Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 16:47
Potem na trenera Wybrzeża Kości Słoniowej można składać papiery, ale nie próbowałem :D


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 17:58
Uf 2 miejsce i awans;) koncowka ligi to jakas masakra pelno kontuzji,nic nie grali ,ledwo co awansowalem...z nowych zawodnikow polecam Udarevica w polowie sezonu za free jest dobry solidny obronca..wpakowalem tez 500tys w Bartosza Iwana z GKS-u i gosciu nic niegra wiec kasa poszla sie jeb... PEtasz tez poczatek sezonu niezly a im dalej tym gorzej, Pilkarze sezonu zdecydowanie Koman i Nowak(sr. 7.34). Do wywalenia Kolc,Przytula, Ropiejko ,Kowal i Iwan. Co ciekawe Rydzak coraz lepiej wygladal pod koniec sezonu(statsy) moze w nowym sezonie cos blysnie

Foto
skład

p.s

Jeszcze jeden zajebisty plus,jak zostalem trenerem Ghany pelno pilkarzy z tego kraju chce do mnie przyjsc a niektorzy naprawde mocne maja statsy...

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 4 listopada 2009, 18:07 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 18:24
Randall jak patrze na Twój skład to będziesz musiał mocne transfery zrobić na ekstraklasę ;)


Mike Tyson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7144 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 18:29
Ma ktos juz namiary na jakies facepacki ?????


JEDNO SERCE, JEDEN KLUB
POGON SZCZECIN
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 18:37
Randall a jak wyglada u Ciebie sytuacja finansowa?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 18:51

  RodowityPolak napisał:  
Randall a jak wyglada u Ciebie sytuacja finansowa?



Niema kasy,jeszcze przelalem z placowego na transfery ledwo to Trzeciakiewicz chcial przyjsc(ale przyszedl) za miesiecznie 500zl;), niby moge sporo tych z ghany ale niemam jak placic,wiec ci najlepsi niechca przyjsc..


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 19:25

  Randall McMurphy napisał:  

  RodowityPolak napisał:  
Randall a jak wyglada u Ciebie sytuacja finansowa?



Niema kasy,jeszcze przelalem z placowego na transfery ledwo to Trzeciakiewicz chcial przyjsc(ale przyszedl) za miesiecznie 500zl;), niby moge sporo tych z ghany ale niemam jak placic,wiec ci najlepsi niechca przyjsc..



Heh...wlasnie mam ten sam problem bo 2 miejsce po rundzie jesiennej i -300 tys na koncie, nie widze mojej gry w ekstraklasie- jesli awansuje oczywiscie ;)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 19:33
Prośba - zapodajcie nazwisko jakiegoś porządnego napastnika za którego najlepiej nie trzeba płacić, a jeśli to mało. Tacy na pewno są, a napastnik mi konieczny, bo grają strasznie nierówno. Raz błyśnie Jarka, raz Prędota, raz Dziuba, raz Zubanovic - reszta gówno gra olaboga


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 20:02
Takiego napastnika nie ma :D Na początku co prawda dostępny jest Smolarek za darmo, ale on chce dużą gażę, więc nie ma szans na jego pozyskanie. Trzeba grać tym co się ma. Ewentualnie wybrać Chelsea i przebierać w zawodnikach.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 20:07

  RC napisał:  
Prośba - zapodajcie nazwisko jakiegoś porządnego napastnika za którego najlepiej nie trzeba płacić, a jeśli to mało. Tacy na pewno są, a napastnik mi konieczny, bo grają strasznie nierówno. Raz błyśnie Jarka, raz Prędota, raz Dziuba, raz Zubanovic - reszta gówno gra olaboga



To ja Cię zaskoczę u mnie najlepszym napastnikiem jest ...Kowal ;D - 13 bramek a drugi Prędota i Miki z 6 bramkami . Ja ogólnie preferuje szybkich napastników dlatego wybrałem Kowala. Trochę denerwujące jest to że nie wykorzystuje wielu sytuacji ale jest szybki a jak zauważyłem szybkość jest jedną z najważniejszych cech napastnika akurat w 2 lidze - próbowałem kupić brazylijczyka z "prędkością " 19 ale się nie udało ;D.

Sezon zakończyłem na 2 miejscu za Górnikiem ze stratą aż 11 pkt. i z przewagą 6 pkt nad Podbeskidziem . o dziwo z ligi spadł Widzew looolllll. Grał ktoś już 2 sezon i wie czy PP jest rozgrywany ???


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6014 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 20:10

  RC napisał:  
Prośba - zapodajcie nazwisko jakiegoś porządnego napastnika za którego najlepiej nie trzeba płacić, a jeśli to mało. Tacy na pewno są, a napastnik mi konieczny, bo grają strasznie nierówno. Raz błyśnie Jarka, raz Prędota, raz Dziuba, raz Zubanovic - reszta gówno gra olaboga



Dalibor Duspara, za free przyszedł do mnie Szymon Kaźmierowski z Polonii, spytaj o wypożyczenie Wojciecha Trochima z Legii.


