Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8217 dni




Odp: Football Manager 2007 - 01/12/2006 11:45
Łatka 7.0.1 właśnie ujrzała światło dzienne !!!
LINKI
1
2

Czy ktoś może zapodać dobrego linka do zassania FM 2007 PL :)
Teraz można grać :P


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Football Manager 2007 - 01/12/2006 12:45

  ted napisał:  
Łatka 7.0.1 właśnie ujrzała światło dzienne !!!
LINKI
1
2

Czy ktoś może zapodać dobrego linka do zassania FM 2007 PL :)
Teraz można grać :P



z tego co sie orientuje to jak na razie crack zrobiony jest pod wersje 7.0.0 wiec zainstalowanie nowego patcha nie zmieni absolutnie nic :] zaporaszam do empiku - 89 pln :P


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8217 dni




Odp: Football Manager 2007 - 01/12/2006 14:13

  zakoo napisał:  

  ted napisał:  
Łatka 7.0.1 właśnie ujrzała światło dzienne !!!
LINKI
1
2

Czy ktoś może zapodać dobrego linka do zassania FM 2007 PL :)
Teraz można grać :P



z tego co sie orientuje to jak na razie crack zrobiony jest pod wersje 7.0.0 wiec zainstalowanie nowego patcha nie zmieni absolutnie nic



A próbowałeś ? A może ktoś inny ?
Np. do FM 2006 miałem cracka do ver. 6.0.2 a po zainstalowaniu patcha 6.0.3 wszystko śmigało bez zarzutu tzn. wszystkie zmiany działały.Nie zmieniła się tylko numeracja wersji FM-a , ale to szczegół.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: Football Manager 2007 - 01/12/2006 16:47
jak ktos juz probowal prosze o relacje :)


zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Football Manager 2007 - 01/12/2006 17:09

  ted napisał:  

  zakoo napisał:  

  ted napisał:  
Łatka 7.0.1 właśnie ujrzała światło dzienne !!!
LINKI
1
2

Czy ktoś może zapodać dobrego linka do zassania FM 2007 PL :)
Teraz można grać :P



z tego co sie orientuje to jak na razie crack zrobiony jest pod wersje 7.0.0 wiec zainstalowanie nowego patcha nie zmieni absolutnie nic



A próbowałeś ? A może ktoś inny ?
Np. do FM 2006 miałem cracka do ver. 6.0.2 a po zainstalowaniu patcha 6.0.3 wszystko śmigało bez zarzutu tzn. wszystkie zmiany działały.Nie zmieniła się tylko numeracja wersji FM-a , ale to szczegół.



odsylam do forumcm.net tam kilka osob mialo problem


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 01/12/2006 19:08
Obrazek jpg wstawiony na forum

Dzis zostala napoczeta nowa przygoda z FM:D narazie 3 mecze 0:1 w plecy z Odra na wyjezdzie, 3:3 z Lechem na wyjezdzie i u siebie z Legia 5:1 :D ciekawy zawodnik ten mazurkiewicz kupilem za 50tys i narazie ciagle na 8 gra na obronie jak i na lewej pomocy Dzikiji dopiero 1 mecz po kontuzji...dobry do zmiany pozycji z Batata.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 01/12/2006 20:32
Ja na razie skończyłem 5-y sezon Pogonią. W pierwszych czterech zawsze kończyłem na miejscu 9 lub 10. W piątym postęp bo zająłem 7 miejsce.

Na początku do rezerw poleciała prawie cała brazyliana i grałem całą resztą (rezerwy się przydały) - w kadrze został tylko Edi, Lilo, Batata i Julcimar.

Po 5-ym sezonie wszyscy ci oprócz Lilo dalej są w kadrze - z tym, że Julcimar i Edi już w rezerwach (Edi przez parę lat kluczowy zawodnik, ale teraz jak ma 36 lat nie mam już z niego pożytku) a Batata to wieczny rezerwowy hehe. Ostali się u mnie jeszcze: Pesković (czasem gra), Trałka (ławka), Łabędzki i Skórski (z trudem mieszczą się na ławie).

