrory zapewni mi takie warunki:
- bezprzewodowy internet
- pozwoli rozdzielac sygnal na dwa kompy(lub nie dowie sie, ze to robie)
Poleci ktos cos w miare taniego?


miejsce na Twoja reklame.
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 26/06/2006 23:19
skrót kbps to kilobity?
ma ktos neta w Global Connect? mam FlashNeta i oni weszli teraz w GC i muszę się zorinetować, czy wiązać się z nowym tworem


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7231 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 26/06/2006 23:41

  BzM napisał:  
skrót kbps to kilobity?
ma ktos neta w Global Connect? mam FlashNeta i oni weszli teraz w GC i muszę się zorinetować, czy wiązać się z nowym tworem



Mam global connect po fuzji z Internet Partner..obsluga fatalna (2tyg czekalem aż mi podadza ustawienia internetu) ale ceny sa nawet dobre(jednak bez szans z chello) ,a internet mało awaryjny.


ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7383 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/06/2006 13:34
Ja szukam dostawcy internetu na niebuszewie narazie jeden komp ale od października dwa najlepiej z kablowką interesuja mnie jakie to będą koszta i czy są zniszki dla studentow bo wiem ze takie coś istnieje chyba raczej :D Najlepiej jak ktos da mi szybką odpowiedz bo chcem to szybko w miare ogarnąć.Podać nr tel do tych dostawców i na jakie czas jest umowa :) pozdro
Piątek będzie mocny zapraszam ;)


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6969 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/06/2006 14:02
No przyznam smsnet śmiga jak trzeba, szkoda tylko że taki słaby upload ale nie narzekam :)) jak za 56 zł to żyć nie umierać


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/06/2006 14:09
Chello dobre,tylko mozna sie niezle naciac..Jak ktos chce zrezygnowac to trzeba miecha przed wygasnieciem umowy zglosic bo jak nie to automatycznie przedluizaja umowe o kolejny roczek:)A jak sie chce przedluzyc na kolejny rok to trzeba im odeslac umowe ,gdy sie tego nie zrobi to przedluzaja ale na czas nieokreslony czyli jakies 30 zl wiecej.Ja teraz przedluzylem na rok chybaza 84 zl a Dwa tyg pozniej zrobili promocje za 65 jakos.Wrrr


,,Vi är överallt,,- POGON
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7945 dni

**




Odp: Dostawcy internetowi ... - 27/06/2006 19:27
Nie przejmuj się promocje i tak są tylko dla tych, którzy nie korzystali z chello przynajmniej przez ostatnie pół roku więc nic by Ci to nie dało.


Dziękuję :)
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 28/06/2006 10:30

  Cytat:  
Jak ktos chce zrezygnowac to trzeba miecha przed wygasnieciem umowy zglosic bo jak nie to automatycznie przedluizaja umowe o kolejny roczek


Praktycznie z kazda umowa tak jest... ;) komorki, kablowka, silownia, internet...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 31/03/2008 20:02
Pyt. nr 1. Czy ktoś łączy się z netem przy użycia ORANGE FREEDOM ?
Podobno to jest porównywalne z neostradą (podono).

Pyt. nr 2. Jak wyglada sprawa z Global Connect (w moim przypadku stary FlashNET), sieć stabilna i ogólnie dobra?


MKS Pogoń Szczecin Polska
Joanna d^Arc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 31/03/2008 21:59

  monter napisał:  

Pyt. nr 2. Jak wyglada sprawa z Global Connect (w moim przypadku stary FlashNET), sieć stabilna i ogólnie dobra?



Odradzam!!
Wieczne problemy. To nie działa, to rozłacza. Dodzwonić się do nich praktycznie nie można. Teraz tylko czekamy do końca umowy.
Przez jeden miesiąc praktycznie w ogóle internet nie działał. Dzwonisz i codziennie słyszysz to samo "naprawiamy".

Może to tylko my mamy takiego pecha... ale na wszelki wypadek radzę się popytać innych użytkowników GC.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005