Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7436 dni




Odp: Przystanek PRACA - 08/02/2012 22:24

  120x napisał:  

  PoGo napisał:  

  Pirotechnik amator napisał:  
Skąd oni to kurwa pobrali?


malcoolm pomylił działy, miało być w dowcipach ;)



Zapewne Brutto :)



Oczywiście, że brutto.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 16/02/2012 11:01
Dostalem informacje ze na wielu portalach z praca pojawia sie ogloszenie firmy STHLM Bygg och Kakel AB. Zaliczka tylko 25 zl ,praca w Szwecij itp.

Chcialem ostrzec braci po szalu jak by ktos przypadkiem chcial jechac lub wplacic to odradzam.Firma nie istnieje,poprostu walek.Niestety bardzo duzo osob juz wplacilo i poplynie na darmo..Pzdr

Nlx-chcialbym, ale nie jest to takie proste w obecnych czasach:/

Ostatnio edytowany przez: spagetti, 16 lutego 2012, 20:19 [1 raz(y)]


,,Vi är överallt,,- POGON
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8242 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 16/02/2012 16:45
To może przy okazji polecisz coś sprawdzonego? :)


za plecami psów myśliwskich cała masa
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7436 dni




Odp: Przystanek PRACA - 16/02/2012 22:17

  Cytat:  
Dostalem informacje ze na wielu portalach z praca pojawia sie ogloszenie firmy STHLM Bygg och Kakel AB. Zaliczka tylko 25 zl ,praca w Szwecij itp.


Że też ludziom nie zapala się żadne światełko ostrzegawcze w głowie... 25 zł? Na co? Szkoda, że nie 19,99 zł


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 17/02/2012 10:47
Dokladnie i to za mieszkanie.Najgorsze ze szkoda ludzi ktorzy wybula ponad 200 zl na prom i spedza 2 dni na mrozie czekajac na prom powrotny....Z tego co wiem ludzi juz sporo sie na to nabralo..

Tresc tego ogloszneia mozna przeczytac tu:

http://www.poloniainfo.se/forum/temat.php?temat=39318

Nlx -skandynawia to teraz malo oplacalny kierunek.Chyba ze Norwegia.Szwedzi stawiaja warunki juz bardzo wysokie,nawet z angielskim ciezko cos znalesc.Dlaczego?Bo nawpuszczali ciapatych i teraz sie ich boja:) Druga sprawa to bardzo ciezko znalesc pokoj/mieszkanie.Robote na czarno moze i by sie znalazlo ale pokoj juz gorzej.Jesli chodzi o prace legalna to bledne kolo.Zeby cie ktos zatrudnil musisz miec szwedzki Pesel.Zeby go dostac w urzedzie zadaja umowe z roboty.Zadna firma ci nie da umowy generalnie jeszcze przed rozpoczeciem pracy.Druga sprawa zeby miec Pesel to juz musisz miec meldunek(czyli kogos kto ci da swoj adres).I tak sie zamyka bledne kolo.Generalnie kraj absurdow,biurokracij,pedalstwa i mozecie wierzyc lub nie...Na kraj ktory nie przezyl wojen to naprawde H...a maja:) Jak bym dostal jakas dobra oferte pracy u nas to bym sie nawet nie zastanawial nad powrotem:) Pozdro


,,Vi är överallt,,- POGON
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 27/02/2012 20:43

  Cytat:  
Dostalem informacje ze na wielu portalach z praca pojawia się ogłoszenie



Również na wielu portalach pojawia się lub pojawiało przez ostatnie dwa tygodnie ogłoszenie niejakiego Andrzeja Groty z Podola Wielkiego który załatwiał wyjazdy do Norwegii i po paru dniach miała dojeżdżać jakaś babka z umowami itd. też "wałek" maksymalny.
Przykładowe ogłoszenie;

http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/naduzycie/563719


Czeko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5601 dni




Odp: Przystanek PRACA - 29/02/2012 10:47
Szukam pracy W tygodniu mam bardzo dużo czasu bo jestem w szkole zaocznej i szkołe mam co 2 tygodnie tylko w weekendy więc z czasem nie ma problemu mam 17 lat. Mogę się podjąć Prac typu sprzedawcy / roznoszenia / rozładunku
kontakt:
36693864


BARTEK1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4433 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/03/2012 13:59
Zna ktos moze ktos jakas firme gdzie potrzebuja kierowcy kategorii b lub c ?


leisaw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 02/03/2012 16:27

  BARTEK1948 napisał:  
Zna ktos moze ktos jakas firme gdzie potrzebuja kierowcy kategorii b lub c ?



masz papiery na przewoz materialow?


