Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 20:09
Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Piast Gliwice wygrały swoje mecze bardzo niedobrze bo gra Pogoni jest tragiczna a tu żeby jakimś cudem awansować to trzeba zdobywać 3 punkty bo remisami to będzie trudno coś osiągnąć.


PS 1948
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 20:23

  zach-pom napisał:  
Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Piast Gliwice wygrały swoje mecze bardzo niedobrze bo gra Pogoni jest tragiczna a tu żeby jakimś cudem awansować to trzeba zdobywać 3 punkty bo remisami to będzie trudno coś osiągnąć.



teraz to nawet wygrywając wszystko awans nie jest pewny...


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5626 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 20:44
Tak z ciekawości...

Nas czekają następujące mecze:
-DOLCAN (wyjazd)
-KOLEJARZ STRÓŻE aaeejjaaooo (dom)
-GÓNIK Ł. (wyjazd)
-GKS KATOWICE (dom)
-ZAWISZA (wyjazd)
-WISŁA PŁOCK (dom)
-ARKA (wyjazd)

Piast wcale nie lepiej, za nimi przemawia jednak to że prawie wszystko grają u siebie... a zostały im mecze z:
-RUCH R. (dom)
-FLOTA (dom)
-DOLCAN (dom)
-KOLEJARZ (dom)
-GÓRNIK Ł. (wyjazd!)
-GKS KATOWICE (dom)
-ZAWISZA (dom)
łatwo też nie będą mieli, a tak jak my są cieniem z jesieni.

Nieciecza:
-OLIMPIA E. (wyjazd)
-OLIMPIA G. (dom)
-RUCH R. (wyjazd)
-FLOTA (dom)
-DOLCAN (wyjazd)
-KOLEJARZ (dom)
-GÓRNIK Ł. (wyjazd)
może sobie odpuszczą? :)

Zawisza:
-POLKOWICE (wyjazd)
-WISŁA PŁOCK (wyjazd)
-ARKA (dom)
-POLONIA B. (wyjazd)
-POGOŃ (dom)
-WARTA (wyjazd)
-PIAST G. (wyjazd)

I na koniec Arka:
-BOGDANKA (wyjazd)
-GKS KATOWICE (dom)
-ZAWISZA (wyjazd)
-WISŁA P. (dom)
-POLKOWICE (wyjazd)
-POLONIA B. (wyjazd)
-POGOŃ (dom)

Czyli jak widać, zapowiada nam się zajebiście ciekawa końcówka sezonu dla kandydatów do awansu. Wiadomo, niema co się oglądać na innych, ale na papierze jeszcze mamy szanse na awans... Oby te szanse pojawiły się też na boisku bo inaczej za rok dojdzie ŁKS albo Lechia i cracovia więc kolejni kandydaci. Niech oni wkońcu się wezmą w garść i lepiej nabiorą tych chęci bo nie wyobrażam sobie jak można mieć tak wyśmienitą pozycję na start wiosny i wszystko rozpieprzyć w przeciągu 3 meczy...
Walczyć trenować, bo Pogoń ma awansować !

Ostatnio edytowany przez: forza!, 22 kwietnia 2012, 22:04 [1 raz(y)]


JLB !
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 20:54
Mam nadzieję że po wygraniu meczu z Flotą chociaż psychicznie dostaną pozytywnego kopa i uwierzą w swoje możliwości a szczerze mówiąc ciekawi mnie czemu Noll gra tak słabo jak wcześniej też grał i Pogoń wygrywała coś mi tu śmierdzi że pewne elementy mogą prowadzić sabotaż.


PS 1948
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 20:58
Świeży wywiad ze Smolnym

Ciekawsze fragmenty:


  Cytat:  
Podobał się panu słynny wywiad z Radosławem Janukiewiczem po meczu z Olimpią Elbląg?

Odbyłem już z Radkiem poważną rozmowę i on wie, że więcej taka sytuacja nie może się powtórzyć. Niezależnie od tego, że w tym wywiadzie powiedział prawdę.

Marcin Sasal musiał odejść?

