Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 06/11/2009 15:24

  Misiek. napisał:  
Na koniec rundy jesiennej 2 miejsce, ze stratą 3 punktów do Kluczborka :O oraz przewaga 2 punktów nad Łęczną, 3 nad Wartą i przewaga 6 punktów nad Gieksą, Widzew 7 miejsce, Górnik 9. Przed sezonem zakupiony B. Iwan z GKS-u Katowice, ale od początku mnie nie zachwyca i jest do odstrzału. Na listę wystawiony i Kołc i Rydzak, jednak nikt nie zainteresowany. Taktyka na każdego przeciwnika inna, więc nie będę się tu rozpisywał. W przerwie zimowej przychodzi K. Gołoś z rezerw Wisły. Zobaczymy :)

Dziuba z 13 bramkami po rundzie zajmuję 2 miejsce w klasyfikacji strzelców. Prędota 7 bramek i oni tworzą głównie parę napastników, chociaż Miki niejednokrotnie pokazał, że warto na niego stawić i strzelił w rundzie 4 bramki. W obronie rządzą Kadi, Nowak, Hrymowicz i Woźniak, ale i Mysiak bardzo przydatny. Wróbel i Dymek bardzo kiepscy i więcej grają rezerwach niż w 1 składzie. W środku rządzi Koman i tu rożnie, albo z Moskalewiczem albo Przytułą. Na bokach Rogalski z Petaszem, powoli wprowadzam Wólka, Pietruszka średnio. Najlepsze średnie: Nowak 7.24, Hrymowicz 7.22 no i Dziuba 7.25 :)

Ogólnie gra na duży +, zobaczymy jak to będzie na wiosnę :) :D



No i awans z 2 miejsca, FOTO Tabela, ale pod koniec sezonu potwierdzam słowa Randalla, masakra jakaś, też bardzo cieniutko, ostatni meczu na wyjeździe wygrana z Pobeskidziem 2-1 po bramkach Wólka i Prędoty daje mi awans, chociaż jak widać po tabeli miałem po 65 punktów z Kluczborkiem, tutaj zadecydowało to, że wygrałem u siebie 2-0, a na wyjeździe przegrałem 4-3 i miałem z nimi lepszy bilans. Ogólnie to zadowolony z napastników jestem, Dzuba 18 bramek, Prędota 15 no i Miki 11. Kowal i Ropiejko na odstrzał, podobnie jak m.in: Iwan, Wróbel. Moskalewicz też cieniutko.

Zobaczymy kogo mi się uda ściągnąć, ale myślę, że czeka mnie bardzo trudny w ekstraklasie. Z Ekstraklasy spadła Arka oraz Cracovia, natomiast mistrzem Lech.

EDIT:

Zakupieni Mikołajczak, Janoszka, Renusz oraz Klepczarek

1 mecz sezonu

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 6 listopada 2009, 17:56 [2 raz(y)]


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 07/11/2009 06:31

  Misiek. napisał:  
Kowal i Ropiejko na odstrzał, podobnie jak m.in: Iwan, Wróbel. Moskalewicz też cieniutko.



Wróbel to mój podstawowy zawodnik baby


U mnie awans z pierwszego miejsca. Punkcik przewagi na ŁKS. Zrobilem kilka transferów przed sezonem jak i w przerwie zimowej:

Do Lebedynskiego na zmiane (z przewaga na tego pierwszego, Puchala po kontuzji w przerwie zimowej sie juz nie odblokowal):

- Jugovic
- Puchala


Bramkarze od razu poszli w niepamiec, Janukiewicz jak i Pyskaty przesunieci do rezerw, za nich:

- Skrzynski
- Pawlus


Legia kupiła Olo za 120tys. zł. W zamian duet:

- Morales
- Kiema


No i zmiennicy dla Petasza i Wolkiewicza:

- Bigosinski
- Janik

Ostatnio edytowany przez: Piona!, 7 listopada 2009, 06:40 [1 raz(y)]


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6916 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 07/11/2009 10:26
Czasami i taki rodzynek sie trafi:

Foto :]:]

