Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Football Manager! - 25/10/2016 19:28
Pierwszy sezon na urlopie ;)

http://i.imgur.com/IJp6kHL.png


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Football Manager! - 01/05/2017 15:29
Witam mam pytanko

Młodszy brat gra w FM'a 10 nowsze nie chodzą bo za słaby komp. Wczoraj rano przed meczem zapisał grę i wyłączył kompa natomiast dzisiaj po kliknięciu na wczytaj grę po kilku sekundach ładowania wyskakuje komunikat: "Zapisana gra nie została wczytana"
Da się z tym coś zrobić?
Wiem że w windows7 jest opcja przywracania pliku tyle że on ma WinXP.
Dodam że inne save'y normalnie się wczytują.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6160 dni




Odp: Football Manager! - 03/05/2017 11:43

  Porto napisał:  
Witam mam pytanko

Młodszy brat gra w FM'a 10 nowsze nie chodzą bo za słaby komp. Wczoraj rano przed meczem zapisał grę i wyłączył kompa natomiast dzisiaj po kliknięciu na wczytaj grę po kilku sekundach ładowania wyskakuje komunikat: "Zapisana gra nie została wczytana"
Da się z tym coś zrobić?
Wiem że w windows7 jest opcja przywracania pliku tyle że on ma WinXP.
Dodam że inne save'y normalnie się wczytują.



Zmora FMów i słabych kompów. Kilka dobrych savów mi przez to poleciało. Odpowiedź brzmi - nie da się nic z tym zrobić, przynajmniej ja przeszukałem rózne fora cmrev.com itp i nic nie znalazłem.

Rada na przyszłośc, po zapisaniu gry niech przeklika jeden dzień w grze i wtedy zamnknie bez ponownego zapisu, oraz niech uzywa autosave na 3 osobne pliki.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Football Manager! - 03/05/2017 15:41

  WSKL napisał:  

  Porto napisał:  
Witam mam pytanko

Młodszy brat gra w FM'a 10 nowsze nie chodzą bo za słaby komp. Wczoraj rano przed meczem zapisał grę i wyłączył kompa natomiast dzisiaj po kliknięciu na wczytaj grę po kilku sekundach ładowania wyskakuje komunikat: "Zapisana gra nie została wczytana"
Da się z tym coś zrobić?
Wiem że w windows7 jest opcja przywracania pliku tyle że on ma WinXP.
Dodam że inne save'y normalnie się wczytują.



Zmora FMów i słabych kompów. Kilka dobrych savów mi przez to poleciało. Odpowiedź brzmi - nie da się nic z tym zrobić, przynajmniej ja przeszukałem rózne fora cmrev.com itp i nic nie znalazłem.

Rada na przyszłośc, po zapisaniu gry niech przeklika jeden dzień w grze i wtedy zamnknie bez ponownego zapisu, oraz niech uzywa autosave na 3 osobne pliki.



Dzięki za odpowiedz. Ja w necie znalazłem info jak jeden gościu pisze o programie Shadow Explorer który niby mu pomógł:

  Cytat:  
Witam! Znalazłem na jakiejś angielskiej stronie rozwiązanie problemu z nie wczytatywaniem save`a. Sam szukałem rozwiązania problemu i robiłem wszystko żeby to naprawić, więc wiem co to znaczy grać parę sezonów ukochaną drużyną i nagle bum, koniec, dlatego chciałbym sie podzielić rozwiązaniem problemu.
Na początku trzeba sciągnąć program Shadow Explorer(na google wystraczy wpisać). Jest to program do przywracania plików. Znajdujemy plik save`a w tym programie i wybieramy date przywrócenia pliku, zaznaczamy, wybieramy sciezke gdzie ma byc zapisany przywrócony save. Program tworzy przywrócony plik. Tym sposobem udało mi sie uratować mojego save`a(FM2012). Straciłem jakiś miesiąc gry[wirtualny :)] ale przynajmniej sie udało. Opcja ta udała mi się na VISCIE, nie wiem jak na innych systemach, wiem tylko że WINDOWS 7 ma taką opcję do wybrania, bez potrzeby sciaganiu programu. Prawy klawisz myszy na pliku save`a i gdzieś tam jest taka opcja. Pozdrawiam i miłego FM`owania :)



Ciekawe czy to coś pomoże. Ściągnąłem z netu ten program ale na XP on chyba nie działa.


