Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Przystanek PRACA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni




Odp: Przystanek PRACA - 13/12/2009 15:22
A ja mam pytanie troche z innej beczki.
Studentom oferowane sa wszelakiej masci programy namawiajace do wyjazdu do pracy do USA. Tzw. work&travel. W skrocie, 9 tygodni pracy i zwiedzanie. Wyjazd 15.06 i powrot w pazdzierniku. Wiza, bilety i zakwaterowanie wszystko za 1300 zl. Na miejscu pracuje sie i normalnie zarabia (zapewne jakis procent jest pobierany na porkycie kosztow organizacji takiego wyjazdu), ale mimo wszystko ciekawie to wyglada. Ostatni dzwonek zeby sie zapisac, tak wiec szukam inforamcji na ten temat. Moze ktos tutaj jest kto szerzej zainteresowal sie programe Camp America?


Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Przystanek PRACA - 13/12/2009 15:40

  Przema napisał:  
Mimo, ze prace mam, to tak z ciekawosci co jakis czas zagladam na infoludka i ostatnio dowiedzialem sie, ze poszukuja do pracy w hotelu silver. Oczywiscie jezyki obce, bla bla, standard. Wie ktos jak tam z zarobkami?



Umowa o prace, pełen etat, 1200 na reke


MKS !
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Przystanek PRACA - 13/12/2009 18:26
Dwóch znajomych było mocno nakręconych na takie coś w zeszłym roku. Ale jak poślęczeli nad wszystkimi warunkami, przeliczyli dolary na złotówki to wyszło im, że będą po 9tyg koło 1000 na plusie.


P. S.
KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni




Odp: Przystanek PRACA - 13/12/2009 19:18

  Przema napisał:  
A ja mam pytanie troche z innej beczki.
Studentom oferowane sa wszelakiej masci programy namawiajace do wyjazdu do pracy do USA. Tzw. work&travel. W skrocie, 9 tygodni pracy i zwiedzanie. Wyjazd 15.06 i powrot w pazdzierniku. Wiza, bilety i zakwaterowanie wszystko za 1300 zl. Na miejscu pracuje sie i normalnie zarabia (zapewne jakis procent jest pobierany na porkycie kosztow organizacji takiego wyjazdu), ale mimo wszystko ciekawie to wyglada. Ostatni dzwonek zeby sie zapisac, tak wiec szukam inforamcji na ten temat. Moze ktos tutaj jest kto szerzej zainteresowal sie programe Camp America?



Jak już wczesniej napisałem w tym temacie brałem udział w programie Camp America. Nie jest to opcja dzieki której w stanach zarobi sie tysiace dolarów. Opcja ta jest bardziej dla studentów którzy nie maja dużego własnego wkladu w wyjazd a chcą zajebiscie spędzić wakacje. Jak masz jakieś pytania pisz na gadu.


Bądz dumny z tego kim jesteś...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni




Odp: Przystanek PRACA - 13/12/2009 21:51

  K3moT napisał:  

  Przema napisał:  
A ja mam pytanie troche z innej beczki.
Studentom oferowane sa wszelakiej masci programy namawiajace do wyjazdu do pracy do USA. Tzw. work&travel. W skrocie, 9 tygodni pracy i zwiedzanie. Wyjazd 15.06 i powrot w pazdzierniku. Wiza, bilety i zakwaterowanie wszystko za 1300 zl. Na miejscu pracuje sie i normalnie zarabia (zapewne jakis procent jest pobierany na porkycie kosztow organizacji takiego wyjazdu), ale mimo wszystko ciekawie to wyglada. Ostatni dzwonek zeby sie zapisac, tak wiec szukam inforamcji na ten temat. Moze ktos tutaj jest kto szerzej zainteresowal sie programe Camp America?



Jak już wczesniej napisałem w tym temacie brałem udział w programie Camp America. Nie jest to opcja dzieki której w stanach zarobi sie tysiace dolarów. Opcja ta jest bardziej dla studentów którzy nie maja dużego własnego wkladu w wyjazd a chcą zajebiscie spędzić wakacje. Jak masz jakieś pytania pisz na gadu.



Dokladnie o cos takiego mi chodzi. Odezwe sie w chwili wolnego czasu. :)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni




Odp: Przystanek PRACA - 11/01/2010 21:17
Prośba kolegi, jakby miał ktoś jakąś pracę (dużej roli nie gra to co się będzie robiło) do ogarnięcia po szkole (niepełnoletni - w wakacje 18 ), tzn. od godziny 15-16 to proszę piszcie na [email protected] ;) Z góry dziękówa ;)


Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni




Odp: Przystanek PRACA - 28/01/2010 12:07
Mam pytanie pracował ktoś przy sprzedaży ubezpieczeń ? Jak to wygląda ile, ile tak naprawdę można zarobić i ile czasu to zajmuje ?


Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni




Odp: Przystanek PRACA - 29/01/2010 15:15
Poszukuje pracy jako kierowca z kat.C jakby ktos cos wiedział to dajcie znac.


Łobez zawsze z Pogonią
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 24/02/2010 19:41
był ktoś z Was na testach w sprawie pracy w administracji publicznej? lub wie ktoś jak bardzo są szczegółowe i wnikliwe pytania na tych testach? np ze znajomości KPA lub innych ustaw.


