Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6424 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 30/08/2011 18:38
Szukam pracy jako przedstawiciel , kierowca jakby ktoś miał jakaś ofertę to chętnie przyjmę:)


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 30/08/2011 20:39
..he masz "wymagania" kto by nie chciał na przedstawiciela bądź na kierowcę lol
Obrazek gif wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 14:17 [1 raz(y)]


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6424 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 30/08/2011 22:14

  1973 napisał:  
..he masz "wymagania" kto by nie chciał na przedstawiciela bądź na kierowcę lol



Trochę doświadczenia jest i chce iść w tym kierunku!


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 30/08/2011 22:22
Naturalnie z nutką ironii był ten poprzedni post co podejrzewam zauważyłeś.. ;)
Doskonale cię rozumiem bo sam też posiadam powiedzmy małe doświadczenie w tym kierunku.. ale co z tego..albo znajomości albo spory fart po wysłaniu CV plus ewentualnie list motywacyjny, na to ewentualnie można liczyć. Powodzenia życzę.
Obrazek gif wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 14:18 [1 raz(y)]


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6424 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 31/08/2011 10:22

  1973 napisał:  
Naturalnie z nutką ironii był ten poprzedni post co podejrzewam zauważyłeś.. ;)
Doskonale cię rozumiem bo sam też posiadam powiedzmy małe doświadczenie w tym kierunku.. ale co z tego..albo znajomości albo spory fart po wysłaniu CV plus ewentualnie list motywacyjny, na to ewentualnie można liczyć. Powodzenia życzę.



Stuprocentowa prawda;) Powodzenia również!


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7245 dni




Odp: Przystanek PRACA - 15/09/2011 09:47
Pracował/pracuje ktoś z Was w Straży Pożarnej? Jak to jest z tymi zarobkami faktycznie? Tak fatalnie jak to się potocznie mówi?


Czeko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5613 dni




Odp: Przystanek PRACA - 20/09/2011 19:53
Szukamy Pracy Wiek 17 i 18
najlepiej jak by to byla praca w Weekend.
jestesmy wstanie zaoferowac roznoszenie ulotek, plakatów i sprzatanie lub rozładunek
prosze pisac na pw lub 36693864


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/10/2011 13:41

  Cytat:  
Firma budowlana Reinertsen AS całkiem niedawno podała informację o uruchomieniu inwestycji w Szczecinie i w Goleniowie. W naszym mieście będzie siedziba polskiej filii Reinertsen AS wraz z zapleczem inżynierskim oraz handlowym. Natomiast w Goleniowie planowana jest produkcja prefabrykatów budowlanych. Przede wszystkim poszukiwani będą osoby z wykształceniem inżynierskim.

Ilu pracowników zatrudnią Norwegowie?
W pierwszym etapie działalności firma planuje zatrudnić około 50 pracowników, natomiast docelowo będzie ich dwustu. Biura firmy Reinertsen AS będą mieścić się w jeszcze budowanym Ostrowska Park.

Według informacji ze strony www.regiopraca.pl w najbliższym czasie mają zostać ujawnione informacje na temat kolejnych inwestycji. Łącznie projekty te zaoferują kilkaset nowych miejsc pracy. Będą one zlokalizowane w samym Szczecinie, jak i w Szczecińskim Obszarze Metropolitarnym.

Za Szczecin Blog


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/10/2011 14:58

  kus napisał:  
Pracował/pracuje ktoś z Was w Straży Pożarnej? Jak to jest z tymi zarobkami faktycznie? Tak fatalnie jak to się potocznie mówi?


Konkretnych sum Tobie nie podam, ale tak tragicznie nie jest biorąc pod uwagę że pracując w straży masz tyle czasu, że możesz spokojnie dorabiać gdzie indziej na pół etatu. No i budżetówka ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Przystanek PRACA - 06/10/2011 08:55

  Cytat:  
Kolejne nowe miejsca pracy w Szczecinie!

Kilka dni temu pisałem na temat norweskiej inwestycji, która ma dać miejsce pracy nawet 200 osobom, a tu proszę: kolejna dobra informacja.