Niestety musiałem sprzedać największą gwiazdę - Grosickiego. Poszedł za 800tys ojro do Zagłębia (nie chciał już kontraktu przedłużyć), a w 5 sezonie strzelił 25 goli :). Przez jakiś czas prowadziłem też naszą kadrę - eliminacje w ładnym stylu wygrałem ale na mundialu w RPA poniosłem sromotną klęskę. Więc było treneiro dymisjoneiro i to na serio ;).


Mój skład u progu 6-ego sezonu wygląda tak:

GK Adam Bensz (wcześniej Śląsk)
DL Bartosz Telichowski
DC Marcin Drzymont
DC Rafał Owczarek (nie ma go od początku gry - 19 latek z takimi statami, że bez gadania bym go wymienił gdy Zagłębie dawało mi go za Choto, a oni jeszcze dopłacili 400 tys ojro :D )
DR Adrian Napierała
DMC Michal Sivakov - Białorusin
ML Sokolenko (wcześniej Łęczna)
MR Dariusz Łatka (wcześniej Jagiellonia)
AMC Maciej Nowak (wychowanek o którego bije się pół ekstraklasy, a ja im pokazuję drzwi heh)
FC Janusz Michalski (wychowanek)
FC Marcin Klatt

Na ławce: Pesković, Piotr Stawarczyk (ex-Widzew), Łukasz Nawotczyński, Batata, Rafał Murawski (ex-Lech), Marcin Smoliński (ex-Legia), Dariusz Kłus, Trałka i jeszcze kilku wychowanków lub mało znanych zawodników.


Najbardziej mnie wkurzają w tej grze scouci - nie dość, że wyszukują mi takie drewna, których do 5-ych rezerw bym nie wziął, to jeszcze nie mogą szukać dalej niż w Serbii czy Rumunii. Nawet jak sobie "ręcznie" szukam jakichś zawodników np. w Brazylii to nie ma żadnej siły żeby odkryć jego statystyki. A Ci z odkrytymi już statami kosztują po kilka milionów.

No i oczywiście wkurza mnie jak przyjeżdżają do mnie jakieś pipidówy typu Polkowice, Łęczna, Radomsko i inne i robią w meczu 2 akcje strzelając 2 gole - a jak ich tłukę cały mecz i najwyżej remis męczę. A jakieś Cieluchy, Lelujki czy inne niepoważne nazwiska kiwają mi na raz po 5-ciu obrońców i strzelają z 30 metrów w okienka.


P.S. Legia już dwa razy spadała do drugiej ligi buhaha


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7396 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 02/12/2006 18:14
Ja polecam Pawła Sobolewskiego z Jagiellonii ;) Pzdr


MW'03
sensei_man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7586 dni




Odp: Football Manager 2007 - 02/12/2006 23:02
Nie instalujecie nowego patha...jest jeszcze bardziej zjebany, poczytajcie sobie na CM forum, lepiej trochę poczekać.


Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6904 dni




Odp: Football Manager 2007 - 02/12/2006 23:21

  sensei_man napisał:  
Nie instalujecie nowego patha...jest jeszcze bardziej zjebany, poczytajcie sobie na CM forum, lepiej trochę poczekać.



Jest to Twoja subiektywna opinia, dla mnie patch poprawił engine meczowy, oraz nadmierne wystepowanie kartek i kontuzji. Pewnym jest, że wszystkich błędów wyeliminować sie nie da, jest to swoiste mission impossible, i przyznać trzeba,że gra w 100% odbugowana nigdy nie będzie :]


PS do końca życia !
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7528 dni




Odp: Football Manager 2007 - 03/12/2006 00:23
Ja gram razem z kolesiem już 2. sezon lige niemiecką - ja Dortmund , on Werder. Ze szczecińskich akcentów: koleś kupił Ediego do Werderu - na początku w pierwszym składzie nawet go wystawiał a Edi strzelał bramki ale z upływem czasu Edi jest teraz rezerwowym, wchodzącym od czasu do czasu. U mnie natomiast jest Grosicki. W 1. sezonie strzelił 6 goli - tylko że były to gole po wejściu z ławki rezerwowych w końcowej fazie sezonu, które pozwoliły mi na awans z 10. na 5. pozycje na koniec sezonu. Spodobało mi się sprowadzanie zawodników z polskiej ligi (mamy pełną baze danych polską włączoną) dlatego w swojej drużynie mam także: Edsona, Rogera, Filipka, Pawełka.

