Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> I liga, komentarze, newsy, wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5826 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/01/2012 11:46
Trochę zwały z mitomaństwa władz Zawiszy


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/01/2012 11:56

  thomithomass napisał:  



Heh, wyobraźnia ich poniosła ;)


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 07/01/2012 14:52
Del.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
edi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8262 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 08/01/2012 21:02
TUTAJ bardzo ciekawe statystyki rundy jesiennej 1 ligi.

Średnia 2,39 gola na mecz jak na zaplecze ekstraklasy wygląda bardzo dobrze


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6616 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 09/01/2012 13:15
Plebiscyt PZP

Edi wybrany najlepszym gtraczem 1 ligi ;)


edi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8262 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/01/2012 09:19
W tym plebiscycie wybierano też najlepszą 11 roku znalazło się w niej aż 4 zawodników Pogoni

TUTAJ szczegóły


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 10/01/2012 11:31

  edi napisał:  
W tym plebiscycie wybierano też najlepszą 11 roku znalazło się w niej aż 4 zawodników Pogoni

TUTAJ szczegóły



Po co linkujesz, jak ta sama informacja wisi na głównej stronie On-lajnu? [: Wiem, że czyta sie głównie forum, ale warto czasem zerknąć na stronkę ;p


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 12/01/2012 15:15
Za ligowcem:
Zawisza prowadzi także rozmowy z Koroną Kielce w sprawie transferu bramkarza Krzysztofa Pilarza. 31-latek ustalił już warunki indywidualnego kontraktu z klubem z Bydgoszczy.

Mocna się robi ta 1-liga.

90minut.pl: Termalica Bruk-Bet Nieciecza rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Arkadiuszem Mysoną.

30-letni zawodnik do zespołu z Małopolski dołączył przed rundą wiosenną sezonu 2010/2011.

Ciekawe kto teraz przygarnie jakby nie było wychowanka Pogoni.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 12 stycznia 2012, 15:51 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2012 16:17

  Cytat:  
Jak poinformował Radosław Osuch, do grodu znad Brdy przyjedzie dzisiaj nigeryjska gwiazda futbolu Victor Agali. "Vicky" ma podpisać kontrakt z aspirującym do gry w Ekstraklasie zespołem Zawiszy Bydgoszcz.


- Potrzebowaliśmy takiego silnego napastnika o doskonałych warunkach fizycznych. Taki jest Agali. Grał w bardzo dobrych klubach. Strzelił gola w finale Pucharu Niemiec Bayerowi Leverkusen. Nie ma mowy o testach. Kontrakt dla niego jest uszykowany - powiedział portalowi sport.pl Radosław Osuch właściciel Zawiszy.

W 2000 roku Agali był członkiem olimpijskiej reprezentacji Nigerii na Olimpiadzie w Sydney. Tam obok Garby Lawala i Piusa Ikedii był najlepszym zawodnikiem "Super Orłów" na tym turnieju. Został najlepszym strzelcem Nigerii i zdobył 3 gole, w tym jednego honorowego w przegranym 1:4 meczu ćwierćfinałowym z Chile.

W 2001 roku był główną postacią Nigerii w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2002. Zdobył 3 gole w najważniejszych meczach z Sudanem, Liberią oraz Ghaną. Jednak selekcjoner Festus Adegboye Onigbinde nie zabrał Victora na turniej do Korei Południowej i Japonii. W 2004 roku był członkiem kadry na Puchar Narodów Afryki 2004. Zagrał tam w pierwszym meczu z Marokiem, przegranym 0:1, ale niedługo potem razem z Celestine Babayaro i Yakubu Aiyegbeni został wyrzucony z kadry z powodów dyscyplinarnych.



źródło: ekstraklasa.net


Grajek ma 34 lata i jeśli wierzyć wikipedii ostatni rok nie grał w żadnym klubie.. Co myślicie o "wzmocnieniu" Zetki?