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7509 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 24/02/2010 20:21

  exces napisał:  
był ktoś z Was na testach w sprawie pracy w administracji publicznej? lub wie ktoś jak bardzo są szczegółowe i wnikliwe pytania na tych testach? np ze znajomości KPA lub innych ustaw.



Ja byłem ostatnio na takim teście w UM i szczerze powiem, że chyba poległem na tych wszystkich ustawach i KPA, bo nie oddzwonili. Dostałem 25 pytań (test wyboru) z 5 kategorii, które dotyczyły danego stanowiska. Trzeba ogarniać nie tylko podstawowe zagadnienia ale również sytuacje tzw. "niestandardowe" i wiedzieć "co wtedy". Wniosek jest prosty - w naszych urzędach chcą zatrudniać gotowego ogarniętego pracownika a nie kogoś kogo trzeba szkolić. Powodzenia koleżko.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Przystanek PRACA - 25/02/2010 12:20

  Sampaio napisał:  

  exces napisał:  
był ktoś z Was na testach w sprawie pracy w administracji publicznej? lub wie ktoś jak bardzo są szczegółowe i wnikliwe pytania na tych testach? np ze znajomości KPA lub innych ustaw.



Ja byłem ostatnio na takim teście w UM i szczerze powiem, że chyba poległem na tych wszystkich ustawach i KPA, bo nie oddzwonili. Dostałem 25 pytań (test wyboru) z 5 kategorii, które dotyczyły danego stanowiska. Trzeba ogarniać nie tylko podstawowe zagadnienia ale również sytuacje tzw. "niestandardowe" i wiedzieć "co wtedy". Wniosek jest prosty - w naszych urzędach chcą zatrudniać gotowego ogarniętego pracownika a nie kogoś kogo trzeba szkolić. Powodzenia koleżko.



Słyszałem od znajomych dwie sytuacje jak ktoś się chciał tam dostać, nie bede się wdawał w szczegóły, ale wniosek był ten sam - znajomości!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7991 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/03/2010 10:19
1. Szukam kontaktu z kimś kto pracuje w sieciach GSM w marketingu/reklamie

2 Szukam dobrego introligatora w Szczecinie i okolicy do oprawy starych książek.

Namiary można podawać tutaj lub na gg

Obie sprawy w miarę pilne


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6103 dni




Odp: Przystanek PRACA - 16/04/2010 14:59
Panowie, potrzebuje roboty na wakacje(nad morzem), może ktoś coś poleci?
Albo jakieś stronki sprawdzone(oprócz infloudka).
Z góry dzięki


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: Przystanek PRACA - 16/04/2010 15:04
Szukam firmę/osobę prywatną która zajmuje się POZYCJONOWANIEM STRON WWW

Interesuje mnie stała współpraca,

Bardzo ważne doświadczenie i osiągnięte wyniki

zainteresowanych proszę o zostawienie tutaj kontaktu do siebie

ps. a także jezeli Wasz kolega się zajmuje tym, badz znajomy ma firma takowa.

Dajcie znac


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7044 dni




Odp: Przystanek PRACA - 16/04/2010 16:40

  Eds napisał:  
Panowie, potrzebuje roboty na wakacje(nad morzem), może ktoś coś poleci?
Albo jakieś stronki sprawdzone(oprócz infloudka).
Z góry dzięki



Mysle ze najlepszym rozwiazaniem jest poswiecene 1-2 dni i tam jechac juz w maju i poprostu chodzic od osrodka do osrodka i pytac,wiem to z doswiadczenia ze jest to najlepszy sposob na znalezienie roboty
pozdrawiam:)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 22/04/2010 10:26
Tak z ciekawosci, jak wyglada praca(godzinowo) i jakie sa place(stawki na godz.) w sieciach:

-McDonald
-KFC
-PizzaHut


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5942 dni

*




Odp: Przystanek PRACA - 22/04/2010 11:34
Mógłby ktoś podpowiedzieć jakąś pracę tak na 2 miesiące żeby trochę dorobić na wakacje, nie wymagającą statusu studenta i nie wymagającą książeczki sanepidu?
Są w ogóle takie?


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6812 dni




Odp: Przystanek PRACA - 22/04/2010 14:56
Możesz być zatrudniony jako "praktykant" w jakimś zakładzie typu warsztat samochodowy. Jeśli się upomnisz i dostarczysz NIPa to nawet na legalu, bez żadnych książeczek itd. Na początku jesteś zwykłym chłopcem na posyłki typu "przynieś, podaj, pozamiataj", ale na końcu dostajesz już samodzielne zadania, w zależności jak szybko łapiesz i czy się tam odnajdziesz. Ogólnie można się sporo przydatnych rzeczy nauczyć, tylko nie można bać się ubrudzić :) I atmosfera prawie zawsze dobra ;) No ale zależy, jaka kasa Cię interesuje. A miejsc może trochę być, bo "etatowi", czyli całoroczni praktykanci mają często wolne na wakacje, może niecałe, ale połowę to prawie wszyscy.


P. S.
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5788 dni




Odp: Przystanek PRACA - 22/04/2010 20:24
do Randall McMurphy odnośnie MCDonald:



na ziemi Poznańskiej z tego co wiem to najlepiej brać nockę 8 godzin do 7 , 1200zł do rączki i praca bardzo mocno lajtowa. Sprzątanie i od czasu do czasu rozładunek żywności


CWKS & MKS
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Przystanek PRACA - 23/04/2010 07:09
Czy taka lajtowa to bym się sprzeczał ;)


MKS !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005