Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2011 01:42
Z frekwencja zawsze było źle zrobione, w FM 2011 w I lidze miałem max 4-5 tysiecy, w ekstraklasie niewiele więcej. Ponad 10k nie uświadczyłeś.Poza tym budżety? 0 na start w I lidze i 0 po awansie ! głupota, można to rzecz jasna zmieniać w editorze, ale ja jakoś nie mam takiego nawyku.

A tak co do mojego sezonu (właśnie go zakończyłem) to szło mi jak po grudzie, miałem moment w którym straciłem wiarę w awans. Niemal całą rundę wiosenna grałem bez Vuka i... to było widać. Koniec kryzysu przyszedł w momencie powrotu Vuka do drużyny (!)

Powrót Vuka

Dzięki tym właśnie meczom (po wcześnejszych wpadkach gniłem na 4 miejscu) udało się awansować na 2 miejsce i dogonić Sandecje (która to miała około 10 punktów przewagi przed powrotem Vuka. Ostatecznie jednak przegrałem bezpośrednie starcie i na ostatni mecz pewny awansu z 2 miejsca wyszedłem rezerwami. Koniec sezonu wyglada tak: Koniec sezonu Cieszy największa,wraz z Sandecją, ilość zdobytych bramek i najlepszy w lidze bilans. Tak czy siak do kolegi publikujacego swoje wyniki przede mną mi daleko :P



Na dowód przydatności Vuka pokazuje jeden mecz z jego udziałem : Vuk !

Stzrelcy u mnie : Edi 20, Vuk 15, najlepsze średnie ocen: Edi, Vuk, Rogalski. Najwięcej asyst Edi (10) Frączczak (9), Vuk (6)

ps. Martwi spadek Floty :P z Ekstraklasą pożegnały się Ruch i Zagłębie

Ostatnio edytowany przez: thomithomass, 4 listopada 2011, 01:53 [5 raz(y)]


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2011 12:07
W siedzibie klubu zamień pieniądze przeznaczone na wynagrodzenia na pieniądze żebyś mógł kogoś kupić :D


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2011 12:36

  Misiek. napisał:  
W siedzibie klubu zamień pieniądze przeznaczone na wynagrodzenia na pieniądze żebyś mógł kogoś kupić :D



Braaacie, ja jestem doświadczonym manager'em i to jest zawsze pierwszy krok , który robie po przyjściu na Twardowskiego :P zablokowana możliwośc manewru w dwie strony. No ale nic, kilka transferów z wolnych kontraktów plus paru młodych i walczymy w ekstraklasie ;)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2011 12:42
a jak u Ciebie Lebedyński na wypożyczeniu w Rodzie się spisywał?


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2011 13:19

  Misiek. napisał:  
a jak u Ciebie Lebedyński na wypożyczeniu w Rodzie się spisywał?




W 7 meczach 1 bramka, srednia not 6,86


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2011 14:57
Tabela po jesieni, mistrza raczej nie będzie, miejsce w trójce będzie mnie satysfakcjonowało. W pucharze ćwierćfinał na wiosnę z Flotą.

Gueye z Wisły Płock wzmocni mnie w zimę.

Co do bramek to Djousse 12 (9 goli w lidze i król strzelców rundy jesiennej), Frączczak 5, Grocholski i Ława po 3. Jest dobrze :)


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2011 19:57
a ile ma mieć Pogoń na transfery jak w rzeczywistości nikogo od dawna nie kupili?


Z daleka nie będzie widać.
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/11/2011 10:32
Grajac Pogonia jak ustawiacie obciazenie treningowe zarowno przed sezonem jak i w trakcie ????

Bo u mnie kilku zawodnikow po zagraniu 6 sparingow i 3 meczow ligowych pod koniec meczow kondycja spada im do okolic 50 %....A przeciez stosowalem dosc duza rotacje w tych meczach .....


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/11/2011 11:46
Mógłby ktoś dać foto jakie noty ma: Donaldinho, Tsubasa, Janukiewicz i grajka który na początku gry ma najwyższą wartość.