Na początku tradycyjnie już zrobiłem rewolucje w składzie i w połowie 2. sezonu mój skład wygląda tak:
Pawełek - Vanden Borre Metzelder Worns Edson(Dede) - Pieenar Sahin Kehl Buckley - Frei Valdez
Rezerwa: Maier, Mokoena, Hunemeier, Dede, Kruska, Smolarek.
W obwodzie są jeszcze : Zuninga, Millan (doskonały 16latek) , Grosicki , V. Hleb, Schelotto
Za miesiąc do zespołu dołączy Vitti -zobaczymy jak się spisze ale: Strzały z dystansu -17, wykończenie-18, technika-17, gra bez piłki - 17, błystkotliwość -18, przyśpieszenie, sprawnośc-18, drybling-17.....

Po 1. sezonie : 5 miejsce w tabeli, 2. runda pucharu niemiec
2. sezon: Jak narazie 6, miejsce - 3 pkt straty do Bayernu który jest 2. i sześć do Werderu, w UEFA 2 miejsce za Evertonem ale awans raczej przesądzony (musze wygrać z Lewski u siebie), puchar niemiec- 2 runda i porażka z Hertą.

ps Valdez - 7,5 / 17 meczów-11goli - gwiazda
Millan - 16 lat - w meczech Borussi U-19 - 7,71 / 17 meczów-17goli , 4asysty, 3 MoM.
Mokoena - na początku sezonu w 1. składzie, później stracił miejsce na rzecz Freia - ale również świetny
Pawełek - początki przeciętne, teraz broni wszystko co sie da

ps2 postanowiłem zrobić pare screenów:
Terminarz
Skład
Millan - talent
Tabela UEFA

Tabela ligi

Ostatnio edytowany przez: stahu, 3 grudnia 2006, 00:30 [2 raz(y)]


Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Football Manager 2007 - 03/12/2006 11:13
kurde... patcha zainstalowałem i chce ode mnie orginalną płyte :)
co mam zrobic ?


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 03/12/2006 11:33
Pewnie dlatego, że patch potrzebuje cracka - ja tego nie instalowałem, ale zobacz TUTAJ - ludziska mieli chyba ten sam problem i coś sobie na to poradzili - może i u ciebie to zadziała :)


prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 03/12/2006 11:33

  Macias napisał:  
kurde... patcha zainstalowałem i chce ode mnie orginalną płyte :)
co mam zrobic ?



Ściągnąć to
:)


Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Football Manager 2007 - 03/12/2006 11:59
dziękówa chłopaki :)
powodzenia życze w wirytualnej rozgrywce :)


sensei_man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7586 dni




Odp: Football Manager 2007 - 03/12/2006 20:49
Path 7.01 jest genialny...poczytajcie sobie forum tak jak mówiłem to zobaczycie jak chłopcy z SI nas potraktowali...ciekawe jest również to że przez path ceny transferów są x2, np kupujemy zioma za 1mln zł a płacimy 2... nie kazdemu się to zdarza także... no nic tak jak mówiłem odsyłam was na foruim tam dowiecie się wiecej


sensei_man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7586 dni




Odp: Football Manager 2007 - 06/12/2006 05:20
Okazało się iż ów bug jest spowodowany trefnym crackiem który aktywuuje kilka zabezpieczeń utrudniających fma...nie instalujcie patha!:D


robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6488 dni




Odp: Football Manager 2007 - 06/12/2006 15:34
ten bug wystepowal od FMa 2005 dla tego nigdy nie instaluje zadnych patchy - tak naprawde prawie nic nie zmieniaja. choc moze gdybym mial oryginała to bym sie zastanowil.


Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7110 dni




Odp: Football Manager 2007 - 06/12/2006 15:39
chciałbym zaznaczyć, że Korona to obecny mistrz Polski a u mnie z podstawowego składu nie grali następujacy piłkarze: Anderson , Batata , Popek , Jeleń , Tralka , Edi , Kukulski ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
Paveu1989
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6535 dni




Odp: Football Manager 2007 - 06/12/2006 17:30

  Gucio napisał:  
chciałbym zaznaczyć, że Korona to obecny mistrz Polski a u mnie z podstawowego składu nie grali następujacy piłkarze: Anderson , Batata , Popek , Jeleń , Tralka , Edi , Kukulski ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum



hmm ciekawe jaka Taktyka? :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005