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5826 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2012 16:33
Z tego co mi udało się sprawdzić to ostatni rok faktycznie nie grał a w 2010 spędził sezon w Chinach w Jiangsu Shuntian gdzie zagrał 17 spotkań (wszystkie w podstawie) i strzelił 5 bramek. Było,nie było rok przerwy miał , ale niesie ze sobą doświadczenie, warunki fizyczne (co może mieć znaczenie na poziomie I ligi) więc w skali szkolnej wzmocnienie oceniam na 4-


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 20/01/2012 16:34

  xxjarek05xx napisał:  

  Cytat:  
Jak poinformował Radosław Osuch, do grodu znad Brdy przyjedzie dzisiaj nigeryjska gwiazda futbolu Victor Agali. "Vicky" ma podpisać kontrakt z aspirującym do gry w Ekstraklasie zespołem Zawiszy Bydgoszcz.


- Potrzebowaliśmy takiego silnego napastnika o doskonałych warunkach fizycznych. Taki jest Agali. Grał w bardzo dobrych klubach. Strzelił gola w finale Pucharu Niemiec Bayerowi Leverkusen. Nie ma mowy o testach. Kontrakt dla niego jest uszykowany - powiedział portalowi sport.pl Radosław Osuch właściciel Zawiszy.

W 2000 roku Agali był członkiem olimpijskiej reprezentacji Nigerii na Olimpiadzie w Sydney. Tam obok Garby Lawala i Piusa Ikedii był najlepszym zawodnikiem "Super Orłów" na tym turnieju. Został najlepszym strzelcem Nigerii i zdobył 3 gole, w tym jednego honorowego w przegranym 1:4 meczu ćwierćfinałowym z Chile.

W 2001 roku był główną postacią Nigerii w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2002. Zdobył 3 gole w najważniejszych meczach z Sudanem, Liberią oraz Ghaną. Jednak selekcjoner Festus Adegboye Onigbinde nie zabrał Victora na turniej do Korei Południowej i Japonii. W 2004 roku był członkiem kadry na Puchar Narodów Afryki 2004. Zagrał tam w pierwszym meczu z Marokiem, przegranym 0:1, ale niedługo potem razem z Celestine Babayaro i Yakubu Aiyegbeni został wyrzucony z kadry z powodów dyscyplinarnych.



źródło: ekstraklasa.net


Grajek ma 34 lata i jeśli wierzyć wikipedii ostatni rok nie grał w żadnym klubie.. Co myślicie o "wzmocnieniu" Zetki?



Pamiętam go z czasów gry dla Hansy i Schalke - dobry napadzior tyle, że to było ponad 10 lat temu :) W Schalke z Ebbe Sandem i Mpenzą tworzyli niezły atak. Trochę drewniany, ale warunkami nadrabiał. Zobaczymy czy coś jeszcze potrafi, ale nigdy nie był typowym strzelcem.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 21/01/2012 06:24

  xxjarek05xx napisał:  

  Cytat:  
Jak poinformował Radosław Osuch, do grodu znad Brdy przyjedzie dzisiaj nigeryjska gwiazda futbolu Victor Agali. "Vicky" ma podpisać kontrakt z aspirującym do gry w Ekstraklasie zespołem Zawiszy Bydgoszcz.


- Potrzebowaliśmy takiego silnego napastnika o doskonałych warunkach fizycznych. Taki jest Agali. Grał w bardzo dobrych klubach. Strzelił gola w finale Pucharu Niemiec Bayerowi Leverkusen. Nie ma mowy o testach. Kontrakt dla niego jest uszykowany - powiedział portalowi sport.pl Radosław Osuch właściciel Zawiszy.

W 2000 roku Agali był członkiem olimpijskiej reprezentacji Nigerii na Olimpiadzie w Sydney. Tam obok Garby Lawala i Piusa Ikedii był najlepszym zawodnikiem "Super Orłów" na tym turnieju. Został najlepszym strzelcem Nigerii i zdobył 3 gole, w tym jednego honorowego w przegranym 1:4 meczu ćwierćfinałowym z Chile.

