Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6171 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/02/2010 14:24
Pruchnik i Kowal piłkarzami Floty

Radosław Pruchnik i Marek Kowal podpisali kontrakty z Flotą Świnoujście. Nowej umowy z klubem nie podpisał natomiast Ireneusz Chrzanowski i od dzisiaj może poszukiwać nowego klubu.

źródło 90minut.pl


PS 1948
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6083 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 11:41
http://pogonszczecin.info/Terminarz_rundy_wiosennej-ab722-722-3247.html - znów to samo,z Górnikiem w poniedziałek :/

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 22 lutego 2010, 11:50 [1 raz(y)]


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8240 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 19:34

  kibol83 napisał:  
Co za chorągiewka ja pierd.........żałosny typ. Idź z tąd i nie wracaj nigdy więcej.



Skończmy już temat Kowala. Poszedł do Sosnowca na testy, bo u nas go nie chcieli - ch.. wie dlaczego zresztą. Poszło jakieś info ze Kowal przeprasza kibiców Sosno - pytanie kto był autorem tego oświadczenia pozostaje otwarte, może to klub asekurował się przed swoimi kibicami, gdyby doszli do porozumienia w temacie kontraktu. Wiadomo, po chórzyście co to nie był (L)egionistą, jakie przyjęcie mogą mu zgotować "gołębie", co zresztą stało się faktem.
Kto z kogo zrezygnował to się pewnie nie dowiemy - ja pamiętam Marka po meczu w Sosnowcu i po meczach z Lechem i wiem, ile dla niego znaczy Pogoń.
Ława, Moskalewicz, Dymkowski, Faltyński, Niciński tez grali (grają) w klubie którego kibice palą nasze barwy, więc trochę zimnej wody na skronie...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 19:45

  RAFek napisał:  
Kto z kogo zrezygnował to się pewnie nie dowiemy - ja pamiętam Marka po meczu w Sosnowcu i po meczach z Lechem i wiem, ile dla niego znaczy Pogoń.



"Po zakończonym 10-dniowym obozie w Hiszpanii działacze Zagłębia podjęli decyzję, iż rezygnują z usług Marka Kowala."

zaglebie.eu

Dalej za forum gołębi , niejaki puzon pisze:


  Cytat:  
Sprawa z Kowalem definitywnie załatwiona. Chciałem w tym miejscu podziękować Chłopakom , którzy naprawdę zaangażowali się w pozytywne zakończenie tej sprawy. Dzięki wyciągnięciu pewnych faktów na jaw, a także wszystkim interweniującym w w/w kwestii w klubie, nie mamy niepotrzebnego piłkarzyka w Naszym składzie!



Masz racje , skończmy temat Kowala , pokazał ile dla niego znaczy Pogoń ...


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8240 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 19:59
To co cytujesz , tylko potwierdza to co pisałem. Tak się bowiem składa, że zarząd Sosno, bierze i to bardzo pod uwagę opinie swoich fanów. Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby Kowal został entuzjastycznie przyjęty przez fanów, nie było by tematu. Bierzesz na obóz kolesia do Hiszpani i dopiero po 10 dniach stwierdzasz, że jest za słaby na kontrakt w lidze, w której każdy nasz rezerwowy byłby gwiazdą? Do tego kolesie z Floty stwierdzają, że jakby Kowal miał nic nie robić przez pół roku, to biorą go w ciemno, pomimo tego, że był za słaby? W lidze, która jest de facto OE bis? No jak tak to nie mam pytań...
Moim zdaniem, "oświadczenie" Kowala było balonem próbnym przed próbą jego zatrudnienia. A wiadomo, że Kowal zaintonował pod płotem: "Dzisiaj Zagłębie..."
Chciałbyś jako kibic Sosno takiego zawodnika u siebie?


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:06

  RAFek napisał:  
To co cytujesz , tylko potwierdza to co pisałem. Tak się bowiem składa, że zarząd Sosno, bierze i to bardzo pod uwagę opinie swoich fanów. Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby Kowal został entuzjastycznie przyjęty przez fanów, nie było by tematu.



