Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/10/2014 20:56

  jmk napisał:  
Premiera FM-a 15 już 7 listopada.

Tradycyjnie zapraszam do grania Pogonią i zgłaszania do mnie błędów i sugestii w klubie, zawodnikach - zarówno dane, historia jak i atrybuty czy pozycje, wszystko mogę poprawić zimową łatką :)

PS. Wystawiajcie Zwolińskiego ;)



Zdradzisz jaki PA? :)


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/10/2014 09:30
Dla chętnych zaznaczcie tekst to zobaczycie PA:

[SPOILER: ]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 28/10/2014 12:38
Pierwsza rzecz, która rzuca mi się w oczy to determinacja Zwolińskiego na poziomie 4. Chyba jednak trochę za mało jak na zawodnika z takim PA. Druga - rezerwy, same wkłady do koszulek, poza 2 może 3 zawodnikami, którzy mogą coś osiągnąć :). Trzecia - sztab. Pesković - bramkarze 5, Buryta trener od kondycji, a sam atrybut na poziomie 6 czyli żenującym :). Jedyne persony ze sztabu, które w mojej grze zostaną to fizjoterapeuci i może 2 trenerów dla juniorów, reszta do wypierdolenia. Ogólnie jak na kilka minut od włączenia, nie wygląda to źle, kilku zawodnikom podkręciłbym nieznacznie niektóre atrybuty, kilku obniżył no i na następną wersję zdecydowanie poprawiłbym sztab. Trenerzy 1 zespołu wyglądają gorzej od trenerów rezerw.

Ostatnio edytowany przez: nara, 28 października 2014, 12:50 [1 raz(y)]


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6183 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 28/10/2014 17:17

  heh napisał:  
Pierwsza rzecz, która rzuca mi się w oczy to determinacja Zwolińskiego na poziomie 4. Chyba jednak trochę za mało jak na zawodnika z takim PA. Druga - rezerwy, same wkłady do koszulek, poza 2 może 3 zawodnikami, którzy mogą coś osiągnąć :). Trzecia - sztab. Pesković - bramkarze 5, Buryta trener od kondycji, a sam atrybut na poziomie 6 czyli żenującym :). Jedyne persony ze sztabu, które w mojej grze zostaną to fizjoterapeuci i może 2 trenerów dla juniorów, reszta do wypierdolenia. Ogólnie jak na kilka minut od włączenia, nie wygląda to źle, kilku zawodnikom podkręciłbym nieznacznie niektóre atrybuty, kilku obniżył no i na następną wersję zdecydowanie poprawiłbym sztab. Trenerzy 1 zespołu wyglądają gorzej od trenerów rezerw.



To kiedy ta 15 wychodzi? Ktoś pisał, że 7.11.2014, a może grasz w demo?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 28/10/2014 17:49
Premiera jest 7, a ja kupilem preorder z mozliwoscia beta testow. Demo chyba jeszcze nie wyszlo. Ogolnie gra sie bardzo ciezko. :)


K.K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3461 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 29/10/2014 13:44
Mnie wyrzuca do pulpitu przy wejściu w mecz. Nie wiecie co z tym można zrobic?
http://www.tinypic.pl/se4krpb1bmdq


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6183 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 29/10/2014 18:10

  K.K napisał:  
Mnie wyrzuca do pulpitu przy wejściu w mecz. Nie wiecie co z tym można zrobic?
http://www.tinypic.pl/se4krpb1bmdq



Sprobuj wpisac w google crash dump fm2015. Kiedys bylo cos takiego w poprzednich Fm'ach, to byla instrukcja jak w pliku startowym poustawiac jakies tam parametry zeby to usunąc.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 29/10/2014 22:34

  K.K napisał:  
Mnie wyrzuca do pulpitu przy wejściu w mecz. Nie wiecie co z tym można zrobic?
http://www.tinypic.pl/se4krpb1bmdq



Zapytaj Grzesia. Powinien wiedzieć chatownik


cofe_shop
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7518 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 18/04/2015 17:21
Posiada ktoś zimowy update Polskiej ekstraklasy do FM14??


Wódka jest bogiem,faja nałogiem,życie zabawą a piłka nożna podstawą !!
jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 31/05/2015 18:05
Pierwszą wersję bazy danych do FM-a 16 już oddałem, ale jeszcze będę miał do dyspozycji wprowadzanie zmian kilkukrotnie, więc proszę o opinie, sugestie. Jeśli macie jakieś zdanie o juniorach przede wszystkim to piszcie śmiało, chętnie posłucham.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/06/2015 10:00
Sztab i atrybuty piłkarzy (od seniorów przez rezerwy i juniorów) na normalnym poziomie! Koniecznie. Czy do fma 15 poprawiłeś różne niuanse ? Bo przybieram się od dawna do odpalenia ale nie wiem czy jest sens.


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/06/2015 14:16
Niuanse tzn?

Sztab będzie robiony tuż przed premierą, bo pewnie sporo się zmieni u nas... Chociaż nigdy się nie mogę doprosić kolejnych rzeczników prasowych o zwykłą listę nazwisk + funkcję jakie pełnią w klubie w sztabie.

Co do juniorów... jest kilku wyróżniających się, ale jak kogoś polepszę to zaraz znika w otchłani (Kort, Koj). Chciałbym też zauważyć, że nie mogę sobie samemu ustalać ich poziomu z kosmosu - mam określone widełki, które nakreśla ogólnopolski RS, które dostaje bezpośrednio od twórców gry.