Mi się z Marcinem pracowało dobrze, ale mam wrażenie, że trenerowi Sasalowi było w Szczecinie bardzo źle. Dał zresztą temu wyraz w kilku wywiadach. Zamiast mówić, że czuje się tutaj źle, mógł zastanowić się, czy warto w ogóle podejmować wyzwanie. Pogoń Szczecin to trudny teren. Są kibice, którzy chcą sukcesu i trzeba się liczyć z tym, że trener mierzy się tu z inną presją niż prowadząc Dolcan Ząbki, czy nawet Koronę Kielce.

A w dłuższej perspektywie?

Gdy w 2007 roku zakładaliśmy spółkę i zaczynaliśmy od IV ligi powiedziałem, że robię to, by na końcu być mistrzem Polski. Sporo osób się ze mnie śmiało. Dzisiaj w kontekście naszych męczarni w I lidze, to nadal może śmieszyć, ale jeżeli nie ma się takiego planu to nie ma sensu wchodzić w poważną piłkę. Pogoń nigdy nie była mistrzem Polski. Mam nadzieję, że uda mi się dotknąć pierwszego tytułu w Szczecinie.

A tak prywatnie, to po co panu inwestycja w Pogoń? Finansowo to nie jest opłacalne

Na poziomie I ligi nie ma możliwości, żeby jakikolwiek klub w Polsce był w stanie zbilansować budżet.

Może lepiej robić futbol na prowincji. W Niecieczy takiej presji nie ma.

Mieszkam w Szczecinie od 25 lat, kocham Pogoń i dlatego zdecydowałem się robić tutaj piłkę od IV ligi. To była trudna decyzja, ale myślę, że za osiem kolejek będzie ekstraklasa. W końcu będzie uśmiech na twarzy i ogromna radość. A co do Niecieczy, to walczą o awans, ale co dalej?



Według mnie wywiad na +, Smolny mówi szczerze i sensownie. Nie popadam w hurraoptymizm zwłaszcza po ostatnich wynikach, ale chyba trzeba być usatysfakcjonowanym, że mamy jego i Mroczka po latach cyrku na kółkach, głównie z Ptakiem..


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8250 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 21:10

  szczepaneq napisał:  

Według mnie wywiad na +, Smolny mówi szczerze i sensownie. Nie popadam w hurraoptymizm zwłaszcza po ostatnich wynikach, ale chyba trzeba być usatysfakcjonowanym, że mamy jego i Mroczka po latach cyrku na kółkach, głównie z Ptakiem..



Ja jeszcze bardziej, gdyby wszyscy pamiętali, że to My, Kibice zaczęliśmy od czwartej ligi, bo " ktoś miał fantazję odkupić II ligę od Ptaka" , a tak naprawdę to już od od "B" klasy i że znikąd się to nie wzięło... i możemy wymagać, choćby zaangażowania w grę...

Ostatnio edytowany przez: RAFek, 22 kwietnia 2012, 21:18 [1 raz(y)]


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 21:31

  forza! napisał:  
Tak z ciekawości...

Nas czekają następujące mecze:
-DOLCAN (wyjazd)
-KOLEJARZ STRÓŻE aaeejjaaooo (dom)
-GÓNIK Ł. (wyjazd)
-GKS KATOWICE (dom)
-ZAWISZA (wyjazd)
-WISŁA PŁOCK (dom)
-ARKA (wyjazd)



Na mój gust to wygląda na to, że już w Ząbkach może wyklarować się sprawa awansu. Każda strata punktów w tym meczu postawi nas lekko mówiąc w nieciekawym położeniu. Po wiosennych "sukcesach" doszliśmy do takiej sytuacji, że nawet wygranie wszystkich meczów w Szczecinie nie gwarantuje już niczego. Z trzech wyjazdów trzeba zrobić wszystko, żeby przywieźć minimum remisy, bo to też mecze z bezpośrednimi rywalami w tabeli, a dodatkowe towarzystwo nam niepotrzebne.. Jezu co ja pisze. Z taką formą? 15 punktów w siedmiu meczach? Niemożliwe... Ma ktoś numer do Baniaka?


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 21:43

  forza! napisał:  

Piast wcale nie lepiej, za nimi przemawia jednak to że prawie wszystko grają u siebie... a zostały im mecze z:
-RUCH R. (dom)
-FLOTA (dom)
-DOLCAN (dom)
-KOLEJARZ (dom)
-GÓRNIK Ł. (wyjazd!)
-GKS KATOWICE (dom)
-ZAWISZA (dom)
łatwo też nie będą mieli, a tak jak my są cieniem z wiosny.