Ależ naturalnie , wszystko się zgadza , reasumując więc Kowal chciał grać w sosnowcu ale kibice gołębi się na to nie zgodzili , dlatego tez chuj w dupe Mareczkowi i tyle .


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:07

  RAFek napisał:  
To co cytujesz , tylko potwierdza to co pisałem. Tak się bowiem składa, że zarząd Sosno, bierze i to bardzo pod uwagę opinie swoich fanów. Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby Kowal został entuzjastycznie przyjęty przez fanów, nie było by tematu. Bierzesz na obóz kolesia do Hiszpani i dopiero po 10 dniach stwierdzasz, że jest za słaby na kontrakt w lidze, w której każdy nasz rezerwowy byłby gwiazdą? Do tego kolesie z Floty stwierdzają, że jakby Kowal miał nic nie robić przez pół roku, to biorą go w ciemno, pomimo tego, że był za słaby? W lidze, która jest de facto OE bis? No jak tak to nie mam pytań...
Moim zdaniem, "oświadczenie" Kowala było balonem próbnym przed próbą jego zatrudnienia. A wiadomo, że Kowal zaintonował pod płotem: "Dzisiaj Zagłębie..."
Chciałbyś jako kibic Sosno takiego zawodnika u siebie?



Wszystko fajnie...Zawsze szanowalem Kowala, ale RAFek, tu nie ma czego bronic...Jak to byl tylko balonik probny jak mowisz, to Kowal mogl szybciutko zareagowac i dac tu znaka do Szczecina, a nie teraz jak go wyjebali.

A kibicom Zaglebia sie wcale nie dziwie..My tez nie chcemy Drumlaka.


Sami przeciw wszystkim!!!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8240 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:08

  eM napisał:  

  RAFek napisał:  
To co cytujesz , tylko potwierdza to co pisałem. Tak się bowiem składa, że zarząd Sosno, bierze i to bardzo pod uwagę opinie swoich fanów. Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby Kowal został entuzjastycznie przyjęty przez fanów, nie było by tematu.



Ależ naturalnie , wszystko się zgadza , reasumując więc Kowal chciał grać w sosnowcu ale kibice gołębi się na to nie zgodzili , dlatego tez chuj w dupe Mareczkowi i tyle .



P. - wiem ocb - ale nikt z nas, ja też, nie zadzwonił do MK z pytaniem co on na to.

eM - no to czekam na Twoją reakcję jak Bojar wybiegnie w pierwszej jedenastce na Twardowskiego


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:12
Przykłady Faltynskiego i Nicinskiego troche nie na miejscu wszak to byli najemnicy. Przypomnijmy sobie sławną akcje na meczu z ŁKS i po meczu w Transie na urodzinach jednego z nich. Ale nie o tym...

Jak skurwić potrafią sie ludzie stąd dobitnie obrazuje to osoba Majdana czy Drumlaka. Tylko szkopuł w tym że akurat Ci osiągnęli jakąś wartość sportową. Z Kowalem ma sie troche inaczej-mierny gracz i jeszcze gorszy człowiek, Z taką mentalnością-bez honoru i ambicji nie wróże mu niczego dobrego ani w sporcie ani tym bardziej w zwykłym życiu. Każdy z nas popełnia błędy, ale robienie ich celowo, z pełną świadomością i premedytacją jest niewybaczalne. Takim działaniem chciał nam wszystkim utrzeć nosa. A strzelił sobie w łeb.

Inni zawodnicy jak Dymkowski czy Ława też grali u naszych wrogów-ale takie jest życie piłkarza. I nie robili z siebie pajaców.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:15

  RAFek napisał:  

eM - no to czekam na Twoją reakcję jak Bojar wybiegnie w pierwszej jedenastce na Twardowskiego



Wiesz dobrze że to inna sytuacja. Tak jak napisał anathema Bojar to najemnik ,Bugaj bożyszcze szczecińskich fanów też miał epizod w cracovii i nikt nie robił afery , natomiast Kowal to wychowanek Pogoni , chłopak którego szanowałem i cieszyłem się ze w naszym skladzie choc jeden piłkarz ma charakter i czuje jedność z kibicami , niestety myliłem się a jego romanse z gołębiami odebrałem jako "nóż w plecy".