Srodek pomocy Mysiak z Komanem nie do przejscia;) i bezbledny Nowak, nie do przejscia i jeszcze bramy z glowek strzela;)

EDIT: 5 dni po meczu z Wisla u siebie gram z Legia...2 zmiany w skladzie, Udarevic=Hrymowicz, Dziuba=Predota

Foto

Niema to jak bramka z wolnego Petasza w 89min;)

EDIT2: Tydzien po meczu z Legia u siebie GKS Belchatow...powrot do skladu z Wisla tylko zamiast Dziuby = Wolkiewicz

Foto

Znowu Petasz z wolnego uratowal ;) na 15 ligowych meczy ma 10 bramek z tego chyba 7 z wolnych.

Dobry maraton;)

Poza tym z poczatkiem roku przychodza:

-Kiema (Stal Rzeszow)
-Oruma (Sharks)
-Paluchowski (Legia)
-Tumicz (Jagielonia)

Szczegolnie ten Tumicz dosyc ciekawy zawodnik a wart tylko 60tys zl no i duze nadzieje pokladam w Paluchowskim.

EDIT:

FOTO - Tabela po rundzie jesiennej,jedyna porazka z Zaglebiem w Lubinie wiec nie jest tak zle, oby na wiosne utrzymac forme;)

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 7 listopada 2009, 11:38 [3 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 08/11/2009 17:55
Ja jestem w połowie drugiego sezonu. W pierwszym awans z 1 miejsca z 4pkt przewagi nad Katowicami.
Co do zmęczenia pod koniec seoznu to potwierdzam, ale już co do zawodników to zalezy. Randall pisze, że u niego Olo kiepsko a u mnie z koleji jest kluczowym graczem. w 1 lidze 22 bramki krol strzelcow i najlepszy zawodnik ligi. Ustawiony na AMC mimo wieku gra lepiej niz nie jeden junior.
Wolkiewicz jakos bez szalu tak samo Lebedynski. W pierwszej lidze jeszcze Predota dobrze, ale po awansie do ekstraklasy jakos 3/4 zespolu do wyjebania ;) Jedynie Olo, Janukiewicz, Mysiak i Petasz trzymaja druzyne.
Ze "wzmocnien" to w 1 lidze kupuje Daniela Rygla z Odry (AMR) i Tataja z Dolcanu. Po awansie narazie Przybylski z Górnika Z. i Grzelak z wolnego, ale obydwoje bez szalu. Teraz jak mi sie uruchomi okno to od razu kasuje z 7 nazwisk bo to jakies nieporozumienie ;)


MW'03
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5482 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 00:03
L. jak sprawuje Ci się Rygel? Długo miał kontuzję, więc nie miał okazji się u mnie pokazać i nie wiem co z nim zrobić. I jak spisuje się Tataj, bo myślę nad jego ściągnięciem?


asa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5749 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 00:51
Gdzie moge kupić gre dokładnie i w jakiej cenie albo ściągnąć z internetu wie ktoś może?


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 01:33

  Robert007 napisał:  
Gdzie moge kupić gre dokładnie i w jakiej cenie albo ściągnąć z internetu wie ktoś może?



Praktycznie każdy market, 120zł.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6916 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 05:46

  L. napisał:  
Ja jestem w połowie drugiego sezonu. W pierwszym awans z 1 miejsca z 4pkt przewagi nad Katowicami.
Co do zmęczenia pod koniec seoznu to potwierdzam, ale już co do zawodników to zalezy. Randall pisze, że u niego Olo kiepsko a u mnie z koleji jest kluczowym graczem. w 1 lidze 22 bramki krol strzelcow i najlepszy zawodnik ligi. Ustawiony na AMC mimo wieku gra lepiej niz nie jeden junior.
Wolkiewicz jakos bez szalu tak samo Lebedynski. W pierwszej lidze jeszcze Predota dobrze, ale po awansie do ekstraklasy jakos 3/4 zespolu do wyjebania ;) Jedynie Olo, Janukiewicz, Mysiak i Petasz trzymaja druzyne.
Ze "wzmocnien" to w 1 lidze kupuje Daniela Rygla z Odry (AMR) i Tataja z Dolcanu. Po awansie narazie Przybylski z Górnika Z. i Grzelak z wolnego, ale obydwoje bez szalu. Teraz jak mi sie uruchomi okno to od razu kasuje z 7 nazwisk bo to jakies nieporozumienie ;)



