Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5788 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/04/2010 08:58

  Mlody_86 napisał:  
Czy taka lajtowa to bym się sprzeczał ;)




Jeśli chodzi o nocki to z relacji moich znajomych stwierdziłem że lajtowa ;)

Natomiast na ranne zmiany i do zamknięcia to bym się raczej nie skusił.


CWKS & MKS
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/04/2010 09:24

  G_ napisał:  

  Mlody_86 napisał:  
Czy taka lajtowa to bym się sprzeczał ;)




Jeśli chodzi o nocki to z relacji moich znajomych stwierdziłem że lajtowa ;)

Natomiast na ranne zmiany i do zamknięcia to bym się raczej nie skusił.



Nie ma na to reguly, generalnie zapieprz cala dobe ;)
Zalezy od punktu tylko.


MKS !
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7991 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/04/2010 10:06
Szukam kontaktu z osobami, które pracowały/pracują w HKL Dekoracja okien w Sz-n Płonia.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6450 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/04/2010 12:10

  kingaps napisał:  
Szukam kontaktu z osobami, które pracowały/pracują w HKL Dekoracja okien w Sz-n Płonia.



Mój kuzyn tam pracuje. O co chodzi to może jakoś pomogę?


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/04/2010 21:22
Panowie,ktoś wiec co trzeba zrobić żeby na Dni Morza sobie prace znaleźć[ rozlewanie piwka najlepiej] ??


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6207 dni




Odp: Przystanek PRACA - 26/04/2010 22:37

  Eds napisał:  
Panowie,ktoś wiec co trzeba zrobić żeby na Dni Morza sobie prace znaleźć[ rozlewanie piwka najlepiej] ??



Na pewno trzeba być sumiennym ;)


Bukowe
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5398 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 26/04/2010 23:10
A znajdzie się jakaś praca, dla początkujących stolarzy ?


Football Without Ultras Is Nothing !
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6818 dni




Odp: Przystanek PRACA - 27/04/2010 00:51

  Eds napisał:  
Panowie,ktoś wiec co trzeba zrobić żeby na Dni Morza sobie prace znaleźć[ rozlewanie piwka najlepiej] ??



Uderz do restauracji Columbus na wałach i spytaj czy szukają chętnych. Od kilku lat, ogłaszali nabór na rozlewaczy piwa, to i może teraz szukają.


będę pamiętał.
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7991 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/04/2010 23:00

  Radziu napisał:  

  kingaps napisał:  
Szukam kontaktu z osobami, które pracowały/pracują w HKL Dekoracja okien w Sz-n Płonia.



Mój kuzyn tam pracuje. O co chodzi to może jakoś pomogę?



kontakt na gg lub mail


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8073 dni




Odp: Przystanek PRACA - 04/05/2010 10:05

  Cytat:  
Bezrobocie wśród absolwentów wzrosło o 30%.

Dużo więcej młodych osób - tych do 25 roku życia - jest bez pracy. Dużo większe kłopoty ze znalezieniem zatrudnienia mają absolwenci szkół wyższych.

Jak podaje Główny Urząd Statystyczny, ponad 2 mln Polaków w marcu było zarejestrowanych w urzędach pracy. Było ich o 18 proc. więcej niż rok temu. Z tego bezskutecznie szukało pracy aż 450 tys. Polaków, którzy nie ukończyli jeszcze 25. roku życia. Ich liczba zwiększyła się o sto tysięcy w porównaniu z zeszłym rokiem. Bezrobocie wśród absolwentów szkół wyższych wzrosło o blisko 30 proc. W marcu zaledwie 0,7 proc. z wszystkich propozycji w urzędach było skierowanych do absolwentów szkół wyższych, a blisko jedna trzecia były tylko propozycją stażu.

- Najgorsza sytuacja jest wśród absolwentów, którzy nie poszli na studia. Kłopoty mają osoby po liceach, szkołach zawodowych. Pracodawcy ciągle jeszcze są ostrożni w zatrudnianiu osób bez doświadczenia. Wielu młodych, tych również po studiach, godzi się na pracę poniżej kwalifikacji. Pracy np. w handlu szukają już tegoroczni absolwenci. Chociaż kończą studia za kilka miesięcy już wysyłają CV, nie gardzą pracą w supermarketach, gastronomii, hotelach. Mówią, że na początek mogą w ten sposób zarabiać, bo innej pracy po prostu nie ma – twierdzi Tomasz Drążek, doradca personalny, head hunter.

(toy)http://www.wp.pl/ wp.pl 2010-04-28




  Cytat:  
Wypchane portfele władzy.
4 maja 2010


Do ostatnich, w tej kadencji samorządu, oświadczeń majątkowych władz stolicy dotarło "Życie Warszawy".

Dziennik sporządził zestawienie rocznych zarobków w czasie obecnej kadencji, czyli z trzech ostatnich lat. Wynika z nich jasno, że warto być w gronie najwyższych urzędników stolicy.

Najmniej, bo "tylko" 700 tys. zł zarobił Jarosław Maćkowiak. Ale uczynił to w ciągu dwóch lat, bo w 2007 r. jeszcze nie pracował w Ratuszu. Na czele listy jest Andrzej Jakubiak, którego konto wzbogaciło się przez trzy lata pracy w zarządzie miasta o 1,1 mln zł.