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Football Manager! - 18/05/2017 13:03
Witam!

Mam do Was prośbę, mianowicie proszę Was o scharakteryzowania Waszym zdaniem Davida Niepsuja, do tej pory raczej nie uzupełniałem jego profilu (no bo skąd wiedzieć jak gra...), ale teraz już trochę meczów rozegrał, więc wypadałoby go dobrze odwzorować. Proszę o małą pomoc, żebym mógł wyważyć swoje stanowisko. Niekoniecznie musicie określać atrybuty z FM-a, wystarczą opisy, mocne, słabe strony itp itd, a ja sobie to sam "przemienię" na język FM-a. Oczywiście jak ktoś chce to może użyć nomenklatury FM-a, będzie mi jeszcze łatwiej go "zrobić".

Dzięki!


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: Football Manager! - 18/05/2017 13:24
Mocne strony:
- szybkość
- przygotowanie fizyczne (balans, zręczność etc.)
- dośrodkowania
- wślizgi
- zgranie

Słabe strony:
- gra głową
- dośrodkowania
- kreatywność
- raczej słabe walory mentalne (nie nadaje się na kapitana)

Ogólnie średni grajek z perspektywą rozwoju :) Startowy CA dałbym na poziomie 100-110, a PA na około 140.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6160 dni




Odp: Football Manager! - 19/05/2017 02:34

  eJay napisał:  
Mocne strony:
- szybkość
- przygotowanie fizyczne (balans, zręczność etc.)
- dośrodkowania
- wślizgi
- zgranie

Słabe strony:
- gra głową
- dośrodkowania
- kreatywność
- raczej słabe walory mentalne (nie nadaje się na kapitana)

Ogólnie średni grajek z perspektywą rozwoju :) Startowy CA dałbym na poziomie 100-110, a PA na około 140.



Nie ma to jak zawodnik któego plusami i zarazem minusami są dośrodkowania. Można powiedzieć zawodnik kompletny.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: Football Manager! - 19/05/2017 08:49
Bo dośrodkowuje często, ale ujowo :D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3782 dni




Odp: Football Manager! - 23/05/2017 01:26
Fizyczne na plus, mentalne na średniaka, techniczne raczej słabsze. Tak bym to widział.


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Football Manager! - 27/05/2017 09:36
Dzięki za odp :)

A teraz mała ciekawostka, zaczynałem karierę w Pogoni, po sukcesach odszedłem do Palace, a tu później....

http://i.imgur.com/o6kOmn0.png


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Football Manager! - 07/06/2017 21:19
Panowie przedstawiam swój projekt ;)

http://pogon-moichmarzen.szczecin.pl/

Głównie ma służyć pokazywaniu, gotowych profili piłkarzy, moich przemyśleń, ale także wymianie zdań, opinii na temat odwzorowania piłkarzy Pogoni w FM-ie.

Zapraszam i zachęcam do komentowania :)


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8194 dni




Odp: Football Manager! - 03/11/2017 12:14

  jmk napisał:  
Panowie przedstawiam swój projekt ;)

http://pogon-moichmarzen.szczecin.pl/

Głównie ma służyć pokazywaniu, gotowych profili piłkarzy, moich przemyśleń, ale także wymianie zdań, opinii na temat odwzorowania piłkarzy Pogoni w FM-ie.

Zapraszam i zachęcam do komentowania :)



@jmk
komentarz na Twojej stronie.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni




Odp: Football Manager! - 23/04/2019 11:09
W necie na różnych stronach ludzie piszą o Challenge'u w którym trzeba wygrać Ligę Mistrzów na wszystkich kontynentach. Ja mam pytanie czy da rade wygrać reprezentacjami mistrzostwa wszystkich kontynentów?
Muszę wgrać ligi z innych stref FIFY?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005