W 2001 roku był główną postacią Nigerii w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2002. Zdobył 3 gole w najważniejszych meczach z Sudanem, Liberią oraz Ghaną. Jednak selekcjoner Festus Adegboye Onigbinde nie zabrał Victora na turniej do Korei Południowej i Japonii. W 2004 roku był członkiem kadry na Puchar Narodów Afryki 2004. Zagrał tam w pierwszym meczu z Marokiem, przegranym 0:1, ale niedługo potem razem z Celestine Babayaro i Yakubu Aiyegbeni został wyrzucony z kadry z powodów dyscyplinarnych.



źródło: ekstraklasa.net


Grajek ma 34 lata i jeśli wierzyć wikipedii ostatni rok nie grał w żadnym klubie.. Co myślicie o "wzmocnieniu" Zetki?



żródło: gs24



Gwiazda Bundesligi wzmacnia rywala Pogoni i Floty


Zdobywca Pucharu Niemiec i reprezentant Nigerii w igrzyskach olimpijskich w Sydney (2000) ma być piłkarzem bydgoskiego Zawiszy. Zakontraktowanie Victora Agalego zapowiedział właściciel klubu Radosław Osuch. Napastnik wziął udział w piątkowym treningu zespołu.


Victor Agali ma szansę stać się najsłynniejszym w historii zagranicznym piłkarzem grającym w polskiej I lidze


"To zawodnik o doskonałych warunkach fizycznych, dokładnie taki, jakiego potrzebujemy. Kontrakt jest dla niego przygotowany" - powiedział Osuch. Agali ma 193 cm wzrostu, waży 82 kg.

Do ustalenia zostały jeszcze niektóre szczegóły umowy. Niewykluczone jednak, że rozmowy z jego niemieckim menedżerem uda się zakończyć dość szybko. Według Osucha ściągnięcie Nigeryjczyka do Bydgoszczy ma być transferową bombą.

33-letni Agali najlepszy okres gry ma już za sobą. Szczyt formy miał w latach 1998-2004, kiedy to rozegrał ponad 140 meczów w niemieckiej Bundeslidze, zdobywając ponad 30 bramek. Reprezentował wówczas barwy Hansy Rostock i Schalke 04. Z tym ostatnim zespołem zdobył w 2001 roku Puchar Niemiec. Był także najlepszym strzelcem Nigerii w olimpijskim turnieju w Sydney, gdzie zdobył trzy gole.

Od roku 2005 jego forma sukcesywnie słabła. Agali występował na boiskach francuskich, tureckich, greckich i cypryjskich. Ostatnio był w Chinach, gdzie rozegrał zaledwie osiem spotkań. Jest zawodnikiem, którego nazwisko wśród klubów pierwszej ligi robi wrażenie.

Nigeryjczyk w piątek przyjechał do Bydgoszczy i wziął udział w wieczornym treningu Zawiszy.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/01/2012 12:47

  Cytat:  
Arka Gdynia przegrała trzeci mecz kontrolny w tym roku. I o ile wcześniejsze porażki, z występującymi w ekstraklasie Polonią Warszawa i Jagiellonią Białystok, można jeszcze wytłumaczyć poziomem rywala, to wynik sparingu z II-ligowym OKS Stomil Olsztyn (1:4) jest dla drużyny Petra Nemeca kompromitujący.



Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 22/01/2012 13:17
Trzeba mieć sporo dystansu do wyników meczów sparingowych. Pamiętajmy, że głównym założeniem jest sprawdzanie różnych wariantów gry, a wynik jest sprawą drugorzędną, w przeciwieństwie do spotkań ligowych. Dlatego też nie ma co za bardzo wróżyć ze sparingów, kto będzie bił się o awans, kto już nie da rady, a kto spadnie.

Tak jeszcze wracając do Zawiszy i tego transferu Agaliego. Jeśli dojdzie do skutku, będzie dla mnie drugim po Ljuboji najbardziej spektakularnym nazwiskiem, które przyszłoby do polskiej ligi, a fakt, że Zawisza to beniaminek pierwszej ligi jeszcze bardziej potęguję ten fakt. Sportowo raczej średnio się prezentuje, jednak marketingowo może być strzał w dziesiątkę. Mimo wszystko, nie chciałbym takiego transferu u nas:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 25/01/2012 13:15
Rafał Kosiec i Kang Jung-hun na testach w ŁKS-ie
Rafał Kosiec i Kang Jung-hun są kolejnymi piłkarzami testowanymi w Łódzkim Klubie Sportowym - informuje "Gazeta Wyborcza". Obaj piłkarze wystąpią dzisiaj w sparingu z GKS-em Bełchatów.