Oprócz wysokich pensji i nagród urzędnicy dostają także pieniądze za pracę w innych spółkach, takich jak chociażby Metro Warszawskie, SPEC czy KDT.

* Sprawdź jak kształtowały się płace w Polsce w ostatnich miesiącach.

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz uplasowała się na przedostatnim miejscu w siedmioosobowej stawce z sumą 760 tys. zł zarobionych od 2007 r. w stołecznym Ratuszu. Jednak jej cały, deklarowany majątek, jest najwyższy spośród wszystkich i wynosi niecałe 5 mln zł.

Całe zestawienie we wtorkowym "Życiu Warszawy".



Jesli glosowales na PO, jestes bezrobotnym i szukasz pracy - koniecznie przeczytaj!

Udaj sie do biura poselskiego/radnego PO i zamow spotkanie z poslem/radnym PO na ktorego oddales glos. Na spotkaniu przedstaw mu swoj problem i popros o pomoc w znalezieniu pracy. Wiadomo ze wszystkim chetnym nie znajda pracy ale napewno niektorym tak. Jesli nie bedzie mogl pomoc to poproscie aby przynajmniej wystawil wam list polecajacy - tez duzy plus w poszukiwaniu pracy. Wystawienie takiego listu napewno nie bedzie dla niego zadnym problemem. Nie masz nic do stracenia a jak by nie bylo to przynajmniej wypijesz sobie kawe i zjesz paczka. Powodzenia i piszcie jak bylo. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 4 maja 2010, 10:48 [3 raz(y)]


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6548 dni




Odp: Przystanek PRACA - 04/05/2010 11:10
ktos zna jakes ciekawe miejsce na praktyi zwiazane z magazynami/logistyka?


Amat victoria curam
BOSSMAN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni




Odp: Przystanek PRACA - 05/05/2010 14:44

  kingaps napisał:  
Szukam kontaktu z osobami, które pracowały/pracują w HKL Dekoracja okien w Sz-n Płonia.



ja tam pracowalem jakos w 2006 albo 2007 nie pamietam:) bylem tam az 1,5msc hehe i zalapalem sie na wigile zakladowa:)


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Przystanek PRACA - 20/05/2010 20:30
szukam pracy na budowie, może ktoś ma jakiś namiar do kogoś lub coś ;)


k u b i
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Przystanek PRACA - 20/05/2010 20:44

  PZ. napisał:  
A znajdzie się jakaś praca, dla początkujących stolarzy ?



zależy co jako początkujący stolarz potrafisz po jakiej jesteś szkole


WIERNI NA ZAWSZE
BOSSMAN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni




Odp: Przystanek PRACA - 31/05/2010 07:27
wie ktos moze gdzie sa przyjecia na jakies magazyny, hurtownie itp.? no zwała jak chuj nie moge tyry ogarnac... jednak roczne wakacje od pracy to stanowczo zadlugo


independent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Przystanek PRACA - 31/05/2010 08:36
Bez kitu czas leci .. :D Poszukuje pracy fizycznej. Police-Szczecin


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5419 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 31/05/2010 09:16
Z tego co mi wiadomo to jak magazyn to popytajcie hipermarkety typy AUCHAN CZY CARREFOUR .. Tam czasem trzeba paru osob na rozładowanie jakiegos towaru , tylko pewnie mało płacą ;p


Obrazek gif wstawiony na forum
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni




Odp: Przystanek PRACA - 31/05/2010 09:28

  Eds napisał:  
szukam pracy na budowie, może ktoś ma jakiś namiar do kogoś lub coś ;)



może spróbuj tego : Poszukuję pojedyńczych pracowników lub brygady na elewację. Praca w Szczecinie, duży front robót. Mile widziana działalnosc. Pilne!
Kontakt: 698-813-758

Ogłoszenie z dnia: 2010-05-30


Albo tutaj od zaraz 5 murarzy praca w szczecinie murowanie z śilki na zaprawie cementowej -wapiennej od poniedziałku długi okres pracy
Kontakt: Jakub-bud tel 509751272

Ogłoszenie z dnia: 2010-05-28


BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7224 dni




Odp: Przystanek PRACA - 24/06/2010 18:54
orientuje się ktoś na co zwrócić szczególną uwagę przy zapoznawaniu się z "Kodeksem postępowania administracyjnego" na rozmowę kwalfikacyjną?


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni

***




Odp: Przystanek PRACA - 25/06/2010 17:18

  BzM napisał:  
orientuje się ktoś na co zwrócić szczególną uwagę przy zapoznawaniu się z "Kodeksem postępowania administracyjnego" na rozmowę kwalfikacyjną?



KPA nie ma zbyt duzo stron, dlatego ciezko odpowiedziec na co zwrocic szczegolna uwage, ale napenwo na postanowienia ogolne, ktore sa na poczatku, niby najprostsza rzecz a najwiecej ludzi wyklada sie nie niej :). Powodzenia;)


www.sectorshop.net
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005