Duńska firma Eltwin zajmująca się produkcją elektroniki i metalowych elementów do systemów wentylacyjnych, otwiera swój zakład produkcyjny w Szczecinie. Eltwin dzierżawić będzie halę przy ul. Dąbskiej. Inwestor informuje, że produkcja ma ruszyć jeszcze przed zimą.

Początkowo zatrudnionych będzie 50 osób, docelowo ta liczba ma się podwoić. W planach inwestora jest budowa własnej hali produkcyjnej.

Za Szczecin Blog


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 17/10/2011 18:38
Pogoń
genialnie zmontowana oferta pracy z naszego klubu:P


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Przystanek PRACA - 06/11/2011 20:36
Może ktoś ma ochotę się anonimowo podzielić swoimi zarobkami - zapraszam do komentarzy pod artykułem. Już trochę osób się wpisało.

Zarobki w Szczecinie


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5829 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/11/2011 17:47
Pracował albo pracuje ktoś z was w firmie kk-electronics w Dąbiu. Idę niedługo na rozmowę ale nie wiem czy jest sens bo z tego co wyczytałem na innym forum to nie za ciekawie tam jest.
Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą to proszę o info


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Przystanek PRACA - 09/11/2011 21:18

  POGOŃ 1948 napisał:  
Pracował albo pracuje ktoś z was w firmie kk-electronics w Dąbiu. Idę niedługo na rozmowę ale nie wiem czy jest sens bo z tego co wyczytałem na innym forum to nie za ciekawie tam jest.
Jak ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą to proszę o info



To raczej nie będzie rozmowa tylko coś w rodzaju testów czy sobie tam poradzisz bo rozumiem, że chodzi o prace na produkcji. Byłem na takich testach parę lat temu i przeszedłem, ale ostatecznie nie zdecydowałem się na pracę tam. Ze słyszenia od znajomych wiem, że na początku większość sobie chwaliła, sporo nadgodzin itp. można było przyzwoicie zarobić, ale potrafili też tam podobno zgnoić człowieka tak że wielu się samych zwolniło bądź też ich zwalniano bez większej przyczyny z dnia na dzień. Było to parę lat temu więc może się coś zmieniło.


POGOŃ 100% SZCZECIN
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7345 dni

****




Odp: Przystanek PRACA - 28/11/2011 16:25
Są na forum osoby bezrobotne / poszukujace pracy ,zapisane w Powiatowym Urzędzie Pracy?
Albo prowadzi ktoś może firme i wystawia ogłoszenia w PUP ?
Jak tak prosze podbić na gg 6322972
mam kilka pytaniań które pomoga mi zajebiscie !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Przystanek PRACA - 07/02/2012 18:03
Gazeta Wyborcza opublikowała wyniki raportu dotyczącego średnich zarobków w poszczególnych miastach. Szczecin uplasował się na siódmym miejscu, na czele oczywiście jest Warszawa.

Tak prezentuje się cała pierwsza dziesiątka: 1. Warszawa – 5500 zł, 2. Wrocław – 4300 zł, 3. Poznań – 4200 zł, 4. Gdańsk – 4100 zł, 5. Katowice – 4000 zł, 6. Kraków – 4000 zł, 7. Szczecin 3666 zł, 8. Łódź – 3500 zł, 9. Bydgoszcz – 3400 zł, 10. Zielona Góra 3375 zł.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5874 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 07/02/2012 20:02
Skąd oni to kurwa pobrali?


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6781 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 07/02/2012 20:10

  Pirotechnik amator napisał:  
Skąd oni to kurwa pobrali?


malcoolm pomylił działy, miało być w dowcipach ;)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6586 dni




Odp: Przystanek PRACA - 07/02/2012 20:27

  PoGo napisał:  

  Pirotechnik amator napisał:  
Skąd oni to kurwa pobrali?


malcoolm pomylił działy, miało być w dowcipach ;)



Zapewne Brutto :)


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4510 dni




Odp: Przystanek PRACA - 07/02/2012 23:07
Uwzględnili pewnie zarobki dziennikarzyn, lekarzy, prezesów i innych Januszów.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005