No gdzies tam wspomnialem ze 4-4-2 nie dla Moskalewicza, u mnie ani na lewej ani na srodku sie nie sprawdzil, ale jako AMC w 4-4-2(diament) pewnie juz o niebo lepiej, w koncu jego preferowana pozycja...Tataj jak dla mnie strzal w 10(zanim zalapalem jaki jest dobry juz mnie stac na niego nie bylo) ,to co ten gosciu u mnie w Fm wyprawia to jakis szał:) w 1 lidze krol strzelcow,dzieki niemu Dolcan awansowal teraz wart kilka mln i znowu najlepszy strzelec w lidze.

p.s Kiedy i jaki Grzelak byl na free?

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 9 listopada 2009, 06:37 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 11:24

  Randall McMurphy napisał:  

  L. napisał:  
Ja jestem w połowie drugiego sezonu. W pierwszym awans z 1 miejsca z 4pkt przewagi nad Katowicami.
Co do zmęczenia pod koniec seoznu to potwierdzam, ale już co do zawodników to zalezy. Randall pisze, że u niego Olo kiepsko a u mnie z koleji jest kluczowym graczem. w 1 lidze 22 bramki krol strzelcow i najlepszy zawodnik ligi. Ustawiony na AMC mimo wieku gra lepiej niz nie jeden junior.
Wolkiewicz jakos bez szalu tak samo Lebedynski. W pierwszej lidze jeszcze Predota dobrze, ale po awansie do ekstraklasy jakos 3/4 zespolu do wyjebania ;) Jedynie Olo, Janukiewicz, Mysiak i Petasz trzymaja druzyne.
Ze "wzmocnien" to w 1 lidze kupuje Daniela Rygla z Odry (AMR) i Tataja z Dolcanu. Po awansie narazie Przybylski z Górnika Z. i Grzelak z wolnego, ale obydwoje bez szalu. Teraz jak mi sie uruchomi okno to od razu kasuje z 7 nazwisk bo to jakies nieporozumienie ;)



No gdzies tam wspomnialem ze 4-4-2 nie dla Moskalewicza, u mnie ani na lewej ani na srodku sie nie sprawdzil, ale jako AMC w 4-4-2(diament) pewnie juz o niebo lepiej, w koncu jego preferowana pozycja...Tataj jak dla mnie strzal w 10(zanim zalapalem jaki jest dobry juz mnie stac na niego nie bylo) ,to co ten gosciu u mnie w Fm wyprawia to jakis szał:) w 1 lidze krol strzelcow,dzieki niemu Dolcan awansowal teraz wart kilka mln i znowu najlepszy strzelec w lidze.

p.s Kiedy i jaki Grzelak byl na free?




Rygel całkiem przyzwoicie, na ekstraklase wydaje mi sie ze daje rade, choc ostatnimi czasy bardziej daje grac wolkiewiczowi.
Co do Tataja to przychodzac sie troche zblokowal wiec mam inne zdanie ;)
Grzelak dostepny po pierwszym sezonie.


MW'03
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6479 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 11:39

  Robert007 napisał:  
Gdzie moge kupić gre dokładnie i w jakiej cenie albo ściągnąć z internetu wie ktoś może?



wersja działająca bez żadnych problemów http://torrenty.org/torrent/417794

W połowie jesieni zajmuję drugie miejsce , posunięciami trasnferowymi nie bede sie chwalił bo są one podobne do większości z was ( zubanovic , udarevic itd ).
Jedyne co mnie trapi to to iż potrafie wygrać 5 meczy z rzędu by potem nagle okrutnie wypunktował mnie Znicz strzelając mi 5 goli :)

Takie pytanie , bawicie się może treningiem czy poprostu ustawiacie na ogólnym odpowiednie obciążenie ? I jak ma się u was sprawa z trenerami ?


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 16:15
Ja mam swój trening ustawiony.