PS !
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 20:10
Z nowych na Ekstraklase: Victor Gyan , Prince Antwi , Gorkiewicz , Trzeciakiewicz, Gerdas Aleksa...szczegolnie dwoch pierwszych z Ghany wartych uwagi obaj za Free a Victor Gyan po podpisaniu kontraktu wart 2mln zl!! przy wieku 18 lat wiec chyba jakiegos talenciaka znalazlem;) Ogolnie ciezko cos skrecic na ekstraklase przy zerowyn funduszu...

foto

edit:

Przed chwila pierwszy mecz ligowy w ekstraklasie,ciezko ale da rade wygrac;) Lebedynski ladnie do gory wyskoczyl(statsy) juz 5mln zl wart, w sparingach co mecz bramka i w 1 ligowym tez sie popisal, warto na niego stawiac.

foto

EDIT:

Od Nowego sezonu jest juz Puchar Polski

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 4 listopada 2009, 21:04 [3 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 20:28
Właśnie przed sekundą wygrany sparing z Piastem Gliwice 3:1, bramki 2x Jarka i Rydzak. Właśnie problem się potwierdza - w ostatnich 3 meczach Jarka bez goli, tu nagle sparing (wystawiłem do pierwszego składu tylko ze względu na kontuzje) i 2 gole. Rydzak za to z czasem się ogrywa więc nie sprzedawajcie go.

Ściągnąłem Bono na testy, jak na razie w pierwszym meczu ładnie. Dzięki Krzaku, wypróbuję wszystkich.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 22:53
Cóż mnie również udało się awansować, tak dość pewnie ale forma i styl niespecjalnie mnie zadowalają straszna huśtawka nie ogarniam jeszcze do końca. Wygrywam 3 mecze z rzędu z czołówką żeby u siebie przejebać z leszczami, albo mecze gdzie grajkowie kopią się w czoło a wygrywają z tymi leszczykami po strasznym farcie. Dużo pomógł sprowadzony na zasadzie wypożyczenia Zwodziński z GKS B., w obronie Udarevic wymiatał z Morycem na środku, Petasz najlepszy asystujący ligi. Lebedyński wybranym drugim juniorem w lidzie, 21 bramek. Dziuba Predota Ropiejko nieczynni zupełnie. Zobaczymy co dalej na dziś już starczy wrażeń ;]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
dziabong
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6384 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 23:16

  RC napisał:  
Prośba - zapodajcie nazwisko jakiegoś porządnego napastnika za którego najlepiej nie trzeba płacić, a jeśli to mało. Tacy na pewno są, a napastnik mi konieczny, bo grają strasznie nierówno. Raz błyśnie Jarka, raz Prędota, raz Dziuba, raz Zubanovic - reszta gówno gra olaboga



Adewlae Sunday Amusan do wzięcia za free


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 23:30
Sypiecie afrykańskimi piłkarzami, a prawda jest taka, że mają oni losowy potencjał tzn. za każdym razem wyrośnie z takiego 18-latka piłkarz innej klasy.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7630 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/11/2009 09:22
Co jak co ale jak wyjdzie porzadny update to chyba gra Mikiego sie skonczy bo u mnie rowniez ma srednia bramek na poziomie Eto'o czy Ibrahimovicia;) Co mecz bramka albo i dwie.. Mam koniec rundy a on ma wiecej bramek niz meczy! Przepompowali go i to znacznie;) Pozostalych graczy mam praktycznie takich jak polecacie z tym ze Ropiej gra najlepiej z reszty napastnikow poza Mikim a wiekszosc go wywala;) No i Bono super! Juz chce go i Legia i Wisla! A Rogalski tez wiecznie kontuzjowany u mnie z kontuzji w kontuzje :/ W tym sezonie raczej nie awansuje bo chyba Widzew z Gornikiem beda poza zasiegiem bo wygrywaja mecz za meczem.. Koniec rundy jestem 3 z 6pkt.straty do Gornika. U siebie gralem z oboma zespolami i z Gornikiem 0-0 przy masie okazji Zabrzam a z Widzewem 0-2 ale moglo byc wiecej..

PS widze ze na zdjeciach nie macie facepackow i logopakow... Z 09 wszystkie elegancko dzialaja wiec polecam caly folder grafiki skopiowac z 09 do 10 i gra bedzie jeszcze piekniejsza ;)


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7110 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/11/2009 12:39
moglby ktos w 1 poscie dac linki do spolszczenia , patcha i innych fajnych bonusow jak facepacki i logosy ? z gory dzieki :)


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6799 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/11/2009 20:29

  Randall McMurphy napisał:  
Przed chwila pierwszy mecz ligowy w ekstraklasie,ciezko ale da rade wygrac;) Lebedynski ladnie do gory wyskoczyl(statsy) juz 5mln zl wart, w sparingach co mecz bramka i w 1 ligowym tez sie popisal, warto na niego stawiac.

foto


A gdzie Olo ?
tak apropos mógłby ktoś wrzucić screena zrobionego podczas rozgrywania meczu, chodzi mi o to jak wygląda ten tryb, który z piłkarzy na samym początku gry ma najlepsze i najsłabsze noty/wskażniki/umiejętności.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/11/2009 20:36

  Porto napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Przed chwila pierwszy mecz ligowy w ekstraklasie,ciezko ale da rade wygrac;) Lebedynski ladnie do gory wyskoczyl(statsy) juz 5mln zl wart, w sparingach co mecz bramka i w 1 ligowym tez sie popisal, warto na niego stawiac.

foto


A gdzie Olo ?
tak apropos mógłby ktoś wrzucić screena zrobionego podczas rozgrywania meczu, chodzi mi o to jak wygląda ten tryb, który z piłkarzy na samym początku gry ma najlepsze i najsłabsze noty/wskażniki/umiejętności.



Olo niestety dupy daje...u mnie w 1 lidze cieniowal,choc pewnie dlatego ze 4-4-2 niezbyt taktyka dla niego...ale w skladzie trzymam i czasami na koncowki wpuszczam.

EDIT:

FOTO

Przynajmniej 4 mecze ktore sam Petasz z wolnych albo strzalow z daleka mi wygrywa;)) Ogolnie nie jest zle, przewaznie gram defensywnie i kontry jedyny sposob chyba na gre tym skladem w ekstraklasie

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 6 listopada 2009, 14:50 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005