Piast cieniem z wiosny, czy z jesieni??? W sumie jedno i drugie to raczej frazes, bo chociażby teraz zdobyli już najwięcej punktów ze wszystkich drużyn wiosną. Nikt nie ma łatwo, ale biorąc pod uwagę właśnie terminarz to właśnie Piast wchodzi jako pewniak. Z 7 meczów, 6 u siebie. W najgorszej sytuacji chyba bydgoski Zawisza. z 7 meczów, 5 wyjazdów, gdzie dotychczas mają bilans 0-0-3. Jak na razie graliśmy dwa bezpośrednie starcia. Jedno do przodu, drugie do tyłu. Remis z Niecieczą, dałby nam 3 punkty przewagi nad nimi. Dobrze, że Piast był na inaugurację, bo przerżnięcie tego meczu niesamowicie skomplikowało by naszą sytuację patrząc na nasze późniejsze rezultaty.
Fakt jest taki, że będzie ciekawie, oby z pozytywnym dla nas zakończeniem.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 21:58
od porażki z nami Piast zagrał mecze:
3 - 0 z Wartą Poznań
1 - 1 z Górnikiem Polkowice
2 - 1 z Sandecją Nowy Sącz
1 - 1 z Niecieczą
1 - 0 z Olimpią Elbląg
1 - 0 z Olimpią Grudziądz

7 meczów - 4 zwycięstwa, 2 remisy, 1 przypadkowa porażka w Szczecinie

Nie ma co - mają prawdziwy mega dołek, nie to co my :D


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5626 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 22:01

  Sampaio napisał:  


Ma ktoś numer do Baniaka?



Bogusia to już lepiej zostawić w spokoju... 2 czy 3 zawały przez piłkę to o tyle samo za dużo, chociaż prawda jest taka, że raz dwa by postawił wszystkich do pionu.


  Ambasador napisał:  
Piast cieniem z wiosny, czy z jesieni W sumie jedno i drugie to raczej frazes, bo chociażby teraz zdobyli już najwięcej punktów ze wszystkich drużyn wiosną. Nikt nie ma łatwo, ale biorąc pod uwagę właśnie terminarz to właśnie Piast wchodzi jako pewniak. Z 7 meczów, 6 u siebie.



pomyłka, miałem na myśli jesień. Czytając relacje czy nawet oglądając ich mecze, to śmiało można powiedzieć że mieli sporo szczęścia, a wyniki nie do końca odzwierciedlają ich grę. To napewno nie jest ten Piast co jesienią, tak więc może limit szczęścia już wykorzystali, a teraz my pójdziemy do przodu? Czas pokaże, nie mniej jednak mecze u siebie to ich największy atut. Mam nadzieję, że ugramy coś, już nawet kosztem stylu, czegokolwiek.. ważne żeby mieć te 3pkt w każdym meczu. (Mimo, że brzmi to wręcz niemożliwie po tym co prezentują nasi piłkarze)

Sampaio, wcale nie powiedziałem że mają dołek, tylko, że ich gra jednak pozostawia wiele do życzenia. Mają to szczęście którego nam brakuje co mecz, a nasi niech wygrywają mecze już nawet kosztem stylu, a o ten lepiej żebyśmy się martwili już w ekstraklasie, bo w razie braku awansu może się wszystko posypać.

Ostatnio edytowany przez: forza!, 22 kwietnia 2012, 22:08 [2 raz(y)]


JLB !
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 22:11
Forza ma trochę racji. Oglądając mecz Past - Olimpia G. byłem zaszokowany, że Piast to wygrał. Mówiąc szczerze Olimpia zagrała tam lepiej niż z nami, tylko że nam potrafili strzelić 2 bramki. W Gliwicach mogli strzelić nawet 3. Prawda jest taka że żadna z tych drużyn, które są w 3 nie gra pięknie i porywająco i tak pewnie że kibice mogą być spokojni o zwycięstwo w następnym meczu.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6031 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 22:39
Graliśmy z Flotą słabo i remis z Dolcanem przy takiej grze to będzie sukces. Nie wiem jakim cudem mamy z nimi wygrać.


Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4884 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/04/2012 22:41

  pogonifan napisał:  
Forza ma trochę racji. Oglądając mecz Past - Olimpia G. byłem zaszokowany, że Piast to wygrał. Mówiąc szczerze Olimpia zagrała tam lepiej niż z nami, tylko że nam potrafili strzelić 2 bramki. W Gliwicach mogli strzelić nawet 3. Prawda jest taka że żadna z tych drużyn, które są w 3 nie gra pięknie i porywająco i tak pewnie że kibice mogą być spokojni o zwycięstwo w następnym meczu.



akcja od 3:02 - Olimpii nie można odmówić charakteru, gdyby wykorzystali to co mieli w tym meczu byłby co najmniej remis.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/04/2012 05:35
cytat : Bogusia to już lepiej zostawić w spokoju... 2 czy 3 zawały przez piłkę to o tyle samo za dużo, chociaż prawda jest taka, że raz dwa by postawił wszystkich do pionu.



Najlepszy z najlepszych trenerów na 1-ligowe realia. Nie ma zmiłuj się! Motywator i wychowawca bardzo odpowiedni dla Naszych "leniuchów".
Już to wiele razy powtarzałem " Baniak wariat, ale swój, Nasz wariat".


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5021 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/04/2012 09:18
Nie tylko w Szczecinie doceniamy Bogusia:


  Cytat:  
"Baniak wróć!" krzyknęli w końcu kibice Warty podczas meczu z Ruchem Radzionków. Rok temu pod wodzą Bogusława Baniaka Warta była wiosną rewelacją ligi, dziś wciąż walczy o uniknięcie degradacji.



spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/04/2012 09:26

  Luk_225 napisał:  

  pogonifan napisał:  
Forza ma trochę racji. Oglądając mecz Past - Olimpia G. byłem zaszokowany, że Piast to wygrał. Mówiąc szczerze Olimpia zagrała tam lepiej niż z nami, tylko że nam potrafili strzelić 2 bramki. W Gliwicach mogli strzelić nawet 3. Prawda jest taka że żadna z tych drużyn, które są w 3 nie gra pięknie i porywająco i tak pewnie że kibice mogą być spokojni o zwycięstwo w następnym meczu.



akcja od 3:02 - Olimpii nie można odmówić charakteru, gdyby wykorzystali to co mieli w tym meczu byłby co najmniej remis.



Co oni zrobili w 3:07 ,wybili z bramki?


,,Vi är överallt,,- POGON
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/04/2012 14:56

  spagetti napisał:  

  Luk_225 napisał:  

  pogonifan napisał:  
Forza ma trochę racji. Oglądając mecz Past - Olimpia G. byłem zaszokowany, że Piast to wygrał. Mówiąc szczerze Olimpia zagrała tam lepiej niż z nami, tylko że nam potrafili strzelić 2 bramki. W Gliwicach mogli strzelić nawet 3. Prawda jest taka że żadna z tych drużyn, które są w 3 nie gra pięknie i porywająco i tak pewnie że kibice mogą być spokojni o zwycięstwo w następnym meczu.



akcja od 3:02 - Olimpii nie można odmówić charakteru, gdyby wykorzystali to co mieli w tym meczu byłby co najmniej remis.



Co oni zrobili w 3:07 ,wybili z bramki?



Obu chcialo uderzac i wyszlo tak, ze zaden nie skierowal pilki do siatki :D


1948
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/04/2012 17:50
Nie chcę być złym prorokiem, ale... jest mała ciekawostka. Po przestudiowaniu regulaminu rozgrywek wynika,, ze w przypadku jeżeli zakonczymy ligę na drugim miejscu z taką samą ilościa punktów jak Piast to czeka nas jeszcze wyjazd do Gliwic ;)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/04/2012 17:58
Oby nie było takiej potrzeby...;)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 23/04/2012 18:15

  Piona! napisał:  
Nie chcę być złym prorokiem, ale... jest mała ciekawostka. Po przestudiowaniu regulaminu rozgrywek wynika,, ze w przypadku jeżeli zakonczymy ligę na drugim miejscu z taką samą ilościa punktów jak Piast to czeka nas jeszcze wyjazd do Gliwic ;)



a czemu nie u nas?


Pogoń Szczecin MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005