Po rundzie jesiennej zajmuje 7 miejsce. FOTO TABELA Ogólnie zadowolony jestem z tej rundy, udane transfery letnie. Mikołajczak, Renusz i Klepczarek dobre wzmocnienia. Janoszka kontuzja i 2 mecze rozegrał więc go nie oceniam. W trakcie sezonu z wolnego wziąłem Fabiniaka ale rozegrał tylko mecz w Pucharze Polski bo do ligi nie mogłem go zgłosić. W pucharze jestem w ćwierćfinale z Jagiellonią a mecze rozgrywane są na wiosnę.
Formę napastników oceniam bardzo dobrze: Mikołajczak 9 goli, Prędota 8 i Dziuba 4. W środku pomocy Koman na prawdę zajebisty zawodnik. W końcu ogarnął się Iwan i on z Komanem dzielą najczęściej w środku. Po bokach Petasz na lewej a na prawej bardzo różnie Rogalski, Renusz lub Wólek. W obronie wygląda to tak : Nowak/Klepczarek, Hrymowicz, Mysiak/Nowak i Petrik. W bramce Janukiewicz. Uważam tą rundę za udaną, a takim małym marzeniem w grze jest miejsce w pierwszej piątce.

Zobaczymy jak to będzie na wiosnę :)

EDIT:

Pierwszy zimowy transfer - Lisowski z Widzewa.

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 9 listopada 2009, 16:31 [1 raz(y)]


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 16:24
Postanowiłem 1 raz w zyciu zagrac w poważnego Managera ale mam problem z instalką.. Rozpakowałem i dalej powinienem albo załadowac obraz albo wypalić płytkę. Ale żadnen z plików nie jest czytany przez Deamona. A wygląda to tak: klik wie ktos co na to poradzić?


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 16:30

  Animal. napisał:  
Postanowiłem 1 raz w zyciu zagrac w poważnego Managera ale mam problem z instalką.. Rozpakowałem i dalej powinienem albo załadowac obraz albo wypalić płytkę. Ale żadnen z plików nie jest czytany przez Deamona. A wygląda to tak: klik wie ktos co na to poradzić?



A kliknij ''Setup'', powinna zacząć się instalacja.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 16:32

  Misiek. napisał:  

  Animal. napisał:  
Postanowiłem 1 raz w zyciu zagrac w poważnego Managera ale mam problem z instalką.. Rozpakowałem i dalej powinienem albo załadowac obraz albo wypalić płytkę. Ale żadnen z plików nie jest czytany przez Deamona. A wygląda to tak: klik wie ktos co na to poradzić?



A kliknij ''Setup'', powinna zacząć się instalacja.



no i spoko zaczyna sie, i dając tryb steam nie odpala sie gierka w ogóle, a dając offline działa ale na starcie każe włożyc DVD do napędu. W txt pisze żeby rozpakować pliki link z foto to własnie rozpakowana zawartosc, później wypalic płytke bądz zamontowac obraz i następnie zainstalowac w trybie offline. Problem z tym ze nie wiem co założyć na Deamona

Edit: dobra moment chyba sie doszukałem.. :)

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 9 listopada 2009, 16:40 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 16:42
Zainstaluj w trybie offline. I odpal grę jak pojawi się napis że płyty nie ma w napędzie to jeszcze raz w deamonie otwórz plik iso z grą i po kłopocie.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 16:45

  Dyzio napisał:  
Zainstaluj w trybie offline. I odpal grę jak pojawi się napis że płyty nie ma w napędzie to jeszcze raz w deamonie otwórz plik iso z grą i po kłopocie.



dupa to jednak nie był dobry plik...wiem że to musi byc iso, sęk w tym że nigdzie go nie ma :/


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 16:48
To w takim razie jak zainstalowałeś grę wcześniej?? Ten plik z którego była rozpakowywana gra może mieć rozszerzenie iso.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 17:00
edit: dobra poszło :) jednak trzeba było tego rara zamontować

Dzieki :)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 17:03
To spróbuj otworzyć ten plik spakowany rarem w deamonie.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Macieja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5652 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 17:06
Jest już spolszczenie do fm??


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005