Pomocnik Rafał Kosiec ostatnie półtora roku spędził w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. W grudniu rozwiązał umowę z drugoligowcem. Podczas obecnego sezonu rozegrał trzynaście spotkań ligowych.

Koreańczyk Kang Jung-hun jest defensywnym pomocnikiem. Urodził się 16 grudnia 1987 roku. W listopadzie przebywał na testach w Pogoni Szczecin, a następnie w KS Polkowice.



Nie pamiętam "gościa"


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 26/01/2012 19:00
Bojan Pejkow na testach w Zawiszy
Bułgarski bramkarz Bojan Pejkow będzie sprawdzany w drużynie Zawiszy Bydgoszcz - donosi "Gazeta Wyyborcza".

27-letni bramkarz ma 185 cm wzrostu. W poprzednim sezonie wystąpił w 26 spotkaniach Łokomotiwu Sofia. Ma za sobą także debiut w reprezentacji Bułgarii.



Po Agalim następny ciekawy zawodnik.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 26/01/2012 21:24
ŁKS mistrzem jest. Obecnym piłkarzom bez słowa upierdalają pensje albo karna zsyłka do młodej ekstraklasy, a w tym samym czasie próbują zakontraktować innych murzynów. Że też w naszym kraju jest na to wszystko przyzwolenie.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 27/01/2012 15:21
Prezes pierwszoligowych piłkarzy Warty Poznań Izabela Łukomska-Pyżalska przekazała trzy tysiące złotych na ratowanie ŁKS, który znalazł się w poważnych kłopotach finansowych. Łodzianom grozi nawet upadłość

"Uwaga całej piłkarskiej Polski skierowana jest na ŁKS i chyba nikt nie życzy temu klubowi upadku. Zdecydowałam się wesprzeć klub kwotą trzech tysięcy złotych. Mam nadzieję, że uda się zebrać potrzebną sumą i łodzianie zdołają wyjść na prostą. Warta niedawno także znajdowała się w trudnej sytuacji. Nie należy odwracać się plecami od tak zasłużonych klubów" - wyjaśniła przyczyny swojej decyzji szefowa Warty.

W czwartek uruchomiono konto pod nazwą "Ratujmy ŁKS". Zostało ono założone przez siedmioosobowy komitet, który powstał podczas spotkania władz klubu z prezydent Łodzi Hanną Zdanowską. Oprócz przedstawicieli magistratu i spółki ŁKS, w składzie komitetu są również piłkarze i kibice tej drużyny.
żródło: gs24

Jakoś za bardzo nie szkoda mi tego klubu. Fakt faktem że jest to renomowana marka, ale "ślizgać" się całe życie tak jak sracovia? A zacząć od zera to nie łaska?


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 27/01/2012 15:56
Ma gest Pani prezes...Ile zielonych baloników mogłaby kupić za te 3 tysiące ;)...


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4859 dni




Odp: I liga, komentarze, newsy, wyniki... - 29/01/2012 15:05
za 90minut.pl

Charles Nwaogu dogadał się z Arką
Charles Nwaogu porozumiał się z Arką Gdynia w sprawie jego transferu do pierwszoligowca. 21-letni napastnik w najbliższych dniach przejdzie badania medyczne i wtedy podpisze kontrakt.


W pierwszym momencie gdy rozwiązał kontrakt z Energie myślałem że Nasi działacze będą się o Niego starać. Ciekawe jak wyglądałaby jego rywalizacja o miejsce w składzie z Djousse? A z drugiej strony po co Nam "gość" który w poprzedniej rundzie nie łapał się do składu i nie strzelił żadnej brameczki.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005