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7485 dni

*****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:16

  RAFek napisał:  

  eM napisał:  

  RAFek napisał:  
To co cytujesz , tylko potwierdza to co pisałem. Tak się bowiem składa, że zarząd Sosno, bierze i to bardzo pod uwagę opinie swoich fanów. Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby Kowal został entuzjastycznie przyjęty przez fanów, nie było by tematu.



Ależ naturalnie , wszystko się zgadza , reasumując więc Kowal chciał grać w sosnowcu ale kibice gołębi się na to nie zgodzili , dlatego tez chuj w dupe Mareczkowi i tyle .



P. - wiem ocb - ale nikt z nas, ja też, nie zadzwonił do MK z pytaniem co on na to.

eM - no to czekam na Twoją reakcję jak Bojar wybiegnie w pierwszej jedenastce na Twardowskiego



Ze gral wczesniej w Cracovii??mowie o Bojarze.Wiesz, gral tez w GieKSie itd.Chodzi wlasnie o tzw zdrade, czyli jak NASZ zawodnik zrobi numer.
No a co do wybrania klubu przez Marka...Wiesz jak jest, Cracovia znienawidzona od 'zawsze', a Zaglebie to ostatnio mocno drazliwy temat, w ktorym wydawalo sie ze Marek sie odnalazl...a jednak na zlego konia postawil, bo ten schemat byl oczywisty, ze Zaglebiacy go nie beda chcieli.


Sami przeciw wszystkim!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:21
Bojarski to jasiek wędrowniczek-dorobkiewicz który ma w dupie gdzie bedzie grał-wystarczy spojrzeć na jego CV. Ja byłęm przeciwny ale już abstrahowałem od tego gdzie grał, bardziej sie liczyła jego piłkarska karta. A wystarczy dogłębnie sprawdzić i ocena sie sama nasuwa- bedzie to niewypał i mam nadzieje że za pół roku już u nas go nie bedzie. Z ulgą dla nas wszystkich. Koleś sie nie utożsamia z żadnym z klubów i odcina kupony z lichej swojej piłkarskiej kariery


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:30
RAFek - nie dziwi Cię to, że dopiero po tym jak nie wyszedł romans Mareczkowi z Zagłębiem to napisał jakieś oświadczenie??? Trzeba było od razu sprostowanie napisać a nie po tym jak z Niego zrezygnowali, oświadczenie napisał bo skoro przeprosiny w Sosnowcu raczej nie zostały przyjęte to zapewne pomyślał, że może tu się da "coś" naprawić a tu figa z makiem,

Ps.
  Marek Kowal napisał:  

Dzięki naświetleniu sytuacji przez kibiców Pogoni, jako wychowanek znający wartość swoich klubowych barw nie mogłem związać się z drużyną, której kibice palą nasze barwy i z nienależytym szacunkiem odnoszą się do naszego klubu i kibiców.



a w koszulce z herbem Zagłębia to śmigał aż miło... ja mu po prostu nie wierzę.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8240 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:34

  eM napisał:  
[cytat=RAFek]
Wiesz dobrze że to inna sytuacja. Tak jak napisał anathema Bojar to najemnik ,Bugaj bożyszcze szczecińskich fanów też miał epizod w cracovii



OK, decyzję MK o przenosinach do Sosno tez odebrałem tak jak i Wy, tyle, że nie wiemy co było prawdą i kto co pisał, żeby osiągnąć swój efekt. Kwestie Bugaja akurat bym przemilczał, w temacie choćby Polaru...
Brat za brata...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:42

  RAFek napisał:  

OK, decyzję MK o przenosinach do Sosno tez odebrałem tak jak i Wy, tyle, że nie wiemy co było prawdą i kto co pisał, żeby osiągnąć swój efekt. Kwestie Bugaja akurat bym przemilczał, w temacie choćby Polaru...
Brat za brata...