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/11/2011 13:08

  Porto napisał:  
Mógłby ktoś dać foto jakie noty ma: Donaldinho, Tsubasa, Janukiewicz i grajka który na początku gry ma najwyższą wartość.




Specjalnie dla Ciebie wystartowałem sezon żebyś miał aktualne dane :P


Donald

Aka

Radek

W grze na start (biorąc pod uwagę wszystkich zawodników Pogoni) najwyżej wyceniany Mikii- 725 tysięcy euro. Miki


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 05/11/2011 14:35
Liga... - mega chujnia, przed ostatnią kolejką mam z Legią po 63 punkty, ale wyprzedzają mnie bo mają lepszy bilans ze mną (4:2, 0:1), ja ostatni mecz u siebie remisuje z Piastem 0:0 (mimo, że pozostałe 13 meczy u siebie wygrałem...), a Legia remisuje w Poznaniu 1:1 i świętują mistrza...

PP - tutaj za to pewne zwycięstwo ;)

Gueye bardzo dobre wzmocnienie. Djousse 27 bramek (20 w lidze - król strzelców), Frączczak 11, Lewandowski, Radler - Szałek - Wólkiewicz 4, Ława - Grocholski 3, Garguła - Kolendowicz - Petasz - Edi 2, Biliński - Gueye - Aka po 1.

2 miejsce w lidze, PP i Superpuchar - sezon udany. Na następny cel to mistrz i faza grupowa Ligi Europy.

W lato wzmocnili mnie: Stawarczyk, Kaźmierczak, Paljić, Sernas i Novosad z juniorów Sparty Praga.

Superpuchar przegrany po karnych - w PP porażka w ćwierćfinale ze Śląskiem 2:2, 1:1, w LE - ćwierćfinał i porażką z Sevillą 2:1, 0:1. W lidze mistrz.

Przede mną 4 sezon :)

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 8 listopada 2011, 02:04 [4 raz(y)]


majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5058 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2011 17:39
Ten fm jest denerwujący...Vuk czy to Djousse po X setek w meczu i zadnej nie moga wykorzystac. 3/4 bramek straconych po stalych fragmentach gry albo po uderzeniach z 30 metrow.Tez macie takie bledy ze bramkarz jest znacznie blizej pilki a do niej nie wychodzi i napastnik wychodzi sam na sam?


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2011 18:20
Majster jesli o mnie chodzi to grajac pierwszy sezon w rundziej jesiennej to rzeczywiscie Vuk marnuje sytuacje na potege...

Donald mimo ze marnuje to jeszcze jako tako bo strzelil 8 bramek w rundzie. Co do Donalda to wkurza mnie ze strzela jakies fochy z aklimatyzacja i musialem go wyslac w trakcie rundy na miesiac do kamerunu a w trakcie przerwy zimowej zazyczyl sobie zebym mu kumpla kamerunczyka sciagnal ktory byl dosc drogi jak na moje warunki i mu go nie sciagnalem i potem w ramach rewanzu zazadal wystawienia na liste transferowa ....

Co do nieskutecznosci to moze pomoglo by ci ustawienie wlasnego programu dla napastnikow z wysokim ustawieniem intensywnosci cwiczenia techniki i ataku plus dodatkowo moze im ustawic zeby cwiczyli wykanczanie akcji...ja od kad to zrobilem to na wiosne juz jest troche lepiej....

Ja tez trace duzo bramek po stalych fragmentach wiec zdecydowalem sie pogrzebac troche w ustawieniach defensywnych fragmentow gry i ustawilem ze 3 zawodnikow kryje wysokich pilkarzy rywali ,dwoch pilkarzy kryje dwoch niskich plus jeden z moich ustawia sie na skraju pola karnego a jeden ustawia sie na krotkie rozegranie rzutu roznego i od tego czasu trace juz troche mniej bramek ze stalych fragmentow...

Mam nadzieje ze moje rady pomoga!