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/03/2012 17:18
Te papiery to se w buty w sadzcie tylko w Polsce jest taki wymysł kursy na przewóz rzeczy za 8 tys pln itp
złodziejskie państwo. Ogólnie na C w Polsce chłopaku zarobisz 1.800 zł daj se spokój wjebią Cię na dojebanego stara i będziesz latał od świtu do nocy ;)
2 lata się rozglądałem za pracą na C i jedno wielkie gówno.
Jak znasz niemiecki poszukaj u sąsiadów w Schwedt choćby, duze zapotrzebowanie na śmieciarki itp 1200 euro na dzień dobry.


Better dead than red!
BARTEK1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4433 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/03/2012 18:08
Papiery mam wszystkie aktualne kurs na przewoz rzeczy psychotesty i badania lekarskie


BARTEK1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4433 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/03/2012 18:17
Dokladnie masz racje. Pracowalem na wlasnej dzialalnosci jako kierowca kat c to tak mnie wysterowali na kase ze musialem kombinowac jak zaplacic skarbowke i zus. Ale wiesz nie po to robilem prawko na c zeby w tym zawodzie nie pracowac


BARTEK1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4433 dni




Odp: Przystanek PRACA - 01/04/2012 00:39
Poszukuje pilnie pracy jakiej kolwiek fizycznej lub jako kierowca.,pracowalem ostatnio na budowie ale prywaciarz jebany wysterowal mam prawko na kat b i c i wszystkie kursy


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 01/04/2012 17:46

  BARTEK1948 napisał:  
Poszukuje pilnie pracy jakiej kolwiek fizycznej lub jako kierowca.,pracowalem ostatnio na budowie ale prywaciarz jebany wysterowal mam prawko na kat b i c i wszystkie kursy



Podjedź albo zadzwoń do firmy "Elfood" na Goleniowskiej w Dąbiu,z tego co mi wiadomo poszukują kierowcy(ów).


BARTEK1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4433 dni




Odp: Przystanek PRACA - 02/04/2012 18:00
Wielkie dzieki za namiary jutro na rozmowe jade


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 02/04/2012 19:27
Jakby kogoś interesowało, to w STS (zakłady buchmacherskie) na pl.Rodła wisi u nich ogłoszenie, że przyjmą pracownika.
Praca pewnie słabo płatna, ale lekka, łatwa i przyjemna (siedzenie przed komputerkiem i wklepywanie cyferek, a jak nie ma ruchu to oglądanie meczów w tv).


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 08/07/2012 17:42
Dam korki z melanżu.


Z daleka nie będzie widać.
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5386 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 08/07/2012 21:49
Zna ktoś jakąś firmę która poszukuje stolarza albo pomocnika stolarza z papierami ? ;)


Football Without Ultras Is Nothing !
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8310 dni

**




Odp: Przystanek PRACA - 09/07/2012 15:18

  Dostojny kocur napisał:  
Dam korki z melanżu.



Ja moge spalic czyjes ziolo w zamian za szame.


Hold skladam temu miastu...
Budzy91
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5011 dni




Odp: Przystanek PRACA - 03/10/2012 23:21

  Budzy91 napisał:  
Szukam pracy dla siebie(student III roku ZUT, kierunek - Transport) na terenie Szczecina. Praca w tygodniu w dniach piątek,sobota,niedziela. Jak by ktoś coś miał lub coś słyszał proszę o kontakt, gg w profilu, ewentualnie mail : [email protected]


podbijam i w tym temacie.


LEGIA WARSZAWA - FC CIECHANÓW
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005