Myśle że biorąc pod uwagę wszystkie fakty , zachowanie Mareczka , oswiadczenia itp nie trudno wyciągnąc wnioski jak naprawde wyglądała sytuacja.Chyba sam do końca nie wierzysz że jego zachowanie było szczere. Kowal jest spalony i żadne oświadczenia tego nie zmienią bo nikt nie uwierzy w tłumaczenia zdrajcy. Nagle opuscił treningi we Flocie , pojechał z wywieszonym jęzorem do sosnowca , brał udział w spraringach , udzielał wywiadów w ktorym mowil ze podoba mu się tutaj atmosfera. Tego się nie wyprze. Niestety...

Bugaj od zawsze był dla mnie chujem , nie lubiłem go nawet przed aferą korupcyjną i wielokrotnie o tym tutaj pisałem , poprostu to taka analogia co do Bojara , który ma na swoim koncie wiele innych klubów , ot piłkarzyk , nie przywiązujący się do barw klubowych , jedynie na graniu w piłke zarabiający kase.

A Kowal ? NIby był jednym z nas , niby na Pogoni mu zależy...

On mówił o tym oficjalnie a potem z gęby zrobił dupe , przechodząc do sosnowca wiedząc dobrze jakie panują miedzy nami stosunki...


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8312 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 20:52
mnie zastanawia jedno... przeciez ta jego wypowiedz ukazala sie dawno, przed wyjazdem do Hiszpanii na oboz z zaglebiem, wypowiedz byla okraszona piekna fotka z herbem zaglebia na piersi

dlaczego wtedy tego nie dementowal ? przeciez odrazu pojawily sie glosy odnosnie tego zachowania, dobra byl na obozie nie mial czasu...

a czemu nie zdementowal jak wrocil z obozu ? tylko czekal te kilkanascie dni az do momentu zwiazania sie z Flota


stratata.... niechce mi sie wierzyc, ze sosnowiec sobie to wymyslil


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8240 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 21:10
AMNEZJA

koniec tematu MK z mojej strony...

Ostatnio edytowany przez: RAFek, 22 lutego 2010, 21:22 [1 raz(y)]


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 21:21
Hemp Gru - Sami swoi

"Całe życie pracujesz na szacunek , stracic możesz w sekunde swój dobry wizerunek"

koniec tematu Kowala z mojej strony ;)


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7512 dni

**




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 22:35
Sam też nie wiem co o tym myśleć i komu wierzyć, na początku czytając wywiad byłem mocno zły, ale z drugiej strony sami czasem wiemy, jak potrafią media manipulować faktami, na prawdę dziwne, że wyrzucają Kowala po zgrupowaniu z Hiszpanii.

I nie chcę tu go bronić, bo za samo zdjęcie w koszulce ZS już w moich oczach stracił i jego osoba powoduje mieszane uczucia.

Jedno jest pewne lepiej, żeby już do Pogoni nie wracał.

Porównywanie do Drumlaka też nie wiem czy na miejscu, bo on to chyba najbardziej sobie przejebał po dziwnych znakach w stronę młynu.


Z daleka nie będzie widać.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/02/2010 22:48
Widze że niektórych zaczynają szargac rozterki i ambiwalentne odczucia. Niepotrzebnie dodam. Co musiałby zrrobić Kowal aby Ci którzy posiadaja resztke złudzen o jego dobrej wierze i przyzwoitości zrobic? Zagrać w barwach Zagłebia walnąć przeciwko nam hat tricka po każdej bramce pokazując fakulca tudzież wała a po meczu zaintonować pieśń bojową "Pogoń śledzie..."?

Dla mnie jest spalony i nie zamerzam stawiać go na szali z Drumlakiem,wyczynami kiedyś Matlaka czy teraz Majdana bo to nie o to tu sie rozchodzi.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005