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5058 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2011 18:56
Zaraz zobaczymy czy z tym kryciem coś pomoze. Tak czy siak z gory dzieki :) U mnie na szczescie Djousse nie strzela fochow z aklimatyzacja. Juz przed rozpoczeciem sezonu zwiekszylem nacisk na podniesienie techniki,wykonczenia akcji itp,inne troszke zmniejszylem tak ze lacznie wychodza takie srednie obciązenia a mi placza ze za duzo trenuja...pilkarzyki pajacyki :D


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 13/11/2011 17:34
No i pierwszy sezon za mna...Pogon oczywiscie awansowala do Ekstraklasy ale latwo nie bylo!

Runda jessienna do 10 kolejki wszystko pieknie jest lider ale potem w ostatnich 7 meczach (3 awansem) 3 porazki ,dwa remisy i spadek az na 5 pozycje!


W przerwie zimowej ustawilem wlasne treningi ,zmienilem ustawienie defensywnych stalych fragmentow gry plus znalazlem odpowiednia taktyke przecwiczona z mocnymi sparingpartnerami i na wiosne piekny i skuteczny poscig....14 meczy 9 zwyciestw-4 remisy-1 porazka i w konsekwencji awans z drugiego miejsca z ledwo jednopunktowa przewaga nad Sandecja!

Aha puchar polski z glowy juz po 1 rundzie po przegranej z Piastem Gliwice nomen omen triumfatorem calych rozgrywek Pucharu Polski w karnych po regulaminowym czasie 3-3...

Jesli chodzi o strzelcow to Sotirovic 13 bramek i Djousse 12 potem dlugo dlugo nic i Kolendowicz po Rogalski 4.

Swietny sezon Janukiewicza,Radler (3 gole),Luszkiewicz,Rogalski,Kolendowicz!

Teraz czas na ekstraklase do zespolu doszli Boussu, Offers srodkowi obroncy ,Pajic z Wisly Krakow,Koziel mlody obiecujacy bramkarz i napastnik Arkadiusz Aleksander z Sandecji, Daniel Golebiewski ,Tanewski libero z Belchatowa oraz Mak z Radzionkowa wszyscy przychodza za 0 zl :)

Kadre mam dosc szeroka ale poszukiwalbym jeszcze jakiegos srodkowego pomocnika ,ktos moglby cos polecic ???? Moj budzet to 540 tys zl.....


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 13/11/2011 22:14

  Boberek napisał:  
No i pierwszy sezon za mna...Pogon oczywiscie awansowala do Ekstraklasy ale latwo nie bylo!

Runda jessienna do 10 kolejki wszystko pieknie jest lider ale potem w ostatnich 7 meczach (3 awansem) 3 porazki ,dwa remisy i spadek az na 5 pozycje!


W przerwie zimowej ustawilem wlasne treningi ,zmienilem ustawienie defensywnych stalych fragmentow gry plus znalazlem odpowiednia taktyke przecwiczona z mocnymi sparingpartnerami i na wiosne piekny i skuteczny poscig....14 meczy 9 zwyciestw-4 remisy-1 porazka i w konsekwencji awans z drugiego miejsca z ledwo jednopunktowa przewaga nad Sandecja!

Aha puchar polski z glowy juz po 1 rundzie po przegranej z Piastem Gliwice nomen omen triumfatorem calych rozgrywek Pucharu Polski w karnych po regulaminowym czasie 3-3...

Jesli chodzi o strzelcow to Sotirovic 13 bramek i Djousse 12 potem dlugo dlugo nic i Kolendowicz po Rogalski 4.

Swietny sezon Janukiewicza,Radler (3 gole),Luszkiewicz,Rogalski,Kolendowicz!

Teraz czas na ekstraklase do zespolu doszli Boussu, Offers srodkowi obroncy ,Pajic z Wisly Krakow,Koziel mlody obiecujacy bramkarz i napastnik Arkadiusz Aleksander z Sandecji, Daniel Golebiewski ,Tanewski libero z Belchatowa oraz Mak z Radzionkowa wszyscy przychodza za 0 zl :)

Kadre mam dosc szeroka ale poszukiwalbym jeszcze jakiegos srodkowego pomocnika ,ktos moglby cos polecic ???? Moj budzet to 540 tys zl.....