Natomiast jeśli chodzi o konkrety to chętnie się nimi posłużę - który junior, jak gdzie kiedy czym się wyróżnia itp to to zmienię.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/06/2015 14:25
Nie wiem czy łatki poprawiały atrybuty grajków czy nie bo po becie i kilka dni po premierze przestałem grać dlatego napisze co pamiętam. Zwolinski z determinacją 4 czy tam 5 praktycznie nie ma większych szans na rozwój w Pogoni, tak samo juniorzy. Jak jest jakiś wyróżniający się to też ma determinację mizerną więc jest małe prawdopodobieństwo, że uda się z niego coś wycisnąć (a to jak wiesz w tej grze dosyć kluczowy atrybut, żeby starać się uzyskać maksymalne umiejętności). No i sztab z tego co pamiętam to był gorzej zrobiony niż trenerzy juniorów. ja rozumiem, że pesković czy buryta to chuj nie trenerzy ale jakoś nie widze tego, że klub z eklapy ma trenera bramkarzy czy siłowego na poziomie 4-6. Tyle, reszty nie pamiętam i jak zastrzegam nie grałem po patchach, łatkach, uaktualnieniach składów itd itp więc nie wiem co zostało wprowadzone/zmienione niepotrzebne skreślić :).

Jako RS zachęć mnie do powrotu do 15 bo szczerze mówiąc to wieje chujem od dawna w każdym kolejnym fmie :D


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/06/2015 23:35
Właśnie na steamie jest darmowy weekend z FM-em 15, zagraj i zobacz :)

Do poniedziałku można ściągnąć i grać za darmo, a potem kupić albo nie.

Polecam też od razu ściągnąć to:

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/Gietz-Update-FM-15-v2_2.html


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 06/06/2015 17:17

  jmk napisał:  
Właśnie na steamie jest darmowy weekend z FM-em 15, zagraj i zobacz :)

Do poniedziałku można ściągnąć i grać za darmo, a potem kupić albo nie.

Polecam też od razu ściągnąć to:

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/Gietz-Update-FM-15-v2_2.html



Jest opcja sciagniecia z neta pełną wersje FM 2015 ?


PS
jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 07/06/2015 10:31
Z tego co pamiętam to nie, ale nie mam pojęcia. Teraz gra kosztuje koło 60-70zł.

Na zachętę podam dwa screeny ze swojej "nowej" kariery, wcześniej grałem Pogonią normalnie, udało mi się wejść nawet po jakimś czasie do LM, teraz sobie "Zrobiłem" motyw wejścia Azotów:

http://i.imgur.com/hoBvKNa.jpg

I link do meczu ze srakovią na zachętę:

http://i.imgur.com/r9kYYWX.png


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 19/10/2016 17:47
Tradycyjnie proszę o opinię na temat odwzorowania zawodników w najnowszej odsłonie FM-a, konkretnie 2017. Kto już kupił ma dostęp do bety, od niej będzie jeszcze troszkę zmian, ale niezbyt dużych, ale ja mam jeszcze możliwość poprawki.

BTW. mógłby ktoś zmienić nazwę tematu?


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 19/10/2016 19:39

  jmk napisał:  
Tradycyjnie proszę o opinię na temat odwzorowania zawodników w najnowszej odsłonie FM-a, konkretnie 2017. Kto już kupił ma dostęp do bety, od niej będzie jeszcze troszkę zmian, ale niezbyt dużych, ale ja mam jeszcze możliwość poprawki.

BTW. mógłby ktoś zmienić nazwę tematu?



Podobno jest licencjonowana polska liga, chętnie się dowiem jak to w rzeczywistości wygląda.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Football Manager! - 21/10/2016 10:40

  jmk napisał:  
Tradycyjnie proszę o opinię na temat odwzorowania zawodników w najnowszej odsłonie FM-a, konkretnie 2017. Kto już kupił ma dostęp do bety, od niej będzie jeszcze troszkę zmian, ale niezbyt dużych, ale ja mam jeszcze możliwość poprawki.

BTW. mógłby ktoś zmienić nazwę tematu?



Gyurcso zbyt słaby względem innych skrzydłowych. Zbyt nisko oceniona szybkość i drybling. Z drugiej strony rzuty karne 10 u Zwolaka to zdecydowana przesada ;)


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Football Manager! - 22/10/2016 12:53

  szpadel* napisał:  

  jmk napisał:  
Tradycyjnie proszę o opinię na temat odwzorowania zawodników w najnowszej odsłonie FM-a, konkretnie 2017. Kto już kupił ma dostęp do bety, od niej będzie jeszcze troszkę zmian, ale niezbyt dużych, ale ja mam jeszcze możliwość poprawki.

BTW. mógłby ktoś zmienić nazwę tematu?



Podobno jest licencjonowana polska liga, chętnie się dowiem jak to w rzeczywistości wygląda.




Ano jest, nazwa Lotto Ekstraklasa jest już od początku gry, nie trzeba żadnych dodatków wgrywać.

Gyurcso robiłem na podstawie zeszłego sezonu, już przesłałem do twórców info, aby go trochę podnieśli i w pełnej wersji powinien być ciut lepszy. Tak samo w dół pójdą karne Zwolaka. Chociaż moim zdaniem on ma bardziej problemy z psychiką i sam w sobie rzuty karne strzelać umie, tylko głowa mu nie pozwala ;).

Wszelkie uwagi mile widziane, może zdążymy je jeszcze wprowadzić do pełnej wersji, te z całej PL ligi też (dziwne transfery np.).


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.39 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005