Bez kitu, pierwszy sezon wydaje sie mega trudny. Taktyka ktora w 11 byla kotem i przez 11 sezonów z z rzedu dawala mi Mistrza Polski i max pólfinal LM, tutaj kompletnie lezy.
Mimo to po 1 sezonie Mistrzostwo 1 ligi i awans z kurami z gliwic. Statustyka 23 wygrane, 5 remisów 6 porazek. Caly zeson jakis taki nie mrawy przez szukanie idelancego ustawienia.
Transfery : w przerwie zimowej przychodzi Kosecki, Knezewic z Legii i Jop z wolnego.
Po awansnie min Marciniak, Aleksander Koziel, Drozdowicz i Łukasiewicz
Co do sotirovicia u mnie padaczka - pierwszy sezon na plus dla Wolka i Fraczczaka plus Kosecki po przyjsciu i Aleksander, ale ten zaraz konczy kariere. Lipa straszna to rowniez Grocholski i ława.
Rewelka to Radek i Mikołaj po powrocie z Rody.


MW'03
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2011 19:08
a ja już 6 sezon zaczynam, trzy ostatnie Mistrzostwo, w ostatnim PP i nawet półfinał Pucharu Europy :)

Kadra: Pawłowski (Lechia), Zomerski, Mika (junior)

Szałek, Kanarek (Ruch), Paljic (Polonia), Szóstko (Śląsk), Stawarczyk (Ruch), Janicki (Lechia), Grocholski, Bielecki, Malarczyk (Widzew)

Małecki (Wisła), Wólkiewicz, Pietrzak (Górnik), Lewandowski, Kaźmierczak (Śląsk), Akahoshi, Ceglarz (Nieciecza), Gueye (Wisła Płock), Kveviskiri (Lechia), Jovanović (Korona), GROSICKI (Sivaspor)

Tokarev (Wisła), Korzym (Korona), Novosad (Sparta Praga)

W zimę kupieni Tokarev i Grosicki, Djousse zapowiedział, że chce odejść, kończył mu się kontrakt więc sprzedałem za 4 mln ojro do Celticu. W lidze mistrzów 3 miejsce w grupie za Marsylia i CSKA Moskwa, w 1 rundzie Ligi Europy będę grał ze Spartakiem. W lidze lider z polonią po 42 punkty.

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 15 listopada 2011, 14:34 [1 raz(y)]


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6161 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2011 19:43

  majster007 napisał:  
Ten fm jest denerwujący...Vuk czy to Djousse po X setek w meczu i zadnej nie moga wykorzystac. 3/4 bramek straconych po stalych fragmentach gry albo po uderzeniach z 30 metrow.Tez macie takie bledy ze bramkarz jest znacznie blizej pilki a do niej nie wychodzi i napastnik wychodzi sam na sam?



Ja własnie z tego powodu przestałem grać po dwóch dniach. Miałem po 15-20 strzałów na bramke w meczu i strzelali 1 góra 2 gole.

P.S Z takich fajnych tanich zawodników polecam : Damian Piotrowski PLŚ, Mateusz Skrobol OLPL, Mateusz Matras OLŚ, Mateusz Siebert OŚ, Maciej Siwek PŚ, Dominik Kun PŚ.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 16/11/2011 22:52
.

Ostatnio edytowany przez: RC, 16 listopada 2011, 23:30 [1 raz(y)]


Bukowe
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 16/11/2011 23:31

  RC napisał:  
Mam problem - ściągnąłem, rozpakowałem - FM normalnie się uruchamia, lecz, gdy pokazują się loga lig (przed pokazaniem menu) gra się wyłącza... Ktoś potrafi coś zaradzić?



Następnym razem czytaj uważnie co ściągasz lol

A ja zaraz kończę 7 sezon, kilka kolejek przed końcem sezonu, zapewniony mistrz, ćwierćfinał Ligi Mistrzów - porażka z MU. W składzie Grosicki, Małecki, ciągną grę niesamowicie - dodatek Żyro, Korzym, Janicki, Kamiński, Modelski, w bramce Pawłowski :) W środku pola Ceglarz z Navaratil (97 rocznik, Czech - polecam). Chce objąć kadrę, ale jakoś nie mam na razie okazji :D

44 mecze w lidze bez porażki :)

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 16 listopada